زمان کنونی: ۰۳ خرداد ۱۴۰۳, ۰۷:۲۷ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۱۹۵۹۱
۱۰ خرداد ۱۳۹۴, ۰۸:۲۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ خرداد ۱۳۹۴ ۰۸:۲۴ ب.ظ، توسط پوونه.)
(۱۰ خرداد ۱۳۹۴ ۰۸:۱۳ ب.ظ)azad_ahmadi نوشته شده توسط:  پیشنهاد میکنم فعلا تبریز نیاید Sleepy
چند روزی هست هوا خیلی بده.
گرد و خاک و ...
البته شهر خودتون رو من نمی دونم کجاست
رو هوای تبریز اصلا نمیشه برنامه ریزی کرد!
چند سالیه که هوا اینطوریه
من خودم حساسیت پیدا کردم به این گردو خاک و هوای آلوده.
هوا بد باشه نمیتونم برم بیرون اصلا.

ولی باز این طرف ها بهتره فوق فوقش میشه از شهر زد بیرون و رفت طرف های پیام که هواش بهتره.
غرب ایران اوضاع بدتره اون طور که میگن.
این گردو خاک هم شده معضل -_-
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۱۹۵۹۲
۱۰ خرداد ۱۳۹۴, ۰۸:۲۸ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۱۰ خرداد ۱۳۹۴ ۰۸:۲۲ ب.ظ)پوونه نوشته شده توسط:  چند سالیه که هوا اینطوریه
...

رعد و برق چند شب پیش رو من تا حالا تو عمرم ندیده بودم!
و همچنین بادی که یکی دو شب پیش میومد .
و گاهاً تگرگهایی که میان Shy
بله متاسفانه غرب کشور وضعیت خیلی بده.

ای درد توام درمان در بستر ناکامی .... ای یاد توام مونس در گوشه تنهایی
در دایره قسمت ما نقطه تسلیمیم ... لطف آن چه تو اندیشی حکم آن چه تو فرمایی
 سپاس‌گزاری شده توسط: پوونه
ارسال: #۱۹۵۹۳
۱۰ خرداد ۱۳۹۴, ۰۸:۲۹ ب.ظ
(۱۰ خرداد ۱۳۹۴ ۰۸:۲۱ ب.ظ)vesta نوشته شده توسط:  پونه میخوام شهریور بیام برم تمشک بچینم Tongue
کلا آمار اونجا رو دارمBig Grin اردیبهشت و شهریور اوکی هست
جنگل فندقلو هم دوست میدارمTongue جایی رو خواستی بری از من بپرس بهت بگم چطوریهBig GrinBig Grin
تو گفتی نیومدی این طرف ها
بعد این همه اطلاعات رو از کجا داری؟ Big Grin
حتی آمار تمشک ها رو هم داری جالبه : )))))
جالب بود برای من.
(۱۰ خرداد ۱۳۹۴ ۰۸:۲۰ ب.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  ممنون از شما. شهرکرد
(بام ایران)
به به
شهرکرد
یک دوست دیگه هم جدیدا پیدا کردم شهرکردیه ..
خوشحال شدیم رسپینااا دختری از بام ایران : )
 سپاس‌گزاری شده توسط: vesta , **sara** , RASPINA , alim93
ارسال: #۱۹۵۹۴
۱۰ خرداد ۱۳۹۴, ۰۸:۳۰ ب.ظ
وقتی به گذشته و اتفاقاتش نگاه می کنم و مرورشون می کنم، می بینم که چیزی جز لطف و حکمت خدا نبوده! وقتی می بینم با یه سال تاخیر توی برخی موارد، چه چیزهایی بدست اومده که شاید اگر قرار بود سال قبل بهشون برسن واقعا قضیه یه جور دیگه بود! ساده ترینش قبولی ارشد و دکتری و .... بیشتر منو به فکر وامیداره.
اینو نه در مورد خودم که در مورد دوستان و اطرافیانم هم می بینم. واقعا که خدا همیشه حواسش به همه چیز هست و شاید از نظر ما اتفاقی باید می افتاد ولی نیفتاد یا با تاخیر افتاد و گاهی فکر کنیم که نباید این طور می شد! ولی گذر زمان و تحلیل من هر چند که با علم کامل نیست نشون میده نه!! خدایی که همه چیزو می دونه و همه رو خوب می شناسه چیزی جز خیر برای بنده اش نمی خواد و این بنده اس که باید صبر کنه و اعتماد و توکل کنه و البته امیدوار باشه و دست از تلاش برنداره.
امروز خدا رو شکر یکی از روزهای خوب و خاطره انگیز زندگیم بود. امیدوارم واسه همه روزهای خوب در پیش باشه و اگر روزی چیزی نبود که شما می خواستید و البته وقتی از اراده شما خارج بود، بدونید یکی که خیلی بیشتر و بهتر می دونه حواسش به همه چیز هست Smile

