زمان کنونی: ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۵:۲۲ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۱۶۵۴۶
۳۱ فروردین ۱۳۹۴, ۱۲:۵۹ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۳۱ فروردین ۱۳۹۴ ۱۲:۵۶ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  
(31 فروردین ۱۳۹۴ ۱۲:۵۳ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  اااااااا این ریمن قبلا ISTJ بود. تو همین تاپیک موجوده سندش.
عوض شدم مهندس!!! Big Grin
مرد حساب به این زودی انقدر عوش شدی؟!!!
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: **sara** , vesta , tabassomesayna , so@ , shayesteNEY
ارسال: #۱۶۵۴۷
۳۱ فروردین ۱۳۹۴, ۰۱:۰۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۱ فروردین ۱۳۹۴ ۰۱:۰۲ ب.ظ، توسط vesta.)
(۳۱ فروردین ۱۳۹۴ ۱۲:۵۳ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  اااااااا این ریمن قبلا ISTJ بود. تو همین تاپیک موجوده سندش.

آقای بلک هیلو، من رو یادتون نیست چی بود؟ سند ندارید Smile
یادم رفته، نمیدونم
isfj بودم
یا isfp
یا
infp
یا شایدم یه چیز دیگه
Smile

رَبِّ اشْرَحْ لِی صَدْرِی >>وَیَسِّرْ لِی أَمْرِی >>وَاحْلُلْ عُقْدَةً مِّن لِّسَانِی >>یَفْقَهُوا قَوْلِی
 سپاس‌گزاری شده توسط: Bahar_HS , so@
ارسال: #۱۶۵۴۸
۳۱ فروردین ۱۳۹۴, ۰۱:۰۲ ب.ظ
(۳۱ فروردین ۱۳۹۴ ۱۲:۵۶ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  
(31 فروردین ۱۳۹۴ ۱۲:۵۳ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  اااااااا این ریمن قبلا ISTJ بود. تو همین تاپیک موجوده سندش.
عوض شدم مهندس!!! Big Grin

آقای ریمن شما فک کنم هنوز گیر رک گویی یه ISTJ نیافتاده باشینBig Grin
ارسال: #۱۶۵۴۹
۳۱ فروردین ۱۳۹۴, ۰۱:۰۲ ب.ظ
(۳۱ فروردین ۱۳۹۴ ۰۱:۰۱ ب.ظ)vesta نوشته شده توسط:  آقای بلک هیلو، من رو یادتون نیست چی بود؟ سند ندارید Smile
یادم رفته، نمیدونم
isfj بودم
یا isfp
یا
infp
یا شایدم یه چیز دیگه
Smile
تو این تاپیک اعلام کردید؟
ارسال: #۱۶۵۵۰
۳۱ فروردین ۱۳۹۴, ۰۱:۰۴ ب.ظ
(۳۱ فروردین ۱۳۹۴ ۰۱:۰۲ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(31 فروردین ۱۳۹۴ ۰۱:۰۱ ب.ظ)vesta نوشته شده توسط:  آقای بلک هیلو، من رو یادتون نیست چی بود؟ سند ندارید Smile
یادم رفته، نمیدونم
isfj بودم
یا isfp
یا
infp
یا شایدم یه چیز دیگه
Smile
با عرض شرمنگی یادم نمیاد Sad ولی یادم هست این بحثها و اینکه قبلشم انجام داده بودم... به من ربطی نداره، پاسخگو باشید، چطور مهندسی هستید Big GrinTongue

رَبِّ اشْرَحْ لِی صَدْرِی >>وَیَسِّرْ لِی أَمْرِی >>وَاحْلُلْ عُقْدَةً مِّن لِّسَانِی >>یَفْقَهُوا قَوْلِی
 سپاس‌گزاری شده توسط: Bahar_HS , zahra_ce87
ارسال: #۱۶۵۵۱
۳۱ فروردین ۱۳۹۴, ۰۱:۰۶ ب.ظ
من ISFJ بودم ، خدایش خیلی چیزاش درست بود ولی با شغلاش نمیتونم کنار بیام
اینها نمونه ای از شغلاشه:

کارگر منزل
مامور رسیدگی به امر زندانیان Big Grin Big Grin
خرده فروش
آسیب شناس تکلم :| :| :|

