زمان کنونی: ۰۷ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۸:۴۷ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

۴۳۹ + سهمیه شاگرد اولی + یه اتفاق عجیب !!! شبانه دانشگاه تهران

ارسال: #۱۰۶
۰۹ شهریور ۱۳۹۳, ۱۲:۲۵ ب.ظ
سلام؛
دوستان لطفا اگه میشه یه نگاه هم به تاپیک زیر کنید راهنمایی یا حالا نظرتونو لطف کنین بگین.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۱
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: npour
ارسال: #۱۰۷
۰۹ شهریور ۱۳۹۳, ۰۱:۰۹ ب.ظ
RE: 439 + سهمیه شاگرد اولی + یه اتفاق عجیب !!! شبانه دانشگاه تهران
(۰۹ شهریور ۱۳۹۳ ۱۱:۴۴ ق.ظ)آفتاب نوشته شده توسط:  سلام دوستان

اگه تو انتخابای بعدیت جای دیگه هم بیاری میتونی جا به جاکنی؟
من میخوام از تبریز برم یزد
فک میکنم تبریز چون شبانه ام خوابگاه هم ندن

برای جابجایی با دانشگاه مبدا و مقصد موافق باشند
باید زنگ بزنی هر دو دانشگاه ببینی چی می گن
اگه موافقت کنن باید از هر دو تا دانشگاه نامه موافقتشون رو بگیری ببری سنجش
دردسر داره ولی انجام شدنیه ولی باز بستگی داره موافقت کنن یا نه؟
یا یکی رو پیدا کنی که حاضر به جابجایی باشه
۰
۰
ارسال: #۱۰۸
۰۹ شهریور ۱۳۹۳, ۰۱:۱۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ شهریور ۱۳۹۳ ۰۱:۴۸ ب.ظ، توسط reza_srs.)
(۰۹ شهریور ۱۳۹۳ ۱۱:۰۷ ق.ظ)پوونه نوشته شده توسط:  
(09 شهریور ۱۳۹۳ ۰۳:۴۹ ق.ظ)reza_srs نوشته شده توسط:  
(08 شهریور ۱۳۹۳ ۱۲:۳۱ ب.ظ)MSZ نوشته شده توسط:  
(08 شهریور ۱۳۹۳ ۱۲:۲۰ ب.ظ)Aurora نوشته شده توسط:  
(08 شهریور ۱۳۹۳ ۱۱:۴۸ ق.ظ)MSZ نوشته شده توسط:  تو همین شریف چند تا از این سهمیه ای ها که با شاگرد اولی تو دانشگاه های پرت اومدن رو سراغ دارم که روز اول ادعای استعداد درخشانی که هیچ، ادعای نورافکنی میکردن!!!
یکیشون دو ترمه مشروطه و احتمالا اخراج شه ... یکی دیگه اخراج شد! اون یکی هم فعلا با معدل ۱۴ و خورده ای داره دست و پا میزنه!!!

شما خودت اگر این سهمیه رو داشتی ازش استفاده نمی کردی؟
اگر داشتم احتمالا استفاده نمیکردم ... چون بنده هم استعداد درخشان بودم تو کارشناسی و بدون کنکور میتونستم ارشد بخونم ولی رفتم کنکور دادم و با افتخار یه رتبه عالی آوردم!
اگر هم بالفرض میخواستم استفاده کنم، دانشگاه های درجه یک کشور رو انتخاب نمیکردم!

دوست عزیز ی موضوع من دوران دبیرستان ی دوستی داشتم خیلی تلاش میکرد واقعا درس میخوند ولی نمیتونست تست بزنه حالش خراب میشد بیش از ۲ ساعت پا برگه مینشست یادمه معدل کتبی سومش ۲۰ شد! واقعا باسواد بود بلد بود من ولی عمرا نمره کتبی نمیخواستم کنکور ! بلد بودم تست بزنم حالا من دانشگاه اصفهان با ۱۳۰۰ قبول شدم دوست من پیام نور سال دوم رباتیک میخونه! میرسیم به کنکور امسال از استادای دانشگاه اصفهان به شخصه بارها پرسیدم و شنیدم ارزو دارن از کنکور دانشجو نگیرن! میگن طرف از غیر انتفاعی میاد بلد نیست کار امنیتی کنه برنامه نویسی بلد نیست نمیتوننن باهاشون کار کنند میگه طرف پایان نامه رو همینطوری تحویل استاد داده استادم اوکی داده! و واقعا بارها اصرار کردن فقط از نمرات برتر دانشگاه ورودی بگیرن سنجش اجازه نمیده! جناب تو امریکا معیار سواد ادما برای ورود به دوره بعد نمرات طول دوره قبلشونه نه کنکور کنکوری که میان تهه سوالا الگوش پیدا کردن ی پیچیدگی زمانیه یا شبکش ی فرمول tp/to خوب این که نشد معیار سواد طرف ...
من فکر نمیکردم شاگرد اول باشم با معدل ۱۸.۸۷ چراشم به این دلیل بود که کلاس ما چندین نفر با معدلای بالا داشت و خیلیامون بدون کنکور دانشگاههای تهران در میایم این که بگی حقمون نیست باید بگم ۴ سال زحمت کشیدیم حق رو صرفا کنکور مشخص نمیکنه المپیاد معدل اولی و کنکور با هم دانشجو تعیین میکنند ی مسابقس پارتی بازی که نیست!

