زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۱:۴۷ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

مسائل مرتبط با ثبت نام و گرفتن خوابگاه دانشجویان ارشد شریف

ارسال: #۴۶
۱۰ شهریور ۱۳۹۲, ۰۹:۰۲ ب.ظ
RE: مسائل مرتبط با ثبت نام و گرفتن خوابگاه دانشجویان ارشد شریف
(۱۰ شهریور ۱۳۹۲ ۰۷:۰۱ ب.ظ)انرژی مثبت نوشته شده توسط:  
(10 شهریور ۱۳۹۲ ۰۶:۱۴ ب.ظ)Jooybari نوشته شده توسط:  سلام. یعنی میگن ۱۷ شهریور صبح ثبت نام حضوری؟ من ۱۷ام باید اصفهان باشم. دفاع پروژمه.

اگر نمی تونید بیاید بدید یکی دیگه واستون ثبت نام کنه مساله ای نیست. چون خود ثبت نام پر کردن فرم و گرفتن خوابگاه و ایناست البته نمی دونم انتخاب واحدم همون رو زهست یا نه. واسه اونم کسی می تونه بجاتون انجام بده.

به نظر شما اگه من همون روز سه شنبه هم ثبت نام کنم هم انتخاب واحد مشکلی پیش می یاد؟! استاد راهنما رو روز ثبت نام انتخاب می کنند؟ انتخاب واحد اینترنتی یا حضوری؟ ممنون
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۴۷
۱۰ شهریور ۱۳۹۲, ۰۹:۲۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ شهریور ۱۳۹۲ ۰۹:۲۲ ب.ظ، توسط انرژی مثبت.)
راستش تا اونجا که یادمه باید در ثبت نام حضوری باشید با این وجود می تونید سوال کنید که می شه با تاخیر در زمان انتخاب واحد باشه یا نه.
استاد راهنماتون فعلا مدیر گروه می شه. اواخر ترم اول و فکر کنم تا عید باید استاد راهنمای تز مشخص بشه.
انتخاب واحد اینترنتی هست ولی باید پورتالتون واسه انتخاب واحد باز بشه که واسه این کار هم باید درسها رو توی یه فرم بنویسید و مدیر گروه تایید کنه و بعد یه قسمتش رو میدید ایشون که اسمتون رو تو سیستم وارد کنه که بتونید اینترنتی انتخاب واحد کنید. باز این قسمت رو هم می تونید بدید شخصی براتون انجام بده یعنی درسها رو اون چیزی که میگید بنویسید و فرم رو بدن مدیر گروه براتون امضا کنه که براتون انتخاب واحد باز بشه.

امیدوارم واضح توضیح داده باشم Tongue

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
۰
۰
ارسال: #۴۸
۱۰ شهریور ۱۳۹۲, ۰۹:۳۱ ب.ظ
کاملا واضح. مرسیSmile فقط یک سوال دیگه. اون قضیه نوبت دهی رندم واسه انتخاب واحد کی قطعی میشه؟ روز ثبت نام یا روز انتخاب واحد؟ با توجه به این که هر درسی رو فقط یک استاد ارائه داده فکر می کنید ممکنه یک کلاس زود پر شه و به بعضی ها نرسه؟
۰
۰
ارسال: #۴۹
۱۰ شهریور ۱۳۹۲, ۰۹:۳۸ ب.ظ
(۱۰ شهریور ۱۳۹۲ ۰۶:۴۵ ب.ظ)Jooybari نوشته شده توسط:  رفتم مشخصاتم رو کامل کنم؛ رتبم که زده نبود توی صفحه مشخصات، مشخصات برادر دومم رو وارد کردم مشخصات برادر اولی پاک شد.
بچه های شریف نباید بیشتر از یک برادر داشته باشن.

There is no there there.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: MSZ , Jooybari , احسان مومنی
ارسال: #۵۰
۱۰ شهریور ۱۳۹۲, ۱۰:۰۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ شهریور ۱۳۹۲ ۱۰:۱۴ ب.ظ، توسط MSZ.)
من که اصلا مشخصات برادر مرادر وارد نکردم!!!
به کسی چه مربوطه برادر و خواهر من کی هستن؟! (البته من خواهر ندارم!!!)
همون مشخصات پدر رو که وارد کردم کافیشونه!!!

ضمنا ... از بچه های با تجربه، یکی بیاد بگه برای ترم اول چه درسایی رو برداریم بهتره؟ برای گرایش شبکه عرض میکنم البته...
مرسی...

