زمان کنونی: ۰۷ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۶:۴۸ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه درسی مانشت مرداد ۹۴ پر شور به سمت قله ها

ارسال:
۰۹ مرداد ۱۳۹۳, ۰۴:۰۸ ب.ظ
سلام بچه هاااا
دیدم سال پیش گروه های درسی تشکیل شده بود تو مانشت ولی امسال کسی پیش قدم نشده بود و این تاپیکو زدم که بیایم در مورد برنامه هامون صحبت کنیم و نتیجه روزانه کارهامون رو بنویسیم و به هم دلگرمی بدیم واسه موفق شدن. راستی نتایج آزمون ها هم هست می تونیم با گذاشتن درصدا انگیزه بگیریم. الان بهترین زمانه واسه موفق شدن. تا آزمون ۲۵ درصد اولی خیلی مونده و می تونیم خودمون رو عالی عالی آماده کنیم و مطمئنم که هیچ تلاشی بی نتیجه نمی مونه. بچه ها لطفا بگین که برنامتون چیه؟ چه درس هایی می خونین تو تابستون؟ چقدر پیشرفت داشتین؟ کجاها فکر می کنین ضعف دارین که باید برطرفش کنین؟ کلا بگین دیگه که با مشورت هم بتونیم مشکلامون رو برطرف کنیم و همه با هم بتونیم با تلاشمون واسه بهترین دانشگاه رتبه بیاریم.

مرسیییی
پیش به سوی یه رتبه توپ
۲
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: fzpakzad , pouran , ریحان , pooyaa , sahar salehi
ارسال:
۰۹ مرداد ۱۳۹۳, ۰۴:۳۲ ب.ظ
من فعلاً گسسته، مهندسی نرم افزار و پایگاه داده رو شروع کردم. زبان هم که از ۵۰۴ دارم میخونم. این هفته هم معماری شروع میشه.گسسته و پایگاه اندازه ۲۵ درصد اول پارسه خوندم. نرم افزار دو فصل پرسمن. کند پیش میره..راضی نیستم

فال بد، بدتر بود ازحال بد
۰
۰
ارسال:
۰۹ مرداد ۱۳۹۳, ۰۴:۵۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ مرداد ۱۳۹۳ ۰۵:۰۳ ب.ظ، توسط hamid88.)
RE: گروه درسی مانشت مرداد ۹۴ پر شور به سمت قله ها
(۰۹ مرداد ۱۳۹۳ ۰۴:۰۸ ب.ظ)softlan نوشته شده توسط:  سلام بچه هاااا
دیدم سال پیش گروه های درسی تشکیل شده بود تو مانشت ولی امسال کسی پیش قدم نشده بود و این تاپیکو زدم که بیایم در مورد برنامه هامون صحبت کنیم و نتیجه روزانه کارهامون رو بنویسیم و به هم دلگرمی بدیم واسه موفق شدن. راستی نتایج آزمون ها هم هست می تونیم با گذاشتن درصدا انگیزه بگیریم. الان بهترین زمانه واسه موفق شدن. تا آزمون ۲۵ درصد اولی خیلی مونده و می تونیم خودمون رو عالی عالی آماده کنیم و مطمئنم که هیچ تلاشی بی نتیجه نمی مونه. بچه ها لطفا بگین که برنامتون چیه؟ چه درس هایی می خونین تو تابستون؟ چقدر پیشرفت داشتین؟ کجاها فکر می کنین ضعف دارین که باید برطرفش کنین؟ کلا بگین دیگه که با مشورت هم بتونیم مشکلامون رو برطرف کنیم و همه با هم بتونیم با تلاشمون واسه بهترین دانشگاه رتبه بیاریم.

مرسیییی
پیش به سوی یه رتبه توپ

من دقیقاً ١ مرداد گروه رو تشکیل دادم ولی انگار مدیر این بخش یا ندید یا نخواست من گروه رو تشکیل بدم.خیلی هم دوست دارم دلیلشو بدونم که چرا اونموقع تایید نکرد.
قبلا آقا فرداد بود الان نمیدونم کیه. اگه پست منو دید ج منو بده ببینم جریان چی بوده که تایید نشده.
به هر حال خوشحالم گروه تشکیل شد
موفق باشین دوستان

هیج وقت دیر نیست
........................!!!
۰
۰
ارسال:
۰۹ مرداد ۱۳۹۳, ۰۶:۰۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ مرداد ۱۳۹۳ ۰۶:۰۹ ب.ظ، توسط ریحان.)
بچه ها به نظرتون گسسته را حذف کنم؟ صفره صفرم..خیلی هم حجیمه...دوستشم ندارم. اما دلم شورشو میزنه...رشتم نرم افزاره....امار رو خوندم محاسباتم میخوام شروع کنم.ریاضی مهندسی هم حذف کردم...لطفا راهنماییم کنین....