باز اومدن گیر دادن به غیرانتفاعی ها Dodgy
خداییش دیگه داره کم لطفی میشه در مورد غیرانتفاعی ها.
پایان نامه ای که من کار میکنم عمرا بچه های کارشناسی اینجا کسی بدونه چیه اصلا و دقیقا دارم چیکار میکنم!
ببخشید کدوم دانشگاه سراسری هستش که پایان نامه اش یه موضوعی باشه که بخوان مقاله هم بشه و واسه کنفرانس های مطرح فرستاده بشه و تازه اون پایان نامه به انگلیسی هم باشه همه اش؟ میدونید نوشتن یه پایان نامه به انگلیسی اونم برای یه دانشجوی کارشناسی چقدر سخته؟
کارآموزی هم به جای خود.
والا من تابستون امسال یه صفحه برا ارشد نتونستم بخونم به خاطر کارآموزی و پایان نامه ام. برای درسی مثل شیوه ارائه مطالب ما پدرمون دراومد تا این درس رو پاس کنیم! در حالیکه توی دانشگاه های سراسریش هم این درس خیلی راحت با ۲۰ پاس میکنن مردم. ما پروژه نوشتیم نه اینکه یه برنامه همینطوری بنویسیم ارائه بدیم. ..نه .. یه برنامه ای تازه ای نوشتیم.. یه کار جدیدی کردیم... مثلا من خودم توی یکی از تیم های پردازش زبان زیر نظر یه استاد راهنما کار کردم.
همین استادی که توی شیوه استاد راهنمای ما بودن.. از همین غیرانتفاعی خودمون با همین کنکور یکی از دانشگاه های تهران قبول شدن و الان جزو محققای پردازش زبان هستند تو یکی از همین کشورهای پیشرفته ای که شما فکر میکنید غیرانتفاعی ها سوادش رو ندارن برن اونجا.
قبول دارم تو غیرانتفاعی معلوم نیست چطوری به بعضی ها نمره میرسه به بعضی ها نمیرسه. ولی اینطوری ها هم نیست غیرانتفاعی ها بیسواد باشن. من اعتراف میکنم بیسوادم اما بیشتر در مورد همین درس هایی که تو ارشد میاد و باید چهار تست بشه زد ازش. اون هم علتش کم کاری خودم بوده که ترم های اول سر یک لجبازی با خونواده ام به کل درس نخوندم.. وگرنه دانشگاه بهانه است. یعنی اگر کسی این ادعا رو داره لطف کنه پایان نامه خودشو با پایان نامه کارشناسی خودم بذاریم توی سایت تا مقایسه بشه در مورد محتواش، نوشته هاش و کلا همه چی.Wink

یا غیرانتفاعی مثل سجاد مشهد..تو کل ایران معروفه ... از خیلی از دانشگاه های دیگه هم بهتره.
قبول دارم تو غیرانتفاعی ها رقابت کمه بین بچه ها. ولی اونی که نمیخونه واقعا خوب نمیخونه. اونی که میخونه واقعا خوب میخونه.

حالا شاگرد اول شدید خوشحالیم براتون. به خدا آرزوی موفقیت هم میکنیم. Heartولی کلا سر به سر ما غیرانتفاعی ها نذارید اعصاب نداریم.Big GrinBig GrinBig Grin نمیدونم چرا دیواری کوتاه تر از غیرانتفاعی نیستHuh

