تالار گفتمان مانشت
گروه درسی آبان ماه - نسخه‌ی قابل چاپ

RE: گروه درسی آبان ماه - so@ - 21 آبان ۱۳۹۳ ۰۳:۴۹ ب.ظ

(۲۱ آبان ۱۳۹۳ ۱۱:۵۸ ق.ظ)monji_421 نوشته شده توسط:  اینجا چرا اینقد شلوغ بابا جان لطفا تو این تایپیک در سکوت اعتراض کنید فریاداتونو ببرید سنجش
وای چ آشفتگی
مدیر جان برس به دادمان

بچه ها خواهش میکنم همکاری کنید دیگه پست نامربوط نذارید ادم میاد اینجا یه کم از استرسی ک طبیعی داشته باشه کم بشه اما با این جنجال بدتر آرامش ک نمیگیره استرسش چند برابر میشه خواهش میکنم این تایپیکو شلوغ نکنید
ممنونم از شما Aurora عزیزHeart

RE: گروه درسی آبان ماه - kingmax - 21 آبان ۱۳۹۳ ۰۳:۵۲ ب.ظ

(۲۱ آبان ۱۳۹۳ ۰۳:۴۶ ب.ظ)explorer نوشته شده توسط:  
(21 آبان ۱۳۹۳ ۰۳:۳۳ ب.ظ)shamim_70 نوشته شده توسط:  پارسه ک زنگ زد گفت میتونین بریدو تو سایت و رشتتونو عوض کنید

دقیقا از کدوم قسمتش؟
منم هر چه گشتم ندیدمBig GrinExclamation

پاسخ : RE: گروه درسی آبان ماه - shamim_70 - 21 آبان ۱۳۹۳ ۰۴:۳۷ ب.ظ

(۲۱ آبان ۱۳۹۳ ۰۳:۴۶ ب.ظ)explorer نوشته شده توسط:  
(21 آبان ۱۳۹۳ ۰۳:۳۳ ب.ظ)shamim_70 نوشته شده توسط:  پارسه ک زنگ زد گفت میتونین بریدو تو سایت و رشتتونو عوض کنید

دقیقا از کدوم قسمتش؟
نمیدونم ..من خودم مستقیم صحبت نکردم!
برو شاید تو سایتشون گفته باشن یا زنگ بزن بپرس!

گروه درسی آبان ماه - A V A - 21 آبان ۱۳۹۳ ۰۵:۴۳ ب.ظ

بچه ها این لینک ثبت نام ازمونای سنجش اینه؟
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

تا حالا سمتش نرفته بودم Big Grin خودشه دیگه؟ Big Grin

RE: گروه درسی آبان ماه - so@ - 21 آبان ۱۳۹۳ ۰۶:۰۰ ب.ظ

(۲۱ آبان ۱۳۹۳ ۰۵:۴۳ ب.ظ)Ava.arshad94 نوشته شده توسط:  بچه ها این لینک ثبت نام ازمونای سنجش اینه؟
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

تا حالا سمتش نرفته بودم Big Grin خودشه دیگه؟ Big Grin

آره عزیز خودش

گروه درسی آبان ماه - ریحان - ۲۱ آبان ۱۳۹۳ ۰۷:۰۳ ب.ظ

ممنون از این همه جواب به سوالم.تروخدا خجالتم ندید..یکی یکی جواب بدین قاظی نشه
خخخخخخخخخخخخخخخخخ

RE: گروه درسی آبان ماه - ziba.O - 21 آبان ۱۳۹۳ ۰۷:۲۶ ب.ظ

(۲۱ آبان ۱۳۹۳ ۰۷:۰۳ ب.ظ)ریحان نوشته شده توسط:  ممنون از این همه جواب به سوالم.تروخدا خجالتم ندید..یکی یکی جواب بدین قاظی نشه
خخخخخخخخخخخخخخخخخ

به نظر من رو درک مطلب و گرامر کار کن به جای اینکه بشینی لغت بخونی. تا میتونی متن بخون هرچیزه کامپیوتری که به انگلیسی باشه بخون.مخصوصا سوالای سالهای قبل

