زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۴:۴۳ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

مسائل مرتبط با ثبت نام و گرفتن خوابگاه دانشجویان ارشد شریف

ارسال: #۶۱
۱۲ شهریور ۱۳۹۲, ۱۲:۴۷ ق.ظ
آیا از واسط کابری سایت آموزش ناراضی هستید ؟!
آیا با این ظاهر کاربری حال نمی کنید؟!
دیگر نگران نباشید! با کلیک بر روی مربع های رنگی بالای صفحه سمت چپ تم (theme) سایت را عوض کنید!!!!!
نهایت تکنولوژی در طراحی سایت در سایت آموزش شریف!‌
هر دانشگاهی خواست بگه بیایم براش سایت آموزش بزنیم حالش رو ببره !!!!
----------------
آخه این چه وضع سایته؟؟؟!‌ رتبه منو زده ۲۱ !‌ محل تولد داش جمال رو زده کابل!!‌ محل قبولی رو زده واحد کیش!!!‌ توی لیست دانشگاه ها و شهر ها کلا چند تا شهر و دانشگاه رو آدم حساب کردن!‌ شماره دانشجویی من سه بار عوض شده !
خدا رحم کنه برای انتخاب واحد !‌
میترسم درس داده کاوی برداریم برامون روانکاوی دانشکده ی علوم انسانی ثبت شه !
ای خدااااااااااااااااااااااااااااااا

انقدر شکست میخورم تا راه پیروزی را یاد بگیرم
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amir V , omidranjbar , jimjamal , ali123321 , Computer92 , احسان مومنی
ارسال: #۶۲
۱۲ شهریور ۱۳۹۲, ۰۱:۰۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ شهریور ۱۳۹۲ ۰۱:۰۷ ق.ظ، توسط Amir V.)
برنامه آموزشی ارشد آی تی:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

سایت شریف فقط صفحه اولش آدمیزادیه. بقیش شبیه دانشگاه افغانستان هم نیست. خاک بر سرا.

There is no there there.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: jimjamal , احسان مومنی
ارسال: #۶۳
۱۲ شهریور ۱۳۹۲, ۰۱:۰۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ شهریور ۱۳۹۲ ۰۱:۱۴ ق.ظ، توسط انرژی مثبت.)
اصلا نگران نباشید تازه اول راهیدBig Grin
موارد بسیاری رو از این دست در شریف تجربه خواهید کرد Big Grin مثلا ما یه ۶ ماه دنبال اینترنت خوابگاه همش توی امور خوابگاه ها بودیم این رئیس و ایناشون همه با ما اشنا هستندBig GrinBig Grin
اگر گفتند باید تا یکی دو ماه تو نماز خونه باشید تا جا پیدا کنند که اسکانتون بدند باز هم مساله جدیدی نیست!! اگه دیدید برخورد کارکنان خوب نیست باز عادیه می تونید یه سر به بخش کارنامه ها بزنید کارمنداش خوش برخوردند کمی حالتون بهتر شه Smile

زمان انتخاب واحدم اگر دیدید مثلا ۶ واحد بهتون رسیده نگران نشید کاملا" قضیه طبیعی است Big Grin (دارم امادتون می کنم شکه نشید)
اگر دانشگاه قبلیتون خیلی بزرگ بوده مثل دانشگاه اصفهان از فضای کوچیک دانشگاه و ساختمونهای قرمزش هم تعجب نکنید همه چی بعد از یه مدت عادی می شه Smile

جو دانشگاه هم خوبه از در دانشگاه بیاید داخل دیگه عموما کسی باهاتون کاری نداره Smile)) اگه دیدید در دانشکده توی طبقه ها صندلی نیست که بشینید بدونید واسه اینه که بچه ها تجمع نکنن سرو صدا بشه پس بازم تعجب نکنید و اگر باز هم دیدید یه عده جوون توی یه طبقه روی زمین ولو شدن و دارن شبکه ای باز می کنند و اگر دیدید جلوی دانشکده کامپیوتر بچه ها دارن گل کوچیک می زنن بدونید همه چیز عادیه.
اگه دیدید یکی یه دوربین دستشه با یه میروفن می خواد مصاحبه کنه هم باز عادیه.
اگر دیدید یه ساختمون با ۸ طبقه کلاس کم داره دونید طراحیش نمی دونم چظوری بوده ضمن این که برخی اساتید یه اتاق و دو تا ازمایشگاه دارن جا کم اومده Smile))

