زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۲:۱۴ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

مسائل مربوط به ثبت نام، انتخاب واحد و خوابگاه دانشگاه صنعتی مالک اشتر(تهران)

ارسال:
۱۶ شهریور ۱۳۹۰, ۱۲:۳۲ ق.ظ
دانشگاه مالک اشتر و محدودیتهای آن
میخواستم از دوستان اگه کسی از فضای دانشگاه مالک اشتر خبر داره و تفاوتهایی که با دانشگاههای دیگه داره توضیح بدن .آخه یکی میگفت خیلی محدودیت داره . همچنین مشکلات برای ادامه تحصیل در خارج از کشور . و دادن مقاله در ژورنالهای بین المللی
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۱۶ شهریور ۱۳۹۰, ۱۲:۳۹ ق.ظ
من از یکی شنیدم انگار لبتاپ اجازه نمیدند ببرید داخل دانشگاه،
برای ادامه تحصیل گمون نکنم مشکلی باشه،ضمن اینکه خود دانشگاه شاگرداولاش بورس میکنه
۰
۰
ارسال:
۱۶ شهریور ۱۳۹۰, ۱۲:۴۳ ق.ظ
به نظرم هرچه سریعتر بتونید با دانشجوهاش صحبت کنید
خیلی بهتر هستش(درصورت امکان دانشجوهای فارغ التحصیل)
چیزهای خوبی نشنیدم ازش!

آینده از آن کسانی است که به استقبالش می روند.( فردریش نیچه)
۰
۰
ارسال:
۰۸ آذر ۱۳۹۰, ۱۱:۰۵ ب.ظ
دانشگاه مالک اشتر
کسی از وضع دانشگاه مالک اشتر خبری داره؟

آیا می دانید تاثیر جمله «این مکان مجهز به دوربین مداربسته می باشد» به مراتب بیشتراز جمله «عالم محضر خداست در محضر خدا معصیت نکنید» می باشد!!!!!!!!!!!!!ا

۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: pofef , mohammadali1990
ارسال:
۱۲ دى ۱۳۹۰, ۰۶:۱۶ ب.ظ
دانشگاه مالک اشتر
بله
یک دانشگاه کاملا بسته نظامی و زیر نظر وزارت دفاع می باشد
البته به سعی دوستان گروه برق و مخابرات دانشکده برق و مخابرات بد نیست ولی اوضاع مجتمع های آن بخصوص فناوری اطلاعات افتضاح است و در کل ما که راضی نیستیم .... دوست شما از مالک اشتر
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: SarahArshad , Manix , pofef , eris229 , d.KH , v-e
ارسال:
۱۲ دى ۱۳۹۰, ۱۰:۰۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ اسفند ۱۳۹۰ ۰۲:۰۷ ق.ظ، توسط pos.)
دانشگاه مالک اشتر
من چند ماهی هست که گه گاه کارم می افته و باید برم اونجا. با یکیک از دانش جوهای اونجا صحبت می کردم (مقطع کارشناسی بود) راضی نبود. می گفت اکثریت استادها اگر جزوه را ازشون بگیری چیزی بلد نیستند و البته همین فرد خودش می گفت اما در انجام پروژه و کارهای عملی این دانشگاه خیلی قوی هست.

از لحاظ مسیر رفت و آمد خوب هست و راحت میشه با مترو بهش دسترسی داشت. با چند تا از مسئولاش برخورد داشتم رفتار و برخوردشان خیلی خوب بود (مخصوصا نگهبانی) به جز یک مورد که اون هم رفتار بد نبود کاری باید انجام میدادند که فراموش کرده بودند(نمی دانم شاید انتظار داشتند تماس بگیرم و پیگیری کنم).

یک عیب داره (که به نظر من عیب بزرگی هم هست) و اون هم اینکه اجازه بردن لپ تاب به داخل ندارین.

از زندگانیم گله دارد جوانیم
شرمنده ی جوانی از این زندگانیم
"شهریار"
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: SarahArshad , pofef , eris229 , d.KH
ارسال:
۱۲ دى ۱۳۹۰, ۱۱:۳۰ ب.ظ
دانشگاه مالک اشتر
لپ تاپ نمیشه برد؟پس ملت چی کار می کنن؟

سپیده که سربزند در این بیشه زار خزان زده شاید گلی بروید شبیه آنچه در بهار بوئیدیم
پس به نام زندگی هرگز مگو هرگز.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: pofef , Maryam-X , v-e
ارسال:
۱۲ دى ۱۳۹۰, ۱۱:۴۱ ب.ظ
دانشگاه مالک اشتر
نمی دانم والا.البته من زیاد دانشجو هم ندیدم، به جز داخل انتشاراتش و البته کتابخانه. نمی دانم شابد به این خاطر بوده که سمت کلاس های آموزشیش نرفتم.

