زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۲:۵۵ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

مسائل مرتبط با ثبت نام و گرفتن خوابگاه دانشجویان ارشد شریف

ارسال: #۱۶
۱۰ شهریور ۱۳۹۲, ۰۱:۵۳ ب.ظ
اشکال در مشخصات ثبت شده توسط دانشگاه شریف
(۱۰ شهریور ۱۳۹۲ ۰۱:۵۲ ب.ظ)omidranjbar نوشته شده توسط:  آقا رتبه منم اشتباه زده ۱۲۰/
نگران نباش، اشتباههSmile

دوست عزیز ممنون، در مورد سهمیه ورودی چی ؟ چی نوشته براتون ؟

هر چی که خدا بخواد همون میشه

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۱۷
۱۰ شهریور ۱۳۹۲, ۰۱:۵۷ ب.ظ
RE: اشکال در مشخصات ثبت شده توسط دانشگاه شریف
(۱۰ شهریور ۱۳۹۲ ۰۱:۵۳ ب.ظ)sciencequester نوشته شده توسط:  
(10 شهریور ۱۳۹۲ ۰۱:۵۲ ب.ظ)omidranjbar نوشته شده توسط:  آقا رتبه منم اشتباه زده ۱۲۰/
نگران نباش، اشتباههSmile

Smile
زده آزاد. ولی جای نگرانی نداره. اشتباه شده براتونSmile حالا هم که قبول شدید فرقی نمیکنه اونجا چی نوشته باشهSmile
۰
۰
ارسال: #۱۸
۱۰ شهریور ۱۳۹۲, ۰۲:۰۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ شهریور ۱۳۹۲ ۰۲:۰۲ ب.ظ، توسط sciencequester.)
(۱۰ شهریور ۱۳۹۲ ۰۱:۵۷ ب.ظ)omidranjbar نوشته شده توسط:  
(10 شهریور ۱۳۹۲ ۰۱:۵۳ ب.ظ)sciencequester نوشته شده توسط:  
(10 شهریور ۱۳۹۲ ۰۱:۵۲ ب.ظ)omidranjbar نوشته شده توسط:  آقا رتبه منم اشتباه زده ۱۲۰/
نگران نباش، اشتباههSmile

Smile
زده آزاد. ولی جای نگرانی نداره. اشتباه شده براتونSmile حالا هم که قبول شدید فرقی نمیکنه اونجا چی نوشته باشهSmile

خیلی نگرانم، نکنه برم و ازم نامۀ رتبه اولی بخوان ؟؟؟ اگه اینجوری بشه بدبخت شدم رفته، چون همچین چیزی ندارم و نخواهم داشت.
آخه این یعنی چی.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
ارسال: #۱۹
۱۰ شهریور ۱۳۹۲, ۰۲:۰۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ شهریور ۱۳۹۲ ۰۲:۳۳ ب.ظ، توسط jimjamal.)
RE: ثبت نام و انتخاب واحد و خوابگاه دانشجویان ارشد شریف
امیر جان ۱۹ و ۲۰ انتخاب واحده . مطمئنا قبلش واسه ثبت نام باید بریم . منتظریم تا اطلاعیه بدن .ظاهرا ثبت نام ما دو مرحله ایه. اول تو سایت اطلاعاتمونو ثبت میکنیم . بعدش حضوری . و واسه خوابگاه هم همون روز میشه اقدام کرد. و تازه نوبت انتخاب واحد که من بدجوری منتظرشم Wink
۰
۰
ارسال: #۲۰
۱۰ شهریور ۱۳۹۲, ۰۲:۰۷ ب.ظ
(۱۰ شهریور ۱۳۹۲ ۰۲:۰۱ ب.ظ)sciencequester نوشته شده توسط:  
(10 شهریور ۱۳۹۲ ۰۱:۵۷ ب.ظ)omidranjbar نوشته شده توسط:  
نگران نباش، اشتباههSmile

Smile

خیلی نگرانم، نکنه برم و ازم نامۀ رتبه اولی بخوان ؟؟؟ اگه اینجوری بشه بدبخت شدم رفته، چون همچین چیزی ندارم و نخواهم داشت.
آخه این یعنی چی.

آقا اگه رتبت به قبولی بدون شاگرد اولی میخوره جای نگرانی نداره به نظرم. چون بدون سهمیه هم قبولی
۰
۰
ارسال: #۲۱
۱۰ شهریور ۱۳۹۲, ۰۲:۱۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ شهریور ۱۳۹۲ ۰۲:۱۴ ب.ظ، توسط sciencequester.)
(۱۰ شهریور ۱۳۹۲ ۰۲:۰۷ ب.ظ)omidranjbar نوشته شده توسط:  
(10 شهریور ۱۳۹۲ ۰۲:۰۱ ب.ظ)sciencequester نوشته شده توسط:  
نگران نباش، اشتباههSmile

Smile

آخه این یعنی چی.