غیر از این موارد چیزی به چشمتون خورد بدونید عجبیه Big Grin

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: jimjamal , omidranjbar , Amir V , sir_ams , Nima Masghadi , ali123321 , A.Nouri , Computer92 , ماه بانو , احسان مومنی , sepidsal , e2000
ارسال: #۶۴
۱۲ شهریور ۱۳۹۲, ۰۱:۱۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ شهریور ۱۳۹۲ ۰۱:۱۵ ق.ظ، توسط Amir V.)
اگه یکی گفت "میم مرام تو داش امیر" این هم طبیعیه؟
نه اون موقع میفهمی جمال داره میاد Big Grin

خانوم انرژی، خب اگه ترم اول ۶ واحد بدن که خیلی کمه! حداقل ۲۰ واحد میخوام Tongue
شوخی میکنم. ۹ واحد رو که باید بدن دیگه!

There is no there there.
۰
۰
ارسال: #۶۵
۱۲ شهریور ۱۳۹۲, ۰۱:۱۴ ق.ظ
برای انتخاب واحد مثلا اگه اون درسهایی که می خوایم برداریم ظرفیت نداشت چیزی برنداریم تا وقت ترمیم و این چرت و پرت ها اضافه کنیم؟! ظرفیت های درس ها زیاد میشه ؟!‌ آخه ۱۵ نفر برای اون همه دانشجوی کارشناسی و دکتری و ارشد ؟!
خب شاید من یه درسی رو دوست نداشته باشم اصلا بردارم زوریه ؟؟؟!!؟!
اگه به زوره که زور خر از همه بیشتره!!!!
اعصاب برای ما نذاشتن این چند روزه از بس استرس ثبت نام و انتخاب واحد و خوابگاه و بدبختی کشیدیم!!!!!
کل پروسه ی آمادگی برای کنکور و خود کنکور و انتظار برای نتایج یه طرف این پروسه ثبت نام یه طرف!‌
کلا آرامش به ما دانشجوهای این مملکت نیومده انگار!

۰
۰
ارسال: #۶۶
۱۲ شهریور ۱۳۹۲, ۰۱:۱۷ ق.ظ
RE: مسائل مرتبط با ثبت نام و گرفتن خوابگاه دانشجویان ارشد شریف
شریف که میگن همینجاست؟! پس بفرمایید فقط مونده راز بقا توش ببینیم ! :O
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amir V , احسان مومنی
ارسال: #۶۷
۱۲ شهریور ۱۳۹۲, ۰۱:۱۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ شهریور ۱۳۹۲ ۰۱:۳۶ ق.ظ، توسط انرژی مثبت.)
این اقا نیما خیلی عصبانیه می ترسم روز اول بندازنش بیرون Big Grin

ببنید هنوز واسه عصبانی شدن بسیار زوده. اروم باشد . روز ثبت نام هم یه بطری اب ببرید با خودتون که بخورید کلا ارامش داشته باشید Smile

واسه انتخاب واحدم نگران نباشید تو ترمیم ظرفیت کلاس رو اضافه اش می کنن. ۹ واحد بهتون میرسه.
درس هم که زوری بهتون نمیدن مگر درسهای اجباری گرایشتون که باید بگذرونید و اگر پیش نیاز بخورید.
اگر درسها ظرفیت نداشت اگر ممکن بود برید توی رزرو کلا درس بی خود سعی کنید زیاد برندارید چون توی ترمیم کمی محدودیت ایجاد می شه.

