زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۲:۱۹ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

تخفیف بیش از ۳۰٪ ازمون های پارسه

ارسال:
۲۶ مرداد ۱۳۹۲, ۰۶:۵۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۱ مرداد ۱۳۹۲ ۱۲:۰۱ ب.ظ، توسط eh3an2010.)
۱. این تاپیک برای ثبت نام گروهی و تخفیف گروهی هست
۲. لطفا فقط حتما حتما با اس بهم اعلام کنین هستین
۳. هزینه ثبت نام از طریق سایت پارسه پرداخت میشه
۴. هر کسی خواست زنگ بزنه نمایندگی شیراز بگه تو گروه شاهسون هستم ولی اونجا اسم نویسی نکنه چون ممکنه به من نگن گروهمون زیاد شده پس حتما اس بدین!
------
بچه ها من با یکی از موسسه پارسه در مورد سایت ارشد عمران که تخفیف ۲۰٪ میده صحبت کردم و تونستم ۳۰٪ تخفیف واسه خودم بگیرم با کلی چونه زنی!!!
بعد گفتم به من که تخفیف میدین به دوستام چطور گفتن تماس میگیرن
بعدش با کلی صحبت قرار شد تو سایت یکی از نمایندگی ها صفحه ای درست بشه که بچه های ای تی و کامپیوتر با حداقل تخفیف ۳۰٪ ثبت نام کنن
یعنی گروه بچه های مانشت
و گفتن هر چقدر تعداد بیشتر تخفیفتون بالاتر میره
من اصلا اصلا قصدم تبلیغ نیست واین رقابت
چون ارشد عمران ۲۰٪ میده اینجا بیش از ۳۰٪ اونم هر چی بیشتر تخفیفم بیشتر
خوب قرار شد تو سایت یکی از نمایندگی پارسه این صفحه درست بشه که معتبر هم باشه تا من دوستامو اونجا لینک بدم
من باز صحبت میکنم
فقط نمیدونم بچه ها چن نفر هستن
واسه ازمون ۳۰٪ حداقل
واسه ازمون و جزوه ۳۵٪ حداقل

بچه ها تحقیق کنین عمرا جایی بیشتر از ۲۰٪ تخفیف بدن
اگه دادن برین اونجا ولی مطمئن باشین اینجا ۵۰ نفر بشیم بیشتر از
۱۶۰ تومن هم تخفیف میگیریم
به من هم گف دوستات بیان به خودت ۵۰٪ تخفیف میدیم گفتم من دوستام خیلی کمکم کردن خیلی خوشحال میشیم ۳۰٪ تخفیف بگیریم و واسه خودم اصلا مهم نیس تخفیفم بیشتر بشه
بازم نظر خودتون
اگه اصلا فکر خوبی نیس تاپیک پاکم بشه مهم نیست.

--------------
ویرایش ۱:
بچه ها لطفا هر کسی میخاد و ۱۰۰٪ هست با خطش تو یه اس ،
رشتش ، نام خانوادگی ، ایمیل و اسم شهرس رو واسم بفرسته
۰۹۱۷۲۲۸۵۸۲۴
--------------
بچه ها پرداخت فقط و فقط از طریق سایت خود پارسه هست
-------------
همین که تعداد به ۳۰ نفر این حدا برسه میتونیم ثبت نام کنیم
----------
ویرایش ۳

