تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: گروه درسی مانشت دی‌ماه کنکور ۹۳
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
توی سایت مکتب خونه فیلم های معماری هست اون قسمت هایی رو که می خوای دانلود کن،من تا جلسه 18 دیدم خوب بودن!
(15 دى 1392 10:08 ق.ظ)Amir V نوشته شده توسط: [ -> ]سخت بخونید!
Study Hard! As hard as you can
ینی نفست از جای گرم بلند میشه هاااااااااا Big Grin ... والا
امروز پر از انرژیم و تا ظهر به امید خدا تست های حافظه معماریو تموم می کنم
یه روز خوب با بازدهی زیاد که این موضوع باعث بشه شب که میشه از خودتون راضی باشید و یه خواب توپ بکنید رو واسه همه آرزو می کنم
(17 دى 1392 04:44 ق.ظ)esisonic نوشته شده توسط: [ -> ]
(15 دى 1392 10:08 ق.ظ)Amir V نوشته شده توسط: [ -> ]سخت بخونید!
Study Hard! As hard as you can
ینی نفست از جای گرم بلند میشه هاااااااااا Big Grin ... والا

خب تو سخت نخون. نرم بخون Big Grin
اصفهان بعد چند سال برف اومده من کلا از حال و هوای کنکور و درس خوندن اومدم بیرون!!!!!!! کمک!!!!!!!!!!!!!!!! Big Grin
(17 دى 1392 01:50 ب.ظ)elynn66 نوشته شده توسط: [ -> ]اصفهان بعد چند سال برف اومده من کلا از حال و هوای کنکور و درس خوندن اومدم بیرون!!!!!!! کمک!!!!!!!!!!!!!!!! Big Grin

خوش به حالتون برفش واسه شما میاد سوزو سرماش میاد تهران دعا کنید اینجام برف بیاد ما هم ازین آلودگی نجات پیدا کنیم خلاصه که حواست باشه از درست غافل نشی که خدایی نکرده یه وقت پشیمون نشی .
مرسی دوست گرامی!
برنامه صعود میدیم که اینطوری تقسیم بندی کرده بود!
صعود هم برای بچه دبیرستانی ها نیست!! (خودم مشاوره کانونی ها هستم(هنرستان) و درجریانم که چند از ده یعنی چی!!)
امروز دیگه محاسبات رو تموم می کنم
(امروز به این نتیجه رسیدم محاسبات اگه با دقت خونده شه دیگه کاملا حفظی نیست از فرمول های بد فرم نباید نترسید)
فردا احتمالا آمار رو ادامه بدم
در مورد چند از 10
4 از 10 شریف قبول میشی(احتمال زیاد)
6 از 10 نفر اول میشی
3 از 10 دانشگاه خوب قبول میشی
(16 دى 1392 10:37 ب.ظ)explorer نوشته شده توسط: [ -> ]یعنی خداوکیلی هرکی داره به عشقه شبکه این معماری رو میخونه خدا بهش صبر بده. باید به احترام این افراد، ۱۳/۱۸ دقیقه سکوت کرد.
Big Grin
معماری عشقه شبکه چیه؟
(17 دى 1392 02:43 ب.ظ)izadan11 نوشته شده توسط: [ -> ]امروز دیگه محاسبات رو تموم می کنم
(امروز به این نتیجه رسیدم محاسبات اگه با دقت خونده شه دیگه کاملا حفظی نیست از فرمول های بد فرم نباید نترسید)
در مورد چند از ۱۰
۴ از ۱۰ شریف قبول میشی(احتمال زیاد)
۶ از ۱۰ نفر اول میشی
۳ از ۱۰ دانشگاه خوب قبول میشی
(16 دى 1392 10:37 ب.ظ)explorer نوشته شده توسط: [ -> ]یعنی خداوکیلی هرکی داره به عشقه شبکه این معماری رو میخونه خدا بهش صبر بده. باید به احترام این افراد، ۱۳/۱۸ دقیقه سکوت کرد.
Big Grin
معماری عشقه شبکه چیه؟

