زمان کنونی: ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۰:۳۶ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه درسی آبان ماه

ارسال: #۷۳۶
۱۸ آبان ۱۳۹۳, ۰۹:۵۴ ق.ظ
RE: گروه درسی آبان ماه
بچه ها نمیشه ابانمونو واسه حرص خوردن سر این موضوع از دست بدیم.باید هممون هرجور که به صلاحمون هست بهترین راه رو انتخاب کنیم.شرایط پیش اومده واسه همه هست.نباید خودمون رو ببازیم.مطمئن باشید هرگرایش فقط وقت پاسخ دادن به سوالات خودش رو داده مگر معدود نفرات برتر کنکور.بقیه همه یه گرایش شرکت میکنن.نگران نباشد بخونید ونتیجه رو بسپرید بخدا.حیف الان نامید شدن.فقط سه ماه مونده.Smile
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: kingmax , Mänu , Elena_71 , jparisa
ارسال: #۷۳۷
۱۸ آبان ۱۳۹۳, ۱۰:۰۱ ق.ظ
(۱۸ آبان ۱۳۹۳ ۰۹:۵۴ ق.ظ)software94 نوشته شده توسط:  بچه ها نمیشه ابانمونو واسه حرص خوردن سر این موضوع از دست بدیم.باید هممون هرجور که به صلاحمون هست بهترین راه رو انتخاب کنیم.شرایط پیش اومده واسه همه هست.نباید خودمون رو ببازیم.مطمئن باشید هرگرایش فقط وقت پاسخ دادن به سوالات خودش رو داده مگر معدود نفرات برتر کنکور.بقیه همه یه گرایش شرکت میکنن.نگران نباشد بخونید ونتیجه رو بسپرید بخدا.حیف الان نامید شدن.فقط سه ماه مونده.Smile
سلام بچه ها من شماره تلفن حسینی بای رو گیر آوردم
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: ریحان
ارسال: #۷۳۸
۱۸ آبان ۱۳۹۳, ۱۰:۰۳ ق.ظ
(۱۸ آبان ۱۳۹۳ ۰۹:۵۴ ق.ظ)software94 نوشته شده توسط:  بچه ها نمیشه ابانمونو واسه حرص خوردن سر این موضوع از دست بدیم.باید هممون هرجور که به صلاحمون هست بهترین راه رو انتخاب کنیم.شرایط پیش اومده واسه همه هست.نباید خودمون رو ببازیم.مطمئن باشید هرگرایش فقط وقت پاسخ دادن به سوالات خودش رو داده مگر معدود نفرات برتر کنکور.بقیه همه یه گرایش شرکت میکنن.نگران نباشد بخونید ونتیجه رو بسپرید بخدا.حیف الان نامید شدن.فقط سه ماه مونده.Smile
به نظر منم همه آدمای عاقل برنامه شون رو گرایش خودشونه
مگر معدود کسایی بیان از کامپیوتر رو امنیت سرمایه گذاری کنن

من اناری را، می کنم دانه، به دل می گویم:
خوب بود این مردم ، دانه های دلشان پیدا بود.
می پرد در چشمم آب انار: اشک می ریزم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: software94 , kingmax , nazanin_sh
ارسال: #۷۳۹
۱۸ آبان ۱۳۹۳, ۱۰:۰۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ آبان ۱۳۹۳ ۱۰:۱۵ ق.ظ، توسط ziba.O.)
(۱۸ آبان ۱۳۹۳ ۰۹:۱۰ ق.ظ)pesaredelsokhte نوشته شده توسط:  میشه از بچه هایی که امنیت و شبکه هستند بگن چی کار میخوان بکنن ؟

یهو همه نیان تجارت ما تجارتی ها بدبخت شیم :دی

من اعلام میکنم هرچی بشه پای حرفم هستم، درسته شرایط سخت تر شد ولی خواستم همون شبکست. ولی خیلی از دوستام رفتن تجارت Big Grin

