زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۲:۱۰ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

سهل انگاری سنجش، اگه رتبه مفهوم داره نباید دو نفر ی رتبه بیارن، من و mohsen.rn

ارسال: #۱۶
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۱:۳۰ ب.ظ
RE: سهل انگاری سنجش، اگه رتبه مفهوم داره نباید دو نفر ی رتبه بیارن، من و mohsen.rn
(۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۲:۵۶ ب.ظ)sepehr . kh نوشته شده توسط:  باز خدارا شکر که میرید هوش! مبارکتون باشه!
بخدااا چرا باید یه آزمون ۴ ساعته که به نظر خیلیااا استانداردم نیست، سرنوشت ما جوونها را مشخص کنه؟؟؟
هیچ راهیم به جز این راه نیست!!

یه سوااال؟؟؟؟
روز یک شنبه شب که نتایج اومدن، بالاسره قسمت ورودی کارنامهامون نوشته شده بود
"برای مشاهده پاسخنامه خود و کلید مربوطه از روز ۲شنبه مراجعه فرمایید!"
امروز ۴شنبست و هیچ خبری نیست!!
کسیم چیزی نمیگه چرا؟؟؟

فرض کن چیزیم بگیم، بگن ، بگوییم ، بگویند
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: MShariati
ارسال: #۱۷
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۱:۳۴ ب.ظ
آقا من جواب این سوال که دوتا یه رتبه رو بیارن رو پیدا کردم.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

Big Grin

[تصویر:  balloons.gif]
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: سودابه م , maneshty , M4$0UD , tayebe68 , parande27 , Good!
ارسال: #۱۸
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۱:۴۷ ب.ظ
(۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۲:۵۶ ب.ظ)sepehr . kh نوشته شده توسط:  باز خدارا شکر که میرید هوش! مبارکتون باشه!
بخدااا چرا باید یه آزمون ۴ ساعته که به نظر خیلیااا استانداردم نیست، سرنوشت ما جوونها را مشخص کنه؟؟؟
هیچ راهیم به جز این راه نیست!!

یه سوااال؟؟؟؟
کسیم چیزی نمیگه چرا؟؟؟
از دوشنبه ۲۹ اردیبهشت می تونید کارنامتون رو مشاهده کنید.
۱
۰
ارسال: #۱۹
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۲:۲۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۲:۲۹ ب.ظ، توسط sepehr . kh.)
مشاهده پاسخنامه خود و کلید مربوطه
یه سواااالی؟؟
کسیم چیزی نمیگه چرا؟؟؟

دوشنبه هفته دیگ؟؟؟!!!
اونوقت که انتخاب رشته کردیم دیگه چه بدردی میخوره؟؟
۰
۰
ارسال: #۲۰
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۳:۱۶ ب.ظ
RE: سهل انگاری سنجش، اگه رتبه مفهوم داره نباید دو نفر ی رتبه بیارن، من و mohsen.rn
(۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۸:۳۷ ب.ظ)unicornux نوشته شده توسط:  من شنیدم اینطور میشه که مثلا اگه ۲ تا رتبه ۶۰ داشته باشیم نفر بعدی رتبه ۶۱ نیست بلکه ۶۲ میشه.

