زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۹:۵۵ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

تخفیف بیش از ۳۰٪ ازمون های پارسه

ارسال: #۳۱
۲۹ مرداد ۱۳۹۲, ۰۸:۲۴ ق.ظ
(۲۹ مرداد ۱۳۹۲ ۰۲:۰۰ ق.ظ)reza6966 نوشته شده توسط:  آقا احسان کسی این آزمون های PSE رو نخواد نمیشه ؟ مثلا دو تا ۵۰ % ها و دو تا جامع حضوری رو تنها بخواد ؟

این ازمونا مجانی رو بقیس! من تاحالا امتحان ندادم ولی در حد یاد دادن توی ازمون هست و اینترنتی که اگه دوس داشتین شرکت کنین!
اون دو تا ۴ تا هم pseروشه که ۶ تا میشه!!

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۳۲
۲۹ مرداد ۱۳۹۲, ۰۸:۵۹ ق.ظ
RE: تخفیف بیش از ۳۰٪ ازمون های پارسه
سلام دوستان
من هم هستم
اس ام اس هم ارسال شد Smile
۰
۰
ارسال: #۳۳
۲۹ مرداد ۱۳۹۲, ۰۹:۲۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ مرداد ۱۳۹۲ ۰۹:۲۹ ق.ظ، توسط mgshervin.)
حالا مگه قراره سوالات کنکور را این موسسات طرح کنن که این قدر دعوا سر رفتن به این موسسه یا اون موسسه است ؟
اینجا هم شده مثل استقلال و پرسپلیس یکی طرف اینه یکی طرف اون
هر کدوم این موسسات یه امتیازاتی دارن یه معایبی
اگه فلان موسسه این قدر سوالاتش خوب بوده و این حرفا چرا تمام شرکت کنندگان آزموناش تو کنکور قبول نشدن ؟

کنکور تا وقتی سر جلسه نشینی از هیچی هیچ کس خبری نداره که قراره چی بیاد چند تا سوال بیاد از کدوم کتاب بیاد
ازمون ازمایشی فقط برای برنامه ریزی و تشویق به درس خوندن و انگیزه دادن برای پیشرفته
الان تو سایت هر موسسه ای بری اسم چند تا رتبه تک رقمی هست که تو اون موسسه بودن (حالا واقعا بودن یا پول گرفتن که بگن بودیم گردن خودشون )

اگه موسسات به گروهی ثبت نام کردن تخفیفات بالا میدن چه خوبه مانشت پیش قدم بشه که گروه ایجاد کنه و اگه ۵۰ درصد تخفیف میگیره از موسسات مثلا ۲ - ۳ % از هزینه را به مانشت اختصاص بده
فکر کنم این هم به نفع دوستان مانشتی باشه هم به نفع مانشت برای پیشرفت
نمیدونم دوستان چقدر با این حرف من موافق هستن

و خدایی که همین نزدیکی است ...Heart
۶
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: سجاد۶۷
ارسال: #۳۴
۲۹ مرداد ۱۳۹۲, ۰۹:۴۷ ق.ظ
تخفیف ازمون های مدرسان برای علوم کامپیوتر
اگه کسی از دانشجو های علوم کامپیوتر مایله که مدرسان ثبت نام کنه ,بیاید گروهی ثبت نام کنیم یه تخفیفی هم بگیریم .فکر کنم ۵۹۰ هزار تومنش با تخفیف گروهی میشه ۳۸۰!
ما گروه رو تشکیل دادیم فقط ۴ تا دیگه میخوایم!
اگه خواستین به mehrdad.2022@yahoo.com پیام بدین تا با هم هماهنگ کنیم!
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۳۵
۲۹ مرداد ۱۳۹۲, ۰۹:۴۹ ق.ظ
(۲۷ مرداد ۱۳۹۲ ۰۱:۱۲ ب.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  تخفیف ۴۰ درصد مکررا" از من هم پرسیده میشود.
خب یه کمپین همینجا راه بندازین سی چهل نفر بشید باور کنید پنجاه درصد هم وقتی یکجا ثبت نام کنید تخفیف میدن.
اگه لازم به چک و چانه بود بگید نیرو بفرستیم.Big Grin
میشه همه شهرها را از تهران ثبت نام کرد. فقط یه نفر که مورد اعتماد همه باشد نماینده بقیه بشود و بتواند برای همه تون ثبت نام کند.