RE: گروه درسی آبان ماه - itplus - 21 آبان ۱۳۹۳ ۰۷:۲۷ ب.ظ

(۲۱ آبان ۱۳۹۳ ۰۳:۳۵ ب.ظ)ریحان نوشته شده توسط:  دیگه به زبونی بگم؟
بچه ها خواهشا راهنمایی کنین...توی این ۳ ماه کسی که زبانو حذف کرده چیکار کنه؟ چی بخونه؟>
گرامر؟
درک مطلب؟
۵۰۴؟ دیر نیست؟
بهینه ترین کار چیه؟
ولله بهینه ترین کار به نظر من اینه که ۳ ماه فرصت خوبی واسه خوندن زبان نیست. حالا شما چون درسای دیگه هم دارید واسه خوندن وضعتون حتی خیلی بدترم هست و واقعاً کافی نیست. با یه حساب سرانگشتی میتونیم بفهمیم که مثلاً شما اگه بخوای ۱۰ درصد به درصد زبانت اضافه کنی حداقل ۲ الی ۳ برابر زمان نسبت به ۱۰ درصد بالاتر زدن تو درسهای تخصصیت زمان نیاز داره. تازه الان بخواید شروع کنید بسیار آشفتتون خواهد کرد و شاید نتیجه ی مطلوب نگیرید. حالا اگه بازم خیلی اصرار دارید که زبان بخونید توصیه ی اول اینه که دور لغت خوندن رو خط بکشید. (چون من خودم به عنوان دبیر زبان با اینکه ۵۰۴، ۱۱۰۰، Vocab In use رو قورت دادم بازم خیلی تلاش کنم از ۱۰ تا سؤال لغت ۳ ۴ تاشو میتونم جواب بدم چون اصلاً نه منبع خاصی برای لغاتش وجود داره و نه قانونی طرف مثلاً ازیکی از رمان های ویکتور هوگو یه لغت در میاره که هیچ رئیس جمهور آمریکا هم معنیش رو بلد نیست. تنها سرمایه گذاری شما باید روی درک مطلب باشه و فقط متون تخصصی بخونید یه توصیه ی دیگه که براتون دارم و شاید بتونه سرعت و بازدهیتون رو افزایش بده اینه که اگه مثلاً درسی مثل شبکه رو بجای اینکه منبع فارسی بخونی از منبع انگلیسی بخونی که همزمان هم اون درس خاص کنکور تقویت شه و هم درک مطلب زبانتون

RE: گروه درسی آبان ماه - Mahyar.ghi - 21 آبان ۱۳۹۳ ۰۸:۳۳ ب.ظ

(۲۱ آبان ۱۳۹۳ ۰۷:۰۳ ب.ظ)ریحان نوشته شده توسط:  ممنون از این همه جواب به سوالم.تروخدا خجالتم ندید..یکی یکی جواب بدین قاظی نشه
خخخخخخخخخخخخخخخخخ
به نظرم واقعا حیفه اگه یه نگاهم بندازین به سوالای زبان پارسال خیلی اسون بودن یکم بخونی میتونی حداقل ۲۰,۳۰درصد بزنی

(۲۱ آبان ۱۳۹۳ ۱۲:۲۵ ق.ظ)okok نوشته شده توسط:  دوستانی که تصمیم گرفتن برای اعتراض برند سنجش از همینجا دستشون رو می فشارم ...
من در شهرستانم ... اگه تهران بودم حتما همراهتون میومدم ...
اما از همینجا هر کاری از دستم بر میومد انجام دادم و بار ها تماس گرفتم ... هرچند حرکت عملی شما تاثیرش خیلی بیشتره ...
حالا چرا شنبه؟!
منم امروز زنگ زدم به وزارت علوم برخوردشون که واقعا عالی بود.گفتن که درک میکنیم!!اما ما به سازمان سنجش گفتیم که تابستون توی پیک سنجش و...اعلام کنن تغییراتو ولی نکردن!!!بهشون گفتیم امسالو مثه پارسال بگیرین سال بعد اعمال کنین گفتن:نمیشه!!حالا با توجه به حجم تماسا گفت امروز یه جلسه گذاشتن ولی قول نمیدن سعی میکنن!!!
دقت کردین به سلسله مراتبه سازمانی تو کشور ما کلا درس تئوری مدیریت زیر سوال رفتهBig GrinBig Grinدانشگاه شریف زورش به سازمان سنجش میرسه سازمان سنجشم به وزارت!!!

گروه درسی آبان ماه - e2000 - 21 آبان ۱۳۹۳ ۰۹:۱۴ ب.ظ

ثبت نام کردم ولی ...

