تالار گفتمان مانشت
مشکلات مانشت - نسخه‌ی قابل چاپ

مشکلات مانشت - fatima1537 - 08 تیر ۱۳۹۱ ۰۱:۵۶ ب.ظ

کلا گاهی فرمول محاسبه مقبولیت تغییر میکنه.شاید به این علته.شاید هم توی ارسالهای قبلیتون منفی خوردید

مشکلات مانشت - azad_ahmadi - 08 تیر ۱۳۹۱ ۰۳:۲۳ ب.ظ

ساعت سایت یک ساعت عقبه، اگه ممکنه درستش کنید.

RE: مشکلات مانشت - fatima1537 - 08 تیر ۱۳۹۱ ۰۳:۳۹ ب.ظ

فکرکنم خودتون بتونید عوض کنید.درواقع برای هر کاربر جداگانه قابل تغییره.عکس را ضمیمه کردم.توی پروفایلتون باید تنظیم کنید

RE: مشکلات مانشت - azad_ahmadi - 08 تیر ۱۳۹۱ ۰۳:۴۷ ب.ظ

(۰۸ تیر ۱۳۹۱ ۰۳:۳۹ ب.ظ)fatima1537 نوشته شده توسط:  فکرکنم خودتون بتونید عوض کنید.درواقع برای هر کاربر جداگانه قابل تغییره.عکس را ضمیمه کردم.توی پروفایلتون باید تنظیم کنید

یعنی می تونم زمان کنونی سایت( همونی که کنار هدیه ست) رو تغییر بدم؟ فکر نمی کنم.
پست هایی که دوستان می نویسن با همین زمان کنونی درج می شه.
همین پستی که جواب دادین آخرین ارسالش نوشته ۲:۳۹ . مال بقیه درسته؟

مشکلات مانشت - Jooybari - 08 تیر ۱۳۹۱ ۰۴:۰۲ ب.ظ

شما امتحان کنید. ارسال شما زده ۰۳:۴۷ عصر.

RE: مشکلات مانشت - انرژی مثبت - ۰۸ تیر ۱۳۹۱ ۰۴:۱۱ ب.ظ

(۰۸ تیر ۱۳۹۱ ۰۳:۴۷ ب.ظ)azad_ahmadi نوشته شده توسط:  
(08 تیر ۱۳۹۱ ۰۳:۳۹ ب.ظ)fatima1537 نوشته شده توسط:  فکرکنم خودتون بتونید عوض کنید.درواقع برای هر کاربر جداگانه قابل تغییره.عکس را ضمیمه کردم.توی پروفایلتون باید تنظیم کنید

یعنی می تونم زمان کنونی سایت( همونی که کنار هدیه ست) رو تغییر بدم؟ فکر نمی کنم.
پست هایی که دوستان می نویسن با همین زمان کنونی درج می شه.
همین پستی که جواب دادین آخرین ارسالش نوشته ۲:۳۹ . مال بقیه درسته؟
ارسال خانوم فاطیما رو اسه من نوشته ۳:۳۹ یعنی ساعت مروبز به تنظیمات شما درست نیست همونطور که گفتن می تونید برید تنظیمش کنید.

RE: مشکلات مانشت - nmusavi - 08 تیر ۱۳۹۱ ۰۶:۰۷ ب.ظ

(۰۸ تیر ۱۳۹۱ ۰۱:۵۶ ب.ظ)fatima1537 نوشته شده توسط:  کلا گاهی فرمول محاسبه مقبولیت تغییر میکنه.شاید به این علته.شاید هم توی ارسالهای قبلیتون منفی خوردید
منفی نخوردم. خوب اگه بخواد تغییر کنه چرا برای من چرا برای دیگران اینطور نیست.؟
تو این صفحه هم من به عکس مثبت می دم ثبت نمی شه این که دیگه ربطی به فرمول نداره.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مشکلات مانشت - Jooybari - 08 تیر ۱۳۹۱ ۰۷:۲۰ ب.ظ

چیزی که من از سیستم فهمیدم اینه که به زمان هم بستگی داره. یعنی تعداد مقبولیت ها با توجه به زمان محاسبه میشه. (مثلا تاثیر ده مثبت برای یک کاربر با یک ماه سابقه از بیست مثبت یک کاربر با شش ماه سابقه بیشتره.) اگه یه مدت فعالیت نداشته باشید و بعد یکی بهتون مثبت بده بنظرتون میاد مقبولیتتون کم شده. چون تا دریافت مثبت یا منفی جدید، مقبولیت ریفرش نمیشه.