بچه ها لطفا هر کسی زنگ زد موسسه شیراز بگه تو گروه شاهسون هستم و حتما به من اس بده تا شمارشو داشته باشم
چون خیلی لیستتون دست من نباشه میگن گروهتون هی اعضاش کمه بیشتر بشه
پس طرف خودتون باشین نه موسسات ما فقط هدفمون گرفتن تخفیفه
اینم که موسسه رو اعلام کردم چون نگین کلاه برداریه!!
اصلا هم عجله ای نیس ۲ ماه مونده به ازمونها
پس به دوستاتون تو گروه وفادار باشین
واسه اطمینان هم خواستین حتما زنگ بزنین
با تشکر!!
--------
ویرایش ۴
سلام دوستان عزیز
طبق قولی که داده بودم واسه تخفیف و همکاری که بچه ها داشتن
از دیروز دیگه خیلی کم بچه ها اس دادن ، پس دیگه جهت احترام به همه کسانی که شرکت کردن توی گروه و حتما میخوان ازمون رو شرکت کنن بنده بارها با موسسه صحبت کردم و امروز تصمیم بر این شد که همین لیست رو ثبت نام کنن
چون لیست نهایی فقط ۲۳ نفر هست ۳۰٪ تخفیف ازمون و جزوه و ۲۵٪ تخفیف ازمون برای این تعداد میسر شد!! (جمله بندیو داشتین!!!:ی)
من نهایت فن چونه زنی و همه چی ۵٪ کمتر از چیزی بود که گفته بودم ولی تا قبل ازمون گروهمون بیشتر بشه حتما ۵٪ رو برمیگردونن
بچه ها من لیست کسانی که شرکت کردن رو پایین نوشتم(شفاف سازی !!!:ی) به ترتیبی که اس دادن فقط تیکه مشخصات و یه تیکه از شماره رو پاک کردم هر کی نیس بگه!!

الان یکی میاد میگه مدرسان اینقد تخفیف میده یا پارسه باید بیشتر تخفیف بده و هر چیزی به نظر من همین تخفیفم واسه کسایی که مثل خودم پارسه میخوان برن در حال حاضر بهترین انتخابه!! باز هم هر طور خودتون صلاح میدونین
واسه اینم که هزینه رو یک جا ندین
باهاتون تماس میگیرن ازشون بپرسین و میگن چیکار کنین همینطور واسه ثبت نام

برای اطمینان از طرح همونطور که هاتف جان گفتن با پارسه تماس بگیرین

یادتون نره ثبت نام شدهاش به من اس بدن
ممنون!!

+۹۸۹۳۵۵۳,esfahan
+۹۸۹۳۵۵۰,tehran
+۹۸۹۱۱۶۴,gorgan
+۹۸۹۱۳۶۲,esfahan
+۹۸۹۳۸۹۷,ghaemshahr
+۹۸۹۳۵۴۱,karaj
+۹۸۹۱۳۵۱,ardakan
+۹۸۹۱۳۵۱,ardakan
+۹۸۹۱۲۶۷,tehran
+۹۸۹۳۶۷۰,esfahan
+۹۸۹۱۴۱۸, ?!
+۹۸۹۱۲۷۸,tehran
+۹۸۹۱۳۲۲,esfahan
+۹۸۹۱۲۷۳,tehran
+۹۸۹۱۳۳۸,esfahan
+۹۸۹۳۷۵۷,tehran
+۹۸۹۳۷۷۳,tehran
+۹۸۹۳۵۸۸,ahwaz
+۹۸۹۳۷۸۸, ??
+۹۸۹۱۲۱۴,tehran
+۹۸۹۳۹۶۲,tehran
+۹۸۹۳۹۶۱,yazd

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۷
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: pinar , sss , pooyaa , Morris , reza6966 , Fardad-A , zibaziba , Afroz , ماه بانو , elynn66 , mohammad.ardeshiri , sina89 , farhud , paria_107
ارسال:
۲۶ مرداد ۱۳۹۲, ۰۸:۰۶ ب.ظ
منم میخوام!!!! باید چیکار کنم؟!!!!
۰
۰
ارسال:
۲۶ مرداد ۱۳۹۲, ۱۰:۰۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ مرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۰۵ ب.ظ، توسط pooyaa.)
منم هستمممممممممممممممم
لطفا دوستان دیگه ای هم اگر میخوان بیان همینجا اعلام کنند تا دوستمون بتونه واسمون یه تخفیف خوب بگیرهWink
۰
۰
ارسال:
۲۶ مرداد ۱۳۹۲, ۱۰:۱۶ ب.ظ
سلام.
منم می خوام.
بسیار ممنون بابت این شرایط که بوجود آوردید.
فقط یک سوال دارم. اونم اینه که آیا این تخفیف همه جا قابل استفاده است ؟
مثلا من تو یه شهرستان هستم و این موسسه که می فرمایید تو یه شهرستان دیگست، چطور باید انتقالی انجام بشه یا اصلا امکان انتقالی وجود داره ؟
کلا شرایط انتقالی چطوریه ؟
۰
۰
ارسال:
۲۶ مرداد ۱۳۹۲, ۱۱:۲۶ ب.ظ
تاپیک اولو ویرایش کردم شمارمو گزاشتم تا فردا پس فردا ببینم قضیه راه افتادن سایت و لینک چطوره
بچه ها شرمنده من یه چیزی بگم من کلا عادت پست دادن و زود زود چک کردن و جواب دادن ندارم پس اگه دیر شد ببخشید
درباره این که چطوری انتقالی و این حرفا
بچه ها شما مثل سایت ارشد عمران تو پارسه ثبت نام میکنین و تو نمایندگی که میخاین برین معرفی میشین
من که صحبت کردم راستیتش طبق گفته اقا فرداد اوضاع مالی موسسات بده !!! و هر نمایندگی دنبال حداکثر مشتری هست هر چی بیشتر بهتر!
خوب موند ۴۶ تا دیگه!!!

