تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: گروه درسی مانشت دی‌ماه کنکور ۹۳
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(22 دى 1392 01:32 ق.ظ)Riemann نوشته شده توسط: [ -> ]امروز تمام تستای ریاضی مهندسی کامپیوتر رو زدم الان یه ۲ ساعت هست سر درد دارم ولی خداییش آسون بودن فقط خدا کنه سوالا سر جلسه واسه من خوش دست باشه واسه دیگران هم.
فصل آخر رو هم خوندی؟
میشه فهمیدش؟
(22 دى 1392 09:12 ب.ظ)izadan11 نوشته شده توسط: [ -> ]فصل آخر رو هم خوندی؟
میشه فهمیدش؟
اون که از اول تابستون حذف شد رفت مهندس

(22 دى 1392 08:42 ب.ظ)fulgent نوشته شده توسط: [ -> ]الان که برگشتم احساس عذاب وجدان دارم!Confused تا برم و بیام بیشتر از ۲ ساعت از وقتم رو میگیره! یعنی از فردا دیگه نرم؟!
100 دیگه نرو! چون اگه ما مال ورزش بودیم این 4 سال که الاف بودیم میرفتیم ارنولد میشدیم(باشکاه تو خوابگاه داشتیم) این جور رفتار ها به این دلیل از انسان سر میزنه چون میخواد از واقعیت فرار کنه و درس نخونه خودشو با هر کاری شده مشغول میکنه تا درس نخونه و دیگه واسه خودش هزار دلیل میاره و خودشو قانع میکنه! درس خوندن فقط توی این 20 و چند روز معنا داره و درگیر هیچ کار دیگه ای نباید بشید. از من گفتن بود.
از طراحایی که بیخودی سوالا طولانی میکنن و میپیچونن که آدم حتی حوصلش نمیشه بخونه نفرت دارم خوب بگید بلد نیستیم سوال طرح کنیم سوال نکته ای و کوتاه بهتره تا سوال ساده و 10 خطی مخصوصا تو پایگاه داده Angry
(22 دى 1392 09:36 ب.ظ)neda140781 نوشته شده توسط: [ -> ]از طراحایی که بیخودی سوالا طولانی میکنن و میپیچونن که آدم حتی حوصلش نمیشه بخونه نفرت دارم خوب بگید بلد نیستیم سوال طرح کنیم سوال نکته ای و کوتاه بهتره تا سوال ساده و ۱۰ خطی مخصوصا تو پایگاه داده Angry

باشه من حتما تو اولین جلسم بهشون میگم و گوشزد امسال اینکارو نکنن
(22 دى 1392 09:36 ب.ظ)neda140781 نوشته شده توسط: [ -> ]از طراحایی که بیخودی سوالا طولانی میکنن و میپیچونن که آدم حتی حوصلش نمیشه بخونه نفرت دارم خوب بگید بلد نیستیم سوال طرح کنیم سوال نکته ای و کوتاه بهتره تا سوال ساده و ۱۰ خطی مخصوصا تو پایگاه داده Angry

ندا خانم میدونید چرا ؟؟میخوان ذهن بچه هارو درگیر کنن داوطلب بیچاره فکر کنه حتما در این 5 خط چیز مهمهی هست هی داوطلب سوالو میخونه و زمان همینطور میگذره....Big Grin

کلا سوالات کنکور جوابش بیشتر از یک خط نیستن فقط اون نکته رو فهمیدید به ما هم بگید فقط همون مهمهTongueTongueCool
سلام دوستای گلم
واسه پر کردن وقت استراحتتون یه فایل گزاشتم
نکته های خوبی هم توش هست در مورد تست زماندار و تست اموزشی هست اینم بگم دانلود نکنین توقعتون زیاد باشه که خیلی پر محتوا باشه و بگین 200 مگ حجممون رف!!
البته فایل صوتیشم هست میتونین بگیرین حجمش کمتره ولی تو فایل تصویری اسلاید داره بهتره
گزینه جوان : روشهای صحیح تست زنی