-=-=-=-=-=-==-=-
جدی میگم اینو..این بحث هر سال این همه مشکل پیش میاره. یادم میاد پارسال هم بحث غیرانتفاعی ها اومد وسط من و یه چن نفر دیگه دلخور شدیمBig Grin عادلانه است یا عادلانه نیست رو بچه هایی که شاگرد اول شدن چیکار کنن بنده های خدا. والا .. حالا یکی واقعا حقش بوده اول شده یکی هم حقش نبوده بهش لطف کردن نمره دادن اول شده. مهم اینه که اوله. اینو باید سنجش یه جوری لحاظ کنه که نه شاگردهای اول شاکی باشن نه دانشجوهایی مثل من که کلا یاد معدلشون میفتن افسردگی میگیرنBig Grin مهم اینه این سنجشه که باعث این مشکلات شده. اعتراضی هم اگر هست باید به خود سنجش گفت. یادمه پارسال جناب آقای فرداد (من هیچ وقت فامیلی ایشون رو نتونستم به خاطر بسپارم) فرمودن که همه بچه ها امضا جمع کنن و بعد یکی از بچه های مانشت نماینده بشه ببره به سنجش تحویل بده که این سهمیه یا برداشته باشه یا کم بشه. یادمه ایشون گفتن ولی کسی لبیک نگفت. وقتی کسی آستین بالا نمیزنه و کاری نمیکنه پس این همه بحث و جدل چه فایده داره جز اینکه رفقایی که شاگرد اول شدند رو ناراحت کنیم؟ Heart

من منظورم این نیست غیر انتفاعیا هیچی بلد نیستن ولی واقعیت اینه که به دلایلی مثل جو رقابتی و یا محیط اموزشی اموزش لازم رو نتونستند ببیند من دانشگاههای دولتی دیگه رو نمیدون اما تو اصفهان هم پدرمون رو در اوردن ! اونایی که ارشد قبول شدن اصفهان خودشون میبینند. این که حالا یکی دو نفرم خوب توشون هست شکی نیست ولی کلیت چیز دیگه ای شما برو پایان نامه هایی که تو اینترنت هست ببین ۳۰ صفحه در مورد  VoIP نوشته اخرشم منابع نوشته wikipedia :\
ولی کلیت حرف این بود که سطح کیفیه دانشجوهای معدل بیار واقعا بهتره تو دانشگاه دوست من با شاگرد اولی رفت شریف اونجام اول شد. یکی دیگه از دوستانم دانشگاه قوچان لیسانس گرفت دو ترم معدل ۲۰ داشت!!!! رفت شیراز تحویلشم نگرفتند اخر کار که ارشدش تمام شد دانشگاه تهران مهندسی شیمی دکتری بدون کنکور پذیرفتش و استادای شیراز کلی دنبالش رفتن بمونه ولی اون بود که ناز میکرد!

(۰۹ شهریور ۱۳۹۳ ۱۱:۰۷ ق.ظ)پوونه نوشته شده توسط:  
(09 شهریور ۱۳۹۳ ۰۳:۴۹ ق.ظ)reza_srs نوشته شده توسط:  
(08 شهریور ۱۳۹۳ ۱۲:۳۱ ب.ظ)MSZ نوشته شده توسط:  
(08 شهریور ۱۳۹۳ ۱۲:۲۰ ب.ظ)Aurora نوشته شده توسط:  
(08 شهریور ۱۳۹۳ ۱۱:۴۸ ق.ظ)MSZ نوشته شده توسط:  تو همین شریف چند تا از این سهمیه ای ها که با شاگرد اولی تو دانشگاه های پرت اومدن رو سراغ دارم که روز اول ادعای استعداد درخشانی که هیچ، ادعای نورافکنی میکردن!!!
یکیشون دو ترمه مشروطه و احتمالا اخراج شه ... یکی دیگه اخراج شد! اون یکی هم فعلا با معدل ۱۴ و خورده ای داره دست و پا میزنه!!!

شما خودت اگر این سهمیه رو داشتی ازش استفاده نمی کردی؟
اگر داشتم احتمالا استفاده نمیکردم ... چون بنده هم استعداد درخشان بودم تو کارشناسی و بدون کنکور میتونستم ارشد بخونم ولی رفتم کنکور دادم و با افتخار یه رتبه عالی آوردم!
اگر هم بالفرض میخواستم استفاده کنم، دانشگاه های درجه یک کشور رو انتخاب نمیکردم!