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
ارسال:
۲۷ مرداد ۱۳۹۲, ۱۱:۰۰ ق.ظ
سلام منم قصد چیزی ندارم اما دوستای دانشگاهی من از چندین رشته جمع شدن و رفتن مدرسان و همه آزمونها رو ثبت نام کردن و گفتن اگه بالای ۲۵ نفر بشن میشه ۲۲۰ تومن و اگه زیر ۲۵ تا باشن(فک کنم باید حداقل ۱۰ میبودن) ۲۷۵ تومن
۳ روز پیش هم ثبت نام کردن

Blushخدا یـــــــــــا شکــــــــــــــــرتAngel

هر چی که خدا بخواد همون میشه

آرامش سهم قلبیست که در تصرف خداست؛
۰
۰
ارسال:
۲۷ مرداد ۱۳۹۲, ۰۱:۱۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ مرداد ۱۳۹۲ ۰۱:۱۶ ب.ظ، توسط Fardad-A.)
تخفیف ۴۰ درصد مکررا" از من هم پرسیده میشود.
خب یه کمپین همینجا راه بندازین سی چهل نفر بشید باور کنید پنجاه درصد هم وقتی یکجا ثبت نام کنید تخفیف میدن.
اگه لازم به چک و چانه بود بگید نیرو بفرستیم.Big Grin
میشه همه شهرها را از تهران ثبت نام کرد. فقط یه نفر که مورد اعتماد همه باشد نماینده بقیه بشود و بتواند برای همه تون ثبت نام کند.

اگه کمک هم از ما ساخته است تا بتوانید کار را با سهولت و قیمت کمتری انجام بدید بگید تا انجام بشه.
البته من تشویق به ثبت نام یا تبلیغ نمیکنم و شاید بجز جامع آخرش بقیه اش چندان موثر نباشد ولی اگه کسی اصرار به ثبت نام دارد من پیشنهاد کردم.
اگه کسی هم هزینه اش را ندارد یا برایش سخت است سوالات آزمونها معمولا" یکی دو روز بعد از آزمون در مانشت هست. در واقع این آزمونها بیشتر برای عادت به ۳-۴ ساعت امتحان دادن و تطبیق وقت مفیده وگرنه از نظر شباهت به سوالات کنکور یا تاثیر رتبه اش خیلی بدرد نمیخوره.

