زمان کنونی: ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۱:۳۴ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

۴۳۹ + سهمیه شاگرد اولی + یه اتفاق عجیب !!! شبانه دانشگاه تهران

ارسال: #۹۱
۰۸ شهریور ۱۳۹۳, ۱۲:۳۱ ب.ظ
(۰۸ شهریور ۱۳۹۳ ۱۲:۲۰ ب.ظ)Aurora نوشته شده توسط:  
(08 شهریور ۱۳۹۳ ۱۱:۴۸ ق.ظ)MSZ نوشته شده توسط:  تو همین شریف چند تا از این سهمیه ای ها که با شاگرد اولی تو دانشگاه های پرت اومدن رو سراغ دارم که روز اول ادعای استعداد درخشانی که هیچ، ادعای نورافکنی میکردن!!!
یکیشون دو ترمه مشروطه و احتمالا اخراج شه ... یکی دیگه اخراج شد! اون یکی هم فعلا با معدل ۱۴ و خورده ای داره دست و پا میزنه!!!

شما خودت اگر این سهمیه رو داشتی ازش استفاده نمی کردی؟
اگر داشتم احتمالا استفاده نمیکردم ... چون بنده هم استعداد درخشان بودم تو کارشناسی و بدون کنکور میتونستم ارشد بخونم ولی رفتم کنکور دادم و با افتخار یه رتبه عالی آوردم!
اگر هم بالفرض میخواستم استفاده کنم، دانشگاه های درجه یک کشور رو انتخاب نمیکردم!
۹
۱۸
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: mahdi.68 , پوونه , npour , neda_Network , karname , Riemann , Mohammad-A , Master.Pos
ارسال: #۹۲
۰۸ شهریور ۱۳۹۳, ۱۲:۳۶ ب.ظ
یه نکته ای که بنده تو گروهمون دیدم این بود که صرفا تلاش کردن شاگرد اول شدن رو به بار نمیاره
تو گروه ما یه اقایی بود که از دوستان بسیار نزدیک من هستش و بسیار باهوش و درس خون و کلا نمونه ی یک دانشجوی واقعی بود ولی ایشون نتونستن شاگرد اول بشن!چرا؟؟؟
چون شاگرد اول ما یه خانمی بودن که برادرش استاد مدعو گروه بود و همه ی اساتید اونو میشناختن و بخاطر برادرش همه ی نمره هاش عالی بودن
قطعا این یه نمونه از بی انصافی و پارتی بازی محض بوده که من به عینه شاهدش بودم
آخرش چی؟؟؟ اون آقا الان دانشگاه تهران روزانه قبول شده ولی خانم شاگرد اول تو یکی از شهرستان های پرت بدون کنکور قبول شده
۷
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: پوونه , npour , neda_Network , mahyamk , farhud , احسان مومنی , nana2010 , S - Is
ارسال: #۹۳
۰۸ شهریور ۱۳۹۳, ۰۱:۲۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ شهریور ۱۳۹۳ ۰۳:۰۳ ب.ظ، توسط پوونه.)
دو جور دانشجو داریم:
اونی که واقعا همه جوره اون چن ماه تلاش کرده برای کنکور و از زندگیش زده، نیازی به این سهیمه نداره واسه قبول شدن. همین طوری هم قبول میشه که نمونه اش تو مانشت فراوانه.
اونی که با رتبه بالا اما به خاطر سهیمه قبول شده که اونم دو حالت داره.. یا میتونه خودش رو به دانشجوهایی که چندین ساله تو اون دانشگاه درس میخونن و همچنین کسایی که با رتبه های خوب قبول شدن برسونه که خوبه.
یا هم نمیتونه خودش رو به دانشجوهای دیگه برسونه که اینم باز دو حالت داره.. یا اخراج میشه یا هم معدلش داغون میشه.