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
 سپاس‌گزاری شده توسط: Nesyan , vesta , so@ , پوونه , NP-Cσмρℓєтє , Somayeh_Y , azad_ahmadi , hatame , **sara** , diligent , zahra_ce87 , RASPINA , tabassomesayna , Avril89 , Bahar_HS , The BesT , alim93 , pioneer01 , sss
ارسال: #۱۹۵۹۵
۱۰ خرداد ۱۳۹۴, ۰۸:۳۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ خرداد ۱۳۹۴ ۰۸:۴۲ ب.ظ، توسط پوونه.)
(۱۰ خرداد ۱۳۹۴ ۰۸:۲۸ ب.ظ)azad_ahmadi نوشته شده توسط:  رعد و برق چند شب پیش رو من تا حالا تو عمرم ندیده بودم!
و همچنین بادی که یکی دو شب پیش میومد .
و گاهاً تگرگهایی که میان Shy
بله متاسفانه غرب کشور وضعیت خیلی بده.
جدا؟ : )))
چه جالب پس شما هم تبریزی هستید؟
،
پس چرا من فکر میکنم این رعد و برق رو دیده بودم؟ شاید هم چون رعد و برق رو دوست دارم انقدر دقت نکردم به اینکه بی سابقه بود یا نبود :دی
تگرگ هم دو سال پیش بازی تراکتور سازی و یک تیم عربی رو نیمه تمام گذاشت.
شما این ها رو میگید من همزمان برف و رعدوبرق رو هم چند سال پیش دیدم! :دی
کلا آب و هوا یک چند سالیه عجیب شده. ولی انصافا شما بگید جدای از ایل گلی و از ریواس میشو اون هم تو اردیبهشت ِ میشو، میشه گذشت؟ :دی برای من همین ریواس کافیه که من عاشق بهار این طرف ها باشم : ))))

پ.ن: راستی...
اوشکونون فارسیسی اولار ریواس دا؟ Huh مَیَه یوخ؟! Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: **sara** , RASPINA
ارسال: #۱۹۵۹۶
۱۰ خرداد ۱۳۹۴, ۰۸:۵۲ ب.ظ
حرف حرف تبریزه پس....
پونه دست به قلمت عالیه
همشهریا اینجان.....آدم خوش میشه
 سپاس‌گزاری شده توسط: پوونه , **sara** , vesta
ارسال: #۱۹۵۹۷
۱۰ خرداد ۱۳۹۴, ۰۸:۵۶ ب.ظ
(۱۰ خرداد ۱۳۹۴ ۰۸:۳۹ ب.ظ)پوونه نوشته شده توسط:  چه جالب پس شما هم تبریزی هستید؟

پ.ن: راستی...
اوشکونون فارسیسی اولار ریواس دا؟ Huh مَیَه یوخ؟! Big Grin

من تبریزی نیستمShy
اینجا مهمانم

عذر میخوام ، بنده ترکیم فقط در حد دفاع شخصی هست Big Grin

ای درد توام درمان در بستر ناکامی .... ای یاد توام مونس در گوشه تنهایی
در دایره قسمت ما نقطه تسلیمیم ... لطف آن چه تو اندیشی حکم آن چه تو فرمایی
 سپاس‌گزاری شده توسط: **sara** , vesta , diligent , zahra_ce87 , alim93
ارسال: #۱۹۵۹۸
۱۰ خرداد ۱۳۹۴, ۰۹:۰۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ خرداد ۱۳۹۴ ۰۹:۰۷ ب.ظ، توسط vesta.)
(۱۰ خرداد ۱۳۹۴ ۰۸:۳۹ ب.ظ)پوونه نوشته شده توسط:  اوشکونون فارسیسی اولار ریواس دا؟ Huh مَیَه یوخ؟! Big Grin
ه، اوزودی... ولی من هیله چوخ ایستمرم... البته بیلمردیما، اینترنتده باخیدم یازیپ "اوشقون=ریواس" Smile
پونه منظورت از میشو همون "مِشه" هست؟؟

پونه گورممیشم تبریزی، اما خب بیرز اشیتمیشم

حقته آفاق، حقته... باز اومدی تو پروفایلم نوشتی، راه جواب دادن رو به روم بستیDodgy حالا بچش طعم انتقام روTongueBig Grin

