زمان کنونی: ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۵۰ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

اعلام درصدهای علوم کامپیوتر ۹۰

ارسال: #۴۶
۱۲ اسفند ۱۳۸۹, ۰۹:۵۹ ب.ظ
RE: اعلام درصدهای علوم کامپیوتر
(۱۲ اسفند ۱۳۸۹ ۰۹:۲۰ ب.ظ)matu نوشته شده توسط:  سلام
ممنون میشم نظرتونو بگید
زبان:سفید
پایه:۴۵
گسسته:۵۸
داده:۱۰
معماری:۱۶
نظریه:۲۰
عددی:۶۰
به نظر من هم زیر ۶۰ میشین . درس پایه،گسسته و عددی رو عالی زدین.
جمع درصداتون طبق فرمول: ۲۶۶

If your success is not on your own terms, if it looks good to the world but does not feel good in your heart, it is not success at all.
(Anna Quindlen)
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۴۷
۱۲ اسفند ۱۳۸۹, ۱۰:۴۷ ب.ظ
اعلام درصدهای علوم کامپیوتر
آفاق خانم شما درصداتونا نگفتید؟نکنه رتبه یک هستید میخواید بعد بگید......
۰
۰
ارسال: #۴۸
۱۲ اسفند ۱۳۸۹, ۱۰:۵۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ اسفند ۱۳۸۹ ۱۱:۰۳ ب.ظ، توسط ف.ش.)
دلتا جان نه بابا رتبه ۱‌ام کجا بود!! من همون قبول شم خیلیه.خیلی کنکورم میتونست بهتر از این باشه اما نبود!

راستش من اصلا یادم نیست که خیلی‌ها رو چی زدم اگه بخوام همه اونا رو غلط بگیرم که درصدام به صفر میل میکنه اگه هم بخوام درست بگیرم خوب غیر منطقی میشه درصدم! پس مجبورم صبر کنم تا درصدا بیاد چون اگه بخوام حدودی حساب کنم کمتر از چیزی که زدم باشه تا نتیجه بیاد دق میکنم اگه بیشتر هم باشه نتیجه که میاد دق میکنم پس ترجیح میدم فعلا اصلا بهش فکر نکنم!!

If your success is not on your own terms, if it looks good to the world but does not feel good in your heart, it is not success at all.
(Anna Quindlen)
۰
۰
ارسال: #۴۹
۱۲ اسفند ۱۳۸۹, ۱۱:۱۱ ب.ظ
(۱۲ اسفند ۱۳۸۹ ۱۰:۵۲ ب.ظ)afagh1389 نوشته شده توسط:  دلتا جان نه بابا رتبه ۱‌ام کجا بود!! من همون قبول شم خیلیه.خیلی کنکورم میتونست بهتر از این باشه اما نبود!

راستش من اصلا یادم نیست که خیلی‌ها رو چی زدم اگه بخوام همه اونا رو غلط بگیرم که درصدام به صفر میل میکنه اگه هم بخوام درست بگیرم خوب غیر منطقی میشه درصدم! پس مجبورم صبر کنم تا درصدا بیاد چون اگه بخوام حدودی حساب کنم کمتر از چیزی که زدم باشه تا نتیجه بیاد دق میکنم اگه بیشتر هم باشه نتیجه که میاد دق میکنم پس ترجیح میدم فعلا اصلا بهش فکر نکنم!!

امیدوارم رتبت خوب بشه.چون حقته باور کن راست میگم.منم اصلا نمیدونم رتبه خوبی میگیرم یا نه.انشا ا... با هم همکلاسی بشیم.Smile
۰
۰
ارسال: #۵۰
۱۲ اسفند ۱۳۸۹, ۱۱:۱۶ ب.ظ
ممنون دلتا جان درصدهات که خوب بود انشالله که روال سال قبل باشه و همه قبول بشیم.

میخوام یه سری از کارنامه های قبولی های سال قبل رو واستون بگذارم تا کمی امیدوارتر بشید.

(Anna Quindlen)
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: delta
ارسال: #۵۱
۱۴ اسفند ۱۳۸۹, ۰۵:۰۳ ب.ظ
(۱۲ اسفند ۱۳۸۹ ۱۱:۱۶ ب.ظ)afagh1389 نوشته شده توسط:  ممنون دلتا جان درصدهات که خوب بود انشالله که روال سال قبل باشه و همه قبول بشیم.