"شهریار"
۰
۰
ارسال:
۲۳ دى ۱۳۹۰, ۱۰:۵۸ ب.ظ
دانشگاه مالک اشتر
من دانشجوی هوش مالک اشتر تهران هستم . باید بگم از لحاظ سطح علمی که اصلا خوب نیست (طبق انتظارات)امادر مورد فضای کاملا نظامی کاملا مخالفم در سته محدودیت دارین مثلا نمی تونین لپ تاب ببرین اما اینکه بگین فضای نظامی رو قبول ندارم یه چیز دیگه اینکه این دانشگاه بیشتر یا بهتر بگم ۹۰ درصد دانشجوهاش ارشدن یعنی برای کارشناسی فقط کارمندای خودش رو میگیره (البته این فقط در مورد دانشگاه مالک اشتر تهران )توی گرایش هوشم فقط دو ساله یعنی امسال سال دومشه که دانشجو میگیره ولی کلا تعداد دانشجوش خیلی کمه فکر کنم امسال کلا ۳۰۰ نفر برای ارشد کل رشته‌ها گرفت(رشته هاییرو هم که میگیره خیلی محدوده ). سوال دیگه ای دارین می تونم جواب بدم .
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: SarahArshad , Manix , pos , baran , eris229 , d.KH , majid67110 , Morris , سجاد۶۷ , alice , fa_shinobi , احسان مومنی
ارسال: #۱۰
۲۴ دى ۱۳۹۰, ۱۲:۲۲ ق.ظ
دانشگاه مالک اشتر
ممنونم. من خیلی دنبال کسی می گشتم که اونجا هوش بخونه. کمی در مورد فضاهای آموزشی و اساتیدش توضیح میدین. توی زمینه هوش فعال هست؟ از دانشجو کار میخوان؟ استاداش علاقه مند به کار پژوهشی و پروژه ای هستند؟ و ... ممنون.

"شهریار"
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: SarahArshad
ارسال: #۱۱
۰۱ خرداد ۱۳۹۱, ۰۹:۰۶ ب.ظ
RE: دانشگاه مالک اشتر
با توجه به نزدیک شدن زمان اعلام نتایج و اینکه زمان انتخاب کد محل تحصیل محدود است ، از دوستانی که در این دانشگاه در حال تحصیل می باشند ( و یا فارق التحصیل شده اند ) تقاضا دارم که اطلاعات خودشان پیرامون مسائلی از قبیل هیئت علمی - خوابگاه - سلف سرویس و ... را در اینجا بزارن تا موقع انتخاب محل تحصیل بعنوان کمکی برای افراد مجاز برای انتخاب رشته باشه . ( اطلاعات در هر گرایشی که در این دانشگاه ارائه شده و شما اطلاع دارید ) Smile

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ali , pofef
ارسال: #۱۲
۰۸ خرداد ۱۳۹۱, ۱۲:۳۷ ق.ظ
دانشگاه مالک اشتر
ببخشید کسی هست بدونه آخرین رتبه قبولی مالک اشتر چنده؟؟؟

هیچ اگر سایه پذیرد.......ما همان سایه ی هیچیم......[/font]
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: pofef
ارسال: #۱۳
۰۸ خرداد ۱۳۹۱, ۱۲:۴۸ ق.ظ
(۰۸ خرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۳۷ ق.ظ)h.sarikhani88 نوشته شده توسط:  ببخشید کسی هست بدونه آخرین رتبه قبولی مالک اشتر چنده؟؟؟

دوستی که چند تا ارسال بالاتر توضیح داده و دانشجو اونجاست با ۶۵۰ شبانه آورده

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
۱
۰
ارسال: #۱۴
۰۸ خرداد ۱۳۹۱, ۱۲:۵۲ ق.ظ
(۰۸ خرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۴۸ ق.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  
(08 خرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۳۷ ق.ظ)h.sarikhani88 نوشته شده توسط:  ببخشید کسی هست بدونه آخرین رتبه قبولی مالک اشتر چنده؟؟؟

دوستی که چند تا ارسال بالاتر توضیح داده و دانشجو اونجاست با ۶۵۰ شبانه آورده

آره عزیز اونو دیدم اما نمی دونم تا چند اونجا قبول شدن.....

هیچ اگر سایه پذیرد.......ما همان سایه ی هیچیم......[/font]
۲
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۱۵
۰۸ خرداد ۱۳۹۱, ۱۱:۲۹ ق.ظ
دانشگاه مالک اشتر
بارتبه ۷۰۰ میشه قبول شد؟
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دانلود حل نمونه مسائل پایگاه داده المصری jazana ۳ ۶,۱۸۸ ۱۱ آبان ۱۴۰۲ ۰۸:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: M--mohammadi
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۷,۹۴۰ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
Smile حضور خود را با صلوات بر محمد و آل محمد به ثبت برسانید soheila-zd ۴۱۲ ۸۵,۸۵۳ ۲۳ مرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۱۱ ق.ظ
آخرین ارسال: salam az ma
  تست ۸۷ کامپیوتر مربوط به عامل ها Shekarchi_shab ۳ ۱,۶۳۶ ۲۰ بهمن ۱۴۰۱ ۰۷:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  شروع کار و اشتغال زایی در اصناف الکتریکی تهران nikikalhor ۰ ۷۴۲ ۲۶ دى ۱۴۰۱ ۱۲:۰۷ ق.ظ
آخرین ارسال: nikikalhor
  شروع کار و اشتغال زایی در اصناف الکتریکی تهران nikikalhor ۰ ۶۵۹ ۲۶ دى ۱۴۰۱ ۱۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: nikikalhor
Big Grin اطلاعات در مورد دانشگاه تهران (پردیس فارابی) mehRUN ۲ ۴,۳۱۴ ۳۱ شهریور ۱۴۰۱ ۰۱:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: eng.behnam
  دکتری بیوانفورماتیک دانشگاه تهران omid93 ۸ ۱۲,۱۱۶ ۱۱ اسفند ۱۴۰۰ ۱۰:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: razieh.msh91
  دانشگاه صنعتی اصفهان یا گرایش معماری امیرکبیر sima84 ۰ ۱,۷۶۴ ۱۶ شهریور ۱۴۰۰ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  پیشنهاد نام برای سلسه گفتگوها با افراد مختلف Doctorwho ۰ ۱,۳۹۲ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۳۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close