تالار گفتمان مانشت
تبریکات سال جدید - ۹۱ - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲ ۳
تبریکات سال جدید - ۹۱ - موج - ۲۷ اسفند ۱۳۹۰ ۰۹:۵۶ ب.ظ

سلام دوستان
ببخشید اگه کمی زوده. احتمالا نزدیک عید رفت و آمد به مانشت یه خط در میون بشه بنابرین خواستم که همه دوستان با هم یه احوال پرسی بکنیم
گذشته از اون میشه دوستانی که ذوق پیامک سازی دارند پیامکهای ابداعی خودشون رو بگن تا به افراد بی ذوق مثه من کمک کنندSmile

[تصویر:  attachment.php?aid=3358]

RE: تبریکات سال جدید - ۹۱ - Sunshine Off - 27 اسفند ۱۳۹۰ ۱۰:۰۵ ب.ظ

(۲۷ اسفند ۱۳۹۰ ۰۹:۵۶ ب.ظ)موج نوشته شده توسط:  سلام دوستان
ببخشید اگه کمی زوده. احتمالا نزدیک عید رفت و آمد به مانشت یه خط در میون بشه بنابرین خواستم که همه دوستان با هم یه احوال پرسی بکنیم
گذشته از اون میشه دوستانی که ذوق پیامک سازی دارند پیامکهای ابداعی خودشون رو بگن تا به افراد بی ذوق مثه من کمک کنندSmile

[تصویر:  attachment.php?aid=3358]

سلام.انشاالله سال ۹۱برای همه سال خوب وپربرکتی باشه وهمه مانشتی ها دانشجویان ارشد این سال بشن.

RE: تبریکات سال جدید - ۹۱ - zzsnowdrop - 27 اسفند ۱۳۹۰ ۱۰:۳۹ ب.ظ

بیامد شاهد شیرین نوروز
بنازم سفره هفت سین نوروز
ز چشم ابر نیسانی در این فصل
بریزد اشک مشگ آگین نوروز

RE: تبریکات سال جدید - ۹۱ - yarandish - 28 اسفند ۱۳۹۰ ۱۲:۲۱ ق.ظ

ای خدای دگرگون کننده دلها و دیده ها ای تدبیر کننده روز و شب ای دگرگون
کننده حالی به حالی دیگر حال مارا به بهترین حال دگرگون کن سال نو مبارک

[تصویر:  77282_1_1379094241.jpg]

RE: تبریکات سال جدید - ۹۱ - پری - ۲۸ اسفند ۱۳۹۰ ۰۹:۲۶ ق.ظ

سال خوبی واسه همه باشه و خوشحال و شاد باشید

تبریکات سال جدید - ۹۱ - fatima1537 - 28 اسفند ۱۳۹۰ ۰۶:۱۴ ب.ظ

(۲۷ اسفند ۱۳۹۰ ۰۹:۵۶ ب.ظ)موج نوشته شده توسط:  خواستم که همه دوستان با هم یه احوال پرسی بکنیم
ضمن آرزوی بهترین اوقات و سرنوشت برای شما ، دوستان عزیز مانشتی و همه اعضای سایت و جوانهای مملکت
اینم چند پیامک (هرچیز دیگه ای که برام رسید باز هم میذارمSmile) :
عید را بهانه کنیم تا به همه کسانی که دوستشان داریمبگوییم نامتان در اندیشه و مهرتان در قلب ماست
_________
اسفند رو به پایان است ، وقت کوچ کردن به فروردین است ، وقت بخشیدن و صاف کردن دل ، پس مرا ببخش اگر با نگاهی یا زبانی یا صدایی ، ترکی بر دلت انداختم
_________
سیب شود رویتان ، سرخ و سپید و قشنگ ، سبز شود جانتان ، سبز و بلند و کمند ، سیر شود کامتان ، از کرم کردگار ، سکه شود کارتان ، روزیتان برقرار ، ماهی عمرت بود ، پر حرکت پر تلاش ،غم بشود سنجدی ، رخت ببندد یواش ، پر ز حلاوت شود ، چون سمنو زندگی ، غرق سعادت شود ، شیوه این بندگی
_______
بهار یک نقطه دارد نقطه آغاز ، بهار زندگیتان بی انتها باد
______
شادی ، سلامتی ، برکت ، مهربانی، مهمان دائمی خانه ات باد
____
میگن وقتی بهار داره میاد باید از چند رو زقبل گل رو خبر کرد ، میخواستم خبرت کنم
_____
برایت یک بغل گندم ، دلی خشنود از مردم/برایت یک بغل مریم ، که مست از می شوی هردم/برایت قدرت آرش،که دشمن را زنی آتش/برایت سفره ای ساده،حلال و پاک و آماده/برایت یک غزل احساس،دوبیتی های عطر یاس/برایت هرچه خوبی هست،صمیمانه دعا کردم
____
دوقدم مانده به خندیدن برگ،یک نفس مانده به ذوق گل سرخ،چشم در چشم بهاری دیگر،تحفه ای یافت نکردم که کنم هدیه تان،یک سبد عاطفه دارم همه ارزانیتان