از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر ............ یادگاری که در این گنبد دوار بماند..
.
۶
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Morris , sir_ams , reza6966 , mgshervin , xani , hamid88 , fatemehkh
ارسال:
۲۷ مرداد ۱۳۹۲, ۰۱:۵۶ ب.ظ
من هم هستم - تا ببینیم چی میشه !!!!!!!!!!!!!!!
۰
۰
ارسال:
۲۷ مرداد ۱۳۹۲, ۰۲:۱۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ مرداد ۱۳۹۲ ۰۲:۲۲ ب.ظ، توسط eh3an2010.)
اقا فردا چشم حتما موقع ثبت نام تعدادمون که زیاد باشه میشه خوب چونه زد ، خداییش من واسه خودم تنها یک ساعت چونه زدم که ۳۰٪ گرفتم خانومه دیگه کم اورد!! مطمئن باشین این تعداد حتما بیشتر میشه!
بچه ها این تخفیف گروهی هست من صحبت کردم قول دادن تخفیف بالای ۳۰٪ بدن فقط حرفشون اینه که باید تعدادتون بالا بره
پرداخت هزینه هم از طریق سایت پارسه خواهد بود
بچه ها تا الان چند نفری به من اس دادن ، فقط همت کنین بیاین گروهی ثبت نام کنین تخفیف خوبی میگیرم
تخفیف بیشتر فقط به تعداد بیشتر بودن هست پس لطف کنین به دوستاتون هم بگین
من امروز صحبت کردم گفتن تعدادتون به ۳۰ نفر برسه ۱۰۰٪ میشه و لینک تو صفحه پارسه درست میشه تا بچه ها بتونن ثبت نام کنن
لصفا فعلا واسه اعلام امادگیتون به من اس بدین
من فقط لیست بچه ها رو جمع میکنم تا یه تعداد که حتمی هست بیاد دستم و اعلام کنم
-----
بچه ها واقعا من خوشحال میشم بتونم این کارو انجام بدم و یه کمک کوچیکی به همه دوستای مانشتیم بکنم

۰
۰
ارسال: #۱۰
۲۷ مرداد ۱۳۹۲, ۰۳:۰۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ مرداد ۱۳۹۲ ۰۳:۱۰ ب.ظ، توسط reza6966.)
باید هر ۸ مرحله رو ثبت نام کرد ؟ یا میشه جامع ها رو تنها ثبت نام کرد ؟

نقل قول: شهریه آزمون‌ها :

آزمون‌های ۱۲ مرحله‌ای (۸ مرحله آزمون حضوری + ۴ مرحله آزمون PSE)
۴۹۰ هزار تومان

آزمون‌های ۸ مرحله‌ای (۲ مرحله آزمون ۵۰ درصدی + دو مرحله آزمون ۱۰۰ درصدی + ۴ مرحله آزمون PSE)
۳۳۰ هزار تومان

آزمون‌های ۶ مرحله‌ای (دو مرحله آزمون ۱۰۰ درصدی + ۴ مرحله آزمون PSE)
۲۳۰ هزار تومان

واسه ثبت نام همین ۳ انتخاب وجود داره ؟
۰
۰
ارسال: #۱۱
۲۷ مرداد ۱۳۹۲, ۰۴:۲۷ ب.ظ
(۲۷ مرداد ۱۳۹۲ ۰۳:۰۵ ب.ظ)reza6966 نوشته شده توسط:  باید هر ۸ مرحله رو ثبت نام کرد ؟ یا میشه جامع ها رو تنها ثبت نام کرد ؟

نقل قول: شهریه آزمون‌ها :

آزمون‌های ۱۲ مرحله‌ای (۸ مرحله آزمون حضوری + ۴ مرحله آزمون PSE)
۴۹۰ هزار تومان

آزمون‌های ۸ مرحله‌ای (۲ مرحله آزمون ۵۰ درصدی + دو مرحله آزمون ۱۰۰ درصدی + ۴ مرحله آزمون PSE)
۳۳۰ هزار تومان

آزمون‌های ۶ مرحله‌ای (دو مرحله آزمون ۱۰۰ درصدی + ۴ مرحله آزمون PSE)
۲۳۰ هزار تومان

واسه ثبت نام همین ۳ انتخاب وجود داره ؟
شما واسه هر کدوم ثبت نام کنین ۳۰٪ تخفیف میگیرین

۰
۰
ارسال: #۱۲
۲۷ مرداد ۱۳۹۲, ۰۴:۳۴ ب.ظ
میشه توضیح بدین این pes چی هست ؟؟؟؟؟؟؟ میشه اینو ثبت نام نکنیم
۰
۰
ارسال: #۱۳
۲۷ مرداد ۱۳۹۲, ۰۶:۱۵ ب.ظ
(۲۷ مرداد ۱۳۹۲ ۰۴:۳۴ ب.ظ)hiddenman نوشته شده توسط:  میشه توضیح بدین این pes چی هست ؟؟؟؟؟؟؟ میشه اینو ثبت نام نکنیم

۴ تا ازمون هست که اینترنتی هست
خیر این ۴ تا روی بقیه هست!!
شما سوالو میبینین نتونستین جواب بدین راهنماییتون میکنه و میگه چه پیش نیازهایی لازمه تا بتونین سوال رو جواب بدین
من این اطلاعات رو از روی دموی ازمون که دیدم گفتم!!

۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: hiddenman
ارسال: #۱۴
۲۷ مرداد ۱۳۹۲, ۰۶:۳۴ ب.ظ
RE: تخفیف بیش از ۳۰٪ ازمون های پارسه
(۲۷ مرداد ۱۳۹۲ ۰۴:۳۴ ب.ظ)hiddenman نوشته شده توسط:  میشه توضیح بدین این pes چی هست ؟؟؟؟؟؟؟ میشه اینو ثبت نام نکنیم
۴تا ازمونه اینترنتی هستش ک از زمان ثبت نام ۲۷ام هرماه ۲۵% درصدی شروع میشه ک اگه سوای رو غلط بزنی وقتی میری سوال بعدی بهت میگه سوال قبلیت غلط بوده یا درست

دنیا اگه تاریک شد
دستای فانوسو بگیر
با من بیا با من بیا
چیزی نمونده از مسیر
سرما و سوز برف رو
آهسته پشت سر بذار
امروز وقت خواب نیست
ما با همیم طاقت بیار
طاقت بیار رفیق
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: hiddenman
ارسال: #۱۵
۲۷ مرداد ۱۳۹۲, ۰۸:۱۳ ب.ظ
(۲۷ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۰۰ ق.ظ)sir_ams نوشته شده توسط:  سلام منم قصد چیزی ندارم اما دوستای دانشگاهی من از چندین رشته جمع شدن و رفتن مدرسان و همه آزمونها رو ثبت نام کردن و گفتن اگه بالای ۲۵ نفر بشن میشه ۲۲۰ تومن و اگه زیر ۲۵ تا باشن(فک کنم باید حداقل ۱۰ میبودن) ۲۷۵ تومن
۳ روز پیش هم ثبت نام کردن

ببخشید
قیمت آزمونهای مدرسان برای رشته آی تی چقدر هست؟ من پرسیدم گفتند ۵۵۰ هزار تومن این ۲۲۰ هزار تومن در مورد چه رشته ای هست؟

خدا نکنه تا آدم نشدیم دنیا بهمون رو بیاره.
خدا نکنه اگر چیزی شکستیم اون دل باشه.
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دانلود سوالات استعداد تحصیلی ازمون دکتری ۹۱ انرژی مثبت ۱۶ ۱۹,۶۷۹ ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۲:۳۲ ق.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۱۶ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش معماری کامپیوتر انرژی مثبت ۱ ۴,۱۷۹ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۸ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش نرم افزار انرژی مثبت ۶ ۹,۴۶۶ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۷ ق.ظ
  بحث در مورد نتایج اولیه ازمون دکتری ۹۲ mkiani ۳۷ ۳۰,۳۱۸ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۱۹ ق.ظ
  ازمون های استخدامی فراگیر و امزش وپرورش شانی ۰ ۱,۷۸۹ ۲۸ شهریور ۱۳۹۹ ۰۲:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: شانی
  فروش کتاب های کنکور ارشد کامپیوتر پارسه و پوران پژوهش sems ۳ ۵,۴۳۹ ۱۶ دى ۱۳۹۸ ۰۲:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: roxana.r
  تخفیف گروهی آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف برای اعضای مانشت در سال ۹۹ عزیز دادخواه ۱۲ ۷,۶۸۱ ۲۵ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  ازمون ها و جامعه آماری کدوم موسسه برا ارشد بهتره؟ Fzjn ۲ ۵,۱۱۴ ۲۲ مهر ۱۳۹۸ ۰۳:۵۷ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
Exclamation فروش کتاب های کنکور ارشد نرم افزار کامپیوتر(پارسه و پوران پژوهش) bayron ۰ ۲,۹۶۰ ۲۱ اسفند ۱۳۹۷ ۰۴:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: bayron

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close