دوست عزیز ی موضوع من دوران دبیرستان ی دوستی داشتم خیلی تلاش میکرد واقعا درس میخوند ولی نمیتونست تست بزنه حالش خراب میشد بیش از ۲ ساعت پا برگه مینشست یادمه معدل کتبی سومش ۲۰ شد! واقعا باسواد بود بلد بود من ولی عمرا نمره کتبی نمیخواستم کنکور ! بلد بودم تست بزنم حالا من دانشگاه اصفهان با ۱۳۰۰ قبول شدم دوست من پیام نور سال دوم رباتیک میخونه! میرسیم به کنکور امسال از استادای دانشگاه اصفهان به شخصه بارها پرسیدم و شنیدم ارزو دارن از کنکور دانشجو نگیرن! میگن طرف از غیر انتفاعی میاد بلد نیست کار امنیتی کنه برنامه نویسی بلد نیست نمیتوننن باهاشون کار کنند میگه طرف پایان نامه رو همینطوری تحویل استاد داده استادم اوکی داده! و واقعا بارها اصرار کردن فقط از نمرات برتر دانشگاه ورودی بگیرن سنجش اجازه نمیده! جناب تو امریکا معیار سواد ادما برای ورود به دوره بعد نمرات طول دوره قبلشونه نه کنکور کنکوری که میان تهه سوالا الگوش پیدا کردن ی پیچیدگی زمانیه یا شبکش ی فرمول tp/to خوب این که نشد معیار سواد طرف ...
من فکر نمیکردم شاگرد اول باشم با معدل ۱۸.۸۷ چراشم به این دلیل بود که کلاس ما چندین نفر با معدلای بالا داشت و خیلیامون بدون کنکور دانشگاههای تهران در میایم این که بگی حقمون نیست باید بگم ۴ سال زحمت کشیدیم حق رو صرفا کنکور مشخص نمیکنه المپیاد معدل اولی و کنکور با هم دانشجو تعیین میکنند ی مسابقس پارتی بازی که نیست!

باز اومدن گیر دادن به غیرانتفاعی ها Dodgy
خداییش دیگه داره کم لطفی میشه در مورد غیرانتفاعی ها.
پایان نامه ای که من کار میکنم عمرا بچه های کارشناسی اینجا کسی بدونه چیه اصلا و دقیقا دارم چیکار میکنم!
ببخشید کدوم دانشگاه سراسری هستش که پایان نامه اش یه موضوعی باشه که بخوان مقاله هم بشه و واسه کنفرانس های مطرح فرستاده بشه و تازه اون پایان نامه به انگلیسی هم باشه همه اش؟ میدونید نوشتن یه پایان نامه به انگلیسی اونم برای یه دانشجوی کارشناسی چقدر سخته؟
کارآموزی هم به جای خود.
والا من تابستون امسال یه صفحه برا ارشد نتونستم بخونم به خاطر کارآموزی و پایان نامه ام. برای درسی مثل شیوه ارائه مطالب ما پدرمون دراومد تا این درس رو پاس کنیم! در حالیکه توی دانشگاه های سراسریش هم این درس خیلی راحت با ۲۰ پاس میکنن مردم. ما پروژه نوشتیم نه اینکه یه برنامه همینطوری بنویسیم ارائه بدیم. ..نه .. یه برنامه ای تازه ای نوشتیم.. یه کار جدیدی کردیم... مثلا من خودم توی یکی از تیم های پردازش زبان زیر نظر یه استاد راهنما کار کردم.
همین استادی که توی شیوه استاد راهنمای ما بودن.. از همین غیرانتفاعی خودمون با همین کنکور یکی از دانشگاه های تهران قبول شدن و الان جزو محققای پردازش زبان هستند تو یکی از همین کشورهای پیشرفته ای که شما فکر میکنید غیرانتفاعی ها سوادش رو ندارن برن اونجا.
قبول دارم تو غیرانتفاعی معلوم نیست چطوری به بعضی ها نمره میرسه به بعضی ها نمیرسه. ولی اینطوری ها هم نیست غیرانتفاعی ها بیسواد باشن. من اعتراف میکنم بیسوادم اما بیشتر در مورد همین درس هایی که تو ارشد میاد و باید چهار تست بشه زد ازش. اون هم علتش کم کاری خودم بوده که ترم های اول سر یک لجبازی با خونواده ام به کل درس نخوندم.. وگرنه دانشگاه بهانه است. یعنی اگر کسی این ادعا رو داره لطف کنه پایان نامه خودشو با پایان نامه کارشناسی خودم بذاریم توی سایت تا مقایسه بشه در مورد محتواش، نوشته هاش و کلا همه چی.Wink

یا غیرانتفاعی مثل سجاد مشهد..تو کل ایران معروفه ... از خیلی از دانشگاه های دیگه هم بهتره.
قبول دارم تو غیرانتفاعی ها رقابت کمه بین بچه ها. ولی اونی که نمیخونه واقعا خوب نمیخونه. اونی که میخونه واقعا خوب میخونه.

