زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۶:۱۹ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

مسائل مربوط به ثبت نام، انتخاب واحد و خوابگاه دانشگاه صنعتی مالک اشتر(تهران)

ارسال: #۱۶
۰۸ خرداد ۱۳۹۱, ۱۱:۴۲ ق.ظ
دانشگاه مالک اشتر
(۱۲ دى ۱۳۹۰ ۱۰:۰۸ ب.ظ)pos نوشته شده توسط:  یک عیب داره (که به نظر من عیب بزرگی هم هست) و اون هم اینکه اجازه بردن لپ تاب به داخل ندارین.

یک تغییری بوجود آمده و اون هم اینکه از اواخر پارسال دیگه به لپ تاب بردن گیر نمیدن و هر وقت رفتم راحت لپ تاب بردم تو.

از زندگانیم گله دارد جوانیم
شرمنده ی جوانی از این زندگانیم
"شهریار"
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: ۸Operation
ارسال: #۱۷
۰۸ خرداد ۱۳۹۱, ۱۲:۳۵ ب.ظ
RE: دانشگاه مالک اشتر
سلام دوست عزیز
می دونید حداکثر تا چه رتبه ای مصاحبه مالک اشتر می خواند؟
این که خوبه نمی شه لپ تاب برد ...آخه مال من سنگینه...Big Grin

(۲۳ دى ۱۳۹۰ ۱۰:۵۸ ب.ظ)ahmad8726 نوشته شده توسط:  من دانشجوی هوش مالک اشتر تهران هستم . باید بگم از لحاظ سطح علمی که اصلا خوب نیست (طبق انتظارات)امادر مورد فضای کاملا نظامی کاملا مخالفم در سته محدودیت دارین مثلا نمی تونین لپ تاب ببرین اما اینکه بگین فضای نظامی رو قبول ندارم یه چیز دیگه اینکه این دانشگاه بیشتر یا بهتر بگم ۹۰ درصد دانشجوهاش ارشدن یعنی برای کارشناسی فقط کارمندای خودش رو میگیره (البته این فقط در مورد دانشگاه مالک اشتر تهران )توی گرایش هوشم فقط دو ساله یعنی امسال سال دومشه که دانشجو میگیره ولی کلا تعداد دانشجوش خیلی کمه فکر کنم امسال کلا ۳۰۰ نفر برای ارشد کل رشته‌ها گرفت(رشته هاییرو هم که میگیره خیلی محدوده ). سوال دیگه ای دارین می تونم جواب بدم .
۰
۰
ارسال: #۱۸
۱۰ خرداد ۱۳۹۱, ۰۶:۴۵ ب.ظ
Rainbow RE: دانشگاه مالک اشتر
سلام دوستان
لطفت راهنمایی کنید اگر من توی مصاحبه مالک اشتر قبول بشم ایا سنجش باز هم به انتخاب رشته من توجه میکنه یا همه چیز تمومه دیگه؟؟؟ تو رو خدا اگه کسی چیزی میدونه راهنمایی کنه!Huh
ممنونم
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990
ارسال: #۱۹
۱۰ خرداد ۱۳۹۱, ۰۸:۱۹ ب.ظ
دانشگاه مالک اشتر
(۱۰ خرداد ۱۳۹۱ ۰۶:۴۵ ب.ظ)رایحه نوشته شده توسط:  سلام دوستان
لطفت راهنمایی کنید اگر من توی مصاحبه مالک اشتر قبول بشم ایا سنجش باز هم به انتخاب رشته من توجه میکنه یا همه چیز تمومه دیگه؟؟؟ تو رو خدا اگه کسی چیزی میدونه راهنمایی کنه!Huh
ممنونم
اگه قبول شید تو مصاحبه باید برید حتما و انتخابای بعدیتون در نظر گرفته نمیشه.
یه سوال:چرا همه انقدر از مالک اشتر گریزونن؟؟
۰
۰
ارسال: #۲۰
۱۰ خرداد ۱۳۹۱, ۱۱:۱۷ ب.ظ
دانشگاه مالک اشتر
مرسی دوست عزیز از راهنماییتون.
یعنی انتخاب های قبلی ما رو همچنان سنجش چک میکنه حتی اگر مصاحبه قبول شیم؟می خوام بدونم شانس قبلی ها رو اینجوری از دست میدم؟؟
اگه زودتر راهنمایی کنید ممنون میشم.چیزی به پایان مهلت انتخاب رشته نمونده و ....Sad
۰
۰
ارسال: #۲۱
۱۰ خرداد ۱۳۹۱, ۱۱:۴۳ ب.ظ
فرضا شما انتخاب بیستمتو زدی مالک اشتر،اگر تا انتخاب ۱۹ ام قبول شدی که خیر و برکت ! Big Grin
وگرنه انتخاب ۲۰ ام چک میشه و شما باید بری مصاحبه
مصاحبه دو حالت داره:
قبول میشید --->مجبورید برید
قبول نمیشید ---->از انتخاب ۲۱ ام به بعدت رو چک میکنن ببینن کدوم قبول میشید
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Ahad.mozafari , Andrew S.Tanenbaum , saeid1389 , سجاد۶۷ , احسان مومنی
ارسال: #۲۲
۲۴ تیر ۱۳۹۱, ۱۰:۴۷ ق.ظ
دانشگاه مالک اشتر
من ازمصاحبه جا موندم
کسی میدونه دوباره تاریخ مصاحبه تعیین میکنن یا نه؟
۰
۰
ارسال: #۲۳
۲۵ تیر ۱۳۹۱, ۱۲:۵۷ ق.ظ
منم جا موندم
لطفا کسایی که میدونن بگن باید بی خیال شیم؟
۰
۰
ارسال: #۲۴
۲۵ تیر ۱۳۹۱, ۰۹:۰۲ ق.ظ
اگه اشتباه نکنم ، شما دوستان رتبه خوبی کسب کردید، پس بهش فکر نکینید که نرفتید مصاحبه . انشاالله جای خوبی قبولید

