تالار گفتمان مانشت
آخرین کتابی که مطالعه کردین چی بود؟ - نسخه‌ی قابل چاپ

RE: آخرین کتابی که مطالعه کردین چی بود؟ - codin - 02 شهریور ۱۳۹۷ ۰۹:۳۴ ق.ظ

(۳۰ مرداد ۱۳۹۷ ۱۰:۵۶ ب.ظ)Saman.B نوشته شده توسط:  
(25 مرداد ۱۳۹۷ ۰۳:۲۳ ق.ظ)codin نوشته شده توسط:  ۱۹۸۴ را اخیرا به زبان انگلیسی خوندم. فارسی اشو سال ها قبل نصفه خونده بودم ولی نه خیلی دقیق.

کتابی که الان دارم میخونم : the art of war
سلام

کمی در موردش برامون بگید.
==========

پیرمرد و دریا

ارنست همینگوی

در مورد کدومشون؟ :دی
خب هر دو را میگم.
۱۹۸۴ داستان انقلابی است که به انحطاط کشیده میشه. گذشته ای که فراموش میشه و آینده ای که از قبل تعیین میشه.
هنر جنگیدن همانطور که از اسمش معلومه هنر جنگیدنه ولی بیشتر فلسفیه و حتی اگر نظامی هم نباشید ممکنه خوشتون بیاد.

RE: آخرین کتابی که مطالعه کردین چی بود؟ - Saman - 02 شهریور ۱۳۹۷ ۰۱:۲۰ ب.ظ

(۰۲ شهریور ۱۳۹۷ ۰۹:۳۴ ق.ظ)codin نوشته شده توسط:  
(30 مرداد ۱۳۹۷ ۱۰:۵۶ ب.ظ)Saman.B نوشته شده توسط:  
(25 مرداد ۱۳۹۷ ۰۳:۲۳ ق.ظ)codin نوشته شده توسط:  ۱۹۸۴ را اخیرا به زبان انگلیسی خوندم. فارسی اشو سال ها قبل نصفه خونده بودم ولی نه خیلی دقیق.

کتابی که الان دارم میخونم : the art of war
سلام

کمی در موردش برامون بگید.
==========

پیرمرد و دریا

ارنست همینگوی

در مورد کدومشون؟ :دی
خب هر دو را میگم.
۱۹۸۴ داستان انقلابی است که به انحطاط کشیده میشه. گذشته ای که فراموش میشه و آینده ای که از قبل تعیین میشه.
هنر جنگیدن همانطور که از اسمش معلومه هنر جنگیدنه ولی بیشتر فلسفیه و حتی اگر نظامی هم نباشید ممکنه خوشتون بیاد.
واقعا خوشم اومد . . .!
از هر دو (ممنون)
فعلا چندتای دیگه دستم هست. بعدش برم سراغ اینا

RE: آخرین کتابی که مطالعه کردین چی بود؟ - αɾια - ۲۶ شهریور ۱۳۹۷ ۱۲:۱۶ ب.ظ

بعضی آدم‌ها عین یک گل نایاب هستند...!
دیگران به جلوه‌شان حسد می‌برند، خیال می‌کنند این گل نایاب تمام نیروی زمین را می‌گیرد!
تمام درخشش آفتاب و تری هوا را می‌بلعد و جا را برای آن‌ها تنگ کرده. برای آن‌ها آفتاب و اکسیژن باقی نگذاشته..!
به او حسد می‌برند و دل‌شان می‌خواهد وجود نداشته باشد. یا عین ما باش یا اصلاً نباش...!

سووشون| سیمین_دانشور

آخرین کتابی که مطالعه کردین چی بود؟ - خانه سبز - ۲۶ شهریور ۱۳۹۷ ۰۱:۱۳ ب.ظ

طراحی آلگوریتم سی ال آر اس- کورمن و همکاران

RE: آخرین کتابی که مطالعه کردین چی بود؟ - αɾια - ۲۶ مهر ۱۳۹۷ ۰۹:۳۸ ب.ظ

هرچه انسان تر باشیم زخم ها عمیق تر خواهند بود، هرچه بیشتر دوست بداریم بیشتر غصه خواهیم داشت، بیشتر فراق خواهیم کشید و تنهایی مان بیشتر خواهد شد...

