زمان کنونی: ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۱:۴۵ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

اعلام درصدهای علوم کامپیوتر ۹۰

ارسال: #۳۱
۱۰ اسفند ۱۳۸۹, ۰۶:۱۸ ب.ظ
RE: اعلام درصدهای علوم کامپیوتر
(۱۰ اسفند ۱۳۸۹ ۰۵:۵۴ ب.ظ)delta نوشته شده توسط:  به نظرم اگر دروس این طوری حساب بشن درستتر
زبان*۲+پایه*۶+بقیه*۳
اگر این جمع بالاتر از ۶۰۰ شد احتمال قبولی وجود داره(این طوری دروس پایه و زبان اهمیتش بیشتر شناخته میشه)اگر این جمع بالای ۱۰۰۰ شد تک رقمی

معقول به نظر میاد . اینطوری حتما رتبه شما بهتر از من میشه . چون واسه من میشه ۸۱۴ واسه شما میشه ۸۶۸ .

The greatest pleasure in life is doing what people say YOU CANNOT DO

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۳۲
۱۰ اسفند ۱۳۸۹, ۰۷:۱۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ اسفند ۱۳۸۹ ۰۷:۱۶ ب.ظ، توسط delta.)
(۱۰ اسفند ۱۳۸۹ ۰۶:۱۸ ب.ظ)parsaNA نوشته شده توسط:  معقول به نظر میاد . اینطوری حتما رتبه شما بهتر از من میشه . چون واسه من میشه ۸۱۴ واسه شما میشه ۸۶۸ .

من یه اشتباه تو محاسبه درصدام داشتم داده را به جای ۲۴ -۴۲ نوشته بودم نظریه هم به جای ضرب در ۳ در ۴ ضرب کرده بودم که میشه ۴۸Sad .حالا رتبه شما بهتر میشه
۰
۰
ارسال: #۳۳
۱۱ اسفند ۱۳۸۹, ۰۱:۲۴ ق.ظ
اعلام درصدهای علوم کامپیوتر
سلام
زبان:سفید
پایه: ۴۵
گسسته:۶۰
داده:۲۴
معماری:۱۶
نظریه:۳۰
عددی:۳۵
چطوره؟

۰
۰
ارسال: #۳۴
۱۱ اسفند ۱۳۸۹, ۰۱:۳۰ ق.ظ
جمع درصداتون میشه ۲۶۵ فکر کنم خوب باشه اگه روال سابق باشه که زیر ۵۰ هستین.

If your success is not on your own terms, if it looks good to the world but does not feel good in your heart, it is not success at all.
(Anna Quindlen)
۰
۰
ارسال: #۳۵
۱۱ اسفند ۱۳۸۹, ۱۰:۵۵ ق.ظ
سلام
اگه جمع درصدها بین ۱۵۰ تا ۱۸۰ باشه احتمال قبولی هست یا نه؟
۰
۰
ارسال: #۳۶
۱۱ اسفند ۱۳۸۹, ۱۱:۴۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ اسفند ۱۳۸۹ ۱۲:۰۲ ب.ظ، توسط ف.ش.)
(۱۱ اسفند ۱۳۸۹ ۱۰:۵۵ ق.ظ)tj3938 نوشته شده توسط:  سلام
اگه جمع درصدها بین ۱۵۰ تا ۱۸۰ باشه احتمال قبولی هست یا نه؟
سلام فکر کنم اگه ۱۸۰ باشه احتمال قبولی توی شبانه باشه مثلا اون کسی که رتبش ۱۰۲ شده بود و روزانه زنجان قبول شده بود فکر کنم جمع درصداش ۲۰۷ بود (اگه اشتباه نکنم )هر چند که جای بهتر هم قبول میشد . بازم میگم که جمع درصدها به تنهایی نمیتونه چیزی رو نشون بده چیزی که مهمه اینه که شما تعداد زیادی از درسها رو بالای میانگین کل زده باشید و اگه یه درس رو خیلی بالا زده باشید خیلی میتونه بهتون کمک کنه.
اگر ممکنه شما هم در مورد سوالاتی که مشکل داشتن اعتراض کنید حذف این سوالها میتونه به بالابردن درصدهامون کمک کنه.با تشکر
(۱۰ اسفند ۱۳۸۹ ۰۵:۵۴ ب.ظ)delta نوشته شده توسط:  به نظرم اگر دروس این طوری حساب بشن درستتر
زبان*۲+پایه*۶+بقیه*۳
اگر این جمع بالاتر از ۶۰۰ شد احتمال قبولی وجود داره(این طوری دروس پایه و زبان اهمیتش بیشتر شناخته میشه)اگر این جمع بالای ۱۰۰۰ شد تک رقمی

ببخشید دلتا جان ولی اون چیزی هم که من گفتم از همین ضرایب بدست اومده‌ها !!

فقط تفاوتش این بود که این جمع رو بر ۳ تقسیم کرده بودیم!!

حالا اگه این جمع به روش شما بالای ۸۰۰ بشه احتمالا رتبه زیر ۵۰ شاید هم زیر ۴۰ بشه.

