زمان کنونی: ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۱:۱۱ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

اعلام درصدهای علوم کامپیوتر ۹۰

ارسال: #۶۱
۲۵ اسفند ۱۳۸۹, ۱۰:۵۹ ق.ظ
RE: اعلام درصدهای علوم کامپیوتر
(۲۵ اسفند ۱۳۸۹ ۰۱:۲۶ ق.ظ)MehrTa نوشته شده توسط:  زبان: ۳۵
دروس پایه: ۴۰
گسسنه: ۳۳
ساختمان داده: ۴۲
اتوماتا: ۲۶
معماری: ۷۵
آنالیز: ۳۳

-----------------
به نظر شما روزانه تهران (گرایش سیستم های هوشمند) قبول میشم؟

تبریک به درصدای خوبتون شما ۱۰۰% شریف هم قبولید
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: MehrTa
ارسال: #۶۲
۲۵ اسفند ۱۳۸۹, ۰۳:۱۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ اسفند ۱۳۸۹ ۰۳:۲۰ ب.ظ، توسط ف.ش.)
(۲۵ اسفند ۱۳۸۹ ۱۰:۵۹ ق.ظ)delta نوشته شده توسط:  
(25 اسفند ۱۳۸۹ ۰۱:۲۶ ق.ظ)MehrTa نوشته شده توسط:  زبان: ۳۵

-----------------

جمع درصداتون از ۳۰۰ هم بیشتره ولی بچه‌ها امسال هیچ چیز معلوم نیست چون سوالات با سال قبل فرق داشته ولی منم امیدوارم که شریف قبول بشیدSmile

If your success is not on your own terms, if it looks good to the world but does not feel good in your heart, it is not success at all.
(Anna Quindlen)
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: MehrTa
ارسال: #۶۳
۲۶ اسفند ۱۳۸۹, ۰۶:۵۰ ب.ظ
(۲۵ اسفند ۱۳۸۹ ۱۰:۵۹ ق.ظ)delta نوشته شده توسط:  
(25 اسفند ۱۳۸۹ ۰۱:۲۶ ق.ظ)MehrTa نوشته شده توسط:  زبان: ۳۵

-----------------

من دارم کم کم می ترسم دیگه! شما خیلی لطف دارید. من فقط روزانه تهران قبول بشم کلامو میندازم هوا‌! شریف پیش کش! ممنونم به هر حال.
۰
۰
ارسال: #۶۴
۲۲ فروردین ۱۳۹۰, ۰۹:۰۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ فروردین ۱۳۹۰ ۰۹:۰۹ ق.ظ، توسط aminfaz43.)
بسم الله
سلام
با بررسی هایی که کردم، حدس می زنم که با اختلاف -۲ تا ۲ درصد، درصدهام به صورت زیر بشه. کسی هست که برای من دلیل بیاره که من شبانه تهران یا شهرهای نزدیک تهران قبول می شم؟!!:
زبان: ۲۵
پایه: ۳۰
گسسته: ۲۰
ساختمان: ۲۰
معماری: ۰
نظریه زبان: ۱۵
آنالیز: ۱۸
ممنون میشم که اگر لازمه، نا امیدم کنید تا بیخودی جوگیر نشم.
۰
۰
ارسال: #۶۵
۲۲ فروردین ۱۳۹۰, ۱۰:۴۹ ق.ظ
(۲۲ فروردین ۱۳۹۰ ۰۹:۰۸ ق.ظ)aminfaz43 نوشته شده توسط:  بسم الله
سلام
با بررسی هایی که کردم، حدس می زنم که با اختلاف -۲ تا ۲ درصد، درصدهام به صورت زیر بشه. کسی هست که برای من دلیل بیاره که من شبانه تهران یا شهرهای نزدیک تهران قبول می شم؟!!:

دوست عزیز متاسفانه بعید میدونم. شبانه تهران که اصلا.شهرهای دیگه هم فکر کنم نزدیک ترینشون به تهران زنجان باشه(شهرهای پذیرش:یزد-تبریز-کرمان-دامغان-زنجان-زاهدان)من حدس میزنم رتبه شما ۳۰۰ بشه که برای علوم کامپیوتر خوب نیست چون با این رتبه حتی شبانه زاهدان هم نمیشه اورد.
۰
۰
ارسال: #۶۶
۲۷ فروردین ۱۳۹۰, ۰۶:۳۱ ب.ظ
(۲۲ فروردین ۱۳۹۰ ۰۹:۰۸ ق.ظ)aminfaz43 نوشته شده توسط:  بسم الله
سلام
سلام راستش منم با نظر دوست خوبم دلتا موافقم ولی نا امید نباشید کنکوره دیگه

