زمان کنونی: ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۴:۰۵ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

خواهش می کنم کمک کنید پروژه با ns2

ارسال:

زینب احمدی پرسیده:

Sad خواهش می کنم کمک کنید پروژه با ns2

سلام Smile
من دانشجوی کارشناسی هستم،واسه پروزه مهندسی اینترنت می خوام شبیه سازی و مقایسه پروتکل های MAODV و ODMRP رو روی NS2 انجام بدم و کارایی اونا رو بر اساس پارامترهایی مثل delay و اندازه محیط و تعداد node ها مقایسه کنم.
تا
NS2 رو طبق ویدئو های آموزشی که توی یوتیوب بود روی ubuntu نصب کردم اما نمیدونم واقعا درست نصب شده یا نه؟یا چطور باید محیط NS2 رو ببینم این ۳ عکس که گذاشتم محیط ابونتو م هستش ....خواهش می کنم کمکم کنید یه کم راه بیفتم هیچکی نیست ازش کمک بگیرم :

۱-
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

۲-
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

۳-
نقل قول این ارسال در یک پاسخ

۰
ارسال:

kavehn پاسخ داده:

RE: خواهش می کنم کمک کنید پروژه با ns2

باسلام
برای یه پروژه ساده کار سنگینی را برداشتی. اول باید ببینی کسی قبلا این دو پروتکل را پیاده سازی کرده است یا نه ؟
اگر کد پیاده سازی شده اونا برای ns2 پیدا کنی ، شاید بتونی پروژه انجام بدی . اما اگر کد اونا ندیدی بهتر است پروژه خودتو تغییر بدی. پیاده سازی پروتکل مسیریابی کار سخته و در حد تز ارشد و دکتری است.
اگر کد پروتکل ها را پیاده کردی و تونستی از اونا خروجی بگیری . پیشنهاد می کنم با پروتکل udp کار کنی وگرنه اگر بری سراغ tcp دوباره کارت سخت میشه. ( تحلیل خروجی ns2 خودش کلی کاره )

درکل برای بنده سوال است چرا چنین موضوعی را برداشتید ؟
پیشنهاد می کنم بری آزمایشگاه های دانشگاه های خارجی و از روی کدهای آماده آنها برای خودت یه پروژه تعریف کنی که بتونی از پس کار بربیای. وگرنه ns2 یادگرفتن و پروتکل اضافه کردن نیاز به وقت ، آزمون و خطا و تجربه دارد ...

موفق باشی

ارسال:

neda_Network پاسخ داده:

RE: خواهش می کنم کمک کنید پروژه با ns2

سلام دوست عزیز راستش من خودم در این زمینه کار نکردم براتون جستجو میکنم و از دوستان هم میخوام کمکتون کنن

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Rainbow درخواست موضوع پروژه برای درس شیوه ارائه Eternal ۳۲ ۵۰,۲۰۸ ۱۳ اسفند ۱۴۰۰ ۰۹:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Haniyeh2022
  انتخاب موضوع پروژه درباره سیستم عامل آیلا ۱۸ ۱۸,۸۱۳ ۱۳ دى ۱۴۰۰ ۰۵:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: Cimia
  بین پردازش تصویر و داده کاوی موندم کدوم یکی رو برای پایان نامه انتخاب کنم؟ raheleh1393 ۵ ۸,۰۸۷ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۲:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: golkhorami
  دانشگاه های پزشکی رو برای رشته انفورماتیک چطوری اولویت بندی کنم ؟ mrpool ۷ ۸,۴۷۷ ۲۴ فروردین ۱۴۰۰ ۰۱:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: hossein1991
  چگونه این خطا را موقع اجرای sql server 2014 رفع کنم ؟ farahnaz ۲ ۲,۷۰۵ ۱۹ مهر ۱۳۹۹ ۰۲:۱۸ ق.ظ
آخرین ارسال: farahnaz
  سن واقعی بدن خود را حساب کنید fahimehazimi ۷۱ ۳۵,۹۵۸ ۲۰ مرداد ۱۳۹۹ ۰۴:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: gerdoo_456
  ۱۲ کد شگفت‌انگیز موبایل خود را کشف کنید elecomco ۰ ۲,۴۶۲ ۰۴ خرداد ۱۳۹۹ ۰۸:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: elecomco
Question درخواست کمک و راهنمایی در ns2 r.jafari ۳ ۳,۷۵۶ ۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۶:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: mohsentafresh
Rainbow خودتونو معرفی کنید! marvelous ۹ ۱۰۵ ۲۳ اسفند ۱۳۹۸ ۰۳:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  بهم یک کسب و کار خانگی معرفی کنید؟ packationmachinery ۰ ۲,۰۹۴ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۱۱:۲۲ ق.ظ
آخرین ارسال: packationmachinery

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close