بله، دقیقا همینطوره، چون ۶۱ نفر بهتر از نفر بعدی هستند، نه ۶۰ نفر
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: unicornux
ارسال: #۲۱
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۳:۲۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۳:۲۶ ب.ظ، توسط سودابه م.)
(۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۱:۴۲ ق.ظ)parande27 نوشته شده توسط:  
(23 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۹:۵۶ ب.ظ)sepehr . kh نوشته شده توسط:  یعنی فکر میکنید سنجش کاراش رو حسااابه؟؟
نوع گزینششون استاندارد بوده یا سوالای ارشدشون؟؟ مثلا فکر میکنید سوالای طراحی الگوریتم هوش را نشستند کاملا بررسی کردند، که آیا ملاک خوبی برای سنجش دانشجویان هست!!
شما را نمیدونم (خب شاید نتیجه زحمتتونا تقریبا دیدید! ) اما من چی بگم؟؟ با اینهمه تلاشی که امسال کردم و سرمایه کلما برای عمومی و اختصاصی هوش گذاشتم، تمام الگوریتمام با کلی فکر و بررسی سر چلسه غلط شدند( خوداتون میدونید طراحی الگوریتما نمیشه با قاطعیت گفت این جواب صحیحه حتما! ) عمومیمم از پارسال که آزمایشی دادم بدتر شد!! درضمن هیچ تستیم شانسی نمیزنم چون سابقشت خرابه!!
حالا بگید مقصر کیه؟؟
ببخشید دلم خیلی خیلی پره، سرتونم درد اوردم!!
نه برادر من من با سه تا رتبه تک رقمی تو مدرسان شریف و رتبه سه در آزمون هفتم ک ب قول مشاورم مهمترین آزمون موسسه است و دو سال زحمت ک فقط خدا از میزان زحمتم خبر داره رتبه آی تی م شده ۶۰۰ و هوش مصنوعی ۳۰۰ و الان برخلاف علایقم میرم هوش

(۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۰:۰۵ ب.ظ)tayebe68 نوشته شده توسط:  این دو نفرها ! که نمره کل و رتبشون دقیقا مثل هم شده، بعید نیست انتخاب رشتشون هم مثل هم باشهExclamation
اون موقع اولویت با کدومه ؟ برای منم سوال شد Huh

می تونید از بخش پاسخگویی سایت سنجش بپرسید این گزینش خاص چه جوری انجام میشه ...
یا یک قاعده و قانون خاص برای این موقعیت دارند، مثلا اولویت آزمون یا معدل روی لحاظ می کنند؛ یا هم اینکه شیر یا خط میندازن!!
والا منطقی و منصفانش Smile)))) اینه ک برامون شیر و خط بندازن

چون من پام خیلی گیره پرسیدم از یه مشاور تخصصی البته تو کارشناسی!گفتن اونجا که گفتن اول ملاک معدله بدم دروس تخصصی تو اون گرایش

(۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۲:۲۷ ب.ظ)sepehr . kh نوشته شده توسط:  یه سواااالی؟؟
کسیم چیزی نمیگه چرا؟؟؟

دوشنبه هفته دیگ؟؟؟!!!
اونوقت که انتخاب رشته کردیم دیگه چه بدردی میخوره؟؟

تاریخشو چک کن!!!مال چهارشنبه آیندست

رسول خدا (صلی الله علیه و آله) : هر مومنی بمیرد و یک ورق کاغذ از او بماند که دانشی بر آن باشد آن ورقه روز قیامت میان او و دوزخ حائل و مانع شود و خدای تبارک و تعالی به هرحرفی که در آن کاغذ نوشته شهری در بهشت به او دهد که هفت برابر دنیا باشد. امالی صدوق صفحه ۳۷
۰
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: parande27
ارسال: #۲۲
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۴:۴۶ ب.ظ
(۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۵:۰۹ ب.ظ)parande27 نوشته شده توسط:  نمیدونم سهل انگاری یا تقلب یا حق خوری یا هر اسم دیگه بهر حال هر چی ک هست طبق مفهوم رتبه نباید دو نفر ی رتبه بیارن
انقدر رتبه دادن براشون بی مفهومه و معیارهای رتبه دهی براساس هیچ است و همین جوری ی سری رتبه رو ب ی عده نسبت میدن ک باید همچین چیزی برای من و آقای mohsen.rn پیش بیاد و هر دو دقیقا تو ی گرایش ی رتبه بیاریم
تایید دیگه ای بر سهل انگاری در نتایج اعلام شده توسط سازمان سنجش
دوست عزیز اگه می تونید کارنامه خودتون رو به همراه کارنامه آقای mohsen.rn اینجا قرار بدین تا ببینیم چه اتفاقی افتاده!

