تالار گفتمان مانشت
زمینه تحقیقاتی برای سمینار و پایانامه ارشد - نسخه‌ی قابل چاپ

انتخاب موضوع پروژه ارشد و سمینار - iman - 20 خرداد ۱۳۸۹ ۰۴:۱۴ ق.ظ

سلام
ضمن تشکر بابت راه افتادن تالار
چند تا سوال داشتم،من ترم دیگه میخوام پایان نامه بگیرم
پیرامون موضوع‌، یه موضوعی را در نظر دارم
استاد راهنما هم تا حدودی در نظر دارم
الان باید چه پروسه ای طی کنم؟ پروپزال را با کمک استاد راهنما باید بنویسم؟ یا...؟
تجربه های شما را نیاز دارم!!!

RE: پایان نامه ارشد (پروپزال و ...) - admin - 20 خرداد ۱۳۸۹ ۱۲:۰۲ ب.ظ

(۲۰ خرداد ۱۳۸۹ ۰۴:۱۴ ق.ظ)iman نوشته شده توسط:  سلام
ضمن تشکر بابت راه افتادن تالار
چند تا سوال داشتم،من ترم دیگه میخوام پایان نامه بگیرم
پیرامون موضوع‌، یه موضوعی را در نظر دارم
استاد راهنما هم تا حدودی در نظر دارم
الان باید چه پروسه ای طی کنم؟ پروپزال را با کمک استاد راهنما باید بنویسم؟ یا...؟
تجربه های شما را نیاز دارم!!!

پروسه خاصی نداره. شما زمینه تحقیقاتی تون رو بگید شاید به درد بقیه هم خورد.

پایان نامه ارشد (پروپزال و ...) - paeeizan - 12 مهر ۱۳۸۹ ۰۲:۰۵ ق.ظ

سعی کن از رفرانس های خارجی کمک بگیری ....با مشاوره استادت.

پایان نامه ارشد (پروپزال و ...) - admin - 12 مهر ۱۳۸۹ ۰۲:۱۳ ق.ظ

دوستان انتظار زیادی از همراهی استاد نداشته باشید، سعی کنید با دانشجوهای دکتری و یا ارشد سال بالایی استاد مشورت کنید. کلاً پروپزالهای ارشد راحت تصویب می شن و در صورتی که خوب تحقیق نکرده باشید بعداً خودتون اذیت خواهید شد.

انتخاب موضوع پروژه ارشد - انرژی مثبت - ۱۶ مهر ۱۳۸۹ ۱۲:۳۵ ق.ظ

سلام
از اول ترم چیزی رو که زیاد می شنوم اینه که می خوای با کدوم استاد پروژه برداری موضوع پروژه چی باشه و از این جور چیزا...
اقای دکتر اگه می شه لطف کنید و توضیحی بدین که چه روندی رو طی کنم تا یه موضوع خوب و بدرد بخور انتخاب کنم البته میدونم که گرایش شما نرم افزار بود ولی با این حال ممنون میشم اگه راهنمایی کنید
بقیه دوستان هم کمک کنن
بازم ممنون

انتخاب موضوع پروژه ارشد - admin - 16 مهر ۱۳۸۹ ۱۲:۴۵ ق.ظ

به جورنال های جدید رشته اتون و کنفرانس های معروفش و مقالاتی که توش چاپ شده نگاه کنید. یه چند تاشونو بخونید می فهمید دنیا دست کیه و چی به درد می خوره.

پایان نامه ارشد (پروپزال و ...) - ss252 - 16 مهر ۱۳۸۹ ۰۱:۴۸ ق.ظ

آقای دکتر تنهایی من چند سوال مهم از شما دارم:
۱- لطف می کنید بفرمایید چه فرقی بین استاد راهنما و مشاور وجود داره؟ یعنی هر کدومشون از چه نظر می تونن کمک کنند؟
۲- میشه مرتبه استاد مشاور از استاد راهنما نیشتر باشه؟مثلا استاد مشاور پرفسور باشه و استاد راهنما نباشه؟
۳- آیا استاد مشاور میتونه از یه رشته دیگه باشه؟ (یه رشته شبیه به رشته خودم مثلا نرم افزار و e-commerce )
۴- چه زمانی میشه استاد مشاور رو معرفی کرد و چه کسی باید تایید کنه.

