زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۱:۰۲ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

تخفیف بیش از ۳۰٪ ازمون های پارسه

ارسال: #۴۶
۲۹ مرداد ۱۳۹۲, ۰۹:۲۰ ب.ظ
(۲۹ مرداد ۱۳۹۲ ۰۸:۴۳ ب.ظ)mgshervin نوشته شده توسط:  اقای شاهسون دوست عزیز حالا خیلی مونده تا آزمون ها
واسه ثبت نام عجله نکنید بزارید جمعیت گروه بیشتر بشه تخفیف بالاتر بگیریم
اگه ۵۰ به بالا بشیم مجبورن بهمون تخفیف خوبی بدن
بهشون هشدار میدیم که اگه تخفیف بالا ندین میرم تو موسسه رقیب ثبت نام میکنیم همگی
شما با تهران هم یه صحبتی بکنی بد نیست شاید دست موسسات شهرستان بسته باشه در زمینه تخفیفات
عجله ای نیست ، استقبال خوبی شده تو این ۳ روز
تنها چیزی که واسه من مهم هست تمام کسایی که حتما میخوان پارسه برن و به این موسسه پول بدن حالا به هر طریقی کمتر هزینه پرداخت کنن ، نمیدونم کاش میشد یه طوری بود حتی ۱ نفر تبلیغ نمیشد که بخاد بیاد من خوشحالتر بودم!
بنده حتما من با چند شعبه دیگه هم صحبت میکنم واسه تخفیف بیشتر
از شما چه پنهون من خودمم دعوام باهاشون سر اینه که اونا میگن ۲۵٪ واسه این ۲۰ نفر من میگم دوستام اصلا زیر ۳۰٪ راضی نمیشن و منتظریم بیشتر بشیم
شما هم اگه وقت داشتین حتما شعبه های دیگه امار بگیرین ببینین بیشتر تخفیف نمیدن
بچه ها اگه دوس داشتن کسایی هم که مدرسان میخان ثبت نام کنن منظورم بچه های مانشت هست خواستن واسه اونهام با مدرسان صحبت میکنم دیگه اونم مثل همین با یکی از موسسات هماهنگ میکنم سوالاشونو بپرسن منم لیست و کارای تخفیف رو انجام میدم البته جناب جهانی هم که کتاب مهندسی نرم مدرسان رو نوشتن هم میتونن کمک کنن

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۲
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: Morris
ارسال: #۴۷
۲۹ مرداد ۱۳۹۲, ۰۹:۴۹ ب.ظ
من با شعبه یوسف آباد که صحبت کردم،گفتن هر تعداد که باشین بیشتر از ۲۰% تخفیف نمیدیم!! ولی مثل اینکه شعبه شیراز فرق داره.
حالا من ۵شنبه حضوری میرم پارسه ببینم چه خبره.
۲
۰
ارسال: #۴۸
۲۹ مرداد ۱۳۹۲, ۱۰:۰۴ ب.ظ
به نظر من هم عجله نکنید.

هنوز تا آبان وقت زیاده.

There is no there there.
۰
۰
ارسال: #۴۹
۲۹ مرداد ۱۳۹۲, ۱۰:۲۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ مرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۵ ب.ظ، توسط fz_916.)
پیشنهاد خیلی خوبیه. دستتون درد نکنه.
به نظر من یه تاریخ مشخص کنید مثلا ۱۰شهریور، تا اون تاریخ همه به شما اطلاع بدن. تا این تاریخ می تونیم بین دوستامون مطرح کنیم و تعدادمون رو ببریم بالاتر و تخفیف بیشتری بگیریم.
۱
۰
ارسال: #۵۰
۲۹ مرداد ۱۳۹۲, ۱۰:۵۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۰۵ ب.ظ، توسط eh3an2010.)
(۲۹ مرداد ۱۳۹۲ ۰۹:۴۹ ب.ظ)afa90 نوشته شده توسط:  من با شعبه یوسف آباد که صحبت کردم،گفتن هر تعداد که باشین بیشتر از ۲۰% تخفیف نمیدیم!! ولی مثل اینکه شعبه شیراز فرق داره.
حالا من ۵شنبه حضوری میرم پارسه ببینم چه خبره.

نامردا میدونن تخفیفم ندن خیلیامون ثبت نام میکنیم!! ولی کور خوندن ما زرنگتریم!! :ی

(۲۹ مرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۰۴ ب.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  به نظر من هم عجله نکنید.

هنوز تا آبان وقت زیاده.