هی ایـــــــــــــــــــــــــــــــــزد...
Angel
 سپاس‌گزاری شده توسط: **sara** , Riemann , پوونه , Aurora , m.teymourpour , sahar salehi , Nesyan , virtual girl , NP-Cσмρℓєтє , so@
ارسال: #۱۶۵۵۲
۳۱ فروردین ۱۳۹۴, ۰۱:۱۰ ب.ظ
(۳۱ فروردین ۱۳۹۴ ۰۱:۰۴ ب.ظ)vesta نوشته شده توسط:  
(31 فروردین ۱۳۹۴ ۰۱:۰۲ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(31 فروردین ۱۳۹۴ ۰۱:۰۱ ب.ظ)vesta نوشته شده توسط:  آقای بلک هیلو، من رو یادتون نیست چی بود؟ سند ندارید Smile
یادم رفته، نمیدونم
isfj بودم
یا isfp
یا
infp
یا شایدم یه چیز دیگه
Smile
با عرض شرمنگی یادم نمیاد Sad ولی یادم هست این بحثها و اینکه قبلشم انجام داده بودم... به من ربطی نداره، پاسخگو باشید، چطور مهندسی هستید Big GrinTongue
باز یه تست بدید کاری نداره که.
ارسال: #۱۶۵۵۳
۳۱ فروردین ۱۳۹۴, ۰۱:۱۲ ب.ظ
(۳۱ فروردین ۱۳۹۴ ۰۱:۰۶ ب.ظ)Aurora نوشته شده توسط:  اخی چه شخصیت خوبی دارم Smile نمی دونستم

احتمالا یکی از ویژگی های شخصیتیتون این باشه که دوست دارین ناشناس بمونین، به قول معروف گمنام باشینSmile
 سپاس‌گزاری شده توسط: **sara** , Aurora , tabassomesayna , so@
ارسال: #۱۶۵۵۴
۳۱ فروردین ۱۳۹۴, ۰۱:۱۳ ب.ظ
(۳۱ فروردین ۱۳۹۴ ۰۱:۱۰ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  باز یه تست بدید کاری نداره که.
حوصله متن طولانیش رو نداشتم Sad
انجام دادم با بیحوصلگی
isfj
دیگه یادتون بمونه هااا Smile وگرنه میدونید که اسمتون رو به کی میگم Wink

سپاس‌گزاری شده توسط: **sara** , Menrva , so@
ارسال: #۱۶۵۵۵
۳۱ فروردین ۱۳۹۴, ۰۱:۱۹ ب.ظ
عاقا قبول نیس من هنوزهم گروه ندارم Tongue
یاد پروژه مدیریت این ترم افتادم . برداشتن هم گروهی اجبار بود بعد من دوس داشتم تنهایی ارائه بدم هیشکی رو انتخاب نکردم . بعد دیروز به استاد ایمیل زدم گفتم این نرم افزار رو من برمیدارم واسه ارائه ،یدفه گفت شما مگه با آقای x هم گروه نیستین ؟ بعد من اصن نمیشناختم ایشون کی هست اصن ! گفتم نه ایشون کی باشن ؟من کی باشم ؟ شوما کی باشی ؟ Smile
گفت خیر دیگه اسمتون رد شده باید با ایشون بردارین پروژه !! :|||
هیچی دگ بدون هماهنگی عاخه ؟؟!!!

سپاس‌گزاری شده توسط: sahar salehi , **sara** , vesta , Bahar_HS , so@ , zahra_ce87 , emahii
ارسال: #۱۶۵۵۶
۳۱ فروردین ۱۳۹۴, ۰۱:۲۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۱ فروردین ۱۳۹۴ ۰۱:۳۴ ب.ظ، توسط vesta.)
(۳۱ فروردین ۱۳۹۴ ۰۱:۱۹ ب.ظ)virtual girl نوشته شده توسط:  عاقا قبول نیس من هنوزهم گروه ندارم Tongue
یاد پروژه مدیریت این ترم افتادم . برداشتن هم گروهی اجبار بود بعد من دوس داشتم تنهایی ارائه بدم هیشکی رو انتخاب نکردم . بعد دیروز به استاد ایمیل زدم گفتم این نرم افزار رو من برمیدارم واسه ارائه ،یدفه گفت شما مگه با آقای x هم گروه نیستین ؟ بعد من اصن نمیشناختم ایشون کی هست اصن ! گفتم نه ایشون کی باشن ؟من کی باشم ؟ شوما کی باشی ؟ Smile
گفت خیر دیگه اسمتون رد شده باید با ایشون بردارین پروژه !! :|||
هیچی دگ بدون هماهنگی عاخه ؟؟!!!
انشاالله که خیر هستش Big GrinTongue