رَبِّ اشْرَحْ لِی صَدْرِی >>وَیَسِّرْ لِی أَمْرِی >>وَاحْلُلْ عُقْدَةً مِّن لِّسَانِی >>یَفْقَهُوا قَوْلِی
 سپاس‌گزاری شده توسط: so@ , پوونه , **sara** , Menrva , Bahar_HS
ارسال: #۱۹۵۹۹
۱۰ خرداد ۱۳۹۴, ۰۹:۰۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ خرداد ۱۳۹۴ ۰۹:۰۵ ب.ظ، توسط پوونه.)
(۱۰ خرداد ۱۳۹۴ ۰۸:۴۶ ب.ظ)F@gh@ نوشته شده توسط:  پونه ترنسلیت کن خواهر Cool

میخای منو ببری ارس با وستا دونفر ترکی حرف بزنی من بیچاره مثل ارس مجازی فقط خنده هاتونو ببینم:|
باشه مفصلا توضیح میدم بهت همارسی عزیز Big Grin
ببین اون میوه ی (میوه؟ سبزی؟ نمیدونم چی بگم بهش:دی) کوهی که منظورم بود ما بهش میگیم اوشکون.
اردیبهشت که میشه خیلی ها میرن این کوه ( که اسمش میشو ِ) هم واسه گشت و گذار هم واسه اوشکون! :دی
[تصویر:  365114_53772698.jpg]
چون من فارسی اوشکون رو مطمئن نبودم و تو ذهنم ریواس بود همون ریواس رو گفتم. و بعدش به ترکی از ایشون پرسیدم که فارسی اوشکون میشه ریواس دیگه؟ مگه نه؟Big Grin

من و وستا تازه میخوام در مورد مش.اسماعیل پِتی پز* هم حرف بزنیم باید اونو هم به تو معرفی کنم چون خیلی من و وستا راجع به این بشر حرف میزنیم Big Grin

*بازیگر طنزه:دی

(۱۰ خرداد ۱۳۹۴ ۰۸:۵۲ ب.ظ)yagmur0022 نوشته شده توسط:  حرف حرف تبریزه پس....
پونه دست به قلمت عالیه
همشهریا اینجان.....آدم خوش میشه [تصویر:  365114_emoji7.png] [تصویر:  365114_emoji7.png] [تصویر:  365114_emoji7.png] [تصویر:  365114_emoji41.png]
شهر تبریز است و جان قربان جانان میکند.. ^_^
من فکر نمیکردم این همه تبریزی باشه تو سایت تازه تازه دارم با همتون آشنا میشم : ))))

مرسی عزیزم. شرمندمون میکنی. قلم نوک شکسته من قابل شما رو نداره یاغمور جان :دی :*
 سپاس‌گزاری شده توسط: so@ , vesta , **sara** , Menrva , Bahar_HS
ارسال: #۱۹۶۰۰
۱۰ خرداد ۱۳۹۴, ۰۹:۰۶ ب.ظ
(۱۰ خرداد ۱۳۹۴ ۰۸:۵۳ ب.ظ)Somayeh_Y نوشته شده توسط:  یه نرم افزار میخوام برای یک پیک موتوری. موتوری ها روی موبایل شون نصب کنند و از داخل پیک از طریق pc یا حالا موبایل منشی بتونه مکان فعلی موتورسوار رو ببینه.
کسی نمونه این چیزی رو که میگم دیده؟
منم میخام

هرگز، منتظر" فرداى خیالى" نباش.
سهمت را از" شادى زندگى"، همین امروز بگیر

هر کس در زندگی خود یک کوه اورست دارد که سرانجام یک روز باید به آن صعود کند...!!!
ارسال: #۱۹۶۰۱
۱۰ خرداد ۱۳۹۴, ۰۹:۰۷ ب.ظ
وای بوی خاکSmile
خدایا شکرت بعد چند هفته اینجا بارون اومد Smile)))))))))))))))
 سپاس‌گزاری شده توسط: vesta , **sara** , RASPINA
ارسال: #۱۹۶۰۲
۱۰ خرداد ۱۳۹۴, ۰۹:۰۸ ب.ظ
(۱۰ خرداد ۱۳۹۴ ۰۹:۰۴ ب.ظ)پوونه نوشته شده توسط:  من و وستا تازه میخوام در مورد مش.اسماعیل پِتی پز* هم حرف بزنیم باید اونو هم به تو معرفی کنم چون خیلی من و وستا راجع به این بشر حرف میزنیم Big Grin
پونه این رو حرف نزنی بهتره Smile آخه تا کسی ترک نباشه نه خنده اش میگره و نه متوجه میشه... خیلی چیزا که ما بهش میخندیم وقتی برگردونده میشه به زبان دیگه اصلا معنی نداره و فقط تو زبان خودمون خنده داره