چون طبق فرمول من باید جمع ۲۶۰ میشد خوب الان *۳ میشه.

If your success is not on your own terms, if it looks good to the world but does not feel good in your heart, it is not success at all.
(Anna Quindlen)
۰
۰
ارسال: #۳۷
۱۱ اسفند ۱۳۸۹, ۰۱:۲۳ ب.ظ
اینکه میگید رتبه ۱۰۲ زنجان جای بهتر قبول میشد دیگه مثلا کجا؟تهرانا که رد میکنه شاید طرف زنجانی بوده زنجانا زده به نظرم بعد ازتهران بقیه شهرها مثل هم هستند.ایا این طور نیست؟
۰
۰
ارسال: #۳۸
۱۱ اسفند ۱۳۸۹, ۰۶:۰۴ ب.ظ
(۱۱ اسفند ۱۳۸۹ ۰۱:۲۳ ب.ظ)delta نوشته شده توسط:  اینکه میگید رتبه ۱۰۲ زنجان جای بهتر قبول میشد دیگه مثلا کجا؟تهرانا که رد میکنه شاید طرف زنجانی بوده زنجانا زده به نظرم بعد ازتهران بقیه شهرها مثل هم هستند.ایا این طور نیست؟
بله میتونست تهران قبول بشه اگر درست انتخاب رشته می کرد. با رتبه ۱۱۴ دارن امسال روزانه علوم کامپیوتر می خونن امیر کبیر.
اون شخص ترسیده که قبول نشه احتمالا زنجان رو اول زده و خوب بالطبع زنجان قبول شده. یا فکر کرده که مثل اقبول نمیشه و تهران رو انتخاب نکرده.

موجیم و وصل خویش از ما بریدن است / ساحل بهانه ای است رفتن رسیدن است

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۳۹
۱۱ اسفند ۱۳۸۹, ۰۶:۲۸ ب.ظ
(۱۱ اسفند ۱۳۸۹ ۰۶:۰۴ ب.ظ)grayman نوشته شده توسط:  
(11 اسفند ۱۳۸۹ ۰۱:۲۳ ب.ظ)delta نوشته شده توسط:  اینکه میگید رتبه ۱۰۲ زنجان جای بهتر قبول میشد دیگه مثلا کجا؟تهرانا که رد میکنه شاید طرف زنجانی بوده زنجانا زده به نظرم بعد ازتهران بقیه شهرها مثل هم هستند.ایا این طور نیست؟
بله میتونست تهران قبول بشه اگر درست انتخاب رشته می کرد. با رتبه ۱۱۴ دارن امسال روزانه علوم کامپیوتر می خونن امیر کبیر.
اون شخص ترسیده که قبول نشه احتمالا زنجان رو اول زده و خوب بالطبع زنجان قبول شده. یا فکر کرده که مثل اقبول نمیشه و تهران رو انتخاب نکرده.

شوخی میکنید روزانه امیرکبیرHuhامتیاز شاگرد اولی نداشته؟شما مطمئنید؟
۰
۰
ارسال: #۴۰
۱۱ اسفند ۱۳۸۹, ۰۷:۴۱ ب.ظ
من یه کارنامه نهایی از سال گذشته دارم که رتبه داوطلب و اخرین رتبه قبولی را نوشته.مثلا برای دانشگاه شریف اخرین رتبه قبولی را ۲۴ نوشته.دانشگاه تهران ۳۵-امیرکبیر(۳ تا گرایش داشت)یکی ۷ - یکی ۲۴-یکی هم ۲۳/اینجاشا متوجه نمیشم که رتبه داوطلب که ۳۶۰ هستش را برا شریف نوشته ۳۰۰-برا امیر کبیر ۲۹۰ بقیه شهرها کمتر نوشته.دیگه اینکه برا زنجان اخرین رتبه قبولی را ۵۴ نوشته در حالی که میدونم ۱۰۲ هم قبول شده .کسی میدونه چه طور حساب شده
اون دوستمون هم که گفتند با ۱۱۴ امیرکبیر میخونن ۱۰۰ درصد امتیاز شاگرد اولی داشته چون سال پیش دوست من با رتبه ۷۰ بعد از همه دانشگاه های تهران یزد را زد که یزد قبول شد(با هم انتخاب رشته کردیم)
۰
۰
ارسال: #۴۱
۱۲ اسفند ۱۳۸۹, ۱۱:۰۷ ق.ظ
(۱۱ اسفند ۱۳۸۹ ۰۷:۴۱ ب.ظ)delta نوشته شده توسط:  من یه کارنامه نهایی از سال گذشته دارم که رتبه داوطلب و اخرین رتبه قبولی را نوشته.مثلا برای دانشگاه شریف اخرین رتبه قبولی را ۲۴ نوشته.دانشگاه تهران ۳۵-امیرکبیر(۳ تا گرایش داشت)یکی ۷ - یکی ۲۴-یکی هم ۲۳/اینجاشا متوجه نمیشم که رتبه داوطلب که ۳۶۰ هستش را برا شریف نوشته ۳۰۰-برا امیر کبیر ۲۹۰ بقیه شهرها کمتر نوشته.دیگه اینکه برا زنجان اخرین رتبه قبولی را ۵۴ نوشته در حالی که میدونم ۱۰۲ هم قبول شده .کسی میدونه چه طور حساب شده
اون دوستمون هم که گفتند با ۱۱۴ امیرکبیر میخونن ۱۰۰ درصد امتیاز شاگرد اولی داشته چون سال پیش دوست من با رتبه ۷۰ بعد از همه دانشگاه های تهران یزد را زد که یزد قبول شد(با هم انتخاب رشته کردیم)

