زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۴:۱۳ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

تبریکات سال جدید - ۹۱

ارسال:
۲۷ اسفند ۱۳۹۰, ۰۹:۵۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ اسفند ۱۳۹۰ ۰۹:۵۶ ب.ظ، توسط موج.)
تبریکات سال جدید - ۹۱
سلام دوستان
ببخشید اگه کمی زوده. احتمالا نزدیک عید رفت و آمد به مانشت یه خط در میون بشه بنابرین خواستم که همه دوستان با هم یه احوال پرسی بکنیم
گذشته از اون میشه دوستانی که ذوق پیامک سازی دارند پیامکهای ابداعی خودشون رو بگن تا به افراد بی ذوق مثه من کمک کنندSmile

[تصویر:  attachment.php?aid=3358]

فایل‌(های) پیوست شده

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: maryami , Sunshine Off , pos , Joonz , zzsnowdrop , Aurora , **sara** , Fardad-A , amir1369 , fatima1537 , Lantern , najme60 , esi , it866 , mohammad_13690 , praiseworthy_a , ahmadi_development , marzieh , چـکاوک , farnoosh , farahnaz , انرژی مثبت
ارسال:
۲۷ اسفند ۱۳۹۰, ۱۰:۰۵ ب.ظ
RE: تبریکات سال جدید - ۹۱
(۲۷ اسفند ۱۳۹۰ ۰۹:۵۶ ب.ظ)موج نوشته شده توسط:  سلام دوستان
ببخشید اگه کمی زوده. احتمالا نزدیک عید رفت و آمد به مانشت یه خط در میون بشه بنابرین خواستم که همه دوستان با هم یه احوال پرسی بکنیم
گذشته از اون میشه دوستانی که ذوق پیامک سازی دارند پیامکهای ابداعی خودشون رو بگن تا به افراد بی ذوق مثه من کمک کنندSmile

[تصویر:  attachment.php?aid=3358]

سلام.انشاالله سال ۹۱برای همه سال خوب وپربرکتی باشه وهمه مانشتی ها دانشجویان ارشد این سال بشن.

زندگی هدیه خداوند به ماست و ” شیوه زندگی ” ما ، هدیه ما به خداوند .Smile
مراقب باشید انچه می بخشید چون رازی در قلبتان پنهان بماند .
 سپاس‌گزاری شده توسط: موج , maryami , Joonz , **sara** , zzsnowdrop , Lantern , baran , praiseworthy_a , marzieh , چـکاوک
ارسال:
۲۷ اسفند ۱۳۹۰, ۱۰:۳۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ اسفند ۱۳۹۰ ۱۱:۲۹ ق.ظ، توسط zzsnowdrop.)
بیامد شاهد شیرین نوروز
بنازم سفره هفت سین نوروز
ز چشم ابر نیسانی در این فصل
بریزد اشک مشگ آگین نوروز

فایل‌(های) پیوست شده

ای مخاطب شکوه های پنهان! تو اگر نباشی به که می توان گفت حرف هایی را که به هیچ کس نمی توان گفت . امام سجاد (ع)
 سپاس‌گزاری شده توسط: maryami , موج , Aurora , amir1369 , Lantern , Sunshine Off , praiseworthy_a , marzieh , **sara**
ارسال:
۲۸ اسفند ۱۳۹۰, ۱۲:۲۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ اسفند ۱۳۹۰ ۱۲:۲۷ ق.ظ، توسط yarandish.)
ای خدای دگرگون کننده دلها و دیده ها ای تدبیر کننده روز و شب ای دگرگون
کننده حالی به حالی دیگر حال مارا به بهترین حال دگرگون کن سال نو مبارک

[تصویر:  77282_1_1379094241.jpg]