تنبلی دزد آرزوهاست...
۰
۰
ارسال:
۰۹ مرداد ۱۳۹۳, ۰۶:۱۴ ب.ظ
(۰۹ مرداد ۱۳۹۳ ۰۶:۰۸ ب.ظ)ریحان نوشته شده توسط:  بچه ها به نظرتون گسسته را حذف کنم؟ صفره صفرم..خیلی هم حجیمه...دوستشم ندارم. اما دلم شورشو میزنه...رشتم نرم افزاره....امار رو خوندم محاسباتم میخوام شروع کنم.ریاضی مهندسی هم حذف کردم...لطفا راهنماییم کنین....
از رو چه کتابی میخوای بخونی که میگی حجمیه؟نه .حدفش نکن. از رو پوران بخون راحته

فال بد، بدتر بود ازحال بد
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ashena1
ارسال:
۰۹ مرداد ۱۳۹۳, ۰۶:۳۰ ب.ظ
اخه بوران اصن توضیح نداره که..برای منکه صفره صفرم وحشتناکه...

تنبلی دزد آرزوهاست...
۰
۱
ارسال:
۰۹ مرداد ۱۳۹۳, ۰۶:۴۳ ب.ظ
(۰۹ مرداد ۱۳۹۳ ۰۶:۳۰ ب.ظ)ریحان نوشته شده توسط:  اخه بوران اصن توضیح نداره که..برای منکه صفره صفرم وحشتناکه...
سلام
گسسته پارسه خوب توضیح داده...البته یه مقدار کمی غلط املایی داره, ولی مشکلی نداره, هر کتابی بالاخره این جور مشکلات رو داره.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ریحان , ashena1
ارسال:
۰۹ مرداد ۱۳۹۳, ۰۸:۲۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ مرداد ۱۳۹۳ ۰۸:۳۷ ب.ظ، توسط wskf.)
(۰۹ مرداد ۱۳۹۳ ۰۶:۳۰ ب.ظ)ریحان نوشته شده توسط:  اخه بوران اصن توضیح نداره که..برای منکه صفره صفرم وحشتناکه...

از روی پارسه بخون خوب توضیح داده ولی پوران کاملتره هاااا
حذفش نکن ب امید اینکه اگ سوال راحت بیارن Smile

(۰۹ مرداد ۱۳۹۳ ۰۴:۰۸ ب.ظ)softlan نوشته شده توسط:  سلام بچه هاااا

مرسیییی
پیش به سوی یه رتبه توپ

سلام عزیزم
ازمون ۲۵ درصد اول پارسه کیه؟
من شروع کردم ولی زیاد پیش نرفتم. نمیدونم چرا پیش نمیره .
دوستان یاری کنید !!!!
۲۵ درصد دوم کی شروع میشه؟

(۰۹ مرداد ۱۳۹۳ ۰۴:۳۲ ب.ظ)fzpakzad نوشته شده توسط:  من فعلاً گسسته، مهندسی نرم افزار و پایگاه داده رو شروع کردم. زبان هم که از ۵۰۴ دارم میخونم. این هفته هم معماری شروع میشه.گسسته و پایگاه اندازه ۲۵ درصد اول پارسه خوندم. نرم افزار دو فصل پرسمن. کند پیش میره..راضی نیستم

نرم افزار از پرسمن می خونید؟ طول نمیکشه؟ من از اسلام ناظمی می خونم ولی اونم جالب نیس..

کمیاب ترین چیز در دنیا زندگی کردن است.!
بسیاری از مردم فقط وجود دارند...
۱
۰
ارسال:
۰۹ مرداد ۱۳۹۳, ۰۸:۴۷ ب.ظ
ممنون بارسه را سفارش دادم.فقط میشه فصول مهمترشا بگین من فقط همونارابخونم؟ ازمون اول ۱۸ مهرماهه.بارسه...

تنبلی دزد آرزوهاست...
۱
۰
ارسال: #۱۰
۰۹ مرداد ۱۳۹۳, ۰۹:۲۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ مرداد ۱۳۹۳ ۰۹:۳۹ ب.ظ، توسط javad94.)
(۰۹ مرداد ۱۳۹۳ ۰۸:۴۷ ب.ظ)ریحان نوشته شده توسط:  ممنون بارسه را سفارش دادم.فقط میشه فصول مهمترشا بگین من فقط همونارابخونم؟ ازمون اول ۱۸ مهرماهه.بارسه...
بهترین کار اینه که, به سرفصل توزیع موضوعی این درس توو رشته کامپیوتر مراجعه کنین. این جوری خیلی بهتره و خیال خودتون هم راحت میشه. برای اینکار می تونین به فایل توزیع موضوعی پارسه که از سال ۸۵ تا ۹۲ هست مراجعه کنین که لینکشم میزارم:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

