زمان کنونی: ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۱:۱۱ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۸۳۲۶
۲۳ مرداد ۱۳۹۲, ۰۸:۴۹ ق.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
اصل بینی کشون:همیشه در خوشبینانه ترین حالت حداقل یه نفر وجود داره کنار شما که مشغول نواختن موسیقی کلاسیک با عضو شریف و محترم خود، بینی مبارک، میباشه.

یا به اندازه آرزوهات تلاش کن یا به اندازه تلاشت آرزو
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: kati
ارسال: #۸۳۲۷
۲۳ مرداد ۱۳۹۲, ۰۹:۵۹ ق.ظ
وسعت درد فقط سهم من است
باز هم قسمت غم ها شده ام
دگر آیینه ز من با خبر است
که اسیر شب یلدا شده ام
من که بی تاب شقایق بودم
همدم سردی یخ ها شده ام
کاش چشمان مرا خاک کنید
تا نبینم که چه تنها شده ام

[تصویر:  2hpj6v9.png]
 سپاس‌گزاری شده توسط: kati , Somayeh_Y , SaMiRa.e , sun-shine , The BesT
ارسال: #۸۳۲۸
۲۳ مرداد ۱۳۹۲, ۱۱:۲۶ ق.ظ
این تاپیک همونجوری که ازاسمشم معلومه برای بحث وجدال نیستش بلکه برای اینه هرکی حرف دل خودشا بنویسد.برای خوندن وگوش کردن به حرف دل فقط باید دوتاگوش ودوتاچشم داشت وسکوت کرد باید یادبگیریم به همدیگه احترام بزاریم وهمو زیرسوال نبریم.
هرکسی که یکبار مرگ رو ازنزدیک حس کرد وازش نجات پیداکرد خوب میدونه که این دنیا جز شادی وخوب بودن هیچ چیز دیگرش بدرد نمیخوره پس قدرلحظات را بدونیم و سعی کنیم به دیگران احترام بگذاریم(مهم نیست ازچه رنگی یا چه دینی یا چه کشوری باشن)مهم اینه به همدیگه بخاطر انسان بودنمون احترام بزاریم.
رمزواقعی زندگی این است: هیچ رمزی درکارنیست.Smile

زندگی هدیه خداوند به ماست و ” شیوه زندگی ” ما ، هدیه ما به خداوند .Smile
مراقب باشید انچه می بخشید چون رازی در قلبتان پنهان بماند .
 سپاس‌گزاری شده توسط: azad_ahmadi , Somayeh_Y , Breeze , good-wishes , M*Gh , **sara** , SaMiRa.e , Pakzad , 10:30 , didar , maneshty , x86 , Maryam-X , sahar bano , انرژی مثبت , ida_isp
ارسال: #۸۳۲۹
۲۳ مرداد ۱۳۹۲, ۱۲:۰۲ ب.ظ
چقد دلمون گرفته .....خدایا خودت بهتر مارو درک میکنی.......

ازاین آدمهادلگیر نشو،نیش زدن طبیعت آنهاست..../سالهاست به هوای بارانی می گویند خراب!......
 سپاس‌گزاری شده توسط: Breeze , Amir V , Somayeh_Y , SaMiRa.e , kati , GoodStudent67 , x86 , Sunshine Off
ارسال: #۸۳۳۰
۲۳ مرداد ۱۳۹۲, ۱۲:۱۷ ب.ظ
بچه که بودیم همیشه حرصم رو در می آورد.اسباب بازی هام رو خراب میکرد، کتابام رو پاره میکرد. البته مال خودش رو هم خراب میکرد Big Grin یه ماشین براش می خریدند دو ساعت بعد پیچ و مهره و لاشه ماشین رو تحویل میداد.
اون موقع وقتی میرفت کوچه از بچه ها کتک میخورد یا مریض میشد آمپول میخورد، اولش دلم خنک میشد!! بعد یه کوچولو دلم براش میسوخت.
بزرگتر که شدیم بازم با کله شق بودنش، با غرور و یه دندگی اش حرصم رو درمی آورد. با این تفاوت که دیگه اصلا طاقت دیدن درد و ناراحتی اش رو نداشتم.
خدایا فقط یکی دو روز دیگه مونده! کمکش کن کم نیاره. سربلند راهی رو شروع کرده تموم کنه. و بعد هدایتش کن و آرامش رو به زندگی اش عطا کن. به اون و تمام مردهایی که بار سنگینی روی دوش دارند و تمام زن هایی که با وجود تمام ظرافت های زنانه گاهی ناچارند سخت تر از هر مردی باشند.
 سپاس‌گزاری شده توسط: M*Gh , IT.setareh91 , SaMiRa.e , sahar121 , kati , good-wishes , تینا , GoodStudent67 , x86 , sahar bano , Autumn.Folio , انرژی مثبت
ارسال: #۸۳۳۱
۲۳ مرداد ۱۳۹۲, ۰۶:۰۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ مرداد ۱۳۹۲ ۰۶:۰۵ ب.ظ، توسط ریحان.)
اگه قبول نشم باید تا اخر عمر بدون هیچ فعالیت اجتماعی زندانی شم توی خونم و از طفل معصومم که الان ۱ سالشه و دکترای نامرد موقع بدنیا اومدنش داغونش کردن نگه داری کنم.نه که نخوام وظیفمه کنیزشم تا اخر عمر..منظورم اینه وقتی جایی بیرون کاری ندارم و یه دختر فلج مغزی با تمام معنا که نه میشنوه نه میبینه نه راه میفته نه حرف میزنه نه کنترل دستگاه گوارش ونه هیچی دیگه فقط خیلی خوشگله.سفید و ابرو پیوسته و لبهای قلوه ای و صورتی گرد وناز.... و روزانم کلی فیزیوتراپی و ماساز داره دلیلی نداره از خونه برم بیرون مخصوصا که جابجا کردنش داره روز به روز سختتر میشه...اگه افسردگی منو نکشه توخونه میپوسم....تازه اگه همسری بعده مدتی فیلش یاده هندسون نکنه و نی نی سالم نخواد.ومن بمونم و زحمات وحشتناک ۲ فرزند.یه جورایی باید زود دانشگاه قبول شم و بیفتم توی مسیر کار تا اونم منو بهتر بفهمه وگرنه منمو...۲ فرزند که یکیشون پرستار تمام وقت میخواد و همسری که ۶ صبح میره ۱۰ شب میاد...با اون روحیه تنوع طلب و ماجراچوی من.هرچند حالام حس میکنم ۵۰ سالمه.به خدا.چطوری بتونم