تو شاهکار خالقی ، تحقیر را باور نکن
بروی بام زندگی هرچه می خواهی بکش،زیبا و زشت پای توست، تقدیر را باور نکن
خالق تورا شاد آفرید،آزاد آزاد آفرید،پرواز کن تا آرزو،زنجیر را باور نکن
 سپاس‌گزاری شده توسط: maryami , euruse , Aurora , zzsnowdrop , موج , Lantern , Sunshine Off , mohammad_13690 , praiseworthy_a , marzieh , چـکاوک , **sara**
ارسال:
۲۸ اسفند ۱۳۹۰, ۰۹:۲۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ اسفند ۱۳۹۰ ۰۹:۳۱ ق.ظ، توسط پری.)
سال خوبی واسه همه باشه و خوشحال و شاد باشید
 سپاس‌گزاری شده توسط: Aurora , zzsnowdrop , amir1369 , موج , Lantern , praiseworthy_a , marzieh , **sara**
ارسال:
۲۸ اسفند ۱۳۹۰, ۰۶:۱۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ اسفند ۱۳۹۰ ۱۱:۰۱ ب.ظ، توسط fatima1537.)
تبریکات سال جدید - ۹۱
(۲۷ اسفند ۱۳۹۰ ۰۹:۵۶ ب.ظ)موج نوشته شده توسط:  خواستم که همه دوستان با هم یه احوال پرسی بکنیم
ضمن آرزوی بهترین اوقات و سرنوشت برای شما ، دوستان عزیز مانشتی و همه اعضای سایت و جوانهای مملکت
اینم چند پیامک (هرچیز دیگه ای که برام رسید باز هم میذارمSmile) :
عید را بهانه کنیم تا به همه کسانی که دوستشان داریمبگوییم نامتان در اندیشه و مهرتان در قلب ماست
_________
اسفند رو به پایان است ، وقت کوچ کردن به فروردین است ، وقت بخشیدن و صاف کردن دل ، پس مرا ببخش اگر با نگاهی یا زبانی یا صدایی ، ترکی بر دلت انداختم
_________
سیب شود رویتان ، سرخ و سپید و قشنگ ، سبز شود جانتان ، سبز و بلند و کمند ، سیر شود کامتان ، از کرم کردگار ، سکه شود کارتان ، روزیتان برقرار ، ماهی عمرت بود ، پر حرکت پر تلاش ،غم بشود سنجدی ، رخت ببندد یواش ، پر ز حلاوت شود ، چون سمنو زندگی ، غرق سعادت شود ، شیوه این بندگی
_______
بهار یک نقطه دارد نقطه آغاز ، بهار زندگیتان بی انتها باد
______
شادی ، سلامتی ، برکت ، مهربانی، مهمان دائمی خانه ات باد
____
میگن وقتی بهار داره میاد باید از چند رو زقبل گل رو خبر کرد ، میخواستم خبرت کنم
_____
برایت یک بغل گندم ، دلی خشنود از مردم/برایت یک بغل مریم ، که مست از می شوی هردم/برایت قدرت آرش،که دشمن را زنی آتش/برایت سفره ای ساده،حلال و پاک و آماده/برایت یک غزل احساس،دوبیتی های عطر یاس/برایت هرچه خوبی هست،صمیمانه دعا کردم
____
دوقدم مانده به خندیدن برگ،یک نفس مانده به ذوق گل سرخ،چشم در چشم بهاری دیگر،تحفه ای یافت نکردم که کنم هدیه تان،یک سبد عاطفه دارم همه ارزانیتان
 سپاس‌گزاری شده توسط: موج , zzsnowdrop , Lantern , انرژی مثبت , Aurora , **sara** , maryami , praiseworthy_a
ارسال:
۲۸ اسفند ۱۳۹۰, ۰۸:۱۶ ب.ظ
تبریکات سال جدید - ۹۱
منم تبریک میگم. ایام به کامتون

فایل‌(های) پیوست شده

سپاس‌گزاری شده توسط: موج , zzsnowdrop , Lantern , Aurora , maryami , praiseworthy_a , ahmadi_development , marzieh , **sara**
ارسال:
۲۸ اسفند ۱۳۹۰, ۰۹:۰۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ اسفند ۱۳۹۰ ۰۹:۰۵ ب.ظ، توسط zzsnowdrop.)
تبریکات سال جدید - ۹۱
خوب ازونجایی که مشهد همچنان داره برف میاد و احتمالا قراره به جای عید کریسمس شه منم پیشاپیش عید برفی رو تبریک میگم.
انشاالله که بابانوئل هم حواسش نباشه اشتباهی مسیر برفیشو اشتباه بگیره بیاد اینجا.
من که چشمم به لوله بخاری مونده و منتظر ورود بابانوئلم.(آخه شومینه نداریم) Smile

