تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: گروه درسی مانشت دی‌ماه کنکور ۹۳
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(18 دى 1392 04:00 ب.ظ)neda140781 نوشته شده توسط: [ -> ]
(18 دى 1392 01:01 ب.ظ)masume_ml نوشته شده توسط: [ -> ]ای بابا یه خواستگار دیگه هم سر و کله اش پیدا شده باید هماهنگ کنم با هم بیآن ، هم رقبا با هم اشنا میشن هم وقت من زیاد هدر نمیره .
....
خواستگاری شرف داره به متلکا و حرفای مادر شوهر خواهر شوهر نمیدونم چرا هر چی سکوت میکنم بیشتر دوست دارن رو مغزم اسکی کنن اما من همه را واگذار کردم به اونکه از همه امور آگاهه

تیکه های شوهر رو هم بهش اضافه کنBig Grin
اقا مجردا قدر لحظه های مجردی و مسیولیت نداشتن رو بدونیدTongue
مادر شوهر من ک کورنومتر گذاشته هرروز میپرسه چندروز مونده تا کنکورت خدا رحم کنه قبول شمBig Grin
(19 دى 1392 11:18 ق.ظ)atenaa نوشته شده توسط: [ -> ]
(18 دى 1392 04:00 ب.ظ)neda140781 نوشته شده توسط: [ -> ]
(18 دى 1392 01:01 ب.ظ)masume_ml نوشته شده توسط: [ -> ]ای بابا یه خواستگار دیگه هم سر و کله اش پیدا شده باید هماهنگ کنم با هم بیآن ، هم رقبا با هم اشنا میشن هم وقت من زیاد هدر نمیره .
....
خواستگاری شرف داره به متلکا و حرفای مادر شوهر خواهر شوهر نمیدونم چرا هر چی سکوت میکنم بیشتر دوست دارن رو مغزم اسکی کنن اما من همه را واگذار کردم به اونکه از همه امور آگاهه

تیکه های شوهر رو هم بهش اضافه کنBig Grin
اقا مجردا قدر لحظه های مجردی و مسیولیت نداشتن رو بدونیدTongue
مادر شوهر من ک کورنومتر گذاشته هرروز میپرسه چندروز مونده تا کنکورت خدا رحم کنه قبول شمBig Grin

حالا همه میگین مادر شوهر خواهر شوهر و...
ولی منکه مامانم میپرسه هر روز و خوب نگرانه هر چند من عصبانی میشم ولی خوب پس فکر نکنید که حتما از سر لج یه چیزی میگن خیلی وقتا از سر دلسوزیه
منکه زن داداشم پی گیر کنکور که هیچی پیگیر آزمونامم هست همشم میگه دیگه خب وقتی نداری بعدم میگه من قبول شدم فلان سال انتخاب رشته بد کردم و گرنه قبول میشدم،دوباره میگه یکی یه ماه خوند قبول شد آسونه و...
کلا این حرفا از طرف همه هست بیخیال باشید ما زندگی خودمونو میکنیمBlush
سلام دوستان.کسی از اصفهان هست که فردا آزمون IT سازمان سنجش رو داشته باشه؟
سوال از یکسان سازی،لطفا
Heart Heart Heart Heart Heart Heart Heart

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

heart: Heart Heart Heart Heart Heart Heart
سلام دوستای گل گلااااااااااااب بچه ها کسی دفترچه سوالات کامپیوتر و فناوری اطلاعات دانشگاه آزاد واسه 5سال اخیر رو داره؟؟؟ کجا میشه دانلود کرد؟؟؟ اگه لینک هست بدین لطفا چون من هرجا دیدم میفروختن مرسییییییییییTongue
امروز 25-2 پایگاه و نرم تستیدم!! میریم واسه سیستم!
آقا بزار یک حقیقتی رو اعتراف کنم!! خداییش به من یکی خیلی خوش میگزره!! هر چی بخام آمادس حرف حرف منه غذا اون چیزی که من میخام 10 تا میان وعده کلا شما فک مامانت بهشتو آورده باشه تو خونه واست!!! ولی مثل روز روشنه که یه ماه دیگه 2pm بیدار بشم صبحونه(هر موقع بیدار شم اول صبونه!) که هیچی نهارم بهم نمیدن تا شب باید گرسنه بمونم!!!
(19 دى 1392 04:10 ب.ظ)eh3an2010 نوشته شده توسط: [ -> ]امروز ۲۵-۲ پایگاه و نرم تستیدم!! میریم واسه سیستم!
آقا بزار یک حقیقتی رو اعتراف کنم!! خداییش به من یکی خیلی خوش میگزره!! هر چی بخام آمادس حرف حرف منه غذا اون چیزی که من میخام ۱۰ تا میان وعده کلا شما فک مامانت بهشتو آورده باشه تو خونه واست!!! ولی مثل روز روشنه که یه ماه دیگه ۲pm بیدار بشم صبحونه(هر موقع بیدار شم اول صبونه!) که هیچی نهارم بهم نمیدن تا شب باید گرسنه بمونم!!!

