تالار گفتمان مانشت
مسائل مربوط به ثبت نام، انتخاب واحد و خوابگاه دانشگاه صنعتی مالک اشتر(تهران) - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵ ۶ ۷
دانشگاه مالک اشتر و محدودیتهای آن - ahmad8726 - 16 شهریور ۱۳۹۰ ۱۲:۳۲ ق.ظ

میخواستم از دوستان اگه کسی از فضای دانشگاه مالک اشتر خبر داره و تفاوتهایی که با دانشگاههای دیگه داره توضیح بدن .آخه یکی میگفت خیلی محدودیت داره . همچنین مشکلات برای ادامه تحصیل در خارج از کشور . و دادن مقاله در ژورنالهای بین المللی

دانشگاه مالک اشتر و محدودیتهای آن - yas67 - 16 شهریور ۱۳۹۰ ۱۲:۳۹ ق.ظ

من از یکی شنیدم انگار لبتاپ اجازه نمیدند ببرید داخل دانشگاه،
برای ادامه تحصیل گمون نکنم مشکلی باشه،ضمن اینکه خود دانشگاه شاگرداولاش بورس میکنه

دانشگاه مالک اشتر و محدودیتهای آن - Morteza_s - 16 شهریور ۱۳۹۰ ۱۲:۴۳ ق.ظ

به نظرم هرچه سریعتر بتونید با دانشجوهاش صحبت کنید
خیلی بهتر هستش(درصورت امکان دانشجوهای فارغ التحصیل)
چیزهای خوبی نشنیدم ازش!

دانشگاه مالک اشتر - SarahArshad - 08 آذر ۱۳۹۰ ۱۱:۰۵ ب.ظ

کسی از وضع دانشگاه مالک اشتر خبری داره؟

دانشگاه مالک اشتر - ictmalek - 12 دى ۱۳۹۰ ۰۶:۱۶ ب.ظ

بله
یک دانشگاه کاملا بسته نظامی و زیر نظر وزارت دفاع می باشد
البته به سعی دوستان گروه برق و مخابرات دانشکده برق و مخابرات بد نیست ولی اوضاع مجتمع های آن بخصوص فناوری اطلاعات افتضاح است و در کل ما که راضی نیستیم .... دوست شما از مالک اشتر

دانشگاه مالک اشتر - pos - 12 دى ۱۳۹۰ ۱۰:۰۸ ب.ظ

من چند ماهی هست که گه گاه کارم می افته و باید برم اونجا. با یکیک از دانش جوهای اونجا صحبت می کردم (مقطع کارشناسی بود) راضی نبود. می گفت اکثریت استادها اگر جزوه را ازشون بگیری چیزی بلد نیستند و البته همین فرد خودش می گفت اما در انجام پروژه و کارهای عملی این دانشگاه خیلی قوی هست.

از لحاظ مسیر رفت و آمد خوب هست و راحت میشه با مترو بهش دسترسی داشت. با چند تا از مسئولاش برخورد داشتم رفتار و برخوردشان خیلی خوب بود (مخصوصا نگهبانی) به جز یک مورد که اون هم رفتار بد نبود کاری باید انجام میدادند که فراموش کرده بودند(نمی دانم شاید انتظار داشتند تماس بگیرم و پیگیری کنم).

یک عیب داره (که به نظر من عیب بزرگی هم هست) و اون هم اینکه اجازه بردن لپ تاب به داخل ندارین.

دانشگاه مالک اشتر - mosaferkuchulu - 12 دى ۱۳۹۰ ۱۱:۳۰ ب.ظ

لپ تاپ نمیشه برد؟پس ملت چی کار می کنن؟

دانشگاه مالک اشتر - pos - 12 دى ۱۳۹۰ ۱۱:۴۱ ب.ظ

نمی دانم والا.البته من زیاد دانشجو هم ندیدم، به جز داخل انتشاراتش و البته کتابخانه. نمی دانم شابد به این خاطر بوده که سمت کلاس های آموزشیش نرفتم.