حالا شاگرد اول شدید خوشحالیم براتون. به خدا آرزوی موفقیت هم میکنیم. Heartولی کلا سر به سر ما غیرانتفاعی ها نذارید اعصاب نداریم.Big GrinBig GrinBig Grin نمیدونم چرا دیواری کوتاه تر از غیرانتفاعی نیستHuh

-=-=-=-=-=-==-=-
جدی میگم اینو..این بحث هر سال این همه مشکل پیش میاره. یادم میاد پارسال هم بحث غیرانتفاعی ها اومد وسط من و یه چن نفر دیگه دلخور شدیمBig Grin عادلانه است یا عادلانه نیست رو بچه هایی که شاگرد اول شدن چیکار کنن بنده های خدا. والا .. حالا یکی واقعا حقش بوده اول شده یکی هم حقش نبوده بهش لطف کردن نمره دادن اول شده. مهم اینه که اوله. اینو باید سنجش یه جوری لحاظ کنه که نه شاگردهای اول شاکی باشن نه دانشجوهایی مثل من که کلا یاد معدلشون میفتن افسردگی میگیرنBig Grin مهم اینه این سنجشه که باعث این مشکلات شده. اعتراضی هم اگر هست باید به خود سنجش گفت. یادمه پارسال جناب آقای فرداد (من هیچ وقت فامیلی ایشون رو نتونستم به خاطر بسپارم) فرمودن که همه بچه ها امضا جمع کنن و بعد یکی از بچه های مانشت نماینده بشه ببره به سنجش تحویل بده که این سهمیه یا برداشته باشه یا کم بشه. یادمه ایشون گفتن ولی کسی لبیک نگفت. وقتی کسی آستین بالا نمیزنه و کاری نمیکنه پس این همه بحث و جدل چه فایده داره جز اینکه رفقایی که شاگرد اول شدند رو ناراحت کنیم؟ Heart
شما منو به چالش مقایسه پایان نامه دعوت کردید؟ باشه قبول میکنم البته اشتباهه مقایسه اما بحث من پیاده سازی پنهان نگاری در ترافیک VoIP بود کد پیاده سازی شدشم خیلی تخصصیه ای ی برنامه ساده نبود.البته پروژه های بعضی دانشجو ها با ی استاد خاص بر میدارن واقعا مسخرس مثل سامانه هوشمند همسر یابی :\ یا شبیه سازی  ‌BRT ولی بعضیا مثل دکتر شاهقلی یافتن روش بهینه برای حرکت سیستم های عامل بین شبکه های توزیع شده یا همچین چیزی چون خیلی واسم تکرار شد بازم نفهمیدم چطوری دوست من اینو اجراش کرد یا یکی از دوستام پروژه ای که برداشت این بود که روشی رو پیدا کنه اگه بتهوون زنده بود اهنگ بعدیش ب چ شکلی میساخت( به قول دکتر شاهقلی این واسه تز دکتری خوبه! )Big Grin ب هر حال مهم اینه که خودتون تلاش کنید گفتین بعضیا بهشون نمره میدن والله ما ی استادی داشتیم که کلا بی سواد بود ادمی که متاسفانه ی ترم به من ۸ واحد ۱۲ داد بعدم برگمو نشون داد که اصا تصحیح نکرده همون ادمی که پروژش سایت همسریابی بوده :v فقط دنبال اینه رییس بشه و بهش ریاست نمیدن استادا همه باهاش مشکل دارن... کلا بگم که از این خبرا نیست
۲
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: npour , PanizIr
ارسال: #۱۰۹
۰۹ شهریور ۱۳۹۳, ۰۲:۴۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ شهریور ۱۳۹۳ ۰۲:۵۰ ب.ظ، توسط Asemaneabi.)
من تهران شمال بودم و خواجه نصیر قبول شدم... یعنی منم تحویل نمیگیرن.. درسته؟؟ Sad((

چقدر آدم اینارو میخونه ناامید میشه از رفتن به دانشگاه دولتی...SadSadSadSadSadSadSad

شاید یک نفر موقع کنکور کارشناسی اتفاقی براش افتاده... مشکلی داشته... چدر مادرش طلاق گرفتن... پدرش فوت کرده... صاحب خونه اومده جوابشون کرده..

اصلا یک اشتباهی کرده... راه رو اشتباه رفته و سر از آزاد و پیام نور در آورده... تا آآآآآخر عمر باید دست کم گرفتش؟؟؟ حالا که تونسته.... یعنی این پتانسیل رو داره..

(البته من در رابطه با سهمیه شاگرد اولی صحبت نمیکنم... در مورد دانشگاه آزادی هایی صحبت میکنم که سر از تهران و شریف در میارن...)