شاگرد اول دانشگاه ما یکی بود با رتبه ۹۰۰۰! بماند که حالا چون نمره ها رو فقط چند ساعتی دیرتر دادن دانشجوی دومی با رتبه ۵۰۰ تونست با پیگیری هایی که کرد سهیمه رو بگیره و الان یکی از دانشگاه های تهران قبول شده. اما این دومیه (رتبه ۵۰۰ ای) باز به نظر من تلاش کرده بود دانشجوی خوبی بود.. همیشه فعال بود..هیچ وقت نشد استادی تمرینی رو بخواد و جلسه بعدش اون تمرین رو ارائه نداده باشه یا نمره هاش کمتر از ۱۹ باشه... هرچند این رتبه کنکور نشون میده باید چند برابر بقیه تلاش کنه.. اما چون واقعا اهل تلاش کردن و جنگیدن بود مسلما تو ارشد هم سعی میکنه بهترین باشه. فقط اینو میخوام بدونم اون رتبه ۹۰۰۰ عزیز با معدل ۱۹ و در حالیکه سال پیش برای کنکور خونده بود و کلا هدفش کنکور بود چرا از منی که معدلم حول و حوش ۱۴ هست و با شرمندگی تمام سابقه یه ترم مشروطی رو هم دارم (!!) و اصلا هیچ درسی رو هم نخونده بودم و آزمایشی کنکور دادم که فقط بدونم شرایط کنکور چجوریاست ، رتبه یکی از گرایش هاش با من برابر شده و رتبه یکی دیگه از گرایش هاش هم فقط اختلاف جزئی با رتبه درخشان من داره؟!
خب این نشون میده سواد و اطلاعات ربطی به معدل نداره. البته این تو همه دانشگاه ها نیست. بعضی دانشگاه ها-به خصوص پیام نوری ها- برای شاگرد اول شدن واقعا سخت میگیرن و کسی که شاگرد اول میشه هنر کرده. بعضی دانشگاه ها هم مثل دانشگاه ما دیگه... نمره بذل و بخشش میکنه به بعضی ها. به بعضی ها هم کم لطفی میشه و چون یه دوره مشکلاتی داشتن نتونستن بخونن دیگه تلاش و جدیتشون رو هیچ استادی بهش اهمیت نمیده و اصلا ورقه رو هم نگاه نمیکنه از رو شناخت قبلی نمره میده! نمیشه در مورد همه یه حکم کلی داد.

این بحث هر سال تو مانشت داغه هیچ وقت هم نتیجه ای گرفته نشده. بیشتر شده بحث فرسایشی. امیدوارم دوستانی که از سهمیه استفاده کردن قدر این سهمیه رو بدونن چون یه فرصت بی نظیر رو دارن الان و ایشالا که موفق بشن و جزو بهترین های دانشگاه خوب ایران بشن.
اونایی هم که این سهمیه رو ندارن و امسال کنکور میدن(مثل من) بدون سهمیه هم موفق باشن.
۶
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: npour
ارسال: #۹۴
۰۸ شهریور ۱۳۹۳, ۰۱:۵۹ ب.ظ
به نظر من خانه از پای بست ویران است. کنکور کارشناسی ما هم مشکل داره، کلا کنکور مشکل داره، وقتی یک آزمون کتبی تستی ۴-۵ ساعته میشه ملاک انتخاب یک نفر برای ورود به یه دانشگاه این خودش مشکله، یکی روز کنکور دچار مشکل میشه یکی مثل این دوستمون استرس میگیره یکی دیر میرسه سر جلسه و... این یکی ها ۱ سال رو از دست میدن. ملاک انتخاب باید ۱۲ سال تحصیلات باشه و واسه ارشد ۱۶ سال. کنکو کارشناسی که داوطلب می تونه بره کلاس کنکور و با روش های تستی و حذف گزینه و مهندسی معکوس و ... تست بزنه و قبول بشه، ببخشید اینقدر رک میگم حالا هرجایی هم قبول بشه و هر زحمتی هم که تو ۴ سال بکشه باز هم لایقش نبوده. انتخاب وقتی درسته که وقتی میری تو یه دانشگاه طراز اول پایتخت از ۲۰ تا دانشجوی سر کلاس کارشناسی اش ۱۸ تاشون تهرانی نباشن. یعنی اونهایی که امکانات بهتری داشتن (مدرسه، معلم، کلاس کنکور، آزمون آزمایشی و...)
با این حساب حتی نمیشه گفت شاگرد اول یه دانشگاه مادر با شاگرد اول یه دانشگاه دیگه در یک سطح نیستن چون دومی ممکنه به خاطر کمبود امکانات رفته اون دانشگاه دیگه نه به خاطر عدم لیاقت.
از طرف دیگه در اکثر مقاطع تحصیلی و در اکثر دانشگاه ها ورود از خروج بسیار سخت تره. معمولا تو کارشناسی هیچ کس رو اخراج نمی کنن تو ارشد هم دیگه چی بشه که اخراج بشه. پس تقریبا همه یه جوری فارغ التحصیل میشن، اینم یه مشکل بغرنج دیگه است. در حالیکه یه دانشگاه مثل یه تولید کننده باید نذاره "برند" اش خراب بشه. نذاره هر دانشجویی ازش مدرک بگیره حالا در هر مقطعی. خدایی چندتا دانشگاه تو ایران این کار رو می کنن؟
به نظر این بنده حقیر!! راه حل کوتاه مدت سهمیه شاگرد اولی اینه که سطح دانشگاه هم در نظر گرفته بشه اینجوری ممکنه شاگرد ۱۰ یه دانشگاه طراز اول با شاگرد اول یه دانشگاه معمولی یا یه موسسه غیرانتفاعی تو یه سطح در نظر گرفته بشن.
۱۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: npour , neda_Network , Good! , pershang , roger670 , sosyas , PanizIr
ارسال: #۹۵
۰۸ شهریور ۱۳۹۳, ۰۲:۰۱ ب.ظ
با احترام به دوستانی که از این سهمیه استفاده کردند و آرزوی موفقیت براشون و اینکه شاید اگر من هم میتونستم استفاده میکردم، اما این سهمیه و سهمیه های دیگه ناعادلانه هستند، هر چند کنکور هم رقابت مناسب و عادلانه ای نیست اما فعلا بهترین روش رقابته.
۷
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: npour , ghaderZ , pershang
ارسال: #۹۶
۰۸ شهریور ۱۳۹۳, ۰۳:۳۳ ب.ظ
از نظر همه ی دوستان متشکرم.امیدوارم همگی موفق وپیروز باشید.
واسه من خیلی دعا کنین.
خدانگهدار.