فقط این روزا بازار دفاع هم داغه می تونید برید شرکت کنید این اقای black هم دفاعشون بود خبر بدید بعدا برم ازشون شیرینی بگیرم Smile

(۱۲ شهریور ۱۳۹۲ ۰۱:۱۷ ق.ظ)jimjamal نوشته شده توسط:  شریف که میگن همینجاست؟! پس بفرمایید فقط مونده راز بقا توش ببینیم ! :O

از قدیم گفتن شریف به اساتید و دانشجوهاش هست. نگفتند که میرید کیش هتل ۵ ستاره Smile اون پردیس کیش فرق می کنه.
کلا این موارد رو گفتم که بچه ها شکه نشن. وگرنه هر جایی خوبی های خودش رو داره Smile

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: jimjamal , Nima Masghadi , احسان مومنی , e2000
ارسال: #۶۸
۱۲ شهریور ۱۳۹۲, ۰۱:۲۲ ق.ظ
نیما جان خودتو کنترل کن Wink اعصاب معصاب نداریا. بدتر از منی تو Tongue
۰
۰
ارسال: #۶۹
۱۲ شهریور ۱۳۹۲, ۰۱:۳۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ شهریور ۱۳۹۲ ۰۱:۳۹ ق.ظ، توسط Nima Masghadi.)
(۱۲ شهریور ۱۳۹۲ ۰۱:۲۲ ق.ظ)jimjamal نوشته شده توسط:  نیما جان خودتو کنترل کن Wink اعصاب معصاب نداریا. بدتر از منی تو Tongue

آخه من می دونم شانس خودم رو!
یکی از مسئولین دانشگاه کارشناسیم وسط تابستون سگ پر نمیزد دانشگاه ایشون توی اتاقش بود!‌این هفته که من بهش نیاز دارم رفته مسافرت شنبه میاد!
برای طلا کوبی پایان نامه کاشناسی کل طلا کوب های شهر رو گشتم همه دستگاهشون خراب بود ! بردم یه شهر دیگه طلا کوبی کردم!!!
به مسئول آموزش یه فایل دادم پرینت کنه بلد نیست از توی فلش کپی کنه توی سیستم!!!‌ بعد که براش کپی کردم میبینم به جای صفحه ی ۳۰ کل دفترچه رو پرینت زده !!!!‌ میگم چرا همشو گرفتی ؟؟ میگه مگه تکی هم میشه گرفت!!!!‌ آخه این چطور شده مسئول آموزش؟؟؟
حالا هم این وضع سایت آموزش شریفه و این هم اوصاف دوستان از دانشگاه!!!
نگران نباشید عصبی نیستم فقط می خوام روحیه ی ظلم ستیزی رو تو خودم تقویت کنم واسه روز ثبت نام Big GrinTongue

این دو تا رو هم یادم رفت بگم :
- دیروز تو مینی بوس که داشتم میرفتم دانشگاه کارشناسیم فلشم رو گم کردم
- برنامه نود صد و چهل و هشت بار شرکت کردم برنده نشدم طرف ۱ بار دستش رفته رو گوشیش اشتباهی پیامک داده برنامه ۹۰ برنده شده !
دارم به قوانین مورفی اعتقاد پیدا می کنم Undecided

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: jimjamal , m450ud , احسان مومنی
ارسال: #۷۰
۱۲ شهریور ۱۳۹۲, ۰۱:۴۳ ق.ظ
امنیت پایگاه داده بردارم یا معماری سازمانی؟
نمره برام مهم تره...
مرسی!
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۷۱
۱۲ شهریور ۱۳۹۲, ۰۱:۴۶ ق.ظ
نه من فقط در حد زیاد بد بیاری ها ور گفتم وگرنه به دلتون بد راه ندید همچی کم کم جور می شه Smile ان شالله ثبت نام و انتخاب واحد خوب و بدون مشکلی رو همه دوستان داشته باشند.