اگه کمک هم از ما ساخته است تا بتوانید کار را با سهولت و قیمت کمتری انجام بدید بگید تا انجام بشه.
البته من تشویق به ثبت نام یا تبلیغ نمیکنم و شاید بجز جامع آخرش بقیه اش چندان موثر نباشد ولی اگه کسی اصرار به ثبت نام دارد من پیشنهاد کردم.
اگه کسی هم هزینه اش را ندارد یا برایش سخت است سوالات آزمونها معمولا" یکی دو روز بعد از آزمون در مانشت هست. در واقع این آزمونها بیشتر برای عادت به ۳-۴ ساعت امتحان دادن و تطبیق وقت مفیده وگرنه از نظر شباهت به سوالات کنکور یا تاثیر رتبه اش خیلی بدرد نمیخوره.

با سلام خدمت شما اقا فرداد
اگر امکانش هست تو همین مانشت گروه هایی ایجاد بشه مثلا یکی برای مدرسان و یکی برای پارسه تمام کسانی که میخوان ثبت نام کنن بیان اونجا اعلام کنن و از طرف مانشت یکی از مدیران به عنوان نماینده بره با موسسات چونه بزنه بشه یه ۵۰ درصد تخفیف بگیره یا اصلا یه صفحه رسمی از موسسات برای ثبت نام دوستان بگیره که همه با خیال راحت و پول کمتر ثبت نام کنن هم وجهه مانشت دربین موسسات بره بالاتر تا سال های اینده موسسات بیان از مانشت خواهش کنن برای ثبت نام آزمون ها و تخفیف بیشتر بدن
این جوری که هر گروهی ۱۰ نفر بره تخفیف کمتری میگیره
اگه این پیشنهاد من عملی بشه خیلی عالی میشه
مثلا اگه ۵۰ درصد تخفیف گرفتین چند درصد را هم جداگانه بچه ها خودشون به مانشت بدن برای پیشبرد اهداف عام المنفعه مانشت
فکر کنم این جوری همه راضی باشن

۲
۰
ارسال: #۳۶
۲۹ مرداد ۱۳۹۲, ۱۰:۱۱ ق.ظ
تا الان چند نفر شدین؟
۰
۰
ارسال: #۳۷
۲۹ مرداد ۱۳۹۲, ۱۱:۴۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۷ ق.ظ، توسط s.sharif.)

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

ExclamationExclamationExclamationExclamationExclamationExclamationExclamationExclamation

مراقب باشید

از تو فقط حرکت و از خدا، آنچه میخواهی و برکت ...
۱
۰
ارسال: #۳۸
۲۹ مرداد ۱۳۹۲, ۱۱:۵۹ ق.ظ
احسان جان چرا ۳۰درصد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/
مگه نگفتی بیشتر تخفیف میگیرم-خب ۴۰درصد بگیری حتما واسمونااااااا
۰
۰
ارسال: #۳۹
۲۹ مرداد ۱۳۹۲, ۱۲:۰۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ مرداد ۱۳۹۲ ۰۱:۰۳ ب.ظ، توسط eh3an2010.)
(۲۹ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۳ ق.ظ)s.sharif نوشته شده توسط:  

ExclamationExclamationExclamationExclamationExclamationExclamationExclamationExclamation

مراقب باشید

دوستان عزیز هشدار ها رو جدی بگیرین
ما گروهمون الان نزدیک۱۵نفری هستیم
تا الانم که از کسی پولی نخواستیم
باز دوس دارین پارسه در جریان هست یا خیر
با نمایندگی شیراز پارسه تماس بگیرین و با خانوم اسدی صحبت کنین ، منم فامیلیم شاهسون هست بگین ایشون خواستن گروه بچه های سایتشون رو جمع کنت واسه تخفیف ۳۰٪
همین الان باهاشون صحبت میکردم گفتن به ۲۰ نفر رسیدین ثبت نامتون میکنیم
فقط همت کنین با هم باشیم تخفیف بگیریم
لطفا بحث حاشیه ای هم نباشه تو تاپیک
واسه اینکه گروه نظم داشته باشه من لیست رو جمع میکنم و تحویل میدم
حتما هم شک دارین زنگ بزنین پارسه نمایندگی شیراز تا مطمئن بشین
موقع ثبت نام هم حتما خودشون زنگ میزنن