۰
۰
ارسال: #۶۷
۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۰۳:۵۳ ب.ظ
(۲۷ فروردین ۱۳۹۰ ۰۶:۳۱ ب.ظ)matu نوشته شده توسط:  
(22 فروردین ۱۳۹۰ ۰۹:۰۸ ق.ظ)aminfaz43 نوشته شده توسط:  بسم الله
سلام
سلام راستش منم با نظر دوست خوبم دلتا موافقم ولی نا امید نباشید کنکوره دیگه

یک سؤال، این رشته علوم تصمیم چی؟ قبول نمیشم؟ یا این واحدهای بین المللی؟
۰
۰
ارسال: #۶۸
۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۰۵:۴۵ ب.ظ
(۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۰ ۰۳:۵۳ ب.ظ)aminfaz43 نوشته شده توسط:  یک سؤال، این رشته علوم تصمیم چی؟ قبول نمیشم؟ یا این واحدهای بین المللی؟

بین الملل احتمال داره(اگه امسال پذیرش داشته باشه)
۰
۰
ارسال: #۶۹
۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۰۱:۱۶ ق.ظ
اعلام درصدهای علوم کامپیوتر
مهستان رتبمو ۶۵ تخمین زد اما همه میگن امسال علوم آسون بوده .بنظرتون رتبه م ۱۴۰ میشه؟پارسال دوستم با ۱۴۰ شبانه دانشگا تهران قبول شد...
۰
۰
ارسال: #۷۰
۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۱۲:۴۸ ب.ظ
(۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۰ ۰۱:۱۶ ق.ظ)mehrdel2002 نوشته شده توسط:  مهستان رتبمو ۶۵ تخمین زد اما همه میگن امسال علوم آسون بوده .بنظرتون رتبه م ۱۴۰ میشه؟پارسال دوستم با ۱۴۰ شبانه دانشگا تهران قبول شد...

واقعا با ۱۴۰!!!! سهمیه ای چیزی نداشتن!؟

If your success is not on your own terms, if it looks good to the world but does not feel good in your heart, it is not success at all.
(Anna Quindlen)
۰
۰
ارسال: #۷۱
۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۰۱:۲۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۰ ۰۱:۴۵ ب.ظ، توسط delta.)
(۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۰ ۰۱:۱۶ ق.ظ)mehrdel2002 نوشته شده توسط:  مهستان رتبمو ۶۵ تخمین زد اما همه میگن امسال علوم آسون بوده .بنظرتون رتبه م ۱۴۰ میشه؟پارسال دوستم با ۱۴۰ شبانه دانشگا تهران قبول شد...

ولی من میگم همون حدود ۶۵ (کمی بالا و پایین )رتبه میارید.۱۴۰ شبانه دانشگاه تهرانم کمی عجیب به نظر میاد.لطف کنید درصداتونم بگید.
مهستان رتبه های بقیه را چی تخمین زده؟همه بگید ببینیم چقدر با رتبه اصلی تفاوت داره رتبه مرا ۵۳ (رتبه علمی را ۰ زدم)(اگه اصلاحیه هم درست بشه)تخمین زد.
کارنامه های سال پیشا که بررسی کردم سال گذشته ۲ تا سوال گسسته حذف شد.۲ سال پیش یه سوال پایه و یه سوال معماری حذف شد یه سوال گسسته هم اصلاح شده دو تا سوال نظریه هم بودن برا بعضی کدها که ۲ گزینه اشتباه بود هر دو را صحیح اعلام کردن بقیه را نمیدونم اصلاحیه داشتند یا نه
۰
۰
ارسال: #۷۲
۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۰۱:۵۵ ب.ظ
(۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۰ ۱۲:۴۸ ب.ظ)afagh1389 نوشته شده توسط:  
(10 اردیبهشت ۱۳۹۰ ۰۱:۱۶ ق.ظ)mehrdel2002 نوشته شده توسط:  مهستان رتبمو ۶۵ تخمین زد اما همه میگن امسال علوم آسون بوده .بنظرتون رتبه م ۱۴۰ میشه؟پارسال دوستم با ۱۴۰ شبانه دانشگا تهران قبول شد...

آره.سهمیه هم نداشته.ما هم کلی تعجب کردیم ولی قبول شده...
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ف.ش
ارسال: #۷۳
۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۰۱:۰۱ ب.ظ
(۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۰ ۰۱:۵۵ ب.ظ)mehrdel2002 نوشته شده توسط:  
(10 اردیبهشت ۱۳۹۰ ۱۲:۴۸ ب.ظ)afagh1389 نوشته شده توسط:  
(10 اردیبهشت ۱۳۹۰ ۰۱:۱۶ ق.ظ)mehrdel2002 نوشته شده توسط:  مهستان رتبمو ۶۵ تخمین زد اما همه میگن امسال علوم آسون بوده .بنظرتون رتبه م ۱۴۰ میشه؟پارسال دوستم با ۱۴۰ شبانه دانشگا تهران قبول شد...