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
کل معماری یه طرف این فصل یکش یه طرف.... خستم کرد....(فصل یک پوران منظورمه )
مثلا خواستم این فصل رو رفع اشکال کنم اما کل روزم واسش رفت :|
(22 دى 1392 09:36 ب.ظ)neda140781 نوشته شده توسط: [ -> ]از طراحایی که بیخودی سوالا طولانی میکنن و میپیچونن که آدم حتی حوصلش نمیشه بخونه نفرت دارم خوب بگید بلد نیستیم سوال طرح کنیم سوال نکته ای و کوتاه بهتره تا سوال ساده و ۱۰ خطی مخصوصا تو پایگاه داده
اینجوری باشه که مثه کنکور های آزمایشی همه 80 میزنن میرن خونشون :دی
اینکه سوالایی رو که من قبلا درست و با اطمینان میتونستم جواب بدم الان غلط میزنم چه معنی می تونه داشته باشه؟؟؟

جز اینکه مخم داره تحلیل میره : ))))
من نگفتم سوال راحت بدن گفتم استاندارد باشه نه بی محتوا مثلا سوالای پارسال خیلی بهتر از سالهای قبل بود ایشالله امسالم خوب باشه
بچه ها کسی حل تشریحی سوالات علوم کامپیوتر 92 رو داره:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

؟؟
(22 دى 1392 05:33 ق.ظ)niyayesh.r نوشته شده توسط: [ -> ]
(22 دى 1392 01:58 ق.ظ)narjesk نوشته شده توسط: [ -> ]بچه ها یه کمکی به من بکنید در مورد برنامم :
من قراره اگه خدا بخواد تا اخر دی همه درسا رو تا جایی که بتونم تکمیل کنم بعد از یک بهمن شروع کنم به زدن تستای سالای ۸۵ به بعد کنکور ای تی تا یه هفته بعد دو هفته میمونه برای دوره و جمع بندی نهایی تا کنکور به نظرتون مناسبه؟؟ضمن اینکه من یه بار خوندم..... بعدم این روزا خیلی درس نمیخونم روحیم پایین اومده چیکار کنم ؟؟ اصلا حال درس خوندن ندارم Sad یه چیز دیگه اینکه من معماری فقط ۵۰ درصد اول رو درست خوندم بقیش رو فقط روخونی کردم به نظرتون دوباره فقط همون ۵۰ درصد اولو بخونم یا یه نگاهی هم به بقیه بندازم؟؟میرسم ؟؟؟

سلام می خواستم بهتون بگم که به نظر من اگه اعتماد به نفست بالاست حتما بخون چون معماری سالای آخری خیلی از آخراش سوال می یاد که خیلیهاش آسونه و می شه زد و البته ناگفته نماند که خیلیهاش هم سخته ...ولی خوندنش به نخوندنش می ارزه
سلام ....ممنون بابت نظرت ...منظورتو من ولی متوجه نشدم Smile ینی میگی اخرای معماری مهم تره ؟؟؟؟ اونا رو بخونم ؟؟و چه ربطی به اعتماد به نفس داشت؟؟ در مورد بقیه برنامم نظری نداری؟؟
(22 دى 1392 11:22 ب.ظ)kati نوشته شده توسط: [ -> ]کل معماری یه طرف این فصل یکش یه طرف.... خستم کرد....(فصل یک پوران منظورمه )
مثلا خواستم این فصل رو رفع اشکال کنم اما کل روزم واسش رفت :|
اون فصل تو رشته معماری خودش یه درسه چند واحدیه
یکم سخته و خیلی هم ازش سوال میادWink
سلام الگوریتمrr عجب پدپیلس ی جا اولویت با فراینده تازه وارده ی جا فرایند قدیم ادامه پیدا میکنه ک
دارم معماری می خونم جالبه هنوز تو معماری نکاتی پیدا میشه که بلد نباشم تو کنکور هدفم دومم اینه که معماری و منطقی رو کامل بزنم
فصل محاسباتش رو از راهیان بخونید اگه مشکل دارین(البته الان فکر کنم دیگه دیره)
امشب تا معماری مرور تستش تموم نشه نمی خوابم(فکر کنم تا فردا صبح طول بکشه)
فردا احتمال داره یه قسمت های جزئی(محاسبات و منطقی و آمار) که به دلیل قانون هرچه به آخرنزدیک میشیم سرعت کمتر میشه رها شده بودند رو تکمیل کنم
لینک مرجع