وَ مَنْ أَحْیَاهَا فَکَأَنَّمَا أَحْیَا النَّاس جَمِیعاً
وهرکس انسانى را ازمرگ رهائى بخشدچنان است که گوئى همه مردم را زنده کرده است.
سوره المائدة آیه۳۲

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

۳
۳
 سپاس‌گزاری شده توسط: npour , Mahsash , pershang
ارسال: #۹۷
۰۸ شهریور ۱۳۹۳, ۰۶:۳۳ ب.ظ
سازمان سنجش عادت داره هر سال یه سهمیه جدید ارائه بده اونوقت بچه ها میوفتن به جون هم
انگار نه انگار که اونا عامل اصلی این بی عدالتی هستن
۳
۰
ارسال: #۹۸
۰۸ شهریور ۱۳۹۳, ۰۶:۵۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ آبان ۱۳۹۳ ۱۰:۴۶ ب.ظ، توسط Mohammad-A.)
(۰۸ شهریور ۱۳۹۳ ۰۱:۵۹ ب.ظ)mphoenix نوشته شده توسط:  انتخاب وقتی درسته که وقتی میری تو یه دانشگاه طراز اول پایتخت از ۲۰ تا دانشجوی سر کلاس کارشناسی اش ۱۸ تاشون تهرانی نباشن
من با این صحبت شما موافق نیستم. هیچ نسبتی بدون زمینه‌ی تحقیقی نمیتونه وضعیت "درستی" که مورد اشاره‌ی شماست، تعیین کنه. ضمن اینکه شهر تهران را با جمعیت کثیرش نگاه کنید نه با تمرکزی که در این شهر هست. یا بهتر بگم، هم با تمرکزش و هم با جمعیت کثیرش ببینید.

