تالار گفتمان مانشت
دکتر محمدرضا اکبرزاده توتونچی - نسخه‌ی قابل چاپ

دکتر محمدرضا اکبرزاده توتونچی - javadjj - 27 مرداد ۱۳۹۱ ۱۰:۵۲ ب.ظ

دکترمحمد رضا اکبر زاده توتونچی

محمد رضا اکبر زاده توتونچی، عضو ارشد IEEE ، هم‌اکنون استاد گروه برق دانشگاه فردوسی و استاد مشاور دانشگاه پوردو و هیئت علمی پاره وقت دانشگاه آزاد مشهد(گروه هوش مصنوعی )می‌باشد. وی اخیراً دوره یکساله تحقیقاتی خویش را در زمینه محاسبات نرم، در دانشگاه برکلی کالیفرینا تکمیل نموده است. وی از سال ۱۹۹۶ تا ۲۰۰۲ در مرکز مهندسی کنترل خودمختار ناسا در دانشگاه نیومکزیکو همکاری داشت. ایشان مدرک دکترای خود را در زمینه بهینه سازی تکاملی و کنترل فازی سیستم‌های پیچیده در سال ۱۹۹۸ از همین دانشگاه دریافت نمود. از آن پس، ریاست دو سمپوزیوم در زمینه سیستم‌های یادگیر و چند عامله در اسپانیا و سیستم‌های مهندسی پزشکی و هوشمند در ایران را به‌ترتیب در طی سال‌های ۲۰۰۴ و ۲۰۰۵ به عهده داشت. ایشان در سال ۲۰۰۳ دبیر کنفرانس سیستم‌های هوشمند بود، و اولین کمیته دائمی این کنفرانس را که اخیرا در حال تاسیس انجمن علمی سیستم‌های هوشمند ایران می‌باشد، پایه‌گذاری نمود. وی جوایز متعددی دریافت نموده است که از آن جمله می‌توان به جایزه محقق برتر از بانک توسعه اسلامی در سال ۲۰۰۶، جایزه استاد برجسته در حمایت از فعالیت‌های علمی دانشجویان در سال ۲۰۰۴، دو بار جایزه استاد نمونه در سال های ۲۰۰۶ و ۲۰۰۲، و جایزه دانشجوی دکترای ممتاز در سال ۱۹۹۸ اشاره کرد.
زمینه‌های تحقیقاتی مورد علاقه ایشان عبار‌ت‌اند از : الگوریتم‌های تکاملی، کنترل و منطق فازی، محاسبات نرم، سیستم‌های چند عامله، سیستم‌های پیچیده، روباتیک و سیستم‌های مهندسی پزشکی. ایشان تاکنون بیش از ۲۳۰ مقاله در این زمینه‌ها به چاپ رسانده است.
برای اطلاعات بیشتر به
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ن مراجعه فرمایید .
دانش ایشان در زمینه محاسبات نرم بخصوص پردازش تکاملی و منطق فازی غیر قابل توصیف می باشد و تسلط کامل تا عمق مطلب و انتقال فوق العاده بر هیچ دانشجوی هوش و برقی در سطح خراسان پوشیده نیست.

دکتر محمدرضا اکبرزاده توتونچی - fatemeh85 - 29 مرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۵۱ ق.ظ

دکتر اکبرزاده در کنار علم زیادی که دارن خیلی انسان متواضع، با شخصیت ،خوش برخورد و مودب و به تمام معنی کلمه یک انسان واقعی هستن همیشه به تمام سوالات دانشجوها به دقت جواب میدن و هرگز کسی رو ازخودشون ناراحت نمی کنن رفتارشون با دانشجو طوری هست که آدم دوست داره همیشه سوالی داشته باشه تا به بهانه سوالات پیش ایشون بره..
خودم با ایشون متاسفانه کلاس نداشتم چون ایشون برای بچه های کارشناسی تو دانشگاه ازاد درسی ارائه نمیدن اما باهاشون برخورد داشتم وخیلی شیفته اخلاقشون شدم.
ای کاش تعداد اساتید اینچنینی بیشتر بود...

دکتر محمدرضا اکبرزاده توتونچی - Ms.Lemon - 05 شهریور ۱۳۹۳ ۰۵:۳۲ ب.ظ

من دانشجوی دکتر اکبرزاده بودم، سوپروایزر پایان نامه ام هم بودند، صحبت های دوستان را کاملاً تائید می کنم. در کنارشون علاوه بر علم درس ادب و اخلاق هم گرفتم.

دکتر محمدرضا اکبرزاده توتونچی - خانه سبز - ۰۵ شهریور ۱۳۹۳ ۰۵:۳۹ ب.ظ

بنده ۲ ماه پیش قبل امدن نتایج به اقای دکتر اکبر زاده یک ایمیل فرستادم و بهشان شرایطم را توضییح دادم ایشان برای راهنمایی بنده نه تنها جواب ایمیل بنده را دادند بلکه ندیده و نشناخته شماره تماس ازمایشگاه و اتاقشان را همراه باساعات حضورشان دادند و حدود ۲۰-۳۰ دقیقه با یکدیگر گفتگوی صمیمانه ایی داشتیم.. واقعا باید تاسف خورد برای خیل دیگر اساتید که اینطور نیستند.... سوااد بالای ایشان که در ان شکی نیست و شاید بتوان گفت دست بالای دست بسیار است و ممکن اسن فرضا شخص دیگری سوادش از ایشان بالاتر باشد.. ولی اخلاق و متانت ایشان بسیار عالی و مثال زدنی است.

دکتر محمدرضا اکبرزاده توتونچی - rastinrastini - 28 آبان ۱۳۹۶ ۰۷:۳۸ ق.ظ

سلام
کسی از دوستان الان با ایشون درس دارن؟
موفق باشید.