زمان کنونی: ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۷:۰۱ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۱۰۵۶۱
۱۴ اسفند ۱۳۹۲, ۰۹:۵۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ اسفند ۱۳۹۲ ۱۰:۱۱ ب.ظ، توسط aamitis.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
این متن رو چند لحظه پیش خوندم گفتم واسه دوستام هم بذارم زیباست

زن و شوهر جوانی که تازه ازدواج کرده بودند برای تبرک و گرفتن نصیحتی از پیر دانا نزد او رفتند.
پیرمرد دانا به حرمت زوج جوان از جا برخاست و آنها را کنار خود نشاند او از مرد پرسید: تو چقدر همسرت را دوست داری!؟
مرد جوان لبخندی زد و گفت: تا سرحد مرگ او را می پرستم! و تا ابد هم چنین خواهم بود!
و از همسرش نیز پرسید: تو چطور! به همسرت تا چه اندازه علاقه داری!؟
زن شرمناک تبسمی کرد و گفت: من هم مانند او تا سرحد مرگ دوستش دارم و تا زمان مرگ از او جدا نخواهم شد و هرگز از این احساسم نسبت ب...ه او کاسته نخواهد شد.

پیر عاقل تبسمی کرد و گفت: بدانید که در طول زندگی زناشویی شما لحظاتی رخ می دهند که از یکدیگر تا سرحد مرگ متنفر خواهید شد و اصلا هیچ نشانه ای از علاقه الآنتان در دل خود پیدا نخواهید کرد.
در آن لحظات حتی حاضرنخواهید بود که یک لحظه چهره همدیگر را ببینید.
اما در آن لحظات عجله نکنید و بگذارید ابرهای ناپایدار نفرت از آسمان عشق شما پراکنده شوند و دوباره خورشید محبت بر کانون گرمتان پرتوافکنی کند.

در این ایام اصلا به فکر جدایی نیافتید و بدانید که "تاسرحد مرگ متنفر بودن" تاوانی است که برای "تا سرحد مرگ دوست داشتن" می پردازید.
عشق و نفرت دو انتهای آونگ زندگی هستند که اگر زیاد به کرانه ها بچسبید، این هردو احساس را در زندگی تجربه خواهید کرد.
سعی کنید همیشه حالت تعادل را حفظ کنید و تا لحظه مرگ لحظه ای از هم جدا نشوید...

دوست من

اگه یه روز چشاتو باز کردی و خودت رو وسط یه کوره دیدی ،

نترس و سعی کن پخته بیرون بیای ، وگرنه سوختن رو همه بلدن ...
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: LORD0098 , SaMiRa.e , Sakura , ka arman , **sara** , vesta , n_amiry70@yahoo.com , niyayesh.r , tayebe68 , زهرا سادات , IT.setareh91 , انرژی مثبت , Autumn.Folio , نارین , mehdi.m2 , saaraa , Menrva , hnarghani
ارسال: #۱۰۵۶۲
۱۴ اسفند ۱۳۹۲, ۱۰:۲۵ ب.ظ
گاه می اندیشم خبر مرگ مرا با تو چه کس میگوید ؟ آن زمان که خبر مرگ مرا میشنوی روی خندان تورا کاشکی میدیدم شانه بالا زدنت را بی قید ......

[تصویر:  banner.jpg]
 سپاس‌گزاری شده توسط: sahar121 , زهرا سادات , n_amiry70@yahoo.com , azarakhsh1986 , Autumn.Folio , hnarghani
ارسال: #۱۰۵۶۳
۱۴ اسفند ۱۳۹۲, ۱۰:۵۷ ب.ظ
کسی برای کار نجّاری به منزل مرحوم حضرت آیت الله اراکی رفته بود و در حین کار، از ایشان نصیحتی خواسته بود.

آقای اراکی گفته بودند: تو که بر اساس حرفه خود برای خانه های مردم در می سازی، یک در نیز برای دل خودت بساز که هر کس و ناکسی وارد آن نشود.