(۰۸ شهریور ۱۳۹۳ ۰۱:۵۹ ب.ظ)mphoenix نوشته شده توسط:  در حالیکه یه دانشگاه مثل یه تولید کننده باید نذاره "برند" اش خراب بشه
من فکر می‌کنم دانشگاهی مثل شریف روی این موضوع حساس باشه. روی توانایی دانشجوها. دانشگاه هم زمانی میتونه حساس باشه که خودش برند بشه. چیزی که در نظرسنجی صفحه‌ی اول سایت شریف اکثریتی نزدیک به ۷۵ درصد اذعان کردند که دلیل انتخاب این دانشگاه از سوی برترین کنکور، "ّبرند" بودن شریف است. دانشگاهی که ۱۰ سال از زمان تأسیسش نمی‌گذره، در کنار جاهایی مثل شریف یا تهران و امیرکبیر و فردوسی و صنعتی سهند تبریز و... احتمالاً کمتر به فکر می‌افته که مدافع نامش برای آینده‌ی خودش و دانشجوهاش باشه...

Yesterday is History, Tomorrow is a Mystery but Today is a Gift
That is why it's called the Present
۳
۱
ارسال: #۹۹
۰۸ شهریور ۱۳۹۳, ۰۹:۵۱ ب.ظ
سهمیه ها رو خدا زیاد کنه به ما هم برسه

رکاب بزن فرمون رو دس نزن خودش میبره اون جایی که باید ببرهBlushCool
۵
۳
 سپاس‌گزاری شده توسط: npour , pershang
ارسال: #۱۰۰
۰۹ شهریور ۱۳۹۳, ۰۳:۴۹ ق.ظ
RE: 439 + سهمیه شاگرد اولی + یه اتفاق عجیب !!! شبانه دانشگاه تهران
(۰۸ شهریور ۱۳۹۳ ۱۲:۳۱ ب.ظ)MSZ نوشته شده توسط:  
(08 شهریور ۱۳۹۳ ۱۲:۲۰ ب.ظ)Aurora نوشته شده توسط:  
(08 شهریور ۱۳۹۳ ۱۱:۴۸ ق.ظ)MSZ نوشته شده توسط:  تو همین شریف چند تا از این سهمیه ای ها که با شاگرد اولی تو دانشگاه های پرت اومدن رو سراغ دارم که روز اول ادعای استعداد درخشانی که هیچ، ادعای نورافکنی میکردن!!!
یکیشون دو ترمه مشروطه و احتمالا اخراج شه ... یکی دیگه اخراج شد! اون یکی هم فعلا با معدل ۱۴ و خورده ای داره دست و پا میزنه!!!

اگر داشتم احتمالا استفاده نمیکردم ... چون بنده هم استعداد درخشان بودم تو کارشناسی و بدون کنکور میتونستم ارشد بخونم ولی رفتم کنکور دادم و با افتخار یه رتبه عالی آوردم!

دوست عزیز ی موضوع من دوران دبیرستان ی دوستی داشتم خیلی تلاش میکرد واقعا درس میخوند ولی نمیتونست تست بزنه حالش خراب میشد بیش از ۲ ساعت پا برگه مینشست یادمه معدل کتبی سومش ۲۰ شد! واقعا باسواد بود بلد بود من ولی عمرا نمره کتبی نمیخواستم کنکور ! بلد بودم تست بزنم حالا من دانشگاه اصفهان با ۱۳۰۰ قبول شدم دوست من پیام نور سال دوم رباتیک میخونه! میرسیم به کنکور امسال از استادای دانشگاه اصفهان به شخصه بارها پرسیدم و شنیدم ارزو دارن از کنکور دانشجو نگیرن! میگن طرف از غیر انتفاعی میاد بلد نیست کار امنیتی کنه برنامه نویسی بلد نیست نمیتوننن باهاشون کار کنند میگه طرف پایان نامه رو همینطوری تحویل استاد داده استادم اوکی داده! و واقعا بارها اصرار کردن فقط از نمرات برتر دانشگاه ورودی بگیرن سنجش اجازه نمیده! جناب تو امریکا معیار سواد ادما برای ورود به دوره بعد نمرات طول دوره قبلشونه نه کنکور کنکوری که میان تهه سوالا الگوش پیدا کردن ی پیچیدگی زمانیه یا شبکش ی فرمول tp/to خوب این که نشد معیار سواد طرف ...
من فکر نمیکردم شاگرد اول باشم با معدل ۱۸.۸۷ چراشم به این دلیل بود که کلاس ما چندین نفر با معدلای بالا داشت و خیلیامون بدون کنکور دانشگاههای تهران در میایم این که بگی حقمون نیست باید بگم ۴ سال زحمت کشیدیم حق رو صرفا کنکور مشخص نمیکنه المپیاد معدل اولی و کنکور با هم دانشجو تعیین میکنند ی مسابقس پارتی بازی که نیست!
۱۹
۶
 سپاس‌گزاری شده توسط: عزیز دادخواه , sosyas , atenaa , npour , M.Amin.M , Mohammad-A , arman1993 , friends , pershang , PanizIr
ارسال: #۱۰۱
۰۹ شهریور ۱۳۹۳, ۰۹:۱۳ ق.ظ
فک کنم دست یعضی ها بود میکفتن کسایی ک کارشناسی نابیوسته هستن نذارید بیان با ما کنکور ارشد بدن عجبا
کسی ک شاکرد اول شدیدسهمیت نوش جونت شاکرد اول و دوم ما تو طی دوسال کارشناسی خودم دیدم جقدر تلاش کردن
یکیشون تهران قبول شد یکی شریف یکیشونم الان داره دکترا دانشکاه تهران میخونه
بس همه رو با ی جوب نزنیم ک ای کسی ک سهمیه اولی شدی فلانی و بمانی
من فک نمیکنم ناعدالتی باشه جون همه میدونستیم اکه شاکرد اول شیم سهمیه داریم میتونیم استعداد درخشان شیم و ....
بس ناعدالتی نیست یکی درس خونده بس نوش جونش