خوشا بحال شما واقعا واقعا قدر عافیت بدونید
(19 دى 1392 04:10 ب.ظ)eh3an2010 نوشته شده توسط: [ -> ]امروز 25-2 پایگاه و نرم تستیدم!! میریم واسه سیستم!
آقا بزار یک حقیقتی رو اعتراف کنم!! خداییش به من یکی خیلی خوش میگزره!! هر چی بخام آمادس حرف حرف منه غذا اون چیزی که من میخام 10 تا میان وعده کلا شما فک مامانت بهشتو آورده باشه تو خونه واست!!! ولی مثل روز روشنه که یه ماه دیگه 2pm بیدار بشم صبحونه(هر موقع بیدار شم اول صبونه!) که هیچی نهارم بهم نمیدن تا شب باید گرسنه بمونم!!!

منم عین شما غذا اماده میان وعده اماده چایی و قهوه اماده میوه شسته انار دون دون شده **
ولی مامانم واسم برنامه ها داره بعد کنکور*

Sent from my iPhone using
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
خوشبحالتون من باید به بقیه سرویس میدم در هر حال قبل کنکور بعد کنکور حتی روبه موتم باشم کسی دلش نمیسوزه برم الانم باز مهمون داریم Confusedبمیرم برای خودم چقد گناه دارم صب یه فصل طراحی خوندم شب برن باز میخونم دیگه از زمان هر وقت باشه استفاده میکنمBig Grin
دوستای عزیز یه نکته سوالاتونو تو مانشت بپرسید واقعا بچه های قوی اینجا هستن کمک میکنن
بعضی وقتا یه سوال خیلی ساده است اما یه نکته ای داره با پرسیدن خیلی چیزای جدید یاد میگیرین
مرسی ماااااااااااااااااااااااانششششششششششششششششششتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتت​تت و بچه هااااااااااااااااااااااااااش
Heart HeartHeart Heart Heart Heart Heart Heart Heart Heart Heart
آآآی ی ی دلم میخواد آزمون فردا رو خراب کنم نکنه درس عبرت بشه بشینم بخونم
دارم آمار می خونم برای اولین بار نرمال رو فهمیدم و حفظ نکردم[تصویر:  29128_eskelet_50.gif]
سلام دوستان من ۲ ساعت مونده به پایان آزمون اینترنتی یادم افتاد که آزمون هستش هرچند سوالش بیشتر از کنکور بود قبلا دیده بودم

می‌خوام ببینم با ۷۲.۵ مشترک و ۷۵ تخصصی ترازم حدودا چند می‌شه تو این آزمون الباقی سفید آزمون فناوری اطلاعات

۲-۳ مین مونده به زمان اعلامی زدم گفت فرصت تمام

موسسه هم مدرسان بود اگه کسی‌ شرکت کرده بهم بگه
(19 دى 1392 07:22 ب.ظ)remove نوشته شده توسط: [ -> ]آآآی ی ی دلم میخواد آزمون فردا رو خراب کنم نکنه درس عبرت بشه بشینم بخونم

مدرسان که نیستین! پس کدوم آزمون؟! من واسه فردا اصلا آماده نیسم با اطلاعات قبلی قراره برم سر جلسه ببینم چه چیزایی یادم مونده! Big Grin
نمیدونم این صندلی های دسته دار،کی میخواد نسلشون منقرض بشهHuh Huh
آدم نمیدونه دستشو بذاره روش؟؟؟
سوالاتو بذازه؟؟؟
پاسخ نامه رو بذاره مواظب باشه تا نشه یه گوشش؟؟؟؟؟؟
آخه نمیدونم نمیشه یه صندلی دسته دار درست حسابی طراحی کننن؟؟؟
هیچی رو این جا نمیشه ،من همیشه مشکل دارم
تازه چپ دستم صندلی مخصوص هم نمیدنSad Sad
لینک مرجع