تالار گفتمان مانشت
ساختمان داده ها - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵ ۶ ۷ ۸ ۹ ۱۰ ۱۱ ۱۲ ۱۳ ۱۴ ۱۵ ۱۶
ساختمان داده ها - javadjj - 16 فروردین ۱۳۹۰ ۱۲:۰۷ ق.ظ

ببینید من سی ال آر رو کامل با تمرینات و حل التمریناتش امسال خوندم و واقعا هم در ساختمان و الگوریتم به نتایج خوبی رسیدم و هیچ وقت فکر نمیکردم از شش تا سوال الگوریتم هوش ۵ تاشو درست بزنم و این همون بینش خوبی بود که کتاب سی ال آر بهم داد
من کتاب دو حلدی جعفر نژاد رو خوندم
میدونید یکی از خوبی های کتاب سی ال ار اینه که روزنه هایی که این کتاب در مطالب داره باعث میشه شما دنبال همه مطالب رو بگیری و بعدش احساس هیچ خلا و کمبودی برای ساختمان داده و الگوریتم نمیکنی

ساختمان داده ها - hosnieh - 20 فروردین ۱۳۹۰ ۰۲:۴۶ ب.ظ

سلام،
دوستان من تازه می خوام شروع کنم. تو ساختمون داده و الگوریتمم متاسفانه ضعیفم. یه کتاب تو اینترنت پیدا کردم مال مهندس جعفر تنها و مهندس آیت هستش، خواستم ببینم کسی این کتاب رو دیده؟ با توجه به اینکه من پایه‌ام ضعیف واسه شروع خوبه؟ چون به نظر خودم توضیحش روون و خوب بود. ممنون میشم راهنماییم کنید.
اینم لینک دانلودش هرکی خواست:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

با سپاس

ساختمان داده ها - arshad91 - 20 فروردین ۱۳۹۰ ۱۱:۳۲ ب.ظ

اگه مال پیام نور من خوندمش ساختمان...بد نیست ..نسبت به کتابای دیگه بهتره..شما شروع کن کم کم قوی میشی میتونی از کتابخانه کتابا دیگه هم استفاده کنی

ساختمان داده ها - hanif - 21 فروردین ۱۳۹۰ ۱۰:۰۲ ب.ظ

من این کتاب رو خوندم سراسر اشتباهه و خیلی هم بده اصلا توصیه نمیشه (نظر شخصی) اگه می خوای شروع کنی با هورویتز یا کورمن شروع کن.

ساختمان داده ها - hosnieh - 21 فروردین ۱۳۹۰ ۱۱:۳۹ ب.ظ

ممنون از راهنمایی هاتون دوستان،
بله کتاب پیام نور هستش.
من فقط واسه آشنایی با مطالب می خوام این کتاب بخونم بعد clrs. ولی اگه به نظر شما کتاب اشتباه و غلط زیاد داره، وقتم نذارم روش؟
ممنون میشم بیشتر راهنمایی کنید. شاید به درد بقیه هم خورد Smile
سپاس

ساختمان داده ها - hanif - 22 فروردین ۱۳۹۰ ۱۱:۴۱ ق.ظ

من قطعا پیشنهاد نمی کنم (باز هم نظر شخصی) هورویتز درسته که یه کمی ممکنه برات سنگین باشه ولی اگه باهاش درگیر بشی مطمئنا می تونی مطلب رو برا خودت بشکنی البته بعد از اینها یه کتاب و جزوه از دکتر قدسی هست که من هنوز هیچ کدوم از اونا رو نخوندم دوستان در این مورد می تونن بهتر کمک کنن.

ساختمان داده ها - hosnieh - 22 فروردین ۱۳۹۰ ۰۲:۲۴ ب.ظ

یک مقدار از فصل یک این کتاب رو خوندم، با هورویتز که مقایسه کردم. دیدم حق با شماست. کتاب هورویتز بهتر.
ممنون از راهنماییتون.

ساختمان داده ها - arshad91 - 22 فروردین ۱۳۹۰ ۱۰:۰۰ ب.ظ

راستش من این کتاب همراه نایهوف خوندم و هوویتز..عر جا اشتباه بود غلط گیری میکردم کلا من چند تا منبع با هم خوندم که کامل باشه..حالا حتما دوستان بهر میدونند

ساختمان داده ها - pooyaa - 23 فروردین ۱۳۹۰ ۰۹:۲۹ ب.ظ

به نظر شما هورویتز یا clrs؟

ساختمان داده ها - hanif - 24 فروردین ۱۳۹۰ ۱۲:۱۷ ق.ظ

من کرمن یا همون clrs رو نخوندم ولی دوستان کورمن رو پیشنهاد میکنن.

ساختمان داده ها - hosnieh - 25 فروردین ۱۳۹۰ ۰۵:۰۴ ب.ظ

دوستانی که هم هورویتز رو خوندن هم clrs، فکر می کنید clrs مباحث هورویتز رو کامل پوشش می ده؟ یعنی واسه ساختمون داده هم همون clrs کفایت می کنه، علاوه بر طراحی الگوریتم؟

ساختمان داده ها - hanif - 26 فروردین ۱۳۹۰ ۱۲:۳۲ ق.ظ

به نظرم clrs کامل تره.

ساختمان داده ها - hosnieh - 27 فروردین ۱۳۹۰ ۱۲:۳۵ ب.ظ

آخه تو یکی از تالارهای سایت بچه‌ها گفته بودن ساختمون داده و الگوریتم کاملا جدا هستن و باید جدا خونده بشن. پس نمیشه فقط clrs رو هم واسه ساختمون داده خوند هم الگوریتم؟
ممنون میشم راهنمایی کنید

ساختمان داده ها - ۵۴m4n3h - 27 فروردین ۱۳۹۰ ۰۱:۵۵ ب.ظ

کلاً CLRS خیلی کتاب کاملی هست! که هم مباحث مربوط به ساختمان داده و هم مباحث الگوریتمیک رو پوشش میده! مثلاً فصل های ابتدایی کتاب بیشتر در مورد ساختمان داده‌ها هست و فصل های بعدتر، الگوریتم!

ساختمان داده ها - aryaee - 29 فروردین ۱۳۹۰ ۱۱:۱۲ ق.ظ

دوستان کتاب CLRS کدام ترجمه را بگیریم برای خواندن؟
آیا نیپولیتان بهتر هست یا CLRS ؟
ایا این دوکتاب بالا همه نکته های ساختمان را پوشش می دهن یا خیر؟
با تشکر