ای مخاطب شکوه های پنهان! تو اگر نباشی به که می توان گفت حرف هایی را که به هیچ کس نمی توان گفت . امام سجاد (ع)
 سپاس‌گزاری شده توسط: praiseworthy_a , موج , marzieh , **sara**
ارسال:
۲۸ اسفند ۱۳۹۰, ۰۹:۳۱ ب.ظ
تبریکات سال جدید - ۹۱
سلام دوستان خوبم
پیشاپیش سال نو را به شما تبریک میگم و آرزو میکنم سال جدید برای شما و خانواده محترم سرشار از موفقیت ، سلامت و پیشرفت باشد
[تصویر:  93062738473082677707.jpg]
 سپاس‌گزاری شده توسط: zzsnowdrop , Lantern , Aurora , maryami , praiseworthy_a , **sara**
ارسال: #۱۰
۲۸ اسفند ۱۳۹۰, ۱۰:۰۵ ب.ظ
تبریکات سال جدید - ۹۱
باز هفت سین سرور/ماهی و تنگ بلور/سکه و سبزه و آب/نرگس و جام شراب/باز هم شادی عید/آرزوهای سپید/باز لیلای بهار/باز مجنونی بید/باز هم رنگین کمان/باز باران بهار/باز گل مست غرور/باز بلبل نغمه خوان/باز رقص دود عود/باز اسفند و گلاب/باز آن سودای ناب/کور باد چشم حسود/باز تکرار دعا/یا مقلب القلوب/یا مدبر النهار/حال ما گردان تو خوب/راه ما گردان تو راست/باز نوروز سعید/باز هم سال جدید/باز هم لاله عشق/خنده و بیم و امید
عید شما مبارک

[تصویر:  77564_1_1379094241.jpg]

اگر تنها ترین تنهایان شوم باز هم خدا هست، او جانشین تمام نداشتن های من است‎
 سپاس‌گزاری شده توسط: Aurora , انرژی مثبت , narges_r , maryami , zzsnowdrop , praiseworthy_a , موج , marzieh , **sara**
ارسال: #۱۱
۲۹ اسفند ۱۳۹۰, ۱۲:۰۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ اسفند ۱۳۹۰ ۱۲:۱۲ ق.ظ، توسط najme60.)
تبریکات سال جدید - ۹۱
من هم پیشاپیش سال نو را به مانشتی های عزیز تبریک میگم.

سپاس‌گزاری شده توسط: Aurora , maryami , zzsnowdrop , praiseworthy_a , موج , **sara**
ارسال: #۱۲
۲۹ اسفند ۱۳۹۰, ۱۲:۴۶ ق.ظ
تبریکات سال جدید - ۹۱
منم به نوبه خودم ، پیشاپیش سال نو رو به همه بچه های مانشت تبریک می گم و امیدوارم سالی سرشار از سلامتی ، موفقیت و سربلندی داشته باشند ، ان شاالله به خواسته ای کنکوریشونم برسن و همیشه لبشون خندون باشه.

حرفی برای گفتن نیست .... باید تلاش کرد وبس .
 سپاس‌گزاری شده توسط: Aurora , maryami , zzsnowdrop , praiseworthy_a , موج , najme60 , marzieh , **sara**
ارسال: #۱۳
۲۹ اسفند ۱۳۹۰, ۰۴:۳۷ ب.ظ
سلام

سال نو همگی مبارک

براتون بهترین ها رو آرزومندمHeart

"Many of life 's failures are people who did not realize how close they are to success when they gave up "
 سپاس‌گزاری شده توسط: Aurora , maryami , zzsnowdrop , praiseworthy_a , موج , **sara**
ارسال: #۱۴
۲۹ اسفند ۱۳۹۰, ۰۵:۲۶ ب.ظ
Smile RE: تبریکات سال جدید - ۹۱
پیشاپیش سال جدید رو به همه دوستان گل مانشتی تبریک میگم
امیدوارم حال همه به احسن حال تحویل پیدا کنه

