زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۱۰:۴۹ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

عنوان رشته برای آزمون استخدامی

ارسال:
۰۲ مرداد ۱۳۹۵, ۰۹:۴۱ ب.ظ
Question عنوان رشته برای آزمون استخدامی
سلام به دوستان
بچه ها من عنوانی که توی مدرک موقتم اومده"مهندسی کامپیوتر - گرایش نرم افزار " هست اما شغلی رو که انتخاب کردم بر اساس کد احرازش این عنوان رو میخواد " مهندسی نرم افزار گرایش سیستم های نرم افزاری"---------هم عنوان رشته من هم این یکی توی یک خوشه هستن اما موقعی میخوام ثبت نام کنم و کد رشته تحصیلیم رو میخواد و میرم جست و جو میزنم کدشون با هم فرق داره.حالا به نظر شما میتونم ثبت نام کنم واسش یا نه ؟ چکار کنم ؟ لطفا کمک کنید
سنجش بهم جواب نمیده
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۰۲ مرداد ۱۳۹۵, ۰۹:۵۸ ب.ظ
(۰۲ مرداد ۱۳۹۵ ۰۹:۴۱ ب.ظ)S.Veys نوشته شده توسط:  سلام به دوستان
بچه ها من عنوانی که توی مدرک موقتم اومده"مهندسی کامپیوتر - گرایش نرم افزار " هست اما شغلی رو که انتخاب کردم بر اساس کد احرازش این عنوان رو میخواد " مهندسی نرم افزار گرایش سیستم های نرم افزاری"---------هم عنوان رشته من هم این یکی توی یک خوشه هستن اما موقعی میخوام ثبت نام کنم و کد رشته تحصیلیم رو میخواد و میرم جست و جو میزنم کدشون با هم فرق داره.حالا به نظر شما میتونم ثبت نام کنم واسش یا نه ؟ چکار کنم ؟ لطفا کمک کنید
سنجش بهم جواب نمیده
حتی اگر یک و حتی اگر یک اعراب هم عنوان رشته اتون با شرایط احراز اون شغل فرق داشته باشه ردتون می کنن توی مرحله تحویل مدارک !

Learn From Yesterday
Live For Today
Hope For Tomorrow

یه معلم
mahmoudi_vahid71@
۰
۰
ارسال:
۰۲ مرداد ۱۳۹۵, ۱۰:۰۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ مرداد ۱۳۹۵ ۱۰:۰۷ ب.ظ، توسط edward71.)
(۰۲ مرداد ۱۳۹۵ ۱۰:۰۰ ب.ظ)S.Veys نوشته شده توسط:  
(02 مرداد ۱۳۹۵ ۰۹:۵۸ ب.ظ)edward71 نوشته شده توسط:  
(02 مرداد ۱۳۹۵ ۰۹:۴۱ ب.ظ)S.Veys نوشته شده توسط:  سلام به دوستان
سنجش بهم جواب نمیده
حتی اگر یک و حتی اگر یک اعراب هم عنوان رشته اتون با شرایط احراز اون شغل فرق داشته باشه ردتون می کنن توی مرحله تحویل مدارک !

مرسی جواب دادین،،،،،،،،برای شما اتفاق افتاده؟
بله متاسفانه در آزمون قبلی این اتفاق برام افتاد، حتی توضیحی هم بهم ندادند و گفتند عنوان مدرکت با چیزی که توی متن آگهی اومده مغایرت داره