درد اینه.....

به این میگن درد.....

تنبلی دزد آرزوهاست...
 سپاس‌گزاری شده توسط: Breeze , GoodStudent67 , خانه سبز , kati , x86 , Pakzad , sun-shine , ماه بانو , پروفسور
ارسال: #۸۳۳۲
۲۳ مرداد ۱۳۹۲, ۰۷:۱۸ ب.ظ
شیخی با مریدان استقلال و پرسپولیس در صحرا نشسته بودند،
.
..
ناگهان باد سهمگینی شروع به وزیدن کرد
.
..
و همه پرسپولیسیها رو بادبرد!!!
.
..
استقلالی ها با غرور پرسیدند از شیخ:ینی ما قوی تریم؟
.
..
شیخ خندید وگفت:
.
.
..
نه، شما سوراخید.باد ازشما رد میشود:: بلی
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amir V , k_111
ارسال: #۸۳۳۳
۲۳ مرداد ۱۳۹۲, ۰۷:۴۱ ب.ظ
امیدوارم
امیدوارم خدا دستامو بگیره
هیچ وقت ناامیدم نکرده
هیچ وقت

کوچک اگر باشی گهواره ات دنیاست در بند دنیا نیست آنکس که خود دریاست.
 سپاس‌گزاری شده توسط: x86 , good-wishes , maryami , SaMiRa.e , diligent , Autumn.Folio
ارسال: #۸۳۳۴
۲۳ مرداد ۱۳۹۲, ۰۷:۵۸ ب.ظ
(۲۳ مرداد ۱۳۹۲ ۱۲:۲۴ ق.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  خیلی خسته ام...
درسته که خسته ای ولی مطمئنم به اندازه ی من خسته نیستی، تمام عضلاتم درد میکنه ، به سختی نفس می کشم، پاهام درد میکنه ، کلّه م درد میکنه (امروز ضربه ی خیلی بدی بهش خورده ) یه چند روزی هست که میرم بنایی... بنایی که نه... بازی با مرگ ، تاحالا روی داربست کار کردی؟ انصافا دیروز اگه یه لحظه غفلت میکردم از رو داربست طبقه ی سوم اوفتاده بودم پایین و جان به جان آفرین تسلیم می کردم... امروزم که لب چهار چوب پنجره بودم و جلوم تقریبا خالی بود طبقه ی چهارم... داشتیم چوب بست ها رو جابه جا میکردیم آخر وقت هم بود خسته ی خسته، زیر پام هم لیز بود... یه لحظه احساس کردم که رفتم پایین... Big Grin... از پله ها داشتم میومدم پایین، خونه های تازه ساخت دیدید که پله ندارن و یه جا رو یه مقدار گود کردن به اسم پله، داشتم میومدم پایین، پام لیز خورد راه پله رو با سرسره اشتباه گرفتمو لیز خوردم اومدم پایین...Big Grin خلاصه سر درد نمیدم خدا خودش رحم کرد... امروز چندین بار هم باری که با بالابر داشتیم میکشیدیم بالا از بالا ول شد و اومد پایین... خلاصه اینجا هم باز خدا رحم کرد... سرم رو هم که گفتم خیلی عجیب به یه آهنی برخورد کرد...Big Grin... خلاصه کاشی کار و سنگ کار(نما) خواستید ما در خدمتتون هستیم... اینا رو گفتم یه موقع فکر نکنی فقط تو خسته... البته خدا همیشه هوای ما رو داشته سر کار هم همینطور ، مثلا وقتی داری با دو تا فرقون ماسه میکشی بالا یه فرقون یه دفه خراب میشه و مجبوری با همون یه فرقونی که مونده کار کنی ، در نتیجه فرصت برای استراحت خیلی بیشتر میشه... Big Grin... جای تشکر ویژه هم از خدای خوب خالیه ، چون چند روز پیش یکی از دوستام برای شهریه ی دانشگاهش نگران بود گفتم ، کاری نداره که ۴ روز برو دانشگاه ۳ روز هم برو بنایی، پولش در میاد... گفت من اگه برم بنایی یه آجر پرت کنم خودمم یه دو سه متر پرت میشم ، راست هم میگفت بنده خدا یه مقدار اندامش ظریفه... ولی خدا رو شکر ما می تونیم بریم سر کار... اینم بگم تموم ، امروز سر کار بعد از کلی صحبت با یکی برگشت گفت متولد چندی؟ گفتم چند میخوره؟ گفت : ۶۴ ( ۹۹% پیشبینیه سن من همینه Big Grin)، گفتم برو بالا... گفت:۶۰ ، گفتم : برو بالا نه پایین... گفت ۶۷/// گفتم نه... گفت:۶۹ گفتم نه...اینو که گفتم سرشو تکون داد گفت بابا بی خیال... گفتم: متولد ۷۰ ام Big Grin ، طرف باور نمیکرد که نمیکرد... آقا چقدر حرف زدم ، درسته که جسمم خستس ولی روحم خیلی سر حاله ، جدی دارم میگم ، خیلی خوشحام ، خدایا این شادی رو از ما نگیر...التماس دعا... یاعلی
 سپاس‌گزاری شده توسط: GoodStudent67 , 10:30 , Amir V , good-wishes , banafshe , Pakzad , kati , IT.setareh91 , diligent , Fardad-A , ریحان , mohsen f , Mina_J , SaMiRa.e , m@hboobe , nina69 , Autumn.Folio , Breeze , بنده ی خدا , sadeghpc , ماه بانو , انرژی مثبت , salty_co , khayyam
ارسال: #۸۳۳۵
۲۳ مرداد ۱۳۹۲, ۰۸:۰۹ ب.ظ
در اشتباه بزرگی ست,آنکه پنداشت,این دستان از آن خود اوست...
 سپاس‌گزاری شده توسط: SaMiRa.e , good-wishes
ارسال: #۸۳۳۶
۲۳ مرداد ۱۳۹۲, ۰۸:۲۵ ب.ظ
انسان، نیاز، خدا، نماز قنوت ازاد! دعا دعا! امید امید! دشمن ترسی مبهم! خدا نماز نیاز قنوت قنوت، امید دیدن امید گفتن! خدا خدا...

think positive
 سپاس‌گزاری شده توسط: diligent
ارسال: #۸۳۳۷
۲۳ مرداد ۱۳۹۲, ۱۱:۰۱ ب.ظ
دوستان درس خون ، نمی دونم چم شده ، اصلا دیگه از درس خوندن خوشم نمی یاد ریال با ۹ واحد افتاده باید چیکار کرد .
ارسال: #۸۳۳۸
۲۳ مرداد ۱۳۹۲, ۱۱:۲۵ ب.ظ
ساده است:باید دوباره خوند و قبول شد!!!!به همین سادگی!!!!راه دومی نیست!

درمیان مردمی که میدوندبرای زنده بودن،آرام قدم برداربرای زندگی کردن!!
ارسال: #۸۳۳۹
۲۴ مرداد ۱۳۹۲, ۱۲:۲۸ ق.ظ
چرا وقتی میرسی دم در خونه تازه آهنگ مورد علاقت شروع میشه به Play شدن؟ Sad

There is no there there.
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohsen f , Somayeh_Y , nina69 , atti joon , ماه بانو , پروفسور
ارسال: #۸۳۴۰
۲۴ مرداد ۱۳۹۲, ۱۲:۳۷ ق.ظ
امروز خیلی دلم گرفته بود. سر یه موضوعی خیلی ناراحت شدم. بدون اینکه خودم بخوام همینجور اشکام سرازیر شدند.هنوزم دارم گریه می کنم.
خدایا خودت بهم ظرفیت بده بتونم همه چیو تحمل کنم.
امیدوارم در مورد همه ما درست قضاوت کنند.
خدایا کمکم کن
 سپاس‌گزاری شده توسط: kati

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۵۸۷ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۱,۱۵۹ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۷۴ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۵,۲۰۳ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۸ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۶ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۴ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۴۶ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۶۲ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۷۵ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close