عجله ای نیس ولی بعضی دوستان ازمون و جزوه میخان من پیشنهاد میکنم جزوشون رو زودتر خودشون تهیه کنن

(۲۹ مرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۲۶ ب.ظ)fz_916 نوشته شده توسط:  پیشنهاد خیلی خوبیه. دستتون درد نکنه.
به نظر من یه تاریخ مشخص کنید مثلا ۱۰شهریور، تا اون تاریخ همه به شما اطلاع بدن. تا این تاریخ می تونیم بین دوستامون مطرح کنیم و تعدادمون رو ببریم بالاتر و تخفیف بیشتری بگیریم.

شما اینو میگی! تو ۳ روز ۲۲ نفر اومدن فک کنم هر کی میخاد پارسه ثبت نام کنه اینقد صب کنیم همه بیان تو گروهمون با پارسه سر جنگ برداریم!!! :ی

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۱
۰
ارسال: #۵۱
۳۰ مرداد ۱۳۹۲, ۰۱:۲۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ مرداد ۱۳۹۲ ۰۱:۳۱ ق.ظ، توسط Morris.)
تبلیغات جدید مدرسان شریفو دیدید ؟
می گه به اعضای مانشت تخفیف میده ! Big Grin
بالای ۳۰ نفر ۵۰ درصد تخفیف میده ! Big Grin

مثل اینکه موسسات کنکوری دارن از نزدیک این موضوعو مونیتور می کنند ! Wink
فکر می کنم تا حالا پارسه هم فهمیده باشه اوضاع از چه قرار ! Wink
مدرسان داره ۵۰ درصد تخفیف می ده ! لااقل پارسه ۴۰ درصد تخفیف بده ! Angel (طمع !!!)
۳
۰
ارسال: #۵۲
۳۰ مرداد ۱۳۹۲, ۰۲:۱۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ مرداد ۱۳۹۲ ۰۲:۳۰ ق.ظ، توسط eh3an2010.)
(۳۰ مرداد ۱۳۹۲ ۰۱:۲۹ ق.ظ)Morris نوشته شده توسط:  تبلیغات جدید مدرسان شریفو دیدید ؟
می گه به اعضای مانشت تخفیف میده ! Big Grin
بالای ۳۰ نفر ۵۰ درصد تخفیف میده ! Big Grin

مثل اینکه موسسات کنکوری دارن از نزدیک این موضوعو مونیتور می کنند ! Wink
فکر می کنم تا حالا پارسه هم فهمیده باشه اوضاع از چه قرار ! Wink
مدرسان داره ۵۰ درصد تخفیف می ده ! لااقل پارسه ۴۰ درصد تخفیف بده ! Angel (طمع !!!)

صد البته که مانیتور میکنن
خوشحالم از فواید این تاپیک یکم موسسها به خودشون اومدن
واقعا تو این ۳-۴ روز استقبال واسه تخفیف عالی بوده نزدیک ۲۴ نفر اعلام امادگی کردن و تا ۲ ماه اینده حتما خیلی بیشتر میشه
من از تمام کسانی که اعلام امادگی کردن فقط واسه پارسه بوده
و خوشحالم که مدرسان هم همچین تخفیفی میده

هر کسی مدرسان خداست بره به هیچ وجه زیر ۵۰٪ کوتاه نیاد
و ثبت نام نکنین و صبر کنین تا ضرر نکنین
این تاپیک و تخفیف مدرسان رو به موسسه پارسه شیراز اعلام میکنم تا حتما تخفیف رو بیشتر کنن
چون مدرسان اومده اینجا میگه ۳۰ نفر ۵۰٪ پس پارسه هم باید کوتاه بیاد
برگ برنده ما تعداد اعضای گروهمون هست که به شدت داره زیاد میشه و تنها هدفمون این هست که واسه بچه هایی که میخوان ازمون بدن و بازم تاکید میکنم هیچ فرقی نمیکنه کدوم موسسه حداقل هزینه رو بدن
درود به بچه های مانشت که همکاریشون فقط به نفع خودشون تموم میشه

بچه ها این مدرسان هم بخواین شرکت کنین نمیشه که هر کسی زنگ بزنه به این خانوم ناصری که مدرسان گفته و ثبت نام کنه
چون عمرا زیر بار برن مثلا ۳۰ تا هم ثبت نام کنن اونا میگن ۱۰نفرتون اومدین چون رسمش اینه بگن کم هستین تا خودتونو به اب و اتیش بزنین بقیه رو راضی کنین تا تخفیف بیشتر بشه
ببینین اصلا عجله ای نیست
واسه مدرسان هم حتما باید یکی لیست بچه ها رو جمع کنه تا هم نظم داشته باشه کارها هم مثلا شدن ۴۰ نفر چون به ۳۰ نفر ۵۰٪ تخفیف میده به اون هم ۶۰٪ تخفیف بده
مطمئن باشین موسسها میتونن ۹۰٪ هم تخفیف بدن!!!
خداییش کدومتون فک میکردین پارسه بگه ۳۰٪ و مدرسان هم اینقد تخفیف بده
مهم نیست کی لیست جمع کنه فقط یکی سر گروه بشه تا بتونه به نفع گروه کار کنه به نفع دوستای خودش
پس عجله نکین و سعی کنین گروهتون دور هم جمع بشه یه تخفیف ۶۰-۷۰٪ بگیرین!
پارسه هم مجبوره کوتاه بیاد تا ثبت نام کنیم
ان شاله ۲ ماه اینده هممون با نصف قیمت ثبت نام کنیم

۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Morris , سجاد۶۷
ارسال: #۵۳
۳۰ مرداد ۱۳۹۲, ۰۲:۵۷ ق.ظ
ببخشید چندتا سوال برام پیش اومده:
اگه از نمایندگی شیراز ثبت نام میشیم چه طور تو شهر خودمون آزمون میدیم؟؟؟
اگه نمایندگی شهرمون قبول نکنه چی؟؟؟
هزینه آزمون هارو نمایندگی شهر خودمون باید پرداخت کنیم؟
۱
۰
ارسال: #۵۴
۳۰ مرداد ۱۳۹۲, ۱۰:۰۱ ق.ظ
RE: تخفیف بیش از ۳۰٪ ازمون های پارسه
سلام دوستان منم هستم
البته برای آزمون های ۱۰۰%
چون نمی تونم با برنامه پارسه پیش برمBig Grin
۰
۰
ارسال: #۵۵
۳۰ مرداد ۱۳۹۲, ۱۰:۰۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ مرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۱۰ ق.ظ، توسط eh3an2010.)
(۳۰ مرداد ۱۳۹۲ ۰۲:۵۷ ق.ظ)fatima.sr68 نوشته شده توسط:  ببخشید چندتا سوال برام پیش اومده:
اگه از نمایندگی شیراز ثبت نام میشیم چه طور تو شهر خودمون آزمون میدیم؟؟؟
اگه نمایندگی شهرمون قبول نکنه چی؟؟؟
هزینه آزمون هارو نمایندگی شهر خودمون باید پرداخت کنیم؟

یه تماس بگیرین نمایندگی شیراز که این تخفیف را بهمون میده تا جوابتون رو دقیق بدن
گروه تخفیف ۳۰٪ شاهسون!

(۳۰ مرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۰۱ ق.ظ)paria_107 نوشته شده توسط:  سلام دوستان منم هستم
البته برای آزمون های ۱۰۰%
چون نمی تونم با برنامه پارسه پیش برمBig Grin

کلی هنوز وقت هست که خودتون را هماهنگ کنین با ازمونها !
اوکی فقط اگه هستین حتما اس بدین تو لیست من باشین

۰
۰
ارسال: #۵۶
۳۰ مرداد ۱۳۹۲, ۱۰:۵۵ ق.ظ
سلام
۲ ماه چیه دوست من ؟
میخایم زودتر تکلیف مشخص بشه کتابارم یه باره بگیریم بره
اینجوری همینام که جمع شدن بیخیال میشن
همچنین واسه برنامه ریزی دقیقو بودجه بندی آزموناش
ممنون
۰
۰
ارسال: #۵۷
۳۰ مرداد ۱۳۹۲, ۱۰:۵۶ ق.ظ
سلام
تا کی وقت داریم خبر بدیم؟
آخه وقتی هنوز نتایج نیومده نمیشه به فکر آزمون بود
۰
۰
ارسال: #۵۸
۳۰ مرداد ۱۳۹۲, ۱۱:۲۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ مرداد ۱۳۹۲ ۰۱:۵۴ ب.ظ، توسط هاتف.)
سلام
لطفا همه بچه ها به عرایض بنده توجه کنند:

چطور به این طرح میشه اعتماد کرد؟
درباره نحوه اعتماد به این طرح; سایت رسمی پارسه در بخش نمایندگی های خودش
شماره تلفن و آدرس دفتر شیراز رو اعلام کرده،
سایت نمایندگی شون توی شیراز هست.
من امروز با دفتر نمایندگی پارسه توی شیراز تماس گرفتم و گروهی که آقای شاهسون تشکیل دادند و موضوع تخفیف گروهی رو تایید کردند و به یه سری سوالات جواب دادند.

