تالار گفتمان مانشت
گروه درسی آمادگی ارشد ۹۷ - نسخه‌ی قابل چاپ

RE: گروه درسی آمادگی ارشد ۹۷ - mzi - 07 فروردین ۱۳۹۷ ۰۱:۱۵ ب.ظ

سلام دوستان
میشه لطفا این سوال رو حل کنید

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

گروه درسی آمادگی ارشد ۹۷ - Milad_Hosseini - 20 فروردین ۱۳۹۷ ۱۲:۲۴ ق.ظ

دوستان کنکوری در چه حالین؟؟
درسا خوب پیش میره؟؟
سوالای گسسته چرا اینجوریه بعضیاش(نه همش)...احساس میکنم دوباره همون سوال رو خود طراح بخواد حل کنه بازم اشتباه کنهSmile))))
نظر شما چیه؟؟

گروه درسی آمادگی ارشد ۹۷ - diamond_71 - 21 فروردین ۱۳۹۷ ۰۲:۲۶ ب.ظ

سلام دوستان
میخواستم بدونم رتبه ودرصدهای لازم برای ارشد مهندسی کامپیوتر نرم افزار دانشگاه های آزاد تهران به صورته؟
چه رتبه و درصدهایی لازمه؟
من هیچی نخوندم و در حال حاضر دانشجو هستم میخوام دانشگاه آزاد برم ولی میترسم آزادم قبول نشم
ممنون میشم اگر اطلاعی دارید بگید

گروه درسی آمادگی ارشد ۹۷ - mzi - 21 فروردین ۱۳۹۷ ۰۵:۰۶ ب.ظ

سلام دوستان
میشه لطفا این سوال رو پاسخ بدید؟؟

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

گروه درسی آمادگی ارشد ۹۷ - Milad_Hosseini - 22 فروردین ۱۳۹۷ ۰۹:۲۹ ب.ظ

دوستان کسی حل تشریحی معماری کامپیوتر آیتی ۹۵ رو نداره؟؟هیچ جا پیدا نمیشه...اگه توی کتابای چاپ جدیدتون هست خواهشا بفرستین واسم..ممنون میشمممم..

RE: گروه درسی آمادگی ارشد ۹۷ - αɾια - ۲۳ فروردین ۱۳۹۷ ۱۰:۴۹ ق.ظ

(۲۲ فروردین ۱۳۹۷ ۰۹:۲۹ ب.ظ)Milad_Hosseini نوشته شده توسط:  دوستان کسی حل تشریحی معماری کامپیوتر آیتی ۹۵ رو نداره؟؟هیچ جا پیدا نمیشه...اگه توی کتابای چاپ جدیدتون هست خواهشا بفرستین واسم..ممنون میشمممم..

البته این فک کنم رشته کامپیوتره ،IT رو ندیدم منم :/

RE: گروه درسی آمادگی ارشد ۹۷ - hun73r.9h0s7 - 23 فروردین ۱۳۹۷ ۰۶:۰۸ ب.ظ

(۲۲ فروردین ۱۳۹۷ ۰۹:۲۹ ب.ظ)Milad_Hosseini نوشته شده توسط:  دوستان کسی حل تشریحی معماری کامپیوتر آیتی ۹۵ رو نداره؟؟هیچ جا پیدا نمیشه...اگه توی کتابای چاپ جدیدتون هست خواهشا بفرستین واسم..ممنون میشمممم..

سلام بفرمایید

RE: گروه درسی آمادگی ارشد ۹۷ - Milad_Hosseini - 23 فروردین ۱۳۹۷ ۰۶:۲۱ ب.ظ

(۲۳ فروردین ۱۳۹۷ ۰۶:۰۸ ب.ظ)hun73r.9h0s7 نوشته شده توسط:  
(22 فروردین ۱۳۹۷ ۰۹:۲۹ ب.ظ)Milad_Hosseini نوشته شده توسط:  دوستان کسی حل تشریحی معماری کامپیوتر آیتی ۹۵ رو نداره؟؟هیچ جا پیدا نمیشه...اگه توی کتابای چاپ جدیدتون هست خواهشا بفرستین واسم..ممنون میشمممم..

سلام بفرمایید

دوست عزیز مرسی ازینکه این همه عکس از پایگاه داده گذاشتی...من جواب تشریحی معماری کامپیوتر آیتی سال ۹۵ رو میخوام....نه این چیزی که شما فرستادی(البته این چیزی هم که فرستادی هم خوبه ها..استفاده میکنیم ازشSmile)))

گروه درسی آمادگی ارشد ۹۷ - hun73r.9h0s7 - 23 فروردین ۱۳۹۷ ۱۰:۳۶ ب.ظ

(۲۳ فروردین ۱۳۹۷ ۰۶:۲۱ ب.ظ)Milad_Hosseini نوشته شده توسط:  
(23 فروردین ۱۳۹۷ ۰۶:۰۸ ب.ظ)hun73r.9h0s7 نوشته شده توسط:  
(22 فروردین ۱۳۹۷ ۰۹:۲۹ ب.ظ)Milad_Hosseini نوشته شده توسط:  دوستان کسی حل تشریحی معماری کامپیوتر آیتی ۹۵ رو نداره؟؟هیچ جا پیدا نمیشه...اگه توی کتابای چاپ جدیدتون هست خواهشا بفرستین واسم..ممنون میشمممم..