ضمنا کیوان جان، من مدرکم رو با پول آزاد کردم و نیازی به خدمت نیست ... در واقع یا باید خدمت بری یا باید تو مقطع بالاتر پذیرفته بشی تا مدرکت رو بهت بدن...
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: ali123321
ارسال: #۵۱
۱۰ شهریور ۱۳۹۲, ۱۰:۱۳ ب.ظ
(۱۰ شهریور ۱۳۹۲ ۰۹:۳۱ ب.ظ)ali123321 نوشته شده توسط:  کاملا واضح. مرسیSmile فقط یک سوال دیگه. اون قضیه نوبت دهی رندم واسه انتخاب واحد کی قطعی میشه؟ روز ثبت نام یا روز انتخاب واحد؟ با توجه به این که هر درسی رو فقط یک استاد ارائه داده فکر می کنید ممکنه یک کلاس زود پر شه و به بعضی ها نرسه؟

زمان قطعی شدنش رو نمی دونم فقط می دونم زمانی که استاد راهنما تایید کنه زمانش واسه شما نشون داده می شه.
بله ممکنه کلاس پر شه. چون دانشجویان دکتری هم همین درسها رو می گیرن و دانشجویان کارشناسی هم می تونن درسهای ارشد رو بیگرن و به جز ورودی های جدید بقیه قبل از شما انتخاب واحد کردندBig Grin عموما در حذف و اضافه یا ترمیم بر ظرفیت کلاس افزوده می شه مثلا کلاس ۱۵ نفری می شه ۳۰ نفر. موقع انتخاب واحد دقت کنید که الکی درس برندارید چون تعداد تغییرات در ترمیم محدوده.

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: MSZ , ali123321
ارسال: #۵۲
۱۰ شهریور ۱۳۹۲, ۱۰:۴۵ ب.ظ
(۱۰ شهریور ۱۳۹۲ ۱۰:۱۳ ب.ظ)انرژی مثبت نوشته شده توسط:  بله ممکنه کلاس پر شه.
بچه ها خودتون می دونیند دیگه..... خواهشا یک جای خالی واسه من بذارید !! در ضمن من دسته بزن دارم!!! Big Grin
۰
۰
ارسال: #۵۳
۱۰ شهریور ۱۳۹۲, ۱۰:۵۵ ب.ظ
بچه ها میدونم جاش اینجا نیست ولی همدانشگاهی های عزیزی که هی اینجا رو چک میکنن لطفا اینو بدونین و به بقیه هم بگین
اگه از نرم افزار FreeGate تا حالا برای فیسبوک یا جاهای دیگه استفاده میکردین دیگه این کارو نکنین ... هکر های چینی (بیشور ها!!!) دارن ازش به عنوان یه وسیله برای فیشینگ استفاده می کنن و هر چه سریعتر پسورد هر چیزی رو که با تا حالا با FreeGate میرفتین توش عوض کنین...

خب به ادامه شریف بپردازیم!
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: M*Gh , Mohammad-A , kati , احسان مومنی
ارسال: #۵۴
۱۱ شهریور ۱۳۹۲, ۱۲:۲۰ ب.ظ
دوستان راهتمایی در مورد انتخاب دروس نمی کنین؟
برای ترم اول چیا اخذ کنیم خوبه؟ برا گرایش شبکه؟
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: jimjamal
ارسال: #۵۵
۱۱ شهریور ۱۳۹۲, ۱۲:۵۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ شهریور ۱۳۹۲ ۰۱:۰۳ ب.ظ، توسط Mohammad-A.)
دوستان عزیز یه صندلی هم واسه ما نگه دارید سال دیگه میام پیشتون Smile
خوابگاه و اینها زیاد نمیخوام Wink اما یه صندلی تو کلاس نگه دارین میام Wink