آقا اگه رتبت به قبولی بدون شاگرد اولی میخوره جای نگرانی نداره به نظرم. چون بدون سهمیه هم قبولی

رتبه من ۷۸ بود، توکل به خدا
راضی بودم علم و صنعت قبول بشم ولی این دردسرها و دلهره هارو نداشتم

۰
۰
ارسال: #۲۲
۱۰ شهریور ۱۳۹۲, ۰۲:۲۶ ب.ظ
(۱۰ شهریور ۱۳۹۲ ۰۲:۱۲ ب.ظ)sciencequester نوشته شده توسط:  
(10 شهریور ۱۳۹۲ ۰۲:۰۷ ب.ظ)omidranjbar نوشته شده توسط:  
(10 شهریور ۱۳۹۲ ۰۲:۰۱ ب.ظ)sciencequester نوشته شده توسط:  
(10 شهریور ۱۳۹۲ ۰۱:۵۳ ب.ظ)sciencequester نوشته شده توسط:  دوست عزیز ممنون، در مورد سهمیه ورودی چی ؟ چی نوشته براتون ؟

Smile

آخه این یعنی چی.

رتبه من ۷۸ بود، توکل به خدا
راضی بودم علم و صنعت قبول بشم ولی این دردسرها و دلهره هارو نداشتم
یه خرده بحث پیچیده شد. فکر میکنم برای شما سهمیه شاگرد اولی محاسبه شده. من زیاد در جریان اینکه چه کار باید کرد برای اعمال سهمیه نیستم. شما اون کارارو نکردین؟
۰
۰
ارسال: #۲۳
۱۰ شهریور ۱۳۹۲, ۰۲:۳۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ شهریور ۱۳۹۲ ۰۲:۳۳ ب.ظ، توسط Breeze.)
ثبت نام و انتخاب واحد و خوابگاه دانشجویان ارشد شریف
این موضوع بد صحبت کردن کارمندای دانشگاههای مطرح سراسری متاسفانه جدیدا خیلی باب شده .. من ۲ سال پیش علوم کامپیوتر دانشگاه سراسری شهید بهشتی قبول شده بودم .. ولی زنگ که زدم یعنی واقعا به حال خودم و همه اونهایی که اونجا درس میخونن تاسف خوردم .. طرف انگار که شهریه ی این دو سالی که قراره من اونجا درس بخونم رو از حلقومش کشیده بودن بیرون ! اصلا انگار که ایشون به بنده لطف کرده بود منو قبول کرده بود !
خلاصه جواب منو که خیلی بد و با توهین داد و صد البته منم پشت تلفن دستم باز بود جوابشو دادم Big Grin ...
ولی واقعا جای تاسف داره که در هر اداره و ارگان وابسته به دولت که وارد میشی با فونت بزرگ نوشتن :« طبق ماده ۶۰۹ قانون مجازات اسلامی ، هرگونه اهانت به کارمند دولت در حین انجام خدمت سه تا ۶ ماه حبس به دنبال خواهد داشت».
اما هیچ کس به کارمندا و کارکنان نگفته که توهین متقابل چه عوارضی داره ؟
واقعا جای تاسف داره ...راسته که میگن آواز دهل از دور خوش است ...

[تصویر:  2hpj6v9.png]
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: jimjamal , zahra 67 , احسان مومنی
ارسال: #۲۴
۱۰ شهریور ۱۳۹۲, ۰۲:۳۱ ب.ظ
نه من امسال هیچ کاری نکردم، من کنکور ۹۱ میخواستم ازش استفاده کنم که اون موقع مسئولین آموزش دانشگاه میگفتن ما تو سایت سازمان سنجش مشخصاتتو وارد میکنیم.

۰
۰
ارسال: #۲۵
۱۰ شهریور ۱۳۹۲, ۰۲:۳۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ شهریور ۱۳۹۲ ۰۲:۳۶ ب.ظ، توسط omidranjbar.)
(۱۰ شهریور ۱۳۹۲ ۰۲:۳۱ ب.ظ)sciencequester نوشته شده توسط:  نه من امسال هیچ کاری نکردم، من کنکور ۹۱ میخواستم ازش استفاده کنم که اون موقع مسئولین آموزش دانشگاه میگفتن ما تو سایت سازمان سنجش مشخصاتتو وارد میکنیم.