قضیه این 4 از 10 6 از 10 3 از 10 اینا چیه؟ Huh
سلام

دوستان من سیستم عامل مبحث همروندی رو مشکل دارم کتاب حقیقتم جوابگو نیست خوب جزوه ای چیزی نمیشناسید که این مبحثو خوب گفته باشه؟(با توجه به اینکه الان فرصت کتاب جدید خریدنو خوندن نیست.)
(17 دى 1392 03:58 ب.ظ)tarane1992 نوشته شده توسط: [ -> ]دوستان من سیستم عامل مبحث همروندی رو مشکل دارم کتاب حقیقتم جوابگو نیست خوب جزوه ای چیزی نمیشناسید که این مبحثو خوب گفته باشه؟(با توجه به اینکه الان فرصت کتاب جدید خریدنو خوندن نیست.)
مشکل دارم یعنی چی؟ به نظر من جزوه 90 درصد رو بخونید خیلی خوبه خدود 10 صفحه هست بعدشم تست بزنید. کلا همروندی بحث سختی هست خیلی روش حساب نکنید! چون باید دید اسمبلی خوبی داشته باشید.
من چرا فصل حافظه معماری و یاد نمیگیرم Sad(((( چیکاااار کنمم ؟؟؟؟
(17 دى 1392 04:36 ب.ظ)fahime_h91 نوشته شده توسط: [ -> ]من چرا فصل حافظه معماری و یاد نمیگیرم Sad(((( چیکاااار کنمم ؟؟؟؟

بی خیال شو مثل مرد!!!!

Sent from my iPhone using
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
2

(17 دى 1392 03:56 ب.ظ)sahar_rostami2 نوشته شده توسط: [ -> ]
(17 دى 1392 02:43 ب.ظ)izadan11 نوشته شده توسط: [ -> ]امروز دیگه محاسبات رو تموم می کنم
در مورد چند از ۱۰
۶ از ۱۰ نفر اول میشی
Big Grin
معماری عشقه شبکه چیه؟

قضیه این 4 از 10 6 از 10 3 از 10 اینا چیه؟ Huh

واقعا شما خبر نداری!!؟ خود سنجش گفته ها ! حالا چیکار میکنین!!!:ی
چقد من امروز سیستم یاد گرفتممممممم!!!!!!!!
به این نتیجه رسیدم که اگه 1 مطلبی رو بلد نیستم، اینقد باید بهش گییییییییییییییییر بدم و تستاشو حل کنم تا بفهمم چی به چیه...
مثلا تعداد حالات بن بست و فرمولای مدیریت دیسک که کلا کنار گذاشته بودمشون رو امروز خوب یاد گرفتمSmile
من به خودم افتخار میکنمHeart

(16 دى 1392 11:06 ب.ظ)Dr.Cnet نوشته شده توسط: [ -> ]دوستان کسی از حافظه های نانو تو معماری کامپیوتر مطلبی داره به من بده؟
یه عکس از جزوه یا خلاصه درس یا هرچیزی باشه ممنون میشم

شاید این جزوه کوچولو بتونه کمکتون کنه.این رو سر کلاس هادی یوسفی نوشتم.عکسا رو به ترتیب شماره هاش باز کنید و بخونید.
من خودم این جزوه رو با کتاب پوران چاپ پاییز 91 و تستاش خوندم برام کافی بود.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
(17 دى 1392 05:00 ب.ظ)eh3an2010 نوشته شده توسط: [ -> ]
(17 دى 1392 04:36 ب.ظ)fahime_h91 نوشته شده توسط: [ -> ]من چرا فصل حافظه معماری و یاد نمیگیرم Sad(((( چیکاااار کنمم ؟؟؟؟

بی خیال شو مثل مرد!!!!

Sent from my iPhone using
2

(17 دى 1392 03:56 ب.ظ)sahar_rostami2 نوشته شده توسط: [ -> ]
در مورد چند از ۱۰
۶ از ۱۰ نفر اول میشی
Big Grin
معماری عشقه شبکه چیه؟

قضیه این ۴ از ۱۰ ۶ از ۱۰ ۳ از ۱۰ اینا چیه؟ Huh

واقعا شما خبر نداری!!؟ خود سنجش گفته ها ! حالا چیکار میکنین!!!:ی
چیو خبر ندارم؟! من کلا موجود بی استرسیم! با این چیزا استرس نمیگیرم! Big Grin
لینک مرجع