[تصویر:  00518598400828855611.gif]
۰
۰
ارسال: #۲۳
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۵:۱۵ ب.ظ
سلام. دوست عزیز ممکنه رتبه مشترک داشته باشیم. پارسال برای هم اتاقیم هم اتفاق افتاده بود. اینطور که شنیدم در صورتی که فقط یک نفر از ظرفیت دانشگاهی مونده باشه و دونفر هم رتبه ای اونو انتخاب کنن یک نفر به ظرفیت اون دانشگاه اضافه میشه که هردو نفر قبول بشن. موارد دیگه ای هم برای افزایش یک نفری ظرفیت هست.
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mohammad-A , tayebe68 , parande27 , Good!
ارسال: #۲۴
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۸:۱۴ ب.ظ
کسی میدووونه؟؟
تا حالا سابقه داشته سنجش تویه محاسبه درصد یا رتبه اشتباه کنند؟؟
بعدا این اشتباه اصلاح شده و تاثیر داشته اعتراض؟!!
۰
۰
ارسال: #۲۵
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۱:۱۹ ب.ظ
(۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۷:۴۳ ب.ظ)parande27 نوشته شده توسط:  
(23 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۶:۰۹ ب.ظ)NOOSHIN61 نوشته شده توسط:  نه غیر ممکن نیست، معدل موثر برای همین موقعست
خب پس باید معدل موثرو تاثیر میدادن و رتبه ها متفاوت میشد؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!

(۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۵:۵۸ ب.ظ)Aurora نوشته شده توسط:  غیر ممکن که نیست.
تراز یکی بشه رتبه یکی میشه.
من برای کنکور کارشناسی دیدم دو تا رتبه عین همه شده.
پس کاربد معدل موثر چیه؟؟ برای همین موقع هاست دیگه طبق گفته رئیس سازمان سنجش

صفحه ۱ دفترچه - بند الف - تبصره :
گزینش نهایی در کلیه رشته های تحصیلی بر اساس ۸۰ % نمره آزمون کتبی در هر گرایش با توجه به ضرایب مربوط و ۲۰ % معدل تراز شده انجام میگیرد.
یعنی معدل تو گزینش نهایی موثره نه رتبه .
بعد هم امکان یکی شدن رتبه خیلی زیاده چون تعداد سوال ها کمه پس احتمالش حتی بیشتر هم میشه .
تو رتبه های بالا که دیگه یکی شدن رتبه فکر کنم بیشتر هم باشه .
۱
۰
ارسال: #۲۶
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۱:۳۳ ب.ظ
(۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۱:۱۹ ب.ظ)omid89 نوشته شده توسط:  صفحه ۱ دفترچه - بند الف - تبصره :
گزینش نهایی در کلیه رشته های تحصیلی بر اساس ۸۰ % نمره آزمون کتبی در هر گرایش با توجه به ضرایب مربوط و ۲۰ % معدل تراز شده انجام میگیرد.
بعد هم امکان یکی شدن رتبه خیلی زیاده چون تعداد سوال ها کمه پس احتمالش حتی بیشتر هم میشه .
تو رتبه های بالا که دیگه یکی شدن رتبه فکر کنم بیشتر هم باشه .

نه دوست عزیز به این شکل نیست.
۸۰% نمره کل شما نمره تراز کنکور شماست و ۲۰% آن مربوط به معدل هست که اون هم تراز میشود و این دو درنهایت با هم جمع میشوند.

اگر درباره چگونگی تصمیم گیری سنجش زمانی که دونفر یه رتبه رو دارند ابهام دارید این پست رو بخونید :

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

توی همین تاپیک چند پست بالاتر هم گفته شده :

موفق باشید. Smile

۰
۰
ارسال: #۲۷
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۱:۵۷ ب.ظ
(۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۱:۳۳ ب.ظ)Amoojan نوشته شده توسط:  
(24 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۱:۱۹ ب.ظ)omid89 نوشته شده توسط:  صفحه ۱ دفترچه - بند الف - تبصره :

نه دوست عزیز به این شکل نیست.
۸۰% نمره کل شما نمره تراز کنکور شماست و ۲۰% آن مربوط به معدل هست که اون هم تراز میشود و این دو درنهایت با هم جمع میشوند.
منظور من هم دقیقا همین بود .
معدل موثر در رتبه اثری نداره .
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amoojan
ارسال: #۲۸
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۲:۱۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۲:۱۵ ق.ظ، توسط Amoojan.)
(۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۱:۵۷ ب.ظ)omid89 نوشته شده توسط:  منظور من هم دقیقا همین بود .
معدل موثر در رتبه اثری نداره .