پایان نامه ارشد (پروپزال و ...) - admin - 16 مهر ۱۳۸۹ ۰۲:۲۵ ق.ظ

۱- هر دو تاش تقریباً مثل هم هستند! روز دفاع می بینیدشون Smile از شوخی گذشته، مشاور واسه ارشد وجود نداره! و واسه دکتری است.
۲- بله می شه، چه ربطی داره اصلاً؟
۳- بله مشکلی نداره به تشخیص گروهه! ولی شما ارشدی‌ها که اصلا مشاور ندارید!! Smile داور داخلی دارید
۴- استاد راهنما رو هر لحظه می شه معرفی کرد، از ترم ۱ تا ترم ۳

پایان نامه ارشد (پروپزال و ...) - karostami - 22 مهر ۱۳۸۹ ۰۳:۰۱ ق.ظ

پروپوزال کلا چیه؟ فقط باید عنوان موضوع را بنویسیم؟ یا مقاله ای است برای خودش؟

RE: انتخاب موضوع پروژه ارشد - Soheil - 02 آبان ۱۳۸۹ ۰۷:۳۷ ب.ظ

(۱۶ مهر ۱۳۸۹ ۱۲:۴۵ ق.ظ)admin نوشته شده توسط:  به جورنال های جدید رشته اتون و کنفرانس های معروفش و مقالاتی که توش چاپ شده نگاه کنید. یه چند تاشونو بخونید می فهمید دنیا دست کیه و چی به درد می خوره.
اول که استادمون یا دانشجوهای سال بالایی این حرف رو بهم میزدن فکر میکردم برای از سر باز کردن میگن ولی بعدا فهمیدم واقعا تنها راهش اینه! البته هنوز خودم نفهمیدم دنیا دست کیه اما فکر میکنم درست میرم!Big Grin

زمینه تحقیقاتی برای سمینار و پایانامه ارشد - saba_1984 - 31 تیر ۱۳۹۰ ۰۳:۳۱ ب.ظ

سلام دوستان

می خواستم بدونم که بیشتر پایان نامه‌ها و پژوهش هایی که بچه های ارشد و دکترای نرم افزار ارائه میدن حول و حوش چه موضوعاتی هست ؟ و کدام زمینه‌ها جدیدتر هست و امکان دادن مقاله توشون بیشتره؟

زمینه های تحقیقاتی ارشد نرم افزار - Br2012 - 31 تیر ۱۳۹۰ ۰۴:۲۳ ب.ظ

دوست عزیز اولا که این موضوع مربوط به این قسمت دروس ارشد نیست
و چون به بحثی اشاره کردید که چند وقت دیگه می خواستم بهش اشاره کنم بعد از انتقال تاپیک روی همین تا پیک با یه کم تغییرات کار میکنیم
امیدوارم فعالیتتون رو اونجا ادامه بدید

زمینه های تحقیقاتی ارشد نرم افزار - Fardad-A - 31 تیر ۱۳۹۰ ۰۵:۱۹ ب.ظ

بعد از ایجاد تغییرات مورد نظر در مورد انجمنهای کنکوری بخش تحقیقات را با ایجاد انجمنهای مناسب ظرف دو هفته آینده فعال میکنیم تا مانشت فقط به مطالب کنکوریها نپردازه و بتونه کارتحقیقاتی هم انجام بده و دوستان ارشد و مقاطع بالاتر بتونن تعامل مناسبی با مانشت داشته باشند.

زمینه های تحقیقاتی ارشد نرم افزار - banou - 02 مرداد ۱۳۹۰ ۰۸:۲۰ ق.ظ

واسه این بخش بچه های لیسانس نمی تونن شرکت کنند؟

RE: زمینه های تحقیقاتی ارشد نرم افزار - Br2012 - 02 مرداد ۱۳۹۰ ۱۲:۰۶ ب.ظ

(۰۲ مرداد ۱۳۹۰ ۰۸:۲۰ ق.ظ)banou نوشته شده توسط:  واسه این بخش بچه های لیسانس نمی تونن شرکت کنند؟

چرا که نه با کمال میل.
تو این بخش هر کسی میتونه توی مباحث شرکت کنه و دوستان از نظرات و کمک های اون استفاده کنن و بلعکس.