دنیا اگه تاریک شد
دستای فانوسو بگیر
با من بیا با من بیا
چیزی نمونده از مسیر
سرما و سوز برف رو
آهسته پشت سر بذار
امروز وقت خواب نیست
ما با همیم طاقت بیار
طاقت بیار رفیق
۱۲
۵
 سپاس‌گزاری شده توسط: npour , M.Amin.M , عزیز دادخواه , mphoenix , neda_Network
ارسال: #۱۰۲
۰۹ شهریور ۱۳۹۳, ۰۹:۲۱ ق.ظ
سلام، یه سوال، منظور از استعداد درخشان، معدل اولیهاست؟ ا
۱
۰
ارسال: #۱۰۳
۰۹ شهریور ۱۳۹۳, ۱۱:۰۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ شهریور ۱۳۹۳ ۱۱:۱۷ ق.ظ، توسط پوونه.)
(۰۹ شهریور ۱۳۹۳ ۰۳:۴۹ ق.ظ)reza_srs نوشته شده توسط:  
(08 شهریور ۱۳۹۳ ۱۲:۳۱ ب.ظ)MSZ نوشته شده توسط:  
(08 شهریور ۱۳۹۳ ۱۲:۲۰ ب.ظ)Aurora نوشته شده توسط:  

دوست عزیز ی موضوع من دوران دبیرستان ی دوستی داشتم خیلی تلاش میکرد واقعا درس میخوند ولی نمیتونست تست بزنه حالش خراب میشد بیش از ۲ ساعت پا برگه مینشست یادمه معدل کتبی سومش ۲۰ شد! واقعا باسواد بود بلد بود من ولی عمرا نمره کتبی نمیخواستم کنکور ! بلد بودم تست بزنم حالا من دانشگاه اصفهان با ۱۳۰۰ قبول شدم دوست من پیام نور سال دوم رباتیک میخونه! میرسیم به کنکور امسال از استادای دانشگاه اصفهان به شخصه بارها پرسیدم و شنیدم ارزو دارن از کنکور دانشجو نگیرن! میگن طرف از غیر انتفاعی میاد بلد نیست کار امنیتی کنه برنامه نویسی بلد نیست نمیتوننن باهاشون کار کنند میگه طرف پایان نامه رو همینطوری تحویل استاد داده استادم اوکی داده! و واقعا بارها اصرار کردن فقط از نمرات برتر دانشگاه ورودی بگیرن سنجش اجازه نمیده! جناب تو امریکا معیار سواد ادما برای ورود به دوره بعد نمرات طول دوره قبلشونه نه کنکور کنکوری که میان تهه سوالا الگوش پیدا کردن ی پیچیدگی زمانیه یا شبکش ی فرمول tp/to خوب این که نشد معیار سواد طرف ...
من فکر نمیکردم شاگرد اول باشم با معدل ۱۸.۸۷ چراشم به این دلیل بود که کلاس ما چندین نفر با معدلای بالا داشت و خیلیامون بدون کنکور دانشگاههای تهران در میایم این که بگی حقمون نیست باید بگم ۴ سال زحمت کشیدیم حق رو صرفا کنکور مشخص نمیکنه المپیاد معدل اولی و کنکور با هم دانشجو تعیین میکنند ی مسابقس پارتی بازی که نیست!