۱۷
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: M.Amin.M , Riemann , npour , neda_Network , عزیز دادخواه , Mänu , bahman2000 , mint07 , salam5 , hnarghani , PanizIr
ارسال: #۱۱۰
۰۹ شهریور ۱۳۹۳, ۰۳:۲۵ ب.ظ
سلام
تمامی نظرات رو خوندم
نظره شخصیه خودم رو می گم...
سهمیه ی شاگرد اولی حداقل تویه سیستم آموزشیه ما بسیار ناعادلانه است...
چرا؟؟
چون یه بحثی وجود داره به اسم گرفتن نمره با روش های استادمدارانه...شما هر چی با استاد بیشتر رفیق بشی، هرچی بیشتر بری اتاقش؛ در کل هر چه بیشتر پاچه... باشی ته ترم نمره ی بیشتری می گیری...اصلا بحث جنسیت رو هم نمی خوام پررنگ کنم، ولی شما اگر خانم باشی دیگه کلکسیون شرایطت برای گرفتن نمره کامله...
از اون طرف کلی دروس بی ربط با رشته وجود داره مثل ۷ درس عمومی و ریاضی و فیزیک و ...که نمرشون تو معدل تاثیر داره
دوستی داشتم گه در تمامی طول هشت ترم، یا برنامه هاشو می نوشتم و یا براش تصحیح می کردم، پارسال رتبش شد ۶۰۰ و با شاگرد اولی برای خودش رفت شهید بهشتی ...این کجاش انصافه...
در مورد دانشگاه های غیردولتی به نظرم انصاف اینه که سهمیه ی شاگرد اولی براشون در نظر گرفته بشه وی برای قبولی تو دانشگاه های غیر دولتی، نه دولتی

سورنا یکی از سرداران بزرگ و نامدار تاریخ ایران در زمان اشکانیان است که سپاه ایران را در نخستین جنگ با رومیان فرماندهی کرد و رومی‌ها را که تا آن زمان در همه جا پیروز بودند، برای اولین بار با شکستی سخت و تاریخی روبرو کرد.
۱۳
۷
 سپاس‌گزاری شده توسط: M.Amin.M , npour , nlp@2015 , mahshidq , mohaddeseh70 , PanizIr
ارسال: #۱۱۱
۰۹ شهریور ۱۳۹۳, ۰۳:۲۶ ب.ظ
(۰۹ شهریور ۱۳۹۳ ۰۲:۴۶ ب.ظ)Asemaneabi نوشته شده توسط:  من تهران شمال بودم و خواجه نصیر قبول شدم... یعنی منم تحویل نمیگیرن.. درسته؟؟ Sad((

چقدر آدم اینارو میخونه ناامید میشه از رفتن به دانشگاه دولتی...SadSadSadSadSadSadSad

شاید یک نفر موقع کنکور کارشناسی اتفاقی براش افتاده... مشکلی داشته... چدر مادرش طلاق گرفتن... پدرش فوت کرده... صاحب خونه اومده جوابشون کرده..

اصلا یک اشتباهی کرده... راه رو اشتباه رفته و سر از آزاد و پیام نور در آورده... تا آآآآآخر عمر باید دست کم گرفتش؟؟؟ حالا که تونسته.... یعنی این پتانسیل رو داره..

(البته من در رابطه با سهمیه شاگرد اولی صحبت نمیکنم... در مورد دانشگاه آزادی هایی صحبت میکنم که سر از تهران و شریف در میارن...)
شریف میکنه بیشتر اونام دنبال اینن ک دانشجوهای کارشناسیشونو بگیرن....
۰
۰
ارسال: #۱۱۲
۱۰ شهریور ۱۳۹۳, ۰۱:۲۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ شهریور ۱۳۹۳ ۰۱:۲۶ ق.ظ، توسط k_111.)
اگه قصد ادامه تحصیل ندارید که هیچ
ولی اگه قصد ادامه تحصیل رو چه در داخل یا خارج دارید رو امیدوارم که یه استاد خوب (با توجه به رتبه ۴۰۰) برای پایان نامه قبولتون کنه
تا بتونید رزومه قوی برای دکترا داشته باشید
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: npour , M.Amin.M
ارسال: #۱۱۳
۱۰ شهریور ۱۳۹۳, ۰۴:۲۳ ق.ظ
چه بحثایی میکنید :دی ...هرکس هر قابلیتی داره بالاخره بلا استفاده نمیمونه، کسیم که چیزی نداره عرضه کنه یجا شکست میخوره، به رتبه کنکور و سطح دانشگاهم نیست، به پرهیز از حواشی و توجه به "اصل" ه!
حالا یکی بگه دوست من چیکار کنه شیراز و بالاتر از خواجه زده الان پشیمونه :دی قبولم شده خواجه، کسی راهی بلده؟
۲
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: npour , M.Amin.M
ارسال: #۱۱۴
۱۰ شهریور ۱۳۹۳, ۰۱:۴۳ ب.ظ
بـــــــــــعـــــــــــــلــــــــــه
این بحث شاگرد اولی ، سهمیه ، رزومه و... کی میخواد تموم شه؟