سلام بفرمایید

دوست عزیز مرسی ازینکه این همه عکس از پایگاه داده گذاشتی...من جواب تشریحی معماری کامپیوتر آیتی سال ۹۵ رو میخوام....نه این چیزی که شما فرستادی(البته این چیزی هم که فرستادی هم خوبه ها..استفاده میکنیم ازشSmile)))
من از همین جایگاه واقعا عذر میخوام برای این اشتباه Big Grin
اینم فایل اصلی

RE: گروه درسی آمادگی ارشد ۹۷ - Milad_Hosseini - 23 فروردین ۱۳۹۷ ۱۰:۴۹ ب.ظ

(۲۳ فروردین ۱۳۹۷ ۱۰:۳۶ ب.ظ)hun73r.9h0s7 نوشته شده توسط:  
(23 فروردین ۱۳۹۷ ۰۶:۲۱ ب.ظ)Milad_Hosseini نوشته شده توسط:  
(23 فروردین ۱۳۹۷ ۰۶:۰۸ ب.ظ)hun73r.9h0s7 نوشته شده توسط:  

سلام بفرمایید

من از همین جایگاه واقعا عذر میخوام برای این اشتباه Big Grin
اینم فایل اصلی

واقعـــــــــــــــــــــــا ممنون...از چه کتابی گرفتین؟؟کتاب دکتر یوسفی هست؟؟

گروه درسی آمادگی ارشد ۹۷ - hun73r.9h0s7 - 24 فروردین ۱۳۹۷ ۱۲:۰۱ ق.ظ

(۲۳ فروردین ۱۳۹۷ ۱۰:۴۹ ب.ظ)Milad_Hosseini نوشته شده توسط:  واقعـــــــــــــــــــــــا ممنون...از چه کتابی گرفتین؟؟کتاب دکتر یوسفی هست؟؟
خواهش میکنم بله از کتاب دکتر یوسفی هستش و اگه اشتباه نکنم (‌اخه کتاب الان دم دستم نیس دقیق بگم ) چاپ ۱۸ام هستش

گروه درسی آمادگی ارشد ۹۷ - diamond_71 - 26 فروردین ۱۳۹۷ ۰۹:۳۹ ب.ظ

(۲۱ فروردین ۱۳۹۷ ۰۲:۲۶ ب.ظ)diamond_71 نوشته شده توسط:  سلام دوستان
میخواستم بدونم رتبه ودرصدهای لازم برای ارشد مهندسی کامپیوتر نرم افزار دانشگاه های آزاد تهران به صورته؟
من هیچی نخوندم و در حال حاضر دانشجو هستم میخوام دانشگاه آزاد برم ولی میترسم آزادم قبول نشم
ممنون میشم جواب منم بدین نگرانم

گروه درسی آمادگی ارشد ۹۷ - hun73r.9h0s7 - 27 فروردین ۱۳۹۷ ۰۷:۵۲ ب.ظ

(۲۶ فروردین ۱۳۹۷ ۰۹:۳۹ ب.ظ)diamond_71 نوشته شده توسط:  
(21 فروردین ۱۳۹۷ ۰۲:۲۶ ب.ظ)diamond_71 نوشته شده توسط:  سلام دوستان
ممنون میشم جواب منم بدین نگرانم
سلام چیزی که بنده دیدم دانشگاهای روزانه خوبی مثل شیراز تا حدود ۶۰۰ اخرین رتبه های قبولیشون بوده و حتی دانشگاهای مثل
دانشگاه گیلان با باهنر کرمانم تا حدود ۱۰۰۰خورده ای رسیده مطمعنم ازاد تهران هم اگه از ۷۰۰ اینا
بیشتر نشه کمترم نمیشه به نظرم میتونین راحت قبول شید اونجا

گروه درسی آمادگی ارشد ۹۷ - monir25 - 28 فروردین ۱۳۹۷ ۱۲:۴۶ ب.ظ

سلام بچها
سوال ۱گسسته سال ۹۴ چطوری حل شده؟

RE: گروه درسی آمادگی ارشد ۹۷ - Sakura - 30 فروردین ۱۳۹۷ ۱۰:۲۱ ق.ظ

روزای آخر شده و من بعد چند ماه خوندن احساس میکنم هیچی بلد نیستمUndecided