یاد استادم افتادم، با قصد و نیتBlush ما رو با آقایون هم گروه میکردWink تازه اونم به سلیقه خودشTongue به زور میپیچوندمش دیگه استاد رو Big GrinTongue

یه داستانم بگم بخندید Shy این استادمون خیلی اوکی بود و همه سعی و تلاشش این بود که پسر یا دختر، زود ازدواج کنیم. ما هم سه ترم ارشد رو باهاشون درس داشتیم و میشناختمون، هی نصیحت میکرد و میگفت تا جوونید یه چیزایی رو میفهمید و لذت میبرید و از این حرفا
یبار داشت مثلا دو تا از بچه های دیگه رو به راه راست هدایت میکرد و خب مثلا من قرار بود حرف استاد رو تایید کنمBig Grin که نکردمTongue
به من گفت شما اتاق اضافی دارید تو خونه اتون، گفتم بله. گفت خب تو نامزد کن و با نامزدت تو اون اتاق زندگی کن، چه اشکالی داره، مهم این هست که شروع کنیدShy آقا منم گفتم نه استاد من اصلا اینطوری نمیتونمBig Grin بهم گفت الان بگم "خر هستید" ناراحت میشید، خب خرید دیگه نمیفهمیدSadConfusedBig GrinTongue
حرص خوردا، قرار بود مثلا من اوکی بدم و بقیه هدایت شنBig Grin

سپاس‌گزاری شده توسط: tabassomesayna , **sara** , Nesyan , sahar salehi , virtual girl , پوونه , shayesteNEY , Bahar_HS , Aurora , Menrva , NP-Cσмρℓєтє , so@ , zahra_ce87 , mohaddeseh70 , Avril89 , emahii
ارسال: #۱۶۵۵۷
۳۱ فروردین ۱۳۹۴, ۰۱:۳۹ ب.ظ
عی بابا وستا جان اگه شانس منه یکی گیرم میفته که کل پروژه هم میفته گردن من Big Grin
بعدم ما توی کلاسمون پسر با قیافه درست حسابی نداریم (Big GrinBig Grin داریم شوخی حرف میزنیمانریزین سرم واسه خنده گفتمBig Grin) از همین نگرانممممم خواهر از همین TongueTongueBig GrinBig Grin

سپاس‌گزاری شده توسط: Bahar_HS , vesta , **sara** , Nesyan , sahar salehi , zahra_ce87 , emahii
ارسال: #۱۶۵۵۸
۳۱ فروردین ۱۳۹۴, ۰۱:۴۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۱ فروردین ۱۳۹۴ ۰۱:۴۹ ب.ظ، توسط Menrva.)
(۳۱ فروردین ۱۳۹۴ ۱۱:۵۵ ق.ظ)**sara** نوشته شده توسط:  
(31 فروردین ۱۳۹۴ ۱۰:۰۲ ق.ظ)IT Expert نوشته شده توسط:  ISFJSmile
و شما؟
من esfj
جالبه این سومین باره که توی سایت در مورد این آزمون بحث میشه و تا حالا غیر از من هیچ esfj دیگه ای اعلام حضور نکردهBig Grin
حس غریبی دارمTongue
توی شغل های پیشنهادی من هم کارگر خدمات نظافتی و کارگر رستوران داااااشت ای بابااااااااااBig Grin
فکرکنم خانوم دلیجنت esfj شده بودن اون موقع...
منم ISFJ شدم.Big Grin.
رشته های هنر توش نیستSadSad(( ینی چییییییییSad
میگماازمونش درستههه؟Big Grin