« إِیَّاکَ نَعْبُدُ وإِیَّاکَ نَسْتَعِینُ » ... فقط تو را می پرستیم، و فقط از تو یاری می خواهیم
 سپاس‌گزاری شده توسط: maryami , Aurora , zzsnowdrop , انرژی مثبت , praiseworthy_a , aatwo , ahmadi_development , موج , Lantern , -Ali- , - rasool - , marzieh
ارسال: #۱۵
۲۹ اسفند ۱۳۹۰, ۱۰:۲۶ ب.ظ
Rainbow تبریکات سال جدید - ۹۱
سلام و تبریک پیشاپیش سال نو به همه مانشتیای قدیم که باهاشون خاطره های خوشی داشتیم که یک سال به هر نحو منو تحمل کردن و انشاالله تو این لحظات آخر سال منو رو حلال کنن و اگر بدی از من دیده باشن به بزرگی خودشون ببخشن و کدورتی از من برای سال بعد تو دلشون نداشته باشن. انشاالله تو زندگی موفق و پیروز باشید و این سال براتون پر از خیر و برکت باشه. قربون دلهای پاکتون.HeartSmile

و سلام و تبریک به مانشتیای جدید که انشاالله سال خوبی رو داشته باشن و براتون پر از موفقیت باشه و بتونین تو این سال به چیزی که میخواین و تو دلتون آرزوشو میکنین برسین. براتون تو لحظه های تحویل سال از خدا خیر و برکت میخوام.HeartSmile

arzum budur qussə qəmiz yox olsun
ürəklərdən dərdlər getsin sevgi payız çox olsun
novruz bayramınız mübarək

آرزومه غم و غصه نابود شه ، از دلا درد بره،عشق تو دلا موج بزنه . “ عید نورز مبارک ”

.*”‘”**…..**”‘”*.
*. BAYRAM *
*. MÜBARƏK .*
“*. .*”
“*.*”

من اگر چه بندگی را به خدا رسانده باشم
همه بنده ام خدایا به تو می رسد خدایی

بکشان به عاشقانت که کشی به جرم عشقم
مگرم نه وعده دادی که کشی و بر سر آیی

اگه میخوای منو بازم ببینی
من همینجام پشت اون لبخند قدیمی
حلال کنید
 سپاس‌گزاری شده توسط: Aurora , fatima1537 , انرژی مثبت , praiseworthy_a , maryami , najme60 , ahmadi_development , موج , **sara** , Lantern , barca , -Ali- , mohammad_13690 , diligent , - rasool - , farahnaz , white bird

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  منبع جدید هوش، راسل ویرایش سوم sima84 ۰ ۱,۶۲۸ ۱۹ آذر ۱۳۹۹ ۱۱:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  تغییرات کتاب سیستم عامل جدید سیستم عامل sima84 ۱ ۲,۵۷۲ ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۹:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  ادرس جدید sci-hub berkeley ۲۰ ۱۷,۵۳۹ ۰۹ خرداد ۱۳۹۸ ۰۷:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: doman
  مشکل عدم ایجاد پروژه/فایل جدید در نت بینز αɾια ۳ ۱۰,۹۵۳ ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۰۳:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Silver1992
  مدار منطقی اجلالی چاپ جدید و چاپ قبل radi_s ۵ ۵,۷۰۷ ۰۲ مهر ۱۳۹۷ ۰۸:۴۲ ق.ظ
آخرین ارسال: radi_s
  تغییر مباحث امتحانی کنکور ارشد ۹۸ طبق مصوبه ی جدید وزارت علوم m.abbaszadeh1995 ۱ ۲,۲۰۲ ۱۷ مرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: ph0en1x
  اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور در باره اعلام رشته‌های جدید ۹۷ The BesT ۱ ۳,۳۵۲ ۱۹ خرداد ۱۳۹۷ ۰۸:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  کتاب جدید پایگاه داده دکتر کیوان پور Alireza_Doustmohammadi ۱ ۴,۰۴۱ ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۱۱:۱۲ ق.ظ
آخرین ارسال: amir-1995
  مصوبه ۲۶۶ سازمان تنظیم مقررات در خصوص تعرفه جدید اینترنت H-Arshad ۰ ۳,۰۰۳ ۱۱ آذر ۱۳۹۶ ۰۸:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: H-Arshad
  ایا پارسه طورانی ویرایش جدید نسبت به ویرایش های قبلی تغییری کرده؟ yazdanpanah20 ۲ ۲,۸۱۶ ۲۸ آبان ۱۳۹۶ ۱۰:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: fateme_hk

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close