RE: گروه درسی آبان ماه - jasonbark - 21 آبان ۱۳۹۳ ۱۱:۲۵ ب.ظ

سلام
خدایی بچه ها من این هفته از وقتی دیدم چه شده کلا دیگه نتونستم درس بخونم و به کلی شکه شدم و دیگه نمیدونم چیکار کنم .. کلی با عشق و امید ..... درس خوندیم تا الان ولی الان با این کار نمیدونم دیگه اصلا چی بخونم واقعا اصلا به کلی گیج شدمممممممممممم

گروه درسی آبان ماه - پوونه - ۲۲ آبان ۱۳۹۳ ۱۲:۲۱ ق.ظ

(۲۱ آبان ۱۳۹۳ ۱۱:۲۵ ب.ظ)jasonbark نوشته شده توسط:  سلام
خدایی بچه ها من این هفته از وقتی دیدم چه شده کلا دیگه نتونستم درس بخونم و به کلی شکه شدم و دیگه نمیدونم چیکار کنم .. کلی با عشق و امید ..... درس خوندیم تا الان ولی الان با این کار نمیدونم دیگه اصلا چی بخونم واقعا اصلا به کلی گیج شدمممممممممممم
میخواید بخونید یا نه؟ واقعا عاشق گرایشتون بودید و با امید میخوندید براش یا نه؟
اگه آره.. پس این همه بحث و اعصاب خوردگی رو جا بذار تو همین امروزی که فردا میشه دیروز! (چقدر مبهم شد جمله م!)
من اینو همون روز به بچه های آی تی گفتم که بی خیال اعتراض -اقلا تو مانشت- بشید و استرس خودتون و بقیه رو بیشتر نکنید و حتی یک ساعت رو هم غنیمت بدونید ولی خب دوستان خوششون نیومد از حرفم.
منظورم اینجور پست ها و اینجور مایوس شدن ها بود.
خیلی ها از حالا شروع کردن به خوندن. نمونه اش خود من یه ماهه دارم میخونم. فقط یه ماه.
اصلا هم شوکه نشید. فکر کنید شما هم مثل من و خیلی های دیگه مجبور شدید دیر شروع کنید اما مجبورید که بالاخره شروع کنید!
من هم خیلی از مطالب رو برای بار اوله دارم میخونم.. بیام به خودم استرس وارد کنم و مایوس بشم که چی بشه؟
همه شرایطشون عین همه و الان اتفاقا وقت مایوس نشدنه. چون اون هایی که مایوس شدن جا میمونن از این رقابت. جزو جامونده ها نباشید و تا آخرین روز کنکور تلاش کنید.

گروه درسی آبان ماه - Elena_71 - 22 آبان ۱۳۹۳ ۰۲:۴۰ ق.ظ

منم الان ثبت نام کردم Tongue
به میمنت و مبارکی
حس کردم ی قدم ب کنکور نزدک شدم
یادم اومد اذر جایی بود که پارسال.........
اما امسال دیگه فرق داره
بخاطرش شوق دارم ، جون گرفتم
رقیبامو دوس دارم ..... چون اونام مث منن، دشمن ما رقیبا نیستن ، سنجشه . اونه که باید دهنش اسفالت شه

فردا صبح که برا درس بیدار میشم "با اعجاب به روزای پیش رو نگاه میکنم"
چون ایمان دارم تک تکشون خاطرات قشنگین

گروه درسی آبان ماه - A V A - 22 آبان ۱۳۹۳ ۱۱:۱۵ ق.ظ

بچه ها کسی از سایت ٣ گام برای برنامه ریزی استفاده کرده؟ یکی از دوستان رشته شیمی بهم معرفی کرد

RE: گروه درسی آبان ماه - ehsansjs - 22 آبان ۱۳۹۳ ۱۲:۳۹ ب.ظ

بچه ها ی نرم چه استراتژی میخاید در پیش بگیرید؟؟!!
ب نظرتون سوالای درسایی مثل نظریه و منطقی و.. که جزو دروس ITنبوده رو میخان آسون بدن که اونها هم بتونن بزنن؟یا اینکه با فرض اینکه نرمی ها باید میخوندن درس نظریه(مثلا) تعداد سوالاتشو کم تر کنن و وحشتناک تر....
و درس معماری و سیستم عامل رو تعدادشو بیشتر کنن و سخت تر که ITها راحت تر باشن!
در کل وقتمونو از این به بعد رو کدوم درسا صرف کنیم
باتشکر