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
۰
۰
ارسال: #۲۵
۲۰ مرداد ۱۳۹۱, ۰۳:۱۶ ب.ظ
دانشگاه مالک اشتر
سلام
من پیش دانشگاهیم و می خوام انتخاب رشته کنم و می خوام هوا و فضا مالک اشتر شاهین شهر رو جزو نمیه متمرکز هام بزنم. امسال انتخاب رشته به شکلی شده که اول می ری مصاحبه ی نیمه متمرکزها رو بعدش نتایج نهایی می اد به خاطر همین اگه نمیه متمرکز رو قبولشی دیگه نمی تونی متمرکز رو بری. من هم کسی رو از دانشجویان اونجا نمی شناسم که ازش سوال بپرسم به خاطر همین هم می خواستم در مورد این دانشگاه چند تا سوال بپرسم که اگه میشه زود جواب بدین چون اصلا وقت ندارم.

جو داخل دانشگاه چه طوریه ؟سطح علمیش چه طوره؟ استاداش چه طورن؟قبولی هاش تو کارشناسی ارشد چه طور هست یعنی کسی هوا و فضای شریف قبول میشه؟دروسی که درس داده میشه با بقیه دانشگاهها چه فرقی داره ؟خوابگاه کارشناسیش چند نفرست؟در مانگاه و مرکز مشاوره از این چیزها داره!!!! دانشگاه تو بیابونه یا تو شهره؟ دسترسیش به اصفهان چه طوره؟هر چیز دیگه ای هم که فک می کنید به دردم بخوره لطفا بهم بگید!!!
۰
۰
ارسال: #۲۶
۲۰ مرداد ۱۳۹۱, ۰۳:۲۷ ب.ظ
دانشگاه مالک اشتر
بیین دانشگاهش تو شاهین شهر اصفهان هست، و واسه اصفهان رفتن هم اتوبوس داره و هم خطی.

حالا دیگه تو رو داشتن خیاله
دل اسیر آرزوهای محاله
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: pooyan101
ارسال: #۲۷
۲۱ مرداد ۱۳۹۱, ۱۲:۳۶ ق.ظ
دانشگاه مالک اشتر
(۲۰ مرداد ۱۳۹۱ ۰۳:۱۶ ب.ظ)pooyan101 نوشته شده توسط:  سلام
من پیش دانشگاهیم و می خوام انتخاب رشته کنم و می خوام هوا و فضا مالک اشتر شاهین شهر رو جزو نمیه متمرکز هام بزنم. امسال انتخاب رشته به شکلی شده که اول می ری مصاحبه ی نیمه متمرکزها رو بعدش نتایج نهایی می اد به خاطر همین اگه نمیه متمرکز رو قبولشی دیگه نمی تونی متمرکز رو بری. من هم کسی رو از دانشجویان اونجا نمی شناسم که ازش سوال بپرسم به خاطر همین هم می خواستم در مورد این دانشگاه چند تا سوال بپرسم که اگه میشه زود جواب بدین چون اصلا وقت ندارم.