البته برای سال ۹۳ می تونین به سوالات کامپیوتر ۹۳ مراجعه کنین و ببینین که از کدوم سرفصل ها سوال اومده.
۰
۰
ارسال: #۱۱
۰۹ مرداد ۱۳۹۳, ۰۹:۵۵ ب.ظ
سلام دوستان من یه عضو جدیدم و زیاد از اینجا سردر نمیارم
دوست دارم با بچه های پشت کنکوری ایتی انلاین صحبت کنم و عضو گروهتون بشم
من از شنبه خوندن گسسته شبکه و ساختمان داده رو شروع میکنم ۳هفته ۳درسو موازی پیش میبرم
من توی ماه رمضان هوش وسیستم و الگوریتمو شروع کردم
اما فهمیدم پشت کار ندارم نمیدونم چی کار کنم که پشت کار داشته باشم
باید باافراد مث خودم در ارتباط باشم تا توی شرایط سخت چون شرایط روحی یکسانی داریم کم نیارم
نمیشه گروهی تشکیل داد که انلاین صحبت کنن در یک زمان خاص و باهم پیش برن؟
اگه میشه میخوام عضو یه گروه بشمو تابهمن باهاشون همراه باشم
۰
۰
ارسال: #۱۲
۰۹ مرداد ۱۳۹۳, ۱۰:۳۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ مرداد ۱۳۹۳ ۱۰:۳۱ ب.ظ، توسط kingmax.)
سلام منم توی رمضون کلا از پا در میا هیچ کاری نمیتونم بکنم الان یه دو روزی هست میخوام شروع کنم نشد تا امروز شروع کردم چون خیلی بیش از یه ماه نگاه کتابم نکردم اصلا بلکل قدرت تمرکزم را از دست دادم به زور تونستم ۱۰ صفحه اونم از اول گریمالدی اونم مباحثی که بلدم را بخونم پیشنهادتون چیه خیلی مغزم تنبل شده یه ماه خوردم و خوابیدم به نظرتون چیکار کنم میخوام شنبه برم کتابخونه میگم شاید یه خورده جو باعث بشه بهتر بشم دوستان لطفا اگه راهی میدونند راهنمایی ام کنند.
در ضمن یه مشکل دیگه اینکه همه دروس را با هم پیش ببرم تا اول مهر ۴-۵ تا درسو کلا تموم کنم و بقیه را نخونم یا مثلا ۲۵% یا هر چقدر که شد از همه دروس را پیش ببرم؟
ببخشید پر حرفی کردم پیشاپیش هم از راهنمایی دوستان ممنونم

نمی دانم اینجا که ایستاده ام تقدیر من است یا تقصیر من!
اما وقتی یافته هایم را با باخته هایم مقایسه میکنم،
می بینم چون خدا را یافتم هر چه باختم مهم نیست.
آموختم که تمام ماجراهای زندگی فقط قانون عشـــق بازی خدا با ماست
۱
۰
ارسال: #۱۳
۰۹ مرداد ۱۳۹۳, ۱۰:۳۱ ب.ظ
(۰۹ مرداد ۱۳۹۳ ۰۸:۴۷ ب.ظ)ریحان نوشته شده توسط:  ممنون بارسه را سفارش دادم.فقط میشه فصول مهمترشا بگین من فقط همونارابخونم؟ ازمون اول ۱۸ مهرماهه.بارسه...

ازمون تابستون پارسه چ تاریخیه؟

۰
۰
ارسال: #۱۴
۰۹ مرداد ۱۳۹۳, ۱۰:۴۲ ب.ظ
منظورت آزمون های pse هست؟

نمی دانم اینجا که ایستاده ام تقدیر من است یا تقصیر من!
اما وقتی یافته هایم را با باخته هایم مقایسه میکنم،
می بینم چون خدا را یافتم هر چه باختم مهم نیست.
آموختم که تمام ماجراهای زندگی فقط قانون عشـــق بازی خدا با ماست
۰
۰
ارسال: #۱۵
۰۹ مرداد ۱۳۹۳, ۱۰:۴۶ ب.ظ
میشه دوستانی ک تو ازمون پارسه شرکت کردن تاریخ ازمونا رو فقط بهمون بگن لطفا ( از تابستون تا اخر) از ۲۵ درصد اول تابستون تا اخر
با تشکر

۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۳۱۵ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۰۹۶ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۴۸ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۳,۷۶۶ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
  اهدای کتاب هایم به اعضای گل مانشت x86 ۴۴ ۳۵,۴۳۸ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۸,۸۵۷ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
  گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸ amir95 ۲۹۷ ۱۳۸,۱۱۹ ۰۶ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: قاصدک۲۳
Star سحر خیــــــــــــــــــزان مانشت nasrolah ۹۴۸ ۲۰۹,۰۹۱ ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  پرسش و پاسخ و بحثهای مدیران در مورد امور جاری مانشت Fardad-A ۴,۸۰۶ ۴۴,۶۶۸ ۰۳ دى ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05
  تخفیف گروهی آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف برای اعضای مانشت در سال ۹۹ عزیز دادخواه ۱۲ ۷,۶۵۲ ۲۵ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close