مشکلات مانشت - farazin - 10 تیر ۱۳۹۱ ۰۹:۲۹ ب.ظ

من اگه اشتباه نکنم ۴۰۱ تا پست داشتم الان که یه پست جدید ارسال کردم دیدم نوشته ۳۸۶ ارسال
مدیری که ارسال های من و پاک کرده میشه لطفا دلیلشم بگه؟

مشکلات مانشت - luna - 10 تیر ۱۳۹۱ ۰۹:۳۴ ب.ظ

قبل از انتقاد اقلا یه نگاه به تیتر پست ها بندازین. در یک ارسال توضیح داده شده که به مشکلی برخوردیم. اگه می دونید کدوم ارسال هاتون پاک شده لطفا گزارش بدین.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

RE: مشکلات مانشت - farazin - 10 تیر ۱۳۹۱ ۱۰:۱۲ ب.ظ

(۱۰ تیر ۱۳۹۱ ۰۹:۳۴ ب.ظ)luna نوشته شده توسط:  قبل از انتقاد اقلا یه نگاه به تیتر پست ها بندازین. در یک ارسال توضیح داده شده که به مشکلی برخوردیم. اگه می دونید کدوم ارسال هاتون پاک شده لطفا گزارش بدین.

مگه من انتقاد کردم؟ نوشتم که لطفا... این قسمتم ارسال مشکلات به مانشت هستش و قسمت انتقاد یه بخش دیگس پس لطفا خودتون یه نگاه به موضوع پست بندازین.
در ضمن نمی شه که هر روز بشینیم از بالا به پایین پست ها رو بخونیم ....من این و متوجه شدم وظیفه خودم دونستم که مطرحش بکنم

مشکلات مانشت - Msccom - 28 شهریور ۱۳۹۱ ۰۹:۵۵ ب.ظ

سیستم پیام خصوصی من از دیروز کار نمیکنه.پیام نمیتونم ارسال کنم.لطفا راهنماییییی

RE: مشکلات مانشت - آرتا - ۲۸ شهریور ۱۳۹۱ ۰۹:۵۷ ب.ظ

اگه روی پیام های ارسالیت اینو می نویسه N/A (ارسال نشده) واسه منم همین جوریه .
پیام ها ارسال می شن مشکل نداره

RE: مشکلات مانشت - eris229 - 30 شهریور ۱۳۹۱ ۰۶:۲۶ ب.ظ

(۲۸ شهریور ۱۳۹۱ ۰۹:۵۷ ب.ظ)آرتا نوشته شده توسط:  اگه روی پیام های ارسالیت اینو می نویسه N/A (ارسال نشده) واسه منم همین جوریه .
پیام ها ارسال می شن مشکل نداره
مال من هم همین مشکل رو داره!
یعنی پیام ها ارسال شدن و این داره دروغ میگه؟
چطوری شما مطمئن هستید که پیام ها درست ارسال شده؟

مشکلات مانشت - m@hboobe - 30 شهریور ۱۳۹۱ ۰۶:۴۲ ب.ظ

چرا این چند روز مدام بعد از اینکه یه مطلب میخوام بفرستم این پیام میاد؟؟!!

MyBB SQL Error

MyBB has experienced an internal SQL error and cannot continue.

SQL Error:
۱۰۳۳ - Incorrect information in file: './admin_forum/mybb_tapatalk_users.frm'
Query:
SELECT ts.uid FROM mybb_threadsubscriptions ts LEFT JOIN mybb_tapatalk_users tu ON (ts.uid=tu.userid) WHERE ts.tid = '6181' AND tu.subscribe=1