رَبِّ اشْرَحْ لِی صَدْرِی >>وَیَسِّرْ لِی أَمْرِی >>وَاحْلُلْ عُقْدَةً مِّن لِّسَانِی >>یَفْقَهُوا قَوْلِی
 سپاس‌گزاری شده توسط: پوونه , **sara** , Menrva
ارسال: #۱۹۶۰۳
۱۰ خرداد ۱۳۹۴, ۰۹:۰۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ خرداد ۱۳۹۴ ۰۹:۱۴ ب.ظ، توسط پوونه.)
(۱۰ خرداد ۱۳۹۴ ۰۹:۰۳ ب.ظ)vesta نوشته شده توسط:  ه، اوزودی... ولی من هیله چوخ ایستمرم... البته بیلمردیما، اینترنتده باخیدم یازیپ "اوشقون=ریواس" Smile

پونه گورممیشم تبریزی، اما خب بیرز اشیتمیشم

حقته آفاق، حقته... باز اومدی تو پروفایلم نوشتی، راه جواب دادن رو به روم بستیDodgy حالا بچش طعم انتقام روTongueBig Grin
نه یاخچی
دِم پس گینه ده سوتی وردیم : ))))

آخ آخ من اولّم اوشکونا : ))))
تورش مزه میوه لری چون ایسترم اوشکونو هاممیسینّان چوخ Big Grin

ایشالا کی گئلرسن گوررسن اصلا با هم گَئزروخ شهری هر یره دِسَن آپاررام بیله وی Big Grin

دیگه زحمت ترجمه اینا با خودت : ))))
من تو ترجمه داغونم. قبلا هم فکر کنم بهت گفتم مغزم یک بعدیه! نمیتونم وقتی به یه زبانی حرف میزنم به یه زبان دیگه ترجمه اش کنم : ))))

(۱۰ خرداد ۱۳۹۴ ۰۹:۰۸ ب.ظ)F@gh@ نوشته شده توسط:  Big GrinBig Grin
خدایی اینجوری از من انتقام نگیرید من طاقت و تحمل این شکنجه روحی رو ندارم Big Grinپونه ترنسلیت آوردم باخودم ،پونه گفت نمیزارم احساس غریبی کنیTongueTongue وگرنه میرم خلیج فارس هااا
نه نه نری خلیج فارس
هنوز خیلی مونده بریم پیش کوسه ها با اون قیافه قناصشون. Big Grin
همچنان پیش ما تو ارس بمون Big Grin
ترنسلیترتیم عزیز Big Grin

(۱۰ خرداد ۱۳۹۴ ۰۹:۰۸ ب.ظ)vesta نوشته شده توسط:  پونه این رو حرف نزنی بهتره Smile آخه تا کسی ترک نباشه نه خنده اش میگره و نه متوجه میشه... خیلی چیزا که ما بهش میخندیم وقتی برگردونده میشه به زبان دیگه اصلا معنی نداره و فقط تو زبان خودمون خنده داره
دقیقا
یه بار یکی از بچه های اصفهان اومد ویدیو بابک نهرین رو بهم نشون داد گفت اینو ترجمه کن
منم نشستم یکی یکی دیالوگ ها رو ترجمه میکردم واسش (بماند که چقدر هم سخت بود واسم و بعضی جاها میدیدم نمیتونم یه چی دیگه میگفتم خودم :دی) خودم مرده بودم از خنده ولی اون بی ذوق بعد از اینکه تموم شد گفت چه بیمزه :|
اونجا بود که پی بردم به این حقیقت Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: vesta , **sara** , so@ , Menrva , Bahar_HS
ارسال: #۱۹۶۰۴
۱۰ خرداد ۱۳۹۴, ۱۰:۵۲ ب.ظ
تو به من هیچ دینی نداری
هیچی ......
اگه عاشقت شدم خودم خواستم !!!!!
اما تو مدیونی ........
به همه کسانی که بعد از تو
از ته دل
بهم گفتن
" دوستت دارم " ..... !!!!!!!!

از آیینه بپرس نام نجات دهنده ات را ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: Menrva , so@ , zahra_ce87 , nlp@2015 , hatame , Avril89
ارسال: #۱۹۶۰۵
۱۰ خرداد ۱۳۹۴, ۱۰:۵۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ خرداد ۱۳۹۴ ۱۰:۵۹ ب.ظ، توسط Menrva.)
روی شونهام بغضمُ میبارم...
امروز من تقصیر دیروزه.....فردا چه بی تقصیر میسوزه

멈추지 말고

My Dream is to fly
 سپاس‌گزاری شده توسط: **sara** , vesta , so@ , پوونه , RASPINA , tabassomesayna , samane .gh , zahra_ce87 , hatame , Pure Liveliness , Avril89

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۷,۰۲۹ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۴۰,۶۵۰ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۵۵۱ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۴۰,۳۹۴ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۲۲۵ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۷۱ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۷۳ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۶۶۹ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۴۸۸ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۷۳۳ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close