جو داخل دانشگاه چه طوریه ؟سطح علمیش چه طوره؟ استاداش چه طورن؟قبولی هاش تو کارشناسی ارشد چه طور هست یعنی کسی هوا و فضای شریف قبول میشه؟دروسی که درس داده میشه با بقیه دانشگاهها چه فرقی داره ؟خوابگاه کارشناسیش چند نفرست؟در مانگاه و مرکز مشاوره از این چیزها داره!!!! دانشگاه تو بیابونه یا تو شهره؟ دسترسیش به اصفهان چه طوره؟هر چیز دیگه ای هم که فک می کنید به دردم بخوره لطفا بهم بگید!!!
بقیه دوستان لطفا جواب بدید .
من باید تا دو روز دیگه انتخاب رشته کنم
۰
۰
ارسال: #۲۸
۱۸ شهریور ۱۳۹۱, ۰۶:۱۵ ب.ظ
دانشگاه مالک اشتر
دوستان یه سوال اجتماعی بپرسم؟!
تو این دانشگاه(مالک تهران) که مرتب بررسی رفتاری نمی شی؟مثلا عضو فیس بوک بودن مسئله داره یا نه(بعد پذیرش و حین تحصیل)؟گیر میدن؟

دوستان عزیز به جای پیام خصوصی از طریق وبگاه با من در ارتباط باشید.
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۲۹
۱۸ شهریور ۱۳۹۱, ۱۱:۴۰ ب.ظ
دانشگاه مالک اشتر
یه سوال اساسی بعد از اتمام تحصیلات تعهد خدمت در ارگان خاصی رو داره؟
۰
۰
ارسال: #۳۰
۱۹ شهریور ۱۳۹۱, ۱۲:۴۰ ب.ظ
(۱۸ شهریور ۱۳۹۱ ۱۱:۴۰ ب.ظ)pofef نوشته شده توسط:  یه سوال اساسی بعد از اتمام تحصیلات تعهد خدمت در ارگان خاصی رو داره؟
خیر نداره
اگر داشت من امسال هم نمیرفتم
Tongue

قطعه ای از پر پرواز کم است.......یازده بار شمردیم و یکی باز کم است
این همه آب که جاریست نه اقیانوس است.......عرق شرم زمین است که سرباز کم است
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: pofef

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  شروع کار و اشتغال زایی در اصناف الکتریکی تهران nikikalhor ۱ ۸۱۰ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۰۴:۲۷ ق.ظ
آخرین ارسال: liliahmadi
  دانلود حل نمونه مسائل پایگاه داده المصری jazana ۳ ۶,۳۲۸ ۱۱ آبان ۱۴۰۲ ۰۸:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: M--mohammadi
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۸,۶۷۱ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
Smile حضور خود را با صلوات بر محمد و آل محمد به ثبت برسانید soheila-zd ۴۱۲ ۸۸,۵۰۰ ۲۳ مرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۱۱ ق.ظ
آخرین ارسال: salam az ma
  تست ۸۷ کامپیوتر مربوط به عامل ها Shekarchi_shab ۳ ۱,۷۷۸ ۲۰ بهمن ۱۴۰۱ ۰۷:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  شروع کار و اشتغال زایی در اصناف الکتریکی تهران nikikalhor ۰ ۷۲۰ ۲۶ دى ۱۴۰۱ ۱۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: nikikalhor
Big Grin اطلاعات در مورد دانشگاه تهران (پردیس فارابی) mehRUN ۲ ۴,۴۳۵ ۳۱ شهریور ۱۴۰۱ ۰۱:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: eng.behnam
  دکتری بیوانفورماتیک دانشگاه تهران omid93 ۸ ۱۲,۳۱۲ ۱۱ اسفند ۱۴۰۰ ۱۰:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: razieh.msh91
  دانشگاه صنعتی اصفهان یا گرایش معماری امیرکبیر sima84 ۰ ۱,۸۲۰ ۱۶ شهریور ۱۴۰۰ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  پیشنهاد نام برای سلسه گفتگوها با افراد مختلف Doctorwho ۰ ۱,۴۴۲ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۳۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close