در هر صورت من میگم یه سر به دانشگاه محل تحصیل کارشناسیتون بزنید ببینید جریان چیه ولی انشالله که مشکلی پیش نمیاد چون اگه اشتباهی هم شده شما مقصر نیستی
۰
۰
ارسال: #۲۶
۱۰ شهریور ۱۳۹۲, ۰۲:۴۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ شهریور ۱۳۹۲ ۰۷:۱۲ ب.ظ، توسط انرژی مثبت.)
RE: ثبت نام و انتخاب واحد و خوابگاه دانشجویان ارشد شریف
امروز یکشنبه دهم شهریور ! اطلاعیه جدید زدن ولی با همون مضمون !!! یعنی باز نفرمودن تاریخ ثبت نام و ...

پایان انتظار برای تاریخ ثبت نام

یکشنبه ۱۷ شهریور - ساعت ۸:۳۰ تا ۱۲ ظهر
شماره دانشجویی و ویرایش اطلاعات :

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sata
ارسال: #۲۷
۱۰ شهریور ۱۳۹۲, ۰۲:۴۳ ب.ظ
آیا راهی وجود نداره که من بدونم واقعا این سهمیه اعمال شد یا نه ؟ مثلا از روی کارنامه سازمان سنجش یا جای دیگه ؟
دوستانی که از این سهمیه استفاده کردن لطفا کمک کنن.

۰
۰
ارسال: #۲۸
۱۰ شهریور ۱۳۹۲, ۰۲:۴۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ شهریور ۱۳۹۲ ۰۲:۴۸ ب.ظ، توسط omidranjbar.)
آخه قبولیا رو که تو همین سایت هستن ببینین یه چیزایی دستتون میاد.Shy یکی از بچه ها با رتبه ۷۷ شبانه تهران شده
۰
۰
ارسال: #۲۹
۱۰ شهریور ۱۳۹۲, ۰۳:۰۷ ب.ظ
زنگ زدم دانشگاه، مسئول آموزش گفت اونطور که یادش میاد حدود یک ماه پیش رتبه اولی منو تو سایت سازمان سنجش ثبت کرده. گفت اگر فرمی چیزی خواستن بیار پر کنیم.

دیگه توکل به خدا، امیدوارم مشکلی پیش نیاد، اگه دانشگاه رتبه اولیمو قبول نکنه دستم به هیچ جایی بند نیست.
خدا شاهده من اصلا نمیخواستم از این سهمیه استفاده کنم و خودمو برا دانشگاه علم و صنعت آماده کرده بودم.
بچه ها دعا کنید برام.

۰
۰
ارسال: #۳۰
۱۰ شهریور ۱۳۹۲, ۰۳:۵۰ ب.ظ
ثبت نام و انتخاب واحد و خوابگاه دانشجویان ارشد شریف
من هنوز نمیتونم وارد سیستم edu بشم ... نمیتونم کد دانشجویی دریافت کنم
میشه راهنمایی کنین لطفا؟
میشه لست دروس آی تی رو هم اینجا قرار بدین؟

ممنونم
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: sata

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دانلود حل نمونه مسائل پایگاه داده المصری jazana ۳ ۶,۳۳۵ ۱۱ آبان ۱۴۰۲ ۰۸:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: M--mohammadi
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۸,۶۷۸ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
Smile حضور خود را با صلوات بر محمد و آل محمد به ثبت برسانید soheila-zd ۴۱۲ ۸۸,۷۴۶ ۲۳ مرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۱۱ ق.ظ
آخرین ارسال: salam az ma
  اسلاید های معماری کامپیوتر استاد گودرزی-شریف payam7 ۱۱ ۱۴,۴۲۱ ۱۳ اسفند ۱۴۰۱ ۰۱:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: ۰۹۱۵۳۸۴۲۸۱۴
  پارسه، مدرسان شریف،ماهان و.... کدام یک بهتره؟؟؟ alim93 ۶۴ ۶۷,۱۰۲ ۰۷ تیر ۱۴۰۱ ۱۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  آموزش نحوه گرفتن پرتره ای حرفه ای mortazangz ۰ ۱,۲۸۳ ۲۵ بهمن ۱۴۰۰ ۰۲:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: mortazangz
  ۱۴۵ هوش، ۲ زبانشناسی رایانشی، برم شریف؟ trace4ward ۷ ۷,۱۴۳ ۱۵ دى ۱۴۰۰ ۰۵:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Bp18449
  بوک کلاب ماشین لرنینگ با حضور متخصص از شرکت های گوگل ، اساتید و دانشجویان دکترا و. Doctorwho ۰ ۱,۴۵۰ ۱۳ آبان ۱۴۰۰ ۱۲:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
  دانشجویان سامانه شبکه‌ای تربیت مدرس ورودی ۱۴۰۰ kenpachi ۰ ۱,۲۱۰ ۰۵ آبان ۱۴۰۰ ۱۱:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: kenpachi
  پیشنهاد نام برای سلسه گفتگوها با افراد مختلف Doctorwho ۰ ۱,۴۵۰ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۳۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close