دانشگاه مالک اشتر - ahmad8726 - 23 دى ۱۳۹۰ ۱۰:۵۸ ب.ظ

من دانشجوی هوش مالک اشتر تهران هستم . باید بگم از لحاظ سطح علمی که اصلا خوب نیست (طبق انتظارات)امادر مورد فضای کاملا نظامی کاملا مخالفم در سته محدودیت دارین مثلا نمی تونین لپ تاب ببرین اما اینکه بگین فضای نظامی رو قبول ندارم یه چیز دیگه اینکه این دانشگاه بیشتر یا بهتر بگم ۹۰ درصد دانشجوهاش ارشدن یعنی برای کارشناسی فقط کارمندای خودش رو میگیره (البته این فقط در مورد دانشگاه مالک اشتر تهران )توی گرایش هوشم فقط دو ساله یعنی امسال سال دومشه که دانشجو میگیره ولی کلا تعداد دانشجوش خیلی کمه فکر کنم امسال کلا ۳۰۰ نفر برای ارشد کل رشته‌ها گرفت(رشته هاییرو هم که میگیره خیلی محدوده ). سوال دیگه ای دارین می تونم جواب بدم .

دانشگاه مالک اشتر - pos - 24 دى ۱۳۹۰ ۱۲:۲۲ ق.ظ

ممنونم. من خیلی دنبال کسی می گشتم که اونجا هوش بخونه. کمی در مورد فضاهای آموزشی و اساتیدش توضیح میدین. توی زمینه هوش فعال هست؟ از دانشجو کار میخوان؟ استاداش علاقه مند به کار پژوهشی و پروژه ای هستند؟ و ... ممنون.

RE: دانشگاه مالک اشتر - Masoud05 - 01 خرداد ۱۳۹۱ ۰۹:۰۶ ب.ظ

با توجه به نزدیک شدن زمان اعلام نتایج و اینکه زمان انتخاب کد محل تحصیل محدود است ، از دوستانی که در این دانشگاه در حال تحصیل می باشند ( و یا فارق التحصیل شده اند ) تقاضا دارم که اطلاعات خودشان پیرامون مسائلی از قبیل هیئت علمی - خوابگاه - سلف سرویس و ... را در اینجا بزارن تا موقع انتخاب محل تحصیل بعنوان کمکی برای افراد مجاز برای انتخاب رشته باشه . ( اطلاعات در هر گرایشی که در این دانشگاه ارائه شده و شما اطلاع دارید ) Smile

دانشگاه مالک اشتر - h.sarikhani88 - 08 خرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۳۷ ق.ظ

ببخشید کسی هست بدونه آخرین رتبه قبولی مالک اشتر چنده؟؟؟

RE: دانشگاه مالک اشتر - Masoud05 - 08 خرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۴۸ ق.ظ

(۰۸ خرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۳۷ ق.ظ)h.sarikhani88 نوشته شده توسط:  ببخشید کسی هست بدونه آخرین رتبه قبولی مالک اشتر چنده؟؟؟

دوستی که چند تا ارسال بالاتر توضیح داده و دانشجو اونجاست با ۶۵۰ شبانه آورده

RE: دانشگاه مالک اشتر - h.sarikhani88 - 08 خرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۵۲ ق.ظ

(۰۸ خرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۴۸ ق.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  
(08 خرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۳۷ ق.ظ)h.sarikhani88 نوشته شده توسط:  ببخشید کسی هست بدونه آخرین رتبه قبولی مالک اشتر چنده؟؟؟

دوستی که چند تا ارسال بالاتر توضیح داده و دانشجو اونجاست با ۶۵۰ شبانه آورده

آره عزیز اونو دیدم اما نمی دونم تا چند اونجا قبول شدن.....

دانشگاه مالک اشتر - pofef - 08 خرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۲۹ ق.ظ

بارتبه ۷۰۰ میشه قبول شد؟