بچه ها لطفا هر کسی زنگ زد موسسه شیراز بگه تو گروه شاهسون هستم و حتما به من اس بدخ تا شمارشو داشته باشم
چون خیلی لیستتون دست من نباشه میگن گروهتون هی اعضاش کمه بیشتر بشه
پس طرف خودتون باشین نه موسسات ما فقط هدفمون گرفتن تخفیفه
اینم که موسسه رو اعلام کردم چون نگین کلاه برداریه!!
اصلا هم عجله ای نیس ۲ ماه مونده به ازمونها
پس به دوستاتون تو گروه وفادار باشین
واسه اطمینان هم خواستین حتما زنگ بزنین
با تشکر!!

(۲۹ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۵۹ ق.ظ)pooyaa نوشته شده توسط:  احسان جان چرا ۳۰درصد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/
مگه نگفتی بیشتر تخفیف میگیرم-خب ۴۰درصد بگیری حتما واسمونااااااا

الان نزدیک ۱۷ نفر به من اس دادن
خوب وقتی بیشتر باشیم میگم همتون بزنگین بگین ما ۵۰ نفریم و باید بیشتر تخفیف بیدن وگرنش ثبت نام نمیکنیم
فقط بی نظمی تو گروه نباشه همه با هم باشیم من قول میدم خیلی به نفعمون بشه
جز این شیراز که من صحبت کردم شما تکی برو عمرا بهت تخفیف بدن
پس زور دست گروهه
امیدوارم این هماهنگی و همکاری باشه تا همهمون نفع بیریم

۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Morris , ahmad_gh1369 , pooyaa , afa90 , ماه بانو
ارسال: #۴۰
۲۹ مرداد ۱۳۹۲, ۰۱:۵۱ ب.ظ
خوب آقا احسان عزیز من چیزی نگرفتم از پست اولتون
به جای رجوع یه کلام جوابمو میدادین که آره یا نه

هیج وقت دیر نیست
........................!!!
۰
۰
ارسال: #۴۱
۲۹ مرداد ۱۳۹۲, ۰۲:۳۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ مرداد ۱۳۹۲ ۰۲:۳۲ ب.ظ، توسط Amir V.)
(۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۰۵:۲۵ ب.ظ)بهارک شجاعی نوشته شده توسط:  شما دارید جانب دارانه حرف میزنید دوست عزیز
بحث جانب دارانه بودن نیست.
شما صحبتی که میفرمایید با بحث تاپیک غیر مرتبطه. فکر نمیکنم حرف جانبدارانه ای زده باشم. هر کس نظم انجمن رو رعایت نکنه بهش تذکر داده میشه. حالا چه شما باشید چه آقا احسان یا هر کس دیگه ای Smile

نقل قول: مگه کسی از آقای احسان سوال کرده بود که ایشون این همه تبلیغ کردنو وعده وعید دادن تا دانشجو جذب کنن
بله من ازشون خواستم اینکارو بکنن.

از مدیر این بخش خواهش میکنم ارسال دوستمون و سپس ارسالهای بنده رو پاک کنن.

There is no there there.
۲
۰
ارسال: #۴۲
۲۹ مرداد ۱۳۹۲, ۰۵:۵۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ مرداد ۱۳۹۲ ۰۶:۰۳ ب.ظ، توسط eh3an2010.)
(۲۹ مرداد ۱۳۹۲ ۰۱:۵۱ ب.ظ)hamid88 نوشته شده توسط:  خوب آقا احسان عزیز من چیزی نگرفتم از پست اولتون
به جای رجوع یه کلام جوابمو میدادین که آره یا نه

شما یه زنگ بزن پارسه شیراز بگو گروه شاهسون که تخفیف ۳۰٪ میخان !!! بعد سوالتو بپرس تا ۱۰۰٪ جواب بگیری! :ی

(۲۹ مرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۱۱ ق.ظ)mohsen f نوشته شده توسط:  تا الان چند نفر شدین؟

تا الان ۲۰ نفر
جدا استقبال خوبی شده
ته دلم اصلا دوس ندارم مشتری واسه این موسسات جمع بشه امیدوارم همه کسایی که هم موسسه شون رو انتخاب کردن و مجبور هم بودن بدون تخفیف یا تخفیف کم ثبت نام کنن مثل خودم تو این ۲۰ نفر باشن،
یه چند روز دیگه صب میکنیم تا باز گروه بیشتر بشه .
اگه اطلاعات تخصصی خواستین زنگ بزنین موسسه پارسه شیراز
واسه ثبت نامم به من حتما اس بدین تو لیست باشین!