پ.ن: صندلیه رو برای ۲ سال من میخوامش Wink

Yesterday is History, Tomorrow is a Mystery but Today is a Gift
That is why it's called the Present
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: MSZ , Jooybari , Amir V , احسان مومنی
ارسال: #۵۶
۱۱ شهریور ۱۳۹۲, ۰۹:۱۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ دى ۱۳۹۲ ۱۲:۴۷ ق.ظ، توسط kharazmy.)
.....
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amir V
ارسال: #۵۷
۱۱ شهریور ۱۳۹۲, ۰۹:۲۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ شهریور ۱۳۹۲ ۰۹:۲۸ ب.ظ، توسط jimjamal.)
(۱۱ شهریور ۱۳۹۲ ۰۹:۱۶ ب.ظ)kharazmy نوشته شده توسط:  وقتی مراجعه کردیم برای ثبت نام همون روزش خوابگاه میدن؟ یا اول اسکان موقتمون می کنن؟
مگه زلزله زده بهمون که اسکان موقت کنن !!! ما فکر کردیم هتل ۵ ستاره میبرن مارو Wink یه تایلندی هم میارن ماساژمون بده خستگیه کنکور ارشد از تنمون در ره Tongue یعنی توهم زدم به نظرتون Big Grin
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amir V , ali123321 , Mohammad-A , احسان مومنی
ارسال: #۵۸
۱۱ شهریور ۱۳۹۲, ۰۹:۳۶ ب.ظ
همون روز ثبت نام خوابگاه می کنید ولی این که بهتون همون موقع خوابگاه بدن یا اسکان موقت به این بستگی داره چقدر خوابگاه داشته باشن و .... در هر صورت ورودی های جدید کارشناسی در اولویت هستند. بعدش دکتری ها کلا ارشد ها زیاد به حساب نمیان Big GrinBig Grin

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: jimjamal , Amir V , احسان مومنی
ارسال: #۵۹
۱۱ شهریور ۱۳۹۲, ۰۹:۴۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ شهریور ۱۳۹۲ ۰۹:۴۱ ب.ظ، توسط Amir V.)
(پست موقت)
(۱۱ شهریور ۱۳۹۲ ۰۹:۲۴ ب.ظ)jimjamal نوشته شده توسط:  ما فکر کردیم هتل ۵ ستاره میبرن مارو Wink یه تایلندی هم میارن ماساژمون بده خستگیه کنکور ارشد از تنمون در ره Tongue یعنی توهم زدم به نظرتون Big Grin
سخت در اشتباهی داداش Smile)
قراره من ماساژت بدمTongue

There is no there there.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: jimjamal , احسان مومنی
ارسال: #۶۰
۱۱ شهریور ۱۳۹۲, ۰۹:۴۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ شهریور ۱۳۹۲ ۰۹:۵۳ ب.ظ، توسط jimjamal.)
شنیدم خوابگاشون داغونه Sad خدایا این ۲ سالو به ما صبر بده :/ انتخاب واحده ما که آخره. خوابگاه هم آخریم . دور ازجون نکنه ما خریم ! Wink

میم مرامتو داش امیر . مردو حرفش Wink
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amir V

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دانلود حل نمونه مسائل پایگاه داده المصری jazana ۳ ۶,۳۳۵ ۱۱ آبان ۱۴۰۲ ۰۸:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: M--mohammadi
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۸,۶۸۰ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
Smile حضور خود را با صلوات بر محمد و آل محمد به ثبت برسانید soheila-zd ۴۱۲ ۸۸,۷۴۸ ۲۳ مرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۱۱ ق.ظ
آخرین ارسال: salam az ma
  اسلاید های معماری کامپیوتر استاد گودرزی-شریف payam7 ۱۱ ۱۴,۴۲۱ ۱۳ اسفند ۱۴۰۱ ۰۱:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: ۰۹۱۵۳۸۴۲۸۱۴
  پارسه، مدرسان شریف،ماهان و.... کدام یک بهتره؟؟؟ alim93 ۶۴ ۶۷,۱۰۴ ۰۷ تیر ۱۴۰۱ ۱۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  آموزش نحوه گرفتن پرتره ای حرفه ای mortazangz ۰ ۱,۲۸۳ ۲۵ بهمن ۱۴۰۰ ۰۲:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: mortazangz
  ۱۴۵ هوش، ۲ زبانشناسی رایانشی، برم شریف؟ trace4ward ۷ ۷,۱۴۳ ۱۵ دى ۱۴۰۰ ۰۵:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Bp18449
  بوک کلاب ماشین لرنینگ با حضور متخصص از شرکت های گوگل ، اساتید و دانشجویان دکترا و. Doctorwho ۰ ۱,۴۵۰ ۱۳ آبان ۱۴۰۰ ۱۲:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
  دانشجویان سامانه شبکه‌ای تربیت مدرس ورودی ۱۴۰۰ kenpachi ۰ ۱,۲۱۰ ۰۵ آبان ۱۴۰۰ ۱۱:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: kenpachi
  پیشنهاد نام برای سلسه گفتگوها با افراد مختلف Doctorwho ۰ ۱,۴۵۰ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۳۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close