زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۲:۴۴ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۱۱۰۸۶
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۰:۱۵ ق.ظ
(۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۱:۲۳ ب.ظ)ec_a_j نوشته شده توسط:  خدایا تو میدونی کلا دکترای تجارت الکترونیک ۴ نفر پذیرش داره و قبولیش سخته
و خدایا تو میدونی من چقدر بازیگوش و از زیر کار در روم
تو میدونی چقدر تجارت الکترونیک دوست دارم
میدونی که چقدر این رشته متناسب با روحیات منه

اما سرمایه بی نهایت من تویی
خدایا تلاش، خلاقیت، انگیزه، شادی و اینکه بدونم چه جوری درس بخونم که راحتتر به این آرزوم برسم رو روزی من کن
آمین
هر کس دوست داره میتونه در این زمینه منو راهنمایی کنه
مرررررررررسی
سلام تو که اینارو به خدا میگی برا منم بگووووووووووووو من که کم اوردم خدایاااااااااااااااااااااااااااااااا کم اوردم حکمت کاراتو نمیفهمم خدا...کاش میشد فهمید...

خوشبختی داشتن دوست داشتنی ها نیست

بلکه دوست داشتن داشتنی هاست
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: ec_a_j
ارسال: #۱۱۰۸۷
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۱:۰۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۱:۰۲ ب.ظ، توسط ec_a_j.)
خدایا اینهمه درد و تنهایی بخاطر دوری از تو ان؟؟؟
خدایا انگار قلبم یخ زده
صدات میزنم، باهات حرف میزنم
اما وقتی باهات حرف میزنم گرم نمیشم آروم نمیشم لمس ت نمیکنم
چرا وقتی میگم به تو توکل میکنم حس نمیکنم که به شونه تو تکیه زدم؟؟؟؟؟
تا کی اینجوری میمونم؟
تو از دلم رفتی؟ تو کجا رفتی؟ دیگه نمیای پیشم؟ دیگه بغلم نمیکنی؟ بوسم نمیکنی؟
یا بوس میکنی و من نمیفهمم

شایدم دلم مرده باشه
 سپاس‌گزاری شده توسط: olom tahghighat , didar
ارسال: #۱۱۰۸۸
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۲:۱۹ ق.ظ
دلم گرفته ، دلم میخواست زودتر شرایط مالیم جور می شد می نشستم درس می خوندم
کارم شده این که هر روز بیام رتبه های خوب بچه هایی که قبول شده اند رو نگاه کنم کمی غبطه کمی حسرت
و