نمی دانم اینجا که ایستاده ام تقدیر من است یا تقصیر من!
اما وقتی یافته هایم را با باخته هایم مقایسه میکنم،
می بینم چون خدا را یافتم هر چه باختم مهم نیست.
آموختم که تمام ماجراهای زندگی فقط قانون عشـــق بازی خدا با ماست
۳
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: npour , M.Amin.M , pershang
ارسال: #۱۱۵
۱۰ شهریور ۱۳۹۳, ۰۱:۴۷ ب.ظ
(۱۰ شهریور ۱۳۹۳ ۰۴:۲۳ ق.ظ)marjanmoodi نوشته شده توسط:  چه بحثایی میکنید :دی ...هرکس هر قابلیتی داره بالاخره بلا استفاده نمیمونه، کسیم که چیزی نداره عرضه کنه یجا شکست میخوره، به رتبه کنکور و سطح دانشگاهم نیست، به پرهیز از حواشی و توجه به "اصل" ه!
حالا یکی بگه دوست من چیکار کنه شیراز و بالاتر از خواجه زده الان پشیمونه :دی قبولم شده خواجه، کسی راهی بلده؟

من تشکر می کنم از دوست شما. ایشون اگر می زدن خواجه الآن من قبول نبودم. Angel
۰
۰
ارسال: #۱۱۶
۱۰ شهریور ۱۳۹۳, ۰۲:۱۵ ب.ظ
(۱۰ شهریور ۱۳۹۳ ۰۴:۲۳ ق.ظ)marjanmoodi نوشته شده توسط:  چه بحثایی میکنید :دی ...هرکس هر قابلیتی داره بالاخره بلا استفاده نمیمونه، کسیم که چیزی نداره عرضه کنه یجا شکست میخوره، به رتبه کنکور و سطح دانشگاهم نیست، به پرهیز از حواشی و توجه به "اصل" ه!

من روز اولی که در اومدم خواجه خیلی خوشحال نشدم و دلم می خواست که شهید بهشتی در بیام. حتی به همکارام هم که قول شیرینی دادم بدون رو در واسی گفتم نمی دم.
دیروز که کارنامه نهایی رو دیدم نوشته بود رتبه آخربن فرد قبولی ۸۶ و رتبه من رو هم زده بود ۸۶ ، این یعنی من آخرین نفری بودم که قبول شدم ، الآن که کامنت تو رو دیدم که گفتی دوستت خواجه در اومده اما شیراز رو اول زده بود برام مثل این می مونه که خدا داره بهم می فهمونه که با این که نا شکرم اما اون هوام رو داره.
۰
۰
ارسال: #۱۱۷
۱۰ شهریور ۱۳۹۳, ۰۷:۴۸ ب.ظ
خیلی جالبه این بحثا! همه میخوان ثابت کنن در بدترین شرایط بودن و بگن ما با بدبختی این شدیم!
نه فقط اینجا و تو این سایت! همه یه جورایی میخوان بدبختیشون رو به رخ بقیه بکشن و بگن من در سخت ترین و جان فرساترین شرایط زندگی کردم!
نمیدونم همه جای دنیا آدما اینجورین یا نه! ولی به نظر من اصلا قشنگ نیست!
هر کسی یه مشکلاتی داره یه مزایایی هم داره تو زندگیش!
به شخصه فکر میکنم هر چی بیشتر از بدبختیامون صحبت کنیم بدبخت تر هم میشیم!
همه اش انرژی منفی میدیم به هم!!!
....