نامه به کودکی که هرگز زاده نشد|اوریانا فالاچی

آخرین کتابی که مطالعه کردین چی بود؟ - fo-eng - 27 مهر ۱۳۹۷ ۱۱:۰۷ ق.ظ

ملت عشق
الیف شافاک

RE: آخرین کتابی که مطالعه کردین چی بود؟ - SepidehP - 29 مهر ۱۳۹۷ ۰۹:۲۷ ب.ظ

الان دارم رمان "دعبل و زلفا" رو میخونم.به نظرم بعضی جاها واقعا هنرمندانه نوشته شده و بعضی دیالوگا عالی هستن ولی بعضی جاها به طرز ناشیانه ای خواننده متوجه میشه که مثلا نویسنده اینجا می خواد به مخاطبانش این درس اخلاقی رو بده. با وجود این، من واقعا لذت میبرم از خوندنش.
به قلم آقای "مظفر سالاری".

RE: آخرین کتابی که مطالعه کردین چی بود؟ - αɾια - ۱۲ دى ۱۳۹۷ ۰۹:۴۳ ب.ظ

و پیری به‌نظرم چیزی نیست جز بی‌آیندگی، و اگر انسان دچار پیری زودرس می‌شود، برای این است که فردایی نمی‌بیند.

نون نوشتن|محمود دولت آبادی

آخرین کتابی که مطالعه کردین چی بود؟ - soshiant - 22 دى ۱۳۹۷ ۰۱:۱۹ ق.ظ

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

آخرین کتابی که مطالعه کردین چی بود؟ - codin - 22 دى ۱۳۹۷ ۰۱:۳۹ ق.ظ

آنا کارنینا - تموم نشده البته هنوز

RE: آخرین کتابی که مطالعه کردین چی بود؟ - big cloud - 22 دى ۱۳۹۷ ۱۱:۲۷ ق.ظ

سه شنبه ها با موری

RE: آخرین کتابی که مطالعه کردین چی بود؟ - αɾια - ۰۲ بهمن ۱۳۹۷ ۱۱:۰۳ ب.ظ

آدمیزاد دو تا پا داره و دو تا اعتقاد: یکی برای وقتی که حالش روبه راهه و یکی هم برای موقعی که حالش خرابه ...
بعضی ها هیچ وقت نمی فهمن|کورت توخولسکی

آخرین کتابی که مطالعه کردین چی بود؟ - خانه سبز - ۰۳ بهمن ۱۳۹۷ ۰۸:۴۵ ب.ظ

یکشنبه ها با جکسون

آخرین کتابی که مطالعه کردین چی بود؟ - sajadg - 03 بهمن ۱۳۹۷ ۰۹:۰۳ ب.ظ

جهانی که من میبینم -انشتین

و تاریخچه مختصر زمان هاوکینگ

و کتاب هایی در مورد کوانتوم و کتاب هایی در مورد کاربرد کوانتوم تو پزشکی که تو اینترنت هست

انشتین توی یه نامه خطاب به ژاپن یه درود میفرسته و میگه زمین به ادم هایی نیاز داره که شما دارین تربیت میکنین . یه کشوری علم دوست که برای صلح جهانی مفیده. و اخرش هم ارزو میکنه که همچین دنیایی محقق بشه که بر اساس علم و دوستی باشه و نه قدرت و تبعیض و تناقض.

گفته هاش خیلی مشابه حرفای خانم ماری کوری بود.
اگه تونستین کتاب های خانم ماری کوری رو هم بخونین که واقعا خانم ماری کوری یه معلم تمام عیار بود جدای از کارهاش.

آخرین کتابی که مطالعه کردین چی بود؟ - خانه سبز - ۰۳ بهمن ۱۳۹۷ ۱۱:۱۳ ب.ظ

جزیره گنج:میگ میگ در جزیره