وقتی میشینم دودوتا میکنم واسه من زیاد بد نشده فقط کاش آزمونارو تغییر بدن

هرکجا لرزیدی، از سفر ترسیدی، فقط آهسته بگو : من خدا را دارم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: kingmax , Mänu
ارسال: #۷۴۰
۱۸ آبان ۱۳۹۳, ۱۰:۲۴ ق.ظ
راس میگین ها اینو در نظر نگرفتیم که
۱/بچه های کامپیوتر بخوان جواب بدن وقت ندارن
۲/خیلی بیخیال شبکه مشین میرن ای تی ایتی
۳/منم مثل پسری گلی ساکت میشم بی خیال اعتراض برا شبکه میخونمBig Grin

نمی دانم اینجا که ایستاده ام تقدیر من است یا تقصیر من!
اما وقتی یافته هایم را با باخته هایم مقایسه میکنم،
می بینم چون خدا را یافتم هر چه باختم مهم نیست.
آموختم که تمام ماجراهای زندگی فقط قانون عشـــق بازی خدا با ماست
ارسال: #۷۴۱
۱۸ آبان ۱۳۹۳, ۱۰:۲۶ ق.ظ
(۱۸ آبان ۱۳۹۳ ۰۹:۱۰ ق.ظ)pesaredelsokhte نوشته شده توسط:  میشه از بچه هایی که امنیت و شبکه هستند بگن چی کار میخوان بکنن ؟

یهو همه نیان تجارت ما تجارتی ها بدبخت شیم :دی

به نظرم ما کلا بدبخت شدیم چون اکثرا میان این دوتا گرایش!

مگه خدای او خدای من نیست؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mänu , sahar_rostami2 , jparisa
ارسال: #۷۴۲
۱۸ آبان ۱۳۹۳, ۱۰:۳۳ ق.ظ
گروه درسی آبان ماه
بچه های نرم افزار عزیز
لطفاً میشه واسه درسای مدار منطقی نظریه زبان و انتقال داده منبع درس و کنکور خوب معرفی کنید؟ بهترین منابع کنکور چی هستن؟ مدار پوران خوبه؟ نظریه و انتقال چی؟ احتمالات و محاسبات اینا رم بی زحمت بگید مرسی

تو مرا یاد کنی یا نکنی باورت گر بشود یا نشود
حرفی نیست......اما...
نفس می گیرد
در هوایی که نفس ها تو نیست

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

arrebarghi@
ارسال: #۷۴۳
۱۸ آبان ۱۳۹۳, ۱۰:۴۰ ق.ظ
(۱۸ آبان ۱۳۹۳ ۱۰:۳۳ ق.ظ)itplus نوشته شده توسط:  بچه های نرم افزار عزیز
لطفاً میشه واسه درسای مدار منطقی نظریه زبان و انتقال داده منبع درس و کنکور خوب معرفی کنید؟ بهترین منابع کنکور چی هستن؟ مدار پوران خوبه؟ نظریه و انتقال چی؟ احتمالات و محاسبات اینا رم بی زحمت بگید مرسی

سلام
مدار پوران خوبه. آمار پارسه، نظریه به من گفتن شاپوری البته من نخوندمش. انتقال هم خبر ندارم Smile
محاسبات عددی پوران خیلی خلاصه گفته واسه کسی که اصلا چیزی ازش نمیدونه فک نکنم خوب باشه

من می خواهم، پس می توانم!!!
ارسال: #۷۴۴
۱۸ آبان ۱۳۹۳, ۱۰:۴۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ آبان ۱۳۹۳ ۱۰:۴۵ ق.ظ، توسط maryam.raz.)
(۱۸ آبان ۱۳۹۳ ۱۰:۳۳ ق.ظ)itplus نوشته شده توسط:  بچه های نرم افزار عزیز
واسه مدار منطقی بهترین منبع همون کتاب پوران هست از یوسفی چیز دیگه ای لازم نیست. واسه نظریه بهترین کار اینه که از یه کتاب کنکوری حالا مدرسان یا جزوه استاد کارگهی درس رو بخونید بعد حتما تمرینات کتاب لینز که کتاب مرجع هست حل کنید. نکته این درس حل تمرین زیاده توی مانشت هم تست خیلی حل شده میتونید استفاده کنید.
واسه آمار هم کتاب امار پارسه کتاب کامل و عالی هست از استاد طورانی ولی حجمش بالاست.انتقال داده که واسه بچه های سخت افزار بوده من خودمم اطلاعی ندارم
در کل سعی کنید یه سری درسهارو حذف کنید چون بنظر من عاقلانه نیست این همه کتاب جدید بخونید خود بچه های کامپیوتر هم از قبل بعضی درسها رو حذف میکنن