" وَ عَسَی أَن تَکْرَهُواْ شَیْئًا وَ هُوَ خَیْرٌ لَّکُمْ وَ عَسَی أَن تُحِبُّواْ شَیْئًا وَ هُوَ شَرٌّ لَّکُمْ وَ اللّهُ یَعْلَمُ وَ أَنتُمْ لاَ تَعْلَمُونَ "

" و چه بسا چیزی را خوش نمی دارید، حال آنکه خیر شما در آن است، و چه بسا چیزی را دوست می دارید حال آنکه شر شما در آن است،و خدا می داند و شما نمی دانید. " بقره، ۲۱۶
 سپاس‌گزاری شده توسط: **sara** , b.kiani , masoud67 , vesta , tabassomesayna , زهرا سادات , fo-eng , azarakhsh1986 , n_amiry70@yahoo.com , arezoo174 , IT.setareh91 , انرژی مثبت , Autumn.Folio , نارین , hnarghani
ارسال: #۱۰۵۶۴
۱۴ اسفند ۱۳۹۲, ۱۱:۱۱ ب.ظ
اینجا انقدر حرف ماشین شد، امروز ماشین استادمو نگاه کردم ببینم چی هستTongue بنز E200 بود
بحث دوستان آدمو به دقت وامیداره، تا حالا فقط از کنارش رد میشدم و متوجه حضور استاد میشدمBig Grin

رَبِّ اشْرَحْ لِی صَدْرِی >>وَیَسِّرْ لِی أَمْرِی >>وَاحْلُلْ عُقْدَةً مِّن لِّسَانِی >>یَفْقَهُوا قَوْلِی
 سپاس‌گزاری شده توسط: زهرا سادات , diligent , Eternal
ارسال: #۱۰۵۶۵
۱۴ اسفند ۱۳۹۲, ۱۱:۳۰ ب.ظ
حـرفـــــ کـمـی نـیـسـتــــــ

وقـتـی کـسـی بـاشـد

کـه تــــو را

آنـگـونـه دوسـتــــــ بـدارد

کـه مـی خـواهـی ... Blush

Heart مامانم مثل همه ی مامانای دنیا بهترین مامان دنیاست Heart

لبخند بزن سگرمه های آسمان باز شود ...
شبیه تو است بهار
که وقتی می آید
دیکتاتورها هم لبخند می زنند !
 سپاس‌گزاری شده توسط: tabassomesayna , فوژان , maneshty , nazanin_sh , elham_sh219 , انرژی مثبت , Eternal , Autumn.Folio , نارین , hnarghani
ارسال: #۱۰۵۶۶
۱۴ اسفند ۱۳۹۲, ۱۱:۳۸ ب.ظ
امروز انقد به صفحه کامپیوتر و موبایل نگاه کردم دارم از سردرد تلف میشم

Sent from my ME172V using Tapatalk

با هزار تومان چی کار میشه کرد؟
با هزار تومان میشه به یک کودک مبتلا به سرطان کمک کردBlush

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

[تصویر:  20141231011655_620.jpg]
 سپاس‌گزاری شده توسط: tabassomesayna , Riemann , نارین , hnarghani
ارسال: #۱۰۵۶۷
۱۴ اسفند ۱۳۹۲, ۱۱:۵۳ ب.ظ
یک لیوان چای داغ (به تقلید از دوستان Wink ) بعد از موکت شویی !!!
 سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann , nazanin_sh , Eternal , maneshty , نارین , hnarghani
ارسال: #۱۰۵۶۸
۱۵ اسفند ۱۳۹۲, ۱۲:۴۱ ق.ظ
دلم هیچی نمیخواد Sad

Heart" آیا خدا برای بنده اش کافی نیست؟!" Heart
 سپاس‌گزاری شده توسط: زهرا سادات , nazanin_sh , LORD0098
ارسال: #۱۰۵۶۹
۱۵ اسفند ۱۳۹۲, ۰۹:۵۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ اسفند ۱۳۹۲ ۱۰:۰۶ ق.ظ، توسط IT_SUT.)
(۱۴ اسفند ۱۳۹۲ ۰۱:۱۲ ب.ظ)Pegasus نوشته شده توسط:  
(13 اسفند ۱۳۹۲ ۰۲:۳۰ ب.ظ)Eternal نوشته شده توسط:  هـِـــــــــــــــــــــــی .... این بنز یه چیز دیگست Smile
چند هفته پیش تو ولیعصر دیدیم ، عالی بود ، اصلا مدلش به کنار رنگش یه چیز دیگه بود ، ندونستم نقره بود ( یا روکش طلای سفید بود) هر چی بود خیلی براق و زیبا بود . عالـــــــــــــــــــــــــــــــــــی

[تصویر:  260363_hm66l009m49mlh6fg.jpg]

سلام خانم Eternal
هر روز از این ماشینهای خیلی قشنگ رو تو ولیعصر میبینم
به نظر شما هر کی از اینا داره خوشبخته؟