멈추지 말고

My Dream is to fly
 سپاس‌گزاری شده توسط: **sara** , vesta
ارسال: #۱۶۵۵۹
۳۱ فروردین ۱۳۹۴, ۰۱:۵۰ ب.ظ
(۳۱ فروردین ۱۳۹۴ ۰۱:۴۳ ب.ظ)**sara** نوشته شده توسط:  
(31 فروردین ۱۳۹۴ ۰۱:۲۵ ب.ظ)vesta نوشته شده توسط:  یه داستانم بگم بخندید Shy این استادمون خیلی اوکی بود و همه سعی و تلاشش این بود که پسر یا دختر، زود ازدواج کنیم. ما هم سه ترم ارشد رو باهاشون درس داشتیم و میشناختمون، هی نصیحت میکرد و میگفت تا جوونید یه چیزایی رو میفهمید و لذت میبرید و از این حرفا
یبار داشت مثلا دو تا از بچه های دیگه رو به راه راست هدایت میکرد و خب مثلا من قرار بود حرف استاد رو تایید کنمBig Grin که نکردمTongue
به من گفت شما اتاق اضافی دارید تو خونه اتون، گفتم بله. گفت خب تو نامزد کن و با نامزدت تو اون اتاق زندگی کن، چه اشکالی داره، مهم این هست که شروع کنیدShy آقا منم گفتم نه استاد من اصلا اینطوری نمیتونمBig Grin بهم گفت الان بگم "خر هستید" ناراحت میشید، خب خرید دیگه نمیفهمیدSadConfusedBig GrinTongue
حرص خوردا، قرار بود مثلا من اوکی بدم و بقیه هدایت شنBig Grin
آخی یاد استاد اخلاق توی دوره لیسانس افتادم. یه روز خیلی جدی گفت هر کس تا حالا عاشق شده دستش رو ببره بالا. حالا همه فکر کردن مثلا الکی باید ادای مریم مقدس رو در بیارن و اینا...Big Grin همه با اطمینان گفتن نه و این حرفا به ما نیومدهCool... فقط یک نفر با ترس و لرز دستش رو بلند کرد...
بلهههههه استاد گرامی هم لطف کردند و فرمودند همه شما خر هستید به جز همین یک نفرBig GrinBig GrinBig Grin
همه دسته جمعی عمقی نابود شدیم رفتCool
چه باحال منم یاد یه خاطره افتادم
سر کلاس اخلاق دوره کارشناسی بحث از اخلاقهای متضاد و مکمل و اینا بود
منم کنفرانس داشتم کنفرانسم تموم شده بود ولی هنوز پشت تریبون بودم بحث داغ شده بود استاد ماهم یه هو داغ کرد گفت مثلا این خانم(اشاره به من ) چقدر با اون اقا ( یکی از همکلاسیهای اخر کلاس نشسته بود و در بحث شرکت داشت) از نظر اخلاقی مکملن اقااااااااااااا
مکمل میفهمید چی میگم؟
حالا در یک لحظه همه برگشتن به اون نگاه کنن که ببینن استاد به کی اشاره کرده و در یک لحظه سرها به طرف من چرخیدSmile
هیچی دیگه Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin یه لحظه سکوتHuhBlushBlushBlushBlush

هرگز، منتظر" فرداى خیالى" نباش.
سهمت را از" شادى زندگى"، همین امروز بگیر

هر کس در زندگی خود یک کوه اورست دارد که سرانجام یک روز باید به آن صعود کند...!!!
 سپاس‌گزاری شده توسط: Menrva , vesta , NP-Cσмρℓєтє , **sara** , sahar salehi , Bahar_HS , emahii
ارسال: #۱۶۵۶۰
۳۱ فروردین ۱۳۹۴, ۰۱:۵۸ ب.ظ
یعنی میخواین بگین پسرای رشته کامپیوتر این شکلین

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: virtual girl , **sara** , shayesteNEY , sahar salehi , mohaddeseh70 , tabassomesayna , Aurora , zahra_ce87 , Nesyan

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۷,۰۰۷ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۴۰,۰۹۴ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۵۴۰ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۴۰,۲۰۸ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۲۲۱ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۶۴ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۷۱ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۶۴۵ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۴۸۰ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۷۲۷ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close