ریشه ی اعتقاد از آنجا خشک می شود
که بخواهند تحمیلش کنند...

باید دنبال شادی ها گشت، غمها خودشان ما را پیدا می کنند
ارسال: #۷۴۵
۱۸ آبان ۱۳۹۳, ۱۰:۵۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ آبان ۱۳۹۳ ۱۱:۰۹ ق.ظ، توسط kingmax.)
گروه درسی آبان ماه
الآن برای محاسبات عددی چی باید بخونیم؟

بچه ها دقیقا اینو از کجای سایت باید بگیریم؟
در ردیف ۲۰ : داوطلب کدرشته تحصیلی دوره کارشناسی را که نام رشته فراغت از تحصیل در آن مجموعه رشته تحصیلی قرار می گیرد از سایت اینترنتی سازمان، استخراج و در محل مربوطه درج نماید.

نمی دانم اینجا که ایستاده ام تقدیر من است یا تقصیر من!
اما وقتی یافته هایم را با باخته هایم مقایسه میکنم،
می بینم چون خدا را یافتم هر چه باختم مهم نیست.
آموختم که تمام ماجراهای زندگی فقط قانون عشـــق بازی خدا با ماست
ارسال: #۷۴۶
۱۸ آبان ۱۳۹۳, ۱۱:۱۷ ق.ظ
(۱۸ آبان ۱۳۹۳ ۱۰:۰۱ ق.ظ)jasonbark نوشته شده توسط:  
(18 آبان ۱۳۹۳ ۰۹:۵۴ ق.ظ)software94 نوشته شده توسط:  بچه ها نمیشه ابانمونو واسه حرص خوردن سر این موضوع از دست بدیم.باید هممون هرجور که به صلاحمون هست بهترین راه رو انتخاب کنیم.شرایط پیش اومده واسه همه هست.نباید خودمون رو ببازیم.مطمئن باشید هرگرایش فقط وقت پاسخ دادن به سوالات خودش رو داده مگر معدود نفرات برتر کنکور.بقیه همه یه گرایش شرکت میکنن.نگران نباشد بخونید ونتیجه رو بسپرید بخدا.حیف الان نامید شدن.فقط سه ماه مونده.Smile
سلام خدا وکیلی راست میگی؟آقا بزنگ قضیه رو بگو .خواهش.التماس.

*حقیقت به رای اکثریت بستگی ندارد*
ارسال: #۷۴۷
۱۸ آبان ۱۳۹۳, ۱۱:۲۶ ق.ظ
(۱۸ آبان ۱۳۹۳ ۱۱:۱۷ ق.ظ)baranian_123456 نوشته شده توسط:  
(18 آبان ۱۳۹۳ ۱۰:۰۱ ق.ظ)jasonbark نوشته شده توسط:  
(18 آبان ۱۳۹۳ ۰۹:۵۴ ق.ظ)software94 نوشته شده توسط:  بچه ها نمیشه ابانمونو واسه حرص خوردن سر این موضوع از دست بدیم.باید هممون هرجور که به صلاحمون هست بهترین راه رو انتخاب کنیم.شرایط پیش اومده واسه همه هست.نباید خودمون رو ببازیم.مطمئن باشید هرگرایش فقط وقت پاسخ دادن به سوالات خودش رو داده مگر معدود نفرات برتر کنکور.بقیه همه یه گرایش شرکت میکنن.نگران نباشد بخونید ونتیجه رو بسپرید بخدا.حیف الان نامید شدن.فقط سه ماه مونده.Smile
سلام خدا وکیلی راست میگی؟آقا بزنگ قضیه رو بگو .خواهش.التماس.
خداوکیلی زنگ زدم گفتن فعلا نیستش و لی بعدا میاد ولی من بهشون گفتم
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۷۴۸
۱۸ آبان ۱۳۹۳, ۱۱:۲۹ ق.ظ
(۱۸ آبان ۱۳۹۳ ۱۰:۵۶ ق.ظ)kingmax نوشته شده توسط:  الآن برای محاسبات عددی چی باید بخونیم؟