(مخاطب اول این پست خودم هستم!)
۷
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: npour , Mahsash , M.Amin.M , PanizIr , M a h d i
ارسال: #۱۱۸
۱۰ شهریور ۱۳۹۳, ۰۸:۳۴ ب.ظ
بچه ها
چه با سهمیه
چه بی سهمیه
چه شریف
چه غیر انتفاعی
وقتی مدرک گرفتین اگه کار بلد باشین و مقاله داشته باشین هم میتونین اپلای کنید هم کار پیدا کنید
بازار کار واسش مهم نیست معدلت چند بوده و کدوم دانشگاه بودی
واسه اپلای هم با توجه به رنک افتضاح ایران واسشون مهم نیس کجا بودین
بیشتر به gre و ielts و مقاله و معدل اهمیت میدن، میتونین تو سایت applyabroad چک کنید صحت حرفام رو
حتی اگه شریف باشی و کار بلد نباشی هیچ جای دنیا از جمله ایران واست تره هم خورد نمیکنن ..
یه بنده خدا که دکتری امیرکبیر میخونه واسم تعریف میکرد دوستش با رشته مهندسی صنایع دانشگاه ازاد و معدل ۱۳ داره تو میکروسافت کار میکنه و خودش الان رفته بود دنبال تدریس
چند واحد بهش دادن تو دانشگاهای غیر انتفاعی و پیام نور ‌ قراردادی !
یکم دیدتون رو باز کنید
هرکی شریف و تهران باشه نخبه و نابغه که نیس
دانشجو میشناسم تهران ارشد میخونه بلد نیس یه خط کد بنویسه
پیام نوری هم میشناسم پروژه میلیونی مینویسه
همه چیز به خود شخص بستگی داره
۲۷
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: npour , Mahsash , M.Amin.M , Mohammad-A , samaneh_aftab , n_amiry , nana2010 , pershang , احسان مومنی , tayebe68 , neda_Network , Engineer , sss , PanizIr
ارسال: #۱۱۹
۱۱ شهریور ۱۳۹۳, ۱۰:۴۲ ق.ظ
(۰۵ شهریور ۱۳۹۳ ۰۳:۵۰ ب.ظ)samang نوشته شده توسط:  سلام یه سوال دارم
مگر شاگرد اول فقط روزانه رو قبول نمیکنن؟
غیر انتفاعی و ازاد و .. هم قبول میکنن؟
شامل دانشگاه آزاد نمیشه، آزاد سهمیه برای قبولی توی دانشگاه‌های خودشه Big Grin

باید رفت!...Angel
۰
۰
ارسال: #۱۲۰
۱۱ شهریور ۱۳۹۳, ۰۹:۳۶ ب.ظ
دوستان عزیز... کسی بی احترامی نکرد اینجا..

برای مراجعه به ساختمان مرکزی روز ۱۶ ساعت ۱۳/۳۰ تا ۱۵

اون وقت با کارت دانشجویی که در این ساعت میدهند ساعت ۱۰ باید بریم بریم دانشکده کامپیوتر.. این گنگه برای یک مقدار

برای رشته های مدیریت سیستم های اطلاعات و تجارت دارم عرض میکنم...

۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  شروع کار و اشتغال زایی در اصناف الکتریکی تهران nikikalhor ۱ ۷۹۸ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۰۴:۲۷ ق.ظ
آخرین ارسال: liliahmadi
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۸,۶۴۶ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
  شروع کار و اشتغال زایی در اصناف الکتریکی تهران nikikalhor ۰ ۷۱۲ ۲۶ دى ۱۴۰۱ ۱۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: nikikalhor
Big Grin اطلاعات در مورد دانشگاه تهران (پردیس فارابی) mehRUN ۲ ۴,۴۲۶ ۳۱ شهریور ۱۴۰۱ ۰۱:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: eng.behnam
  دکتری بیوانفورماتیک دانشگاه تهران omid93 ۸ ۱۲,۳۰۰ ۱۱ اسفند ۱۴۰۰ ۱۰:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: razieh.msh91
  سوال در مورد سهمیه رتبه اولی rezamim2020 ۰ ۱,۹۸۲ ۱۶ شهریور ۱۳۹۹ ۰۴:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: rezamim2020
  تغییر عجیب رشته های فناوری اطلاعات ارشد کنکور ۹۸ irmacfa ۴ ۵,۶۷۹ ۱۱ دى ۱۳۹۸ ۰۶:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Alireza.Moftakharzadeh
  قبولی های علوم و تحقیقات تهران Hosein_2003 ۴۲ ۶۰,۰۰۶ ۱۱ دى ۱۳۹۸ ۰۶:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Alireza.Moftakharzadeh
  یه اتفاق جالب sirvan.t ۱۷ ۱۵,۰۱۷ ۱۴ آذر ۱۳۹۸ ۰۲:۴۸ ق.ظ
آخرین ارسال: sirvan.t
  چارت ارشد هوش دانشگاه تهران imali ۱ ۲,۷۲۵ ۱۷ آبان ۱۳۹۸ ۰۷:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close