خیلی چیزا توی زندگی با ارزشه که می تونه تویه خوشبختی تاثیر داشته باشه. مثل سلامتی ، آبرو ، علم ، عشق، خانواده ، دوست و و و و .... .اما واقعا اگه پول نباشه هر چی که داری رو یواش یواش از دست میدی. کسایی که دارنش منظورمو نمی فهمن ولی کسایی که ندارنش دقیقا متوجه میشن که چی میگم Sad
البته فقط پول هم ارزشی نداره. همش با هم خوبه.Shy

ﺑﻪ ﺳﻼﻣﺘﯽ ﺧﻮﺩﻣﻮﻥ ﮐﻪ ﻫﻨﻮﺯ ﻧﻔﺲ ﻣﯿﮑﺸﯿﻢ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Eternal , maneshty , انرژی مثبت , Pegasus , زهرا سادات , **sara** , tabassomesayna
ارسال: #۱۰۵۷۰
۱۵ اسفند ۱۳۹۲, ۰۱:۴۶ ب.ظ
شدم یه آدم بی حوصله که حتی قدرت خیال پردازی هم ندارم

تا قبل از کنکور خودم رو توی بهترین دانشگاه تصور میکردم اما الان بی انرژِی و بی حوصله شدم

دقیقا ۷ روزه از خونه بیرون نرفتم تنها کاری که انجام دادم وبگردی بوده

وای که چقد از اینن جور زندگی کردن بیهوده متنفرم

............خدایا مرا ببخش به خاطر تمام درهای که کوبیدم و خانه ی تو نبود..............
 سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann , نارین , زهرا سادات , shokofe , hnarghani , **sara**
ارسال: #۱۰۵۷۱
۱۵ اسفند ۱۳۹۲, ۰۱:۵۳ ب.ظ
دانشگاه دوس ندارم. به غلط کردن افتادم واسه ادامه تحصیل. گیج گیجم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: زهرا سادات
ارسال: #۱۰۵۷۲
۱۵ اسفند ۱۳۹۲, ۰۸:۰۸ ب.ظ
بنز چیست؟

به مصلحتم نبود
ارسال: #۱۰۵۷۳
۱۵ اسفند ۱۳۹۲, ۰۹:۰۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ اسفند ۱۳۹۲ ۰۹:۰۸ ب.ظ، توسط فوژان.)
(۱۵ اسفند ۱۳۹۲ ۰۸:۰۸ ب.ظ)abji22 نوشته شده توسط:  بنز چیست؟
وسیله ای که باعث میشود این تاپیک بسته شود Big Grin
---------------------------------------------------------------
وقتی حس میکنی خدا بخشیدت و این یعنی حس زنده بودن

[تصویر:  banner.jpg]
 سپاس‌گزاری شده توسط: پوونه , Eternal
ارسال: #۱۰۵۷۴
۱۵ اسفند ۱۳۹۲, ۰۹:۲۹ ب.ظ
لطفا یکی از دوستان یه آهنگ شاد پلی کنه مثلا امید جهان Big Grin

دلم آتیش چارشنبه سوری میخواد وسط حیاط مامان بزرگ که الکی موقع پریدن از روی آتیش جیغ بکشم و مامان بزرگ بگه دردت به سرم نیوفتی تو آتیش عزیزکم و بقیه نوه ها حسودی کنن و من زبون درازی کنم بهوش و ته دلم قند آب شه Blush

خدایا مواظب همه ی مامان بزرگا و آقا بزرگا باش Heart

لبخند بزن سگرمه های آسمان باز شود ...
شبیه تو است بهار
که وقتی می آید
دیکتاتورها هم لبخند می زنند !
 سپاس‌گزاری شده توسط: sahar bano
ارسال: #۱۰۵۷۵
۱۵ اسفند ۱۳۹۲, ۰۹:۵۲ ب.ظ
تو چه دانی
چه بگویم؟
غم دل با که توانم گفتن
ز چه نالم؟
که درونم غوغاست...

Sent from my GT-I9192 using Tapatalk
 سپاس‌گزاری شده توسط: Eternal , مهرانگیز , elham_sh219 , نارین , maryam.raz , hnarghani , **sara**

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۸۷۷ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۹,۴۸۹ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۵۲۲ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۸,۱۱۶ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۲۱۱ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۵۴ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۶۴ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۶۰۵ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۴۴۳ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۹۶ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close