بچه ها دقیقا اینو از کجای سایت باید بگیریم؟
در ردیف ۲۰ : داوطلب کدرشته تحصیلی دوره کارشناسی را که نام رشته فراغت از تحصیل در آن مجموعه رشته تحصیلی قرار می گیرد از سایت اینترنتی سازمان، استخراج و در محل مربوطه درج نماید.

فک کنم موقع ثبت نام لینکش هست که میتونی سرچ کنی و بهت نشون میده کدشو.

من می خواهم، پس می توانم!!!
 سپاس‌گزاری شده توسط: kingmax
ارسال: #۷۴۹
۱۸ آبان ۱۳۹۳, ۱۱:۳۳ ق.ظ
گروه درسی آبان ماه
تورووخدا تهرانیا برن سنجش خبرنگارم خبرکنید

به مصلحتم نبود
ارسال: #۷۵۰
۱۸ آبان ۱۳۹۳, ۱۱:۳۸ ق.ظ
gucci belts cyber Monday 2014 ug71

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

So, along with curator Dr John Curtis,the mixture,all of these runs the Delhi-based Soku Designs, treated the Cylinder as an all in one jewel as part of your box placing jointly at the heart having to do with the gallery

He said he had was given the information judging by authorities in neighboring Laos who has been doing under no circumstances immediately release details of going to be the numerous other passengers

BAGHDAD: At least eight explosions tore via predominantly Shia Muslim areas upon and around Baghdad throughout the Sunday, hitting contract market places, commercial districts and for that matter a vehicle repair body shop all over the a multi functional string regarding bombings that killed at least 30 it is certainly plausible officials said

The accommodations valued at upwards of $480,000, was decide to put throughout the going to be the market some time ago this year as going to be the"Blade Runner"fought against to pay an all in one small army concerning lawyers which of you are fighting murder charges all around the his behalf

When full - blown Taj Arabia may be four times going to be the length and girth of India's architectural marvel in Agra, according for more information about reports

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۱۳۹ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۷۸ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  پارسه، مدرسان شریف،ماهان و.... کدام یک بهتره؟؟؟ alim93 ۶۴ ۶۷,۵۱۴ ۰۷ تیر ۱۴۰۱ ۱۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۸,۹۷۶ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
  گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸ amir95 ۲۹۷ ۱۳۹,۸۰۶ ۰۶ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: قاصدک۲۳
  طلوع ماه admin ۱۷ ۱۷,۷۱۲ ۰۷ اسفند ۱۳۹۸ ۰۱:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: gostore
  برگزاری دوره آموزشی مدیریت صادرات با همکاری شرکت بازرگانی ماهان masoudkhan ۱ ۲,۹۱۷ ۲۱ دى ۱۳۹۸ ۰۵:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: parisa1140
Sad فروش کتابهای ارشد هوش مصنوعی ماهان alieye ۰ ۲,۳۲۴ ۱۴ آبان ۱۳۹۸ ۰۶:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: alieye
  لینک گروه تلگرام کنکور ارشد آی تی و کامپیوتر firstiped ۱ ۳,۸۶۹ ۱۶ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: kimia580
  گروه پر انرژی کنکور ارشد کامپیوتر و فناوری اطلاعات در تلگرام popreza94 ۲ ۶,۳۶۳ ۱۶ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: kimia580

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close