روند ثبت نام
روند ثبت نام به این صورت خواهد بود که شما مبلغ ثبت نام رو پس از کسر تخفیف به حساب پارسه واریز میکنید، به من دو شماره حساب دادند که هرچند حساب حقوقی به نام موسسه نیست ولی قابل اطمینان هست از این جهت که به نام شخصی است که توی خود سایت رسمی پارسه مسئول دفتر نمایندگی شیراز معرفی شدند.
بعد از واریز وجه اسکن فیش واریزی رو برای نمایندگی شیراز ایمیل میکنید و اونها کار ثبت نام شما رو انجام میدهند و یه کد داوطلبی پارسه ای بهتون میدن که میتونید از طریق سایت رسمی خود پارسه وارد پنل کاربری تون بشید (بخش پارسه من)

تکلیف بچه هایی که توی شهری جز شیراز هستند؟
برای بچه هایی که ساکن استانی جز فارس هستند هم باید یک فرم انتقالی پُر بشه و به امضا و مهر دفتر شیراز برسه، خانم اسدی توی دفتر شیراز گفتند که این فرم رو براتون ایمیل میکنند و شما پرینت میگیرید و میبرید توی شهر خودتون این فرم رو تحویل میدید و کار تمومه.

تا این لحظه بچه های گروه به ۲۵ نفر رسیدند و من اصرار دارم ثبت نام ها زودتر شروع بشه تا بچه ها متفرق نشن و تعدادمون کم نشه، نماینده ی شیراز گفته همین بچه ها میتونند شروع به ثبت نام با روند بالا و تخفیف ۳۰% کنند و به تدریج تعداد افراد از مرز ۳۰ نفر عبور کنه پس کسایی که تصمیم قطعی برای ثبت نام به این شیوه گرفتند لازم نیست صبر کنند و همگی با هم ثبت نام کنند.
فقط اگر کسی خواست از صحت و سقم این مطالب مطمئن تر بشه میتونه با نمایندگی دفتر شیراز که شماره اش توی سایت پارسه هست تماس بگیره و البته بگه که عضو گروه آقای شاهسون هست، قبل اش به آقای شاهسون sms داده باشه که توی لیست ایشون قرار بگیره، چون لازمه لیست افراد رو ایشون به دفتر شیراز تحویل بدهند.

پ.ن: پیرو تماس اخیرم با نمایندگی ویرایشی روی توضیحات بخش فرم انتقالی انجام شد.

هفت شهر عشق را عطار گشت، ما هنوز اندر خم یک کوچه ایم!
۴
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: m@hboobe , Morris
ارسال: #۵۹
۳۰ مرداد ۱۳۹۲, ۱۱:۵۰ ق.ظ
ممنون از هاتف جان ، لطفا کسی ثبت نام کرد حتما هم باز اس بده تا امار ثبت نامی ها رو هم داشته باشیم.

۱
۰
ارسال: #۶۰
۳۰ مرداد ۱۳۹۲, ۱۲:۰۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ مرداد ۱۳۹۲ ۱۲:۰۸ ب.ظ، توسط ahmad_gh1369.)
ببخشید الام منکه اصفهانم چیکار کنم دقیقا؟
این فرم و باید اول بگیرم؟
نمیشه میلش کنن یا فاکس که زحمت کسی نشه
یا تلفنی حتی هماهنگ کنن؟
اگه میشه واضح تر بگید :دی
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دانلود سوالات استعداد تحصیلی ازمون دکتری ۹۱ انرژی مثبت ۱۶ ۱۹,۶۷۸ ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۲:۳۲ ق.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۱۶ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش معماری کامپیوتر انرژی مثبت ۱ ۴,۱۷۹ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۸ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش نرم افزار انرژی مثبت ۶ ۹,۴۶۶ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۷ ق.ظ
  بحث در مورد نتایج اولیه ازمون دکتری ۹۲ mkiani ۳۷ ۳۰,۳۱۷ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۱۹ ق.ظ
  ازمون های استخدامی فراگیر و امزش وپرورش شانی ۰ ۱,۷۸۹ ۲۸ شهریور ۱۳۹۹ ۰۲:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: شانی
  فروش کتاب های کنکور ارشد کامپیوتر پارسه و پوران پژوهش sems ۳ ۵,۴۳۹ ۱۶ دى ۱۳۹۸ ۰۲:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: roxana.r
  تخفیف گروهی آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف برای اعضای مانشت در سال ۹۹ عزیز دادخواه ۱۲ ۷,۶۸۱ ۲۵ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  ازمون ها و جامعه آماری کدوم موسسه برا ارشد بهتره؟ Fzjn ۲ ۵,۱۱۳ ۲۲ مهر ۱۳۹۸ ۰۳:۵۷ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
Exclamation فروش کتاب های کنکور ارشد نرم افزار کامپیوتر(پارسه و پوران پژوهش) bayron ۰ ۲,۹۶۰ ۲۱ اسفند ۱۳۹۷ ۰۴:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: bayron

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close