باز اومدن گیر دادن به غیرانتفاعی ها Dodgy
خداییش دیگه داره کم لطفی میشه در مورد غیرانتفاعی ها.
پایان نامه ای که من کار میکنم عمرا بچه های کارشناسی اینجا کسی بدونه چیه اصلا و دقیقا دارم چیکار میکنم!
ببخشید کدوم دانشگاه سراسری هستش که پایان نامه اش یه موضوعی باشه که بخوان مقاله هم بشه و واسه کنفرانس های مطرح فرستاده بشه و تازه اون پایان نامه به انگلیسی هم باشه همه اش؟ میدونید نوشتن یه پایان نامه به انگلیسی اونم برای یه دانشجوی کارشناسی چقدر سخته؟
کارآموزی هم به جای خود.
والا من تابستون امسال یه صفحه برا ارشد نتونستم بخونم به خاطر کارآموزی و پایان نامه ام. برای درسی مثل شیوه ارائه مطالب ما پدرمون دراومد تا این درس رو پاس کنیم! در حالیکه توی دانشگاه های سراسریش هم این درس خیلی راحت با ۲۰ پاس میکنن مردم. ما پروژه نوشتیم نه اینکه یه برنامه همینطوری بنویسیم ارائه بدیم. ..نه .. یه برنامه ای تازه ای نوشتیم.. یه کار جدیدی کردیم... مثلا من خودم توی یکی از تیم های پردازش زبان زیر نظر یه استاد راهنما کار کردم.
همین استادی که توی شیوه استاد راهنمای ما بودن.. از همین غیرانتفاعی خودمون با همین کنکور یکی از دانشگاه های تهران قبول شدن و الان جزو محققای پردازش زبان هستند تو یکی از همین کشورهای پیشرفته ای که شما فکر میکنید غیرانتفاعی ها سوادش رو ندارن برن اونجا.
قبول دارم تو غیرانتفاعی معلوم نیست چطوری به بعضی ها نمره میرسه به بعضی ها نمیرسه. ولی اینطوری ها هم نیست غیرانتفاعی ها بیسواد باشن. من اعتراف میکنم بیسوادم اما بیشتر در مورد همین درس هایی که تو ارشد میاد و باید چهار تست بشه زد ازش. اون هم علتش کم کاری خودم بوده که ترم های اول سر یک لجبازی با خونواده ام به کل درس نخوندم.. وگرنه دانشگاه بهانه است. یعنی اگر کسی این ادعا رو داره لطف کنه پایان نامه خودشو با پایان نامه کارشناسی خودم بذاریم توی سایت تا مقایسه بشه در مورد محتواش، نوشته هاش و کلا همه چی.Wink

یا غیرانتفاعی مثل سجاد مشهد..تو کل ایران معروفه ... از خیلی از دانشگاه های دیگه هم بهتره.
قبول دارم تو غیرانتفاعی ها رقابت کمه بین بچه ها. ولی اونی که نمیخونه واقعا خوب نمیخونه. اونی که میخونه واقعا خوب میخونه.

حالا شاگرد اول شدید خوشحالیم براتون. به خدا آرزوی موفقیت هم میکنیم. Heartولی کلا سر به سر ما غیرانتفاعی ها نذارید اعصاب نداریم.Big GrinBig GrinBig Grin نمیدونم چرا دیواری کوتاه تر از غیرانتفاعی نیستHuh