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: jimjamal , Nima Masghadi , احسان مومنی
ارسال: #۷۲
۱۲ شهریور ۱۳۹۲, ۰۱:۵۲ ق.ظ
نیما جان بد شانسیا !!! یادم باشه با شما هم اتاق نشم Wink میترسم آتیش بگیره خوابگاه این ۳۰بیل ما بسوزه Big Grin تازه اینم نگفتی که اینقد بد شانسی با ما هم دانشگاهی شدی Tongue
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ali123321 , omidranjbar , Amir V , Nima Masghadi , احسان مومنی
ارسال: #۷۳
۱۲ شهریور ۱۳۹۲, ۰۱:۵۸ ق.ظ
تشکر میکنم از توجه و بی توجهی همه دوستان!!!
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: jimjamal , Amir V , احسان مومنی
ارسال: #۷۴
۱۲ شهریور ۱۳۹۲, ۰۱:۵۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ شهریور ۱۳۹۲ ۰۲:۰۲ ق.ظ، توسط ali123321.)
(۱۲ شهریور ۱۳۹۲ ۰۱:۵۲ ق.ظ)jimjamal نوشته شده توسط:  نیما جان بد شانسیا !!! یادم باشه با شما هم اتاق نشم Wink میترسم آتیش بگیره خوابگاه این ۳۰بیل ما بسوزه Big Grin تازه اینم نگفتی که اینقد بد شانسی با ما هم دانشگاهی شدی Tongue

نگران نباش . خوابگاه ۳۰بیلی ها جداست!! Big Grin

(۱۲ شهریور ۱۳۹۲ ۰۱:۵۸ ق.ظ)MSZ نوشته شده توسط:  تشکر میکنم از توجه و بی توجهی همه دوستان!!!

آقا من هم مثل شما دنباله مشاوره گشتم ولی ظاهرا از بچه های قدیمی فعلا کسی پایه نیست. به نظرم فعلا ذهنتو خیلی درگیر نکن! روز اول که بری یه ساعت با بچه ها صحبت کنی همه چی دستت می یاد. فعلا حالشو ببر.
۰
۰
ارسال: #۷۵
۱۲ شهریور ۱۳۹۲, ۰۲:۱۰ ق.ظ
آقا عکاسی عرضون کی سراغ داره بریم عکس بگیریم واس ثبت نام؟Big Grin
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: jimjamal

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دانلود حل نمونه مسائل پایگاه داده المصری jazana ۳ ۶,۳۳۵ ۱۱ آبان ۱۴۰۲ ۰۸:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: M--mohammadi
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۸,۶۸۱ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
Smile حضور خود را با صلوات بر محمد و آل محمد به ثبت برسانید soheila-zd ۴۱۲ ۸۸,۷۵۶ ۲۳ مرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۱۱ ق.ظ
آخرین ارسال: salam az ma
  اسلاید های معماری کامپیوتر استاد گودرزی-شریف payam7 ۱۱ ۱۴,۴۲۱ ۱۳ اسفند ۱۴۰۱ ۰۱:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: ۰۹۱۵۳۸۴۲۸۱۴
  پارسه، مدرسان شریف،ماهان و.... کدام یک بهتره؟؟؟ alim93 ۶۴ ۶۷,۱۰۶ ۰۷ تیر ۱۴۰۱ ۱۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  آموزش نحوه گرفتن پرتره ای حرفه ای mortazangz ۰ ۱,۲۸۳ ۲۵ بهمن ۱۴۰۰ ۰۲:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: mortazangz
  ۱۴۵ هوش، ۲ زبانشناسی رایانشی، برم شریف؟ trace4ward ۷ ۷,۱۴۵ ۱۵ دى ۱۴۰۰ ۰۵:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Bp18449
  بوک کلاب ماشین لرنینگ با حضور متخصص از شرکت های گوگل ، اساتید و دانشجویان دکترا و. Doctorwho ۰ ۱,۴۵۰ ۱۳ آبان ۱۴۰۰ ۱۲:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
  دانشجویان سامانه شبکه‌ای تربیت مدرس ورودی ۱۴۰۰ kenpachi ۰ ۱,۲۱۰ ۰۵ آبان ۱۴۰۰ ۱۱:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: kenpachi
  پیشنهاد نام برای سلسه گفتگوها با افراد مختلف Doctorwho ۰ ۱,۴۵۰ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۳۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close