زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۶:۳۹ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

سهل انگاری سنجش، اگه رتبه مفهوم داره نباید دو نفر ی رتبه بیارن، من و mohsen.rn

ارسال: #۳۱
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۱:۱۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۱:۱۶ ق.ظ، توسط omid89.)
RE: سهل انگاری سنجش، اگه رتبه مفهوم داره نباید دو نفر ی رتبه بیارن، من و mohsen.rn
(۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۲:۱۵ ق.ظ)Amoojan نوشته شده توسط:  
(24 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۱:۵۷ ب.ظ)omid89 نوشته شده توسط:  منظور من هم دقیقا همین بود .
معدل موثر در رتبه اثری نداره .

منظور من هم همین است! کاملا اشتباه میکنید! Big Grin

اگر نمره کل شما که در کارنامه شما هست شده ۱۰۰۰ یعنی
۸۰۰ نمره مربوط به تراز کل آزمون کنکور است و
۲۰۰ نمره مربوط به معدل تراز شده شما!

در نهایت اینکه معدل شما در نمره کل تان تاثیر داده شده است و مستقیما روی رتبه شما اثر دارد.

البته مثال بالا اشکال دارد ولی سعی کردم منظورم رو برسونم.
Smile

اگر قرار بود معدل روی رتبه تاثیری داشته باشه دیگه چه لزومی داشت الان که وقت انتخاب رشته است سنجش بخواد دوباره تاییده ی معدل بگیره ؟ تازه میشه اصلاحش هم کرد .
این تناقض را چطور حل می کنید ؟
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۳۲
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۱:۱۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۱:۱۷ ق.ظ، توسط ezra.)
منم حس می کنم یکی دیگه جز من رتبش شده ۲۷۸۰ !!!!
من از فردا میخوام برم دنبال نیمه ی گمشده خودم بگردم ..... [تصویر:  272394_chase.gif]

۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: AI. , Amoojan
ارسال: #۳۳
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۱:۳۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۲:۱۶ ق.ظ، توسط Amoojan.)
RE: سهل انگاری سنجش، اگه رتبه مفهوم داره نباید دو نفر ی رتبه بیارن، من و mohsen.rn
(۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۱:۱۵ ق.ظ)omid89 نوشته شده توسط:  اگر قرار بود معدل روی رتبه تاثیری داشته باشه دیگه چه لزومی داشت الان که وقت انتخاب رشته است سنجش بخواد دوباره تاییده ی معدل بگیره ؟ تازه میشه اصلاحش هم کرد .
این تناقض را چطور حل می کنید ؟
دارن یه فرصت دیگه میدن که چک کنید که معدل تون رو درست وارد کرده باشید. بیشتر به خاطر اینه که اول مهر که بری ثبت نام ، سنجش اطلاعات شما رو شامل معدلتون برای دانشگاه میفرسته اگر معدلی که سنجش فرستاده با مدارک دانشگاه کارشناسی تون تفاوت داشته باشه ، خیلی شیک و مجلسی یعنی شما تخلف کردین و ارشد ثبت نامتون نمیکنن و سنجش هم جیزتون میکنه! Big Grin
البته این موضوعی که شما گفتین رو گرفتم ، نمیدونم چی کار میکنن ولی شاید یک نفر یا چند نفری که اصلاح میکنن تاثیر بسیار ناچیزی داشته باشه و اصلا تو محاسبات سنجش اخلالی ایجاد نکنه و فقط رتبه اون چند نفر دوباره محاسبه بشه... حدود ۳۰هزار نفر شرکت میکنن و چند نفر فکر نکنم تاثیری داشته باشه... درباره این موضوع بیشتر تحقیق کنید ولی در تاثیر معدل در رتبه شک نکنید.
موفق باشید. Smile

[تصویر:  balloons.gif]
۰
۰
ارسال: #۳۴
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۱:۰۶ ق.ظ
از همه دوستانی ک راهنمایی کردن ممنونم
از کامنتهاتون ب این نتیجه رسیدم ک:
نهایتا در صورت حتی انتخاب یک دانشگاه ک فقط یک نفر از ظرفیتش باقیمانده هردو نفر رتبه برابرو پذیرش میکنن و مهم هم برام همین بود
۰
۰
ارسال: #۳۵
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۱:۲۵ ق.ظ
اصلا یه چیزی!!
کسی میدووونه؟؟
تا حالا سابقه داشته سنجش تویه محاسبه درصد یا رتبه اشتباه کنند؟؟
بعدا این اشتباه اصلاح شده و تاثیر داشته اعتراض؟!!
۰
۰
ارسال: #۳۶
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۱:۳۳ ق.ظ
کنکور کارشناسی، دوسته دوستم مواد علم صنعت قبول شد، بعد از فکنم دوترم بهش گفتن اشتباه شده! انداختنش یکی از دانشگاهای شمال

Sent from my C6603 using Tapatalk

EVERYTHING that kills me makes me feel ALIVE

EVERYTHING that drowns me makes me feel wanna FLY
۰
۰
ارسال: #۳۷
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۲:۱۹ ب.ظ
Big Grin Big Grin بیچاااااره!
من هیچ جوری درصدام باورم نمیشه! میخام ببینم امکانه اشتباه شدنشووون هست؟؟
۰
۰
ارسال: #۳۸
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۲:۱۶ ب.ظ
(۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۲:۱۹ ب.ظ)sepehr . kh نوشته شده توسط:  Big Grin Big Grin بیچاااااره!
من هیچ جوری درصدام باورم نمیشه! میخام ببینم امکانه اشتباه شدنشووون هست؟؟