میخوام یه سری از کارنامه های قبولی های سال قبل رو واستون بگذارم تا کمی امیدوارتر بشید.
یا امسال کنکور علوم آسون بوده یا شماها خیلی خوب کنکور دادید. ولی اگه مثل پارسال باشه همه تون قبولید.
۰
۰
ارسال: #۵۲
۱۴ اسفند ۱۳۸۹, ۰۶:۵۰ ب.ظ
(۱۴ اسفند ۱۳۸۹ ۰۵:۰۳ ب.ظ)محیا نوشته شده توسط:  یا امسال کنکور علوم آسون بوده یا شماها خیلی خوب کنکور دادید. ولی اگه مثل پارسال باشه همه تون قبولید.
اینجا که ۵-۶ تا بیشتر علوم کامپیوتر نیستیم از بقیه خبر نداریم چه طور دادن شما هم علوم کامپیوتر امتحان دادید؟چه کار کردید؟
۰
۰
ارسال: #۵۳
۱۵ اسفند ۱۳۸۹, ۱۲:۲۵ ق.ظ
(۱۴ اسفند ۱۳۸۹ ۰۶:۵۰ ب.ظ)delta نوشته شده توسط:  
(14 اسفند ۱۳۸۹ ۰۵:۰۳ ب.ظ)محیا نوشته شده توسط:  یا امسال کنکور علوم آسون بوده یا شماها خیلی خوب کنکور دادید. ولی اگه مثل پارسال باشه همه تون قبولید.
اینجا که ۵-۶ تا بیشتر علوم کامپیوتر نیستیم از بقیه خبر نداریم چه طور دادن شما هم علوم کامپیوتر امتحان دادید؟چه کار کردید؟

نه من علوم کامپیوتر خوندم اما آی تی کنکور دادم . آی تی به نظرم نسبت به پارسال سخت‌تر و چرت‌تر بود. ولی علوم کامپیوتر نمی دونم . یه ایمیل به دوستام می زنم ببینم چه جوابی میدن
۰
۰
ارسال: #۵۴
۲۲ اسفند ۱۳۸۹, ۰۹:۴۱ ب.ظ
سلام بر همگی ولی من اعتقاد دارم کنکور علوم امسال راحت بوده
با پارسال فرق داره مهستان(
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
)رتبه منو ۴۵ تخمین زده ولی من فکر کنم حدود ۱۰۰ بشم چون تو ازمون اخر مدرسان شریف (اسون بود)من تقریبا با همین درصدها ۱۰۶ شدم از ۲۱۴ نفر(البته چون سوالاتش مال سالهای پیش بود فکر کنم خیلیها حفظی میزدند)با این تفاسیر فکر کنم امسال خیلیها که فکر میکنن قبول میشن شکه بشن از جمله خودم.

۰
۰
ارسال: #۵۵
۲۳ اسفند ۱۳۸۹, ۱۱:۰۳ ق.ظ
(۲۲ اسفند ۱۳۸۹ ۰۹:۴۱ ب.ظ)matu نوشته شده توسط:  سلام بر همگی ولی من اعتقاد دارم کنکور علوم امسال راحت بوده
با پارسال فرق داره مهستان(
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
)رتبه منو ۴۵ تخمین زده ولی من فکر کنم حدود ۱۰۰ بشم چون تو ازمون اخر مدرسان شریف (اسون بود)من تقریبا با همین درصدها ۱۰۶ شدم از ۲۱۴ نفر(البته چون سوالاتش مال سالهای پیش بود فکر کنم خیلیها حفظی میزدند)با این تفاسیر فکر کنم امسال خیلیها که فکر میکنن قبول میشن شکه بشن از جمله خودم.

درسته که سوالات اسون بوده ولی خیلیها از راحتی زیاد خراب کردن چون اگه به سوال دقت نمیکردی حتما اشتباه میزدی.خودم یکی از سوالاتا که مشابه سالهای قبل بود بدون اینکه سوالا کامل بخونم گفتم این همون سوال سال قبل در صورتی که سوالا کامل نخوندم و اشتباه زدم که این حتی از سخت بودن سوالات بدتر من که تا حالا کسی را پیدا نکردم که درصد خیلی بالایی داشته به نظرم شما همون ۴۵ حتی کمتر میشید.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: matu
ارسال: #۵۶
۲۵ اسفند ۱۳۸۹, ۰۱:۲۶ ق.ظ
زبان: ۳۵
دروس پایه: ۴۰
گسسنه: ۳۳
ساختمان داده: ۴۲
اتوماتا: ۲۶
معماری: ۷۵
آنالیز: ۳۳

-----------------
به نظر شما روزانه تهران (گرایش سیستم های هوشمند) قبول میشم؟
۰
۰
ارسال: #۵۷
۲۵ اسفند ۱۳۸۹, ۰۱:۳۱ ق.ظ
(۲۵ اسفند ۱۳۸۹ ۰۱:۲۶ ق.ظ)MehrTa نوشته شده توسط:  زبان: ۳۵

-----------------

به نظر من که حتما قبول می شید حتی می تونید به شریف فکر کنید. از همین الان قبولی تون رو تبریک میگم .