Learn From Yesterday
Live For Today
Hope For Tomorrow

یه معلم
mahmoudi_vahid71@
۰
۰
ارسال:
۱۷ دى ۱۳۹۵, ۰۶:۵۲ ب.ظ
RE: عنوان رشته برای آزمون استخدامی
....................
۰
۰
ارسال:
۱۸ دى ۱۳۹۵, ۰۱:۲۲ ق.ظ
.....
۰
۰
ارسال:
۲۹ آبان ۱۳۹۶, ۰۵:۵۵ ب.ظ
الان ازمون استخدامی دانشگاههای علوم پزشکی و بهداشت هست ، عنوان رشته رو زده مهندسی نرم افزار ، من تو مدرکم هست مهندسی کامپیوتر - نرم افزار یعنی میتونم شرکت کنم یا نمیتونم ؟ عایا اینا باهم فرق داره؟
۰
۰
ارسال:
۲۹ آبان ۱۳۹۶, ۱۱:۰۸ ب.ظ
(۲۹ آبان ۱۳۹۶ ۰۵:۵۵ ب.ظ)Ella نوشته شده توسط:  الان ازمون استخدامی دانشگاههای علوم پزشکی و بهداشت هست ، عنوان رشته رو زده مهندسی نرم افزار ، من تو مدرکم هست مهندسی کامپیوتر - نرم افزار یعنی میتونم شرکت کنم یا نمیتونم ؟ عایا اینا باهم فرق داره؟

سلام
فرقی که نداره Smile
۰
۰
ارسال:
۳۰ آبان ۱۳۹۶, ۱۰:۵۱ ب.ظ
(۲۹ آبان ۱۳۹۶ ۰۵:۵۵ ب.ظ)Ella نوشته شده توسط:  الان ازمون استخدامی دانشگاههای علوم پزشکی و بهداشت هست ، عنوان رشته رو زده مهندسی نرم افزار ، من تو مدرکم هست مهندسی کامپیوتر - نرم افزار یعنی میتونم شرکت کنم یا نمیتونم ؟ عایا اینا باهم فرق داره؟

اینکه خوبه ،
الان ماهایی که مدرکمون لیسانسِ فناوری اطلاعات خالیه ولی باید گرایش انتخاب کنیم، موندیم Big Grin
آخرشم به این نتیجه رسیدیم ثبت نام نکنیم صنگین تریم Shy

آدم های کوچک و حقیر با عقده های بزرگ ترسناکند،
زیرا از صدمه زدن به دیگران...
هراسی ندارند!
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  استخدامی تامین اجتماعی ۱۴۰۱ الی ۱۴۰۲ sinamohammadi0936 ۱ ۶۸۸ ۲۶ آذر ۱۴۰۱ ۱۲:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: sinamohammadi0936
  استخدامی تامین اجتماعی ۱۴۰۱ الی ۱۴۰۲ sinamohammadi0936 ۰ ۴۹۹ ۲۲ آذر ۱۴۰۱ ۱۱:۴۹ ب.ظ
آخرین ارسال: sinamohammadi0936
  کمک فوری برای مصاحبه استخدامی رشته هنراموزی کامپیوتر hamide.m ۳ ۳,۹۳۷ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  هشتمین آزمون استخدامی Kinji ۲ ۳,۱۷۲ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۲۲ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
Star درخواست کمک و راهنمایی برای شرکت در آزمون ارشد marvelous ۹ ۷,۹۴۸ ۰۶ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
  دانشگاه های پزشکی رو برای رشته انفورماتیک چطوری اولویت بندی کنم ؟ mrpool ۷ ۸,۲۹۷ ۲۴ فروردین ۱۴۰۰ ۰۱:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: hossein1991
  پذیرش با عنوان قرآن کاوی رایانشی s-nowrozi ۴۷ ۳۱,۱۲۰ ۱۰ دى ۱۳۹۹ ۱۱:۲۷ ق.ظ
آخرین ارسال: oloom-ensani
  ازمون های استخدامی فراگیر و امزش وپرورش شانی ۰ ۱,۷۵۰ ۲۸ شهریور ۱۳۹۹ ۰۲:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: شانی
  انتخاب رشته آزمون ارشد ۹۹ mr_milad12 ۱ ۲,۳۴۵ ۱۵ شهریور ۱۳۹۹ ۱۱:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: .:tarannom:.
  تغییر رشته برای کنکور rezap13 ۰ ۱,۶۱۷ ۰۴ شهریور ۱۳۹۹ ۱۲:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: rezap13

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close