آره.سهمیه هم نداشته.ما هم کلی تعجب کردیم ولی قبول شده...

سلام رتبه منو مهستان ۴۵ (پایه: ۴۵وگسسته:۵۸وزبان:سفیدوساختمان:۱۱ونظریه:۲۰ومعماری:۱۷وعددی:۶۰)زد البته لیسانس دانشگاه اصفهان بودم ولی رتبه علمی صفر زدم بعد ریاضیمو ۴۵ درصد زدم ولی فک کنم حدود ۶۰ زدم (جند تا سوالو حساب نکردم)نظریه هم ۲۰ حساب کردم ولی فک کنم ۳۵ زدم با این وجود احتمال میدم رتبم حدود ۱۰۰ بشه چون خود من کنکور خراب کردم میتونستم گسسته ۸۰ بزنم و عددی ۷۵ جندتا سوال اشتباه بدی داشتم

۰
۰
ارسال: #۷۴
۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۰۲:۲۷ ب.ظ
(۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۰ ۰۱:۰۱ ب.ظ)matu نوشته شده توسط:  سلام رتبه منو مهستان ۴۵ (پایه: ۴۵وگسسته:۵۸وزبان:سفیدوساختمان:۱۱ونظریه:۲۰ومعماری:۱۷وعددی:۶۰)زد البته لیسانس دانشگاه اصفهان بودم ولی رتبه علمی صفر زدم بعد ریاضیمو ۴۵ درصد زدم ولی فک کنم حدود ۶۰ زدم (جند تا سوالو حساب نکردم)نظریه هم ۲۰ حساب کردم ولی فک کنم ۳۵ زدم با این وجود احتمال میدم رتبم حدود ۱۰۰ بشه چون خود من کنکور خراب کردم میتونستم گسسته ۸۰ بزنم و عددی ۷۵ جندتا سوال اشتباه بدی داشتم

درصداتون عالی بود..گسسته و آنالیزوپایه رو واقعا خوب زدینSmile
ایشالا که زیر ۵۰ میشین...
۰
۰
ارسال: #۷۵
۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۱۲:۴۴ ق.ظ
(۲۲ اسفند ۱۳۸۹ ۰۹:۴۱ ب.ظ)matu نوشته شده توسط:  سلام بر همگی ولی من اعتقاد دارم کنکور علوم امسال راحت بوده
با پارسال فرق داره مهستان(
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
)رتبه منو ۴۵ تخمین زده ولی من فکر کنم حدود ۱۰۰ بشم چون تو ازمون اخر مدرسان شریف (اسون بود)من تقریبا با همین درصدها ۱۰۶ شدم از ۲۱۴ نفر(البته چون سوالاتش مال سالهای پیش بود فکر کنم خیلیها حفظی میزدند)با این تفاسیر فکر کنم امسال خیلیها که فکر میکنن قبول میشن شکه بشن از جمله خودم.
واقعا با این درصدها رتبتون میشد ۱۰۶! عجیبه!!

من که تا نتایج بیاد دق میکنم اینقدر نگین امسال آسون بوده HuhHuhHuhHuh

(Anna Quindlen)
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  گرایش های علوم کامپیوتر alisaaa ۴ ۳,۸۱۶ ۱۳ آذر ۱۴۰۲ ۰۴:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: hashemhamidi
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۸,۹۶۳ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
  اعلام نتایج دکتری ۹۴ Bache Mosbat ۱۱ ۱۰,۷۴۵ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  رتبه ۵۴ علوم کامپیوتر و ۷۶ ریاضی ارشد ۱۴۰۰ Computer92 ۰ ۲,۰۸۵ ۰۸ شهریور ۱۴۰۰ ۰۹:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: Computer92
  سوال ۸ دکتری علوم کامپیوتر سال ۹۴ ss311 ۲ ۳,۲۰۷ ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۱۲:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ss311
  سوال ۱۴ علوم کامپیوتر ۹۶ ss311 ۴ ۳,۴۸۵ ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۱۲:۳۳ ب.ظ
  اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی ۹۹-۱۴۰۰ edumoshaver1 ۰ ۲,۳۷۲ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۴:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: edumoshaver1
  جایگشت( ارشد علوم کامپیوتر ۹۸ ) ss311 ۰ ۱,۷۵۰ ۰۳ اسفند ۱۳۹۸ ۱۲:۴۵ ب.ظ
  رنگ کردن رئوس گراف( ارشد علوم کامپیوتر ۹۸ ) ss311 ۰ ۱,۹۴۹ ۰۳ اسفند ۱۳۹۸ ۱۲:۴۳ ب.ظ
  سوال ۳ دکتری علوم کامپیوتر ۹۷ ss311 ۲ ۲,۶۸۴ ۰۶ بهمن ۱۳۹۸ ۰۴:۴۵ ب.ظ

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close