The greatest pleasure in life is doing what people say YOU CANNOT DO

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: MehrTa
ارسال: #۵۸
۲۵ اسفند ۱۳۸۹, ۰۱:۳۷ ق.ظ
(۲۵ اسفند ۱۳۸۹ ۰۱:۳۱ ق.ظ)parsaNA نوشته شده توسط:  
(25 اسفند ۱۳۸۹ ۰۱:۲۶ ق.ظ)MehrTa نوشته شده توسط:  زبان: ۳۵

-----------------

به نظر من که حتما قبول می شید حتی می تونید به شریف فکر کنید. از همین الان قبولی تون رو تبریک میگم .

خیلی ممنونم . خدا کنه! منم درصد های شما رو دیدم. خیلی خوب زده بودید. منم به شما تبریک میگم.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: parsaNA
ارسال: #۵۹
۲۵ اسفند ۱۳۸۹, ۱۰:۳۲ ق.ظ
(۱۲ اسفند ۱۳۸۹ ۰۹:۵۹ ب.ظ)afagh1389 نوشته شده توسط:  
(12 اسفند ۱۳۸۹ ۰۹:۲۰ ب.ظ)matu نوشته شده توسط:  سلام
ممنون میشم نظرتونو بگید
زبان:سفید
پایه:۴۵
گسسته:۵۸
داده:۱۰
معماری:۱۶
نظریه:۲۰
عددی:۶۰
به نظر من هم زیر ۶۰ میشین . درس پایه،گسسته و عددی رو عالی زدین.
جمع درصداتون طبق فرمول: ۲۶۶
۰
۰
ارسال: #۶۰
۲۵ اسفند ۱۳۸۹, ۱۰:۵۰ ق.ظ
(۲۵ اسفند ۱۳۸۹ ۰۱:۳۷ ق.ظ)MehrTa نوشته شده توسط:  
(25 اسفند ۱۳۸۹ ۰۱:۳۱ ق.ظ)parsaNA نوشته شده توسط:  
(25 اسفند ۱۳۸۹ ۰۱:۲۶ ق.ظ)MehrTa نوشته شده توسط:  زبان: ۳۵

-----------------

خیلی ممنونم . خدا کنه! منم درصد های شما رو دیدم. خیلی خوب زده بودید. منم به شما تبریک میگم.

سلام شما درصدهای خیلی خوبی دارید به نظر من زیر ۲۰ میشید و سیستم هوشمندم میارید

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: MehrTa

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  گرایش های علوم کامپیوتر alisaaa ۴ ۳,۷۸۴ ۱۳ آذر ۱۴۰۲ ۰۴:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: hashemhamidi
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۸,۸۱۳ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
  اعلام نتایج دکتری ۹۴ Bache Mosbat ۱۱ ۱۰,۷۰۰ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  رتبه ۵۴ علوم کامپیوتر و ۷۶ ریاضی ارشد ۱۴۰۰ Computer92 ۰ ۲,۰۶۶ ۰۸ شهریور ۱۴۰۰ ۰۹:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: Computer92
  سوال ۸ دکتری علوم کامپیوتر سال ۹۴ ss311 ۲ ۳,۱۸۶ ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۱۲:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ss311
  سوال ۱۴ علوم کامپیوتر ۹۶ ss311 ۴ ۳,۴۵۳ ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۱۲:۳۳ ب.ظ
  اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی ۹۹-۱۴۰۰ edumoshaver1 ۰ ۲,۳۵۹ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۴:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: edumoshaver1
  جایگشت( ارشد علوم کامپیوتر ۹۸ ) ss311 ۰ ۱,۷۴۰ ۰۳ اسفند ۱۳۹۸ ۱۲:۴۵ ب.ظ
  رنگ کردن رئوس گراف( ارشد علوم کامپیوتر ۹۸ ) ss311 ۰ ۱,۹۳۰ ۰۳ اسفند ۱۳۹۸ ۱۲:۴۳ ب.ظ
  سوال ۳ دکتری علوم کامپیوتر ۹۷ ss311 ۲ ۲,۶۶۷ ۰۶ بهمن ۱۳۹۸ ۰۴:۴۵ ب.ظ

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close