آره هست اگه پیگیر بشی و حق با تو باشه میشه اصلاحش کرد
فقط دقیقا نمیدونم باید چ کار کنی
۰
۰
ارسال: #۳۹
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۱:۱۸ ق.ظ
(۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۱:۳۳ ق.ظ)sh.arshad71 نوشته شده توسط:  کنکور کارشناسی، دوسته دوستم مواد علم صنعت قبول شد، بعد از فکنم دوترم بهش گفتن اشتباه شده! انداختنش یکی از دانشگاهای شمال
یعنی چی اشتباه شده؟ سیستم کامپیوتری چطور اشتباه کرده؟ تازه کنکور کارشناسی که میگن دو-سه بار پاسخ‌برگ‌ها رو میخونن

Yesterday is History, Tomorrow is a Mystery but Today is a Gift
That is why it's called the Present
۰
۰
ارسال: #۴۰
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۶:۴۳ ب.ظ
فکر کنم باید تا اومدن پاسخنامه و کلید صبر کنیم! حتما بعدش راهی برای اعتراض معرفی میکنند!!
راه دیگهی سراغ دارید؟؟؟
۰
۰
ارسال: #۴۱
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۸:۰۶ ب.ظ
(۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۶:۴۳ ب.ظ)sepehr . kh نوشته شده توسط:  فکر کنم باید تا اومدن پاسخنامه و کلید صبر کنیم! حتما بعدش راهی برای اعتراض معرفی میکنند!!
راه دیگهی سراغ دارید؟؟؟

اگه مثله بقیه ب خود کلید اولیه یا نهایی ک دوشنبه میاد اعتراض داری :
۱ -اگه برات مقدوره بری سازمان سنجش با ادله کافی برو کتاب مرجع ببر
۲-بالای صفحه کارنامه ی لینک اعتراض هست برو و اعتراضتو ثبت کن
اگه درصداتو طبق کلید حساب میکنی و ی چیز دیگه در میاد تا کلید نهایی صبر کن اگه بازم درصداتو اشتباه حساب کرده بودن آب دستته بزار زمین پاشو برو سازمان سنجش
۰
۰
ارسال: #۴۲
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۹:۱۱ ب.ظ
(۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۱:۰۶ ق.ظ)parande27 نوشته شده توسط:  از همه دوستانی ک راهنمایی کردن ممنونم
از کامنتهاتون ب این نتیجه رسیدم ک:
نهایتا در صورت حتی انتخاب یک دانشگاه ک فقط یک نفر از ظرفیتش باقیمانده هردو نفر رتبه برابرو پذیرش میکنن و مهم هم برام همین بود

آقا خواهش می کنم اونایی رتبشون برابر شده تو انتخاب رشته هماهنگ باشین هی ظرفیت ها بره بالا Big Grin
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: سودابه م , parande27 , tayebe68

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دریافت مدارک تحصیلی به صورت آنلاین امکان داره ؟ MohsenRezaei ۱ ۲۷۱ ۰۹ دى ۱۴۰۲ ۰۴:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: MohsenRezaei
Sad میشه اگه میدونین کمک کنین? . مقالههه Negarrr.n ۰ ۱,۰۸۱ ۲۴ بهمن ۱۴۰۰ ۰۸:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: Negarrr.n
Exclamation سلام لطفاً یکی به من بگه مرتبه زمانی ها چطوری به log تبدیل میشن فرمول داره؟؟ Azadam ۶ ۴,۰۰۵ ۰۶ دى ۱۴۰۰ ۰۹:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Soldier's life
  سلام بچه های کدهای سیستم تهویه هوا رو کسی داره فاطمه دیبا ۰ ۱,۲۰۵ ۱۲ آبان ۱۴۰۰ ۰۹:۱۲ ق.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
  بنظرتون کارگاه فیروزه کوبی درامد خوبی داره؟ azi454 ۰ ۲,۰۲۰ ۱۷ آذر ۱۳۹۸ ۰۹:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: azi454
  کسی در ارتباط با درس فهم زبان اطلاعی داره؟ trace4ward ۰ ۱,۸۶۵ ۱۹ مهر ۱۳۹۸ ۰۲:۵۷ ق.ظ
آخرین ارسال: trace4ward
  راهنمائی در خصوص استفاده از سامانه سنجش HamidReza1 ۵ ۵,۰۷۳ ۲۸ شهریور ۱۳۹۸ ۰۶:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  چه گزینه هایی (رشته و گرایش) برای قبولی در ارشد وجود داره ؟ MohsenRezaei ۲ ۲,۸۹۲ ۰۲ مرداد ۱۳۹۸ ۱۱:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  نرم‌افزار انتخاب رشته سازمان سنجش WILL ۰ ۲,۲۳۳ ۱۸ تیر ۱۳۹۸ ۱۰:۳۹ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  راهنمائی در خصوص استفاده از سامانه سنجش HamidReza1 ۰ ۱,۸۰۳ ۲۵ فروردین ۱۳۹۸ ۱۲:۴۹ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close