بخاطر اینکه کسانی که هم علوم کامپیوترامتحان می دن هم مهندسی کامپیوتر یا رشته های دیگه رتبشون توی هر دو تا رشته خوب می شه و بعدش می رن مهندسی اینجوری می شه ظرفیت رو برای علوم کامپیوتری‌ها خالی می کنن

یک دلیل دیگه هم به تعداد افراد که تا رتبه شما انتخاب رشته دانشگاه مورد نظر کرده اند هم بستگی داره
یعنی اگر کسی انتخاب رشته نکنه یا فقط بعضی دانشگاههای خاص رو فقط انتخاب کنه ظرفیت انتخاب نشده‌ها به نفر بعدی می رسه رتبه اختصاص داده شده برای هر دانشگاه برای شما تعداد افرادی است که تا شما اون دانشگاه رو انتخاب کرده اند
یعنی اگر رتبه فردی ۳۶۰ است ولی برای شریف نوشته ۳۰۰ یعنی ۶۰نفر تا شما دانشگاه شریف رو انتخاب نکردند حالا بدلایلی یا اصلا انتخاب رشته نکرده اند یا هم گفتن ما که با این رتبه شریف نمی یاریم دانشگاه دیگری رو تو انتخاب رشته وارد کرده اند.

امیدوارم مفید واقع بشه

در پناه حق موفق و پیروز باشید

اینگونــه زندگــی کنیـم :
سـاده امّا زیبــا
مصمـم امّا بی خیـال
متواضـع امّا سربلنـد
مهربـان امّا جـدی
سبـز امّا بی ریـا
عــاشق امّا عــاقل
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: delta
ارسال: #۴۲
۱۲ اسفند ۱۳۸۹, ۰۴:۱۲ ب.ظ
آقا/خانم emran شما خوب دادید کنکور رو ؟!

(Anna Quindlen)
۰
۰
ارسال: #۴۳
۱۲ اسفند ۱۳۸۹, ۰۹:۰۰ ب.ظ
سلام
پایه:۴۵
گسسته:۵۸
داده:۱۰
نظریه:۲۰
عددی:۶۰
امیدی هست؟

۰
۰
ارسال: #۴۴
۱۲ اسفند ۱۳۸۹, ۰۹:۱۴ ب.ظ
(۱۲ اسفند ۱۳۸۹ ۰۹:۰۰ ب.ظ)matu نوشته شده توسط:  سلام
امیدی هست؟

به نظر من رتبه شما قطعا زیر ۱۰۰ می شه . شاید هم زیر ۵۰/

The greatest pleasure in life is doing what people say YOU CANNOT DO

۰
۰
ارسال: #۴۵
۱۲ اسفند ۱۳۸۹, ۰۹:۲۰ ب.ظ
سلام
ممنون میشم نظرتونو بگید

۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  گرایش های علوم کامپیوتر alisaaa ۴ ۳,۷۸۴ ۱۳ آذر ۱۴۰۲ ۰۴:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: hashemhamidi
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۸,۸۱۳ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
  اعلام نتایج دکتری ۹۴ Bache Mosbat ۱۱ ۱۰,۶۹۸ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  رتبه ۵۴ علوم کامپیوتر و ۷۶ ریاضی ارشد ۱۴۰۰ Computer92 ۰ ۲,۰۶۶ ۰۸ شهریور ۱۴۰۰ ۰۹:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: Computer92
  سوال ۸ دکتری علوم کامپیوتر سال ۹۴ ss311 ۲ ۳,۱۸۶ ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۱۲:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ss311
  سوال ۱۴ علوم کامپیوتر ۹۶ ss311 ۴ ۳,۴۵۳ ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۱۲:۳۳ ب.ظ
  اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی ۹۹-۱۴۰۰ edumoshaver1 ۰ ۲,۳۵۹ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۴:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: edumoshaver1
  جایگشت( ارشد علوم کامپیوتر ۹۸ ) ss311 ۰ ۱,۷۴۰ ۰۳ اسفند ۱۳۹۸ ۱۲:۴۵ ب.ظ
  رنگ کردن رئوس گراف( ارشد علوم کامپیوتر ۹۸ ) ss311 ۰ ۱,۹۳۰ ۰۳ اسفند ۱۳۹۸ ۱۲:۴۳ ب.ظ
  سوال ۳ دکتری علوم کامپیوتر ۹۷ ss311 ۲ ۲,۶۶۷ ۰۶ بهمن ۱۳۹۸ ۰۴:۴۵ ب.ظ

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close