-=-=-=-=-=-==-=-
جدی میگم اینو..این بحث هر سال این همه مشکل پیش میاره. یادم میاد پارسال هم بحث غیرانتفاعی ها اومد وسط من و یه چن نفر دیگه دلخور شدیمBig Grin عادلانه است یا عادلانه نیست رو بچه هایی که شاگرد اول شدن چیکار کنن بنده های خدا. والا .. حالا یکی واقعا حقش بوده اول شده یکی هم حقش نبوده بهش لطف کردن نمره دادن اول شده. مهم اینه که اوله. اینو باید سنجش یه جوری لحاظ کنه که نه شاگردهای اول شاکی باشن نه دانشجوهایی مثل من که کلا یاد معدلشون میفتن افسردگی میگیرنBig Grin مهم اینه این سنجشه که باعث این مشکلات شده. اعتراضی هم اگر هست باید به خود سنجش گفت. یادمه پارسال جناب آقای فرداد (من هیچ وقت فامیلی ایشون رو نتونستم به خاطر بسپارم) فرمودن که همه بچه ها امضا جمع کنن و بعد یکی از بچه های مانشت نماینده بشه ببره به سنجش تحویل بده که این سهمیه یا برداشته باشه یا کم بشه. یادمه ایشون گفتن ولی کسی لبیک نگفت. وقتی کسی آستین بالا نمیزنه و کاری نمیکنه پس این همه بحث و جدل چه فایده داره جز اینکه رفقایی که شاگرد اول شدند رو ناراحت کنیم؟ Heart
۱۲
۵
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mahsash , npour , M.Amin.M , رتبه۱سال۹۴ , Engineer , neda_Network , pershang , PanizIr
ارسال: #۱۰۴
۰۹ شهریور ۱۳۹۳, ۱۱:۴۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ شهریور ۱۳۹۳ ۱۱:۴۵ ق.ظ، توسط virtual girl.)
سهمیه ای هم نشدیم یخورده کلاس بذاریم باسه تون !
هییی روزگار همه ی ما بی سهمیه ای ها
Smile
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: M.Amin.M , eng_majid , npour , رتبه۱سال۹۴ , neda_Network , kaviresabz , friends
ارسال: #۱۰۵
۰۹ شهریور ۱۳۹۳, ۱۲:۲۱ ب.ظ
(۰۹ شهریور ۱۳۹۳ ۱۱:۴۴ ق.ظ)آفتاب نوشته شده توسط:  سلام دوستان

اگه تو انتخابای بعدیت جای دیگه هم بیاری میتونی جا به جاکنی؟
من میخوام از تبریز برم یزد
فک میکنم تبریز چون شبانه ام خوابگاه هم ندن
تا جایی که می‌دونم شبانه رو نمی‌شه با روزانه جابه‌جا کرد...
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۸,۸۱۶ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
Big Grin اطلاعات در مورد دانشگاه تهران (پردیس فارابی) mehRUN ۲ ۴,۴۷۳ ۳۱ شهریور ۱۴۰۱ ۰۱:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: eng.behnam
  دکتری بیوانفورماتیک دانشگاه تهران omid93 ۸ ۱۲,۳۴۹ ۱۱ اسفند ۱۴۰۰ ۱۰:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: razieh.msh91
  سوال در مورد سهمیه رتبه اولی rezamim2020 ۰ ۲,۰۱۰ ۱۶ شهریور ۱۳۹۹ ۰۴:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: rezamim2020
  تغییر عجیب رشته های فناوری اطلاعات ارشد کنکور ۹۸ irmacfa ۴ ۵,۷۱۷ ۱۱ دى ۱۳۹۸ ۰۶:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Alireza.Moftakharzadeh
  قبولی های علوم و تحقیقات تهران Hosein_2003 ۴۲ ۶۰,۱۵۹ ۱۱ دى ۱۳۹۸ ۰۶:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Alireza.Moftakharzadeh
  یه اتفاق جالب sirvan.t ۱۷ ۱۵,۰۹۸ ۱۴ آذر ۱۳۹۸ ۰۲:۴۸ ق.ظ
آخرین ارسال: sirvan.t
  چارت ارشد هوش دانشگاه تهران imali ۱ ۲,۷۵۴ ۱۷ آبان ۱۳۹۸ ۰۷:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  رشته علوم تصمیم و مهندسی دانش دانشگاه تهران علیصا ۰ ۲,۵۴۸ ۱۸ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  معماری روزانه تربیت مدرس (۳۰۶ معماری+۲۷۱ هوش+۳۲۵ نرم)(رتبه اولی) m.1373 ۳ ۴,۶۵۲ ۱۳ مهر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: imali

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close