منظور من هم همین است! کاملا اشتباه میکنید! Big Grin

اگر نمره کل شما که در کارنامه شما هست شده ۱۰۰۰ یعنی
۸۰۰ نمره مربوط به تراز کل آزمون کنکور است و
۲۰۰ نمره مربوط به معدل تراز شده شما!

در نهایت اینکه معدل شما در نمره کل تان تاثیر داده شده است و مستقیما روی رتبه شما اثر دارد.

البته مثال بالا اشکال دارد ولی سعی کردم منظورم رو برسونم.
Smile

۰
۰
ارسال: #۲۹
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۲:۳۱ ق.ظ
(۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۸:۱۰ ب.ظ)izadan11 نوشته شده توسط:  پارسال هم این اتفاق افتاد برای ۲ نفر وقتی دو نفر همه چیزشون یکسان بشه رتبه شون برابرمیشه

نه نه !
از تو توقع نداشتم همچین اشتاهی کنی !

حقیقت آنست که اگر دوشخص رتبه برابر همی آورند , کار به ضربات مرگبار پنالتی کشیده خواهد شد ...

۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amoojan , Good!
ارسال: #۳۰
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۲:۳۴ ق.ظ
آقا یکی از آشنا ها پیدا شده گفته رتبش مثل من شده ۹۰ نرم افزار! Big Grin
کم کم دارم حس میکنم این نادر نیست! فراگیره! Big Grin Tongue

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: parande27 , Mohammad-A

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دریافت مدارک تحصیلی به صورت آنلاین امکان داره ؟ MohsenRezaei ۱ ۲۷۱ ۰۹ دى ۱۴۰۲ ۰۴:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: MohsenRezaei
Sad میشه اگه میدونین کمک کنین? . مقالههه Negarrr.n ۰ ۱,۰۸۱ ۲۴ بهمن ۱۴۰۰ ۰۸:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: Negarrr.n
Exclamation سلام لطفاً یکی به من بگه مرتبه زمانی ها چطوری به log تبدیل میشن فرمول داره؟؟ Azadam ۶ ۴,۰۰۲ ۰۶ دى ۱۴۰۰ ۰۹:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Soldier's life
  سلام بچه های کدهای سیستم تهویه هوا رو کسی داره فاطمه دیبا ۰ ۱,۲۰۵ ۱۲ آبان ۱۴۰۰ ۰۹:۱۲ ق.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
  بنظرتون کارگاه فیروزه کوبی درامد خوبی داره؟ azi454 ۰ ۲,۰۲۰ ۱۷ آذر ۱۳۹۸ ۰۹:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: azi454
  کسی در ارتباط با درس فهم زبان اطلاعی داره؟ trace4ward ۰ ۱,۸۶۵ ۱۹ مهر ۱۳۹۸ ۰۲:۵۷ ق.ظ
آخرین ارسال: trace4ward
  راهنمائی در خصوص استفاده از سامانه سنجش HamidReza1 ۵ ۵,۰۷۲ ۲۸ شهریور ۱۳۹۸ ۰۶:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  چه گزینه هایی (رشته و گرایش) برای قبولی در ارشد وجود داره ؟ MohsenRezaei ۲ ۲,۸۹۱ ۰۲ مرداد ۱۳۹۸ ۱۱:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  نرم‌افزار انتخاب رشته سازمان سنجش WILL ۰ ۲,۲۳۲ ۱۸ تیر ۱۳۹۸ ۱۰:۳۹ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  راهنمائی در خصوص استفاده از سامانه سنجش HamidReza1 ۰ ۱,۸۰۳ ۲۵ فروردین ۱۳۹۸ ۱۲:۴۹ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close