تبریکات سال جدید - ۹۱ - saman1990 - 28 اسفند ۱۳۹۰ ۰۸:۱۶ ب.ظ

منم تبریک میگم. ایام به کامتون

تبریکات سال جدید - ۹۱ - zzsnowdrop - 28 اسفند ۱۳۹۰ ۰۹:۰۳ ب.ظ

خوب ازونجایی که مشهد همچنان داره برف میاد و احتمالا قراره به جای عید کریسمس شه منم پیشاپیش عید برفی رو تبریک میگم.
انشاالله که بابانوئل هم حواسش نباشه اشتباهی مسیر برفیشو اشتباه بگیره بیاد اینجا.
من که چشمم به لوله بخاری مونده و منتظر ورود بابانوئلم.(آخه شومینه نداریم) Smile

تبریکات سال جدید - ۹۱ - kavehn - 28 اسفند ۱۳۹۰ ۰۹:۳۱ ب.ظ

سلام دوستان خوبم
پیشاپیش سال نو را به شما تبریک میگم و آرزو میکنم سال جدید برای شما و خانواده محترم سرشار از موفقیت ، سلامت و پیشرفت باشد
[تصویر:  93062738473082677707.jpg]

تبریکات سال جدید - ۹۱ - Lantern - 28 اسفند ۱۳۹۰ ۱۰:۰۵ ب.ظ

باز هفت سین سرور/ماهی و تنگ بلور/سکه و سبزه و آب/نرگس و جام شراب/باز هم شادی عید/آرزوهای سپید/باز لیلای بهار/باز مجنونی بید/باز هم رنگین کمان/باز باران بهار/باز گل مست غرور/باز بلبل نغمه خوان/باز رقص دود عود/باز اسفند و گلاب/باز آن سودای ناب/کور باد چشم حسود/باز تکرار دعا/یا مقلب القلوب/یا مدبر النهار/حال ما گردان تو خوب/راه ما گردان تو راست/باز نوروز سعید/باز هم سال جدید/باز هم لاله عشق/خنده و بیم و امید
عید شما مبارک

[تصویر:  77564_1_1379094241.jpg]

تبریکات سال جدید - ۹۱ - najme60 - 29 اسفند ۱۳۹۰ ۱۲:۰۶ ق.ظ

من هم پیشاپیش سال نو را به مانشتی های عزیز تبریک میگم.

[attachment=3400][attachment=3401]

تبریکات سال جدید - ۹۱ - esi - 29 اسفند ۱۳۹۰ ۱۲:۴۶ ق.ظ

منم به نوبه خودم ، پیشاپیش سال نو رو به همه بچه های مانشت تبریک می گم و امیدوارم سالی سرشار از سلامتی ، موفقیت و سربلندی داشته باشند ، ان شاالله به خواسته ای کنکوریشونم برسن و همیشه لبشون خندون باشه.

RE: تبریکات سال جدید - ۹۱ - Potential - 29 اسفند ۱۳۹۰ ۰۴:۳۷ ب.ظ

سلام

سال نو همگی مبارک

براتون بهترین ها رو آرزومندمHeart

RE: تبریکات سال جدید - ۹۱ - mohammad_13690 - 29 اسفند ۱۳۹۰ ۰۵:۲۶ ب.ظ

پیشاپیش سال جدید رو به همه دوستان گل مانشتی تبریک میگم
امیدوارم حال همه به احسن حال تحویل پیدا کنه

تبریکات سال جدید - ۹۱ - mamat - 29 اسفند ۱۳۹۰ ۱۰:۲۶ ب.ظ

سلام و تبریک پیشاپیش سال نو به همه مانشتیای قدیم که باهاشون خاطره های خوشی داشتیم که یک سال به هر نحو منو تحمل کردن و انشاالله تو این لحظات آخر سال منو رو حلال کنن و اگر بدی از من دیده باشن به بزرگی خودشون ببخشن و کدورتی از من برای سال بعد تو دلشون نداشته باشن. انشاالله تو زندگی موفق و پیروز باشید و این سال براتون پر از خیر و برکت باشه. قربون دلهای پاکتون.HeartSmile

و سلام و تبریک به مانشتیای جدید که انشاالله سال خوبی رو داشته باشن و براتون پر از موفقیت باشه و بتونین تو این سال به چیزی که میخواین و تو دلتون آرزوشو میکنین برسین. براتون تو لحظه های تحویل سال از خدا خیر و برکت میخوام.HeartSmile

arzum budur qussə qəmiz yox olsun
ürəklərdən dərdlər getsin sevgi payız çox olsun
novruz bayramınız mübarək

آرزومه غم و غصه نابود شه ، از دلا درد بره،عشق تو دلا موج بزنه . “ عید نورز مبارک ”

.*”‘”**…..**”‘”*.
*. BAYRAM *
*. MÜBARƏK .*
“*. .*”
“*.*”