۰
۰
ارسال: #۴۳
۲۹ مرداد ۱۳۹۲, ۰۶:۲۰ ب.ظ
دوست عزیز شما یه هماهنگی بکن با شعبه مرکزی ( یوسف اباد ) شاید اونا بیشتر تخفیف بدن ؟؟؟
اگه خواستین من امارشو میگیرم با ۳۰ نفرچند درصدتخفیف میدن ..........
۰
۰
ارسال: #۴۴
۲۹ مرداد ۱۳۹۲, ۰۸:۱۰ ب.ظ
(۲۹ مرداد ۱۳۹۲ ۰۵:۵۴ ب.ظ)eh3an2010 نوشته شده توسط:  شما یه زنگ بزن پارسه شیراز بگو گروه شاهسون که تخفیف ۳۰٪ میخان !!! بعد سوالتو بپرس تا ۱۰۰٪ جواب بگیری! :ی
راست میگن آقا احسان ولی فکر کنم چون نمیدونست چند نفر میخوایم گروهی جمع بشیمBig Grin گفت تخفیف از ۲۵ تا ۳۰% !!

پتانسیل انسان آنقدر زیاد است که میتواند صد زندگی همزمان داشته باشد. ما میتوانیم بیاموزیم و در هرچیزی متخصص شویم.

درس و دانشگاه یعنی مانشت و دیگر هیچ
Big Grin
۰
۰
ارسال: #۴۵
۲۹ مرداد ۱۳۹۲, ۰۸:۴۳ ب.ظ
اقای شاهسون دوست عزیز حالا خیلی مونده تا آزمون ها
واسه ثبت نام عجله نکنید بزارید جمعیت گروه بیشتر بشه تخفیف بالاتر بگیریم
اگه ۵۰ به بالا بشیم مجبورن بهمون تخفیف خوبی بدن
بهشون هشدار میدیم که اگه تخفیف بالا ندین میرم تو موسسه رقیب ثبت نام میکنیم همگی
شما با تهران هم یه صحبتی بکنی بد نیست شاید دست موسسات شهرستان بسته باشه در زمینه تخفیفات

۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: pooyaa , afa90

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دانلود سوالات استعداد تحصیلی ازمون دکتری ۹۱ انرژی مثبت ۱۶ ۱۹,۶۸۱ ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۲:۳۲ ق.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۲۰ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش معماری کامپیوتر انرژی مثبت ۱ ۴,۱۷۹ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۸ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش نرم افزار انرژی مثبت ۶ ۹,۴۶۷ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۷ ق.ظ
  بحث در مورد نتایج اولیه ازمون دکتری ۹۲ mkiani ۳۷ ۳۰,۳۲۳ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۱۹ ق.ظ
  ازمون های استخدامی فراگیر و امزش وپرورش شانی ۰ ۱,۷۹۰ ۲۸ شهریور ۱۳۹۹ ۰۲:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: شانی
  فروش کتاب های کنکور ارشد کامپیوتر پارسه و پوران پژوهش sems ۳ ۵,۴۴۸ ۱۶ دى ۱۳۹۸ ۰۲:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: roxana.r
  تخفیف گروهی آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف برای اعضای مانشت در سال ۹۹ عزیز دادخواه ۱۲ ۷,۶۸۵ ۲۵ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  ازمون ها و جامعه آماری کدوم موسسه برا ارشد بهتره؟ Fzjn ۲ ۵,۱۱۴ ۲۲ مهر ۱۳۹۸ ۰۳:۵۷ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
Exclamation فروش کتاب های کنکور ارشد نرم افزار کامپیوتر(پارسه و پوران پژوهش) bayron ۰ ۲,۹۶۲ ۲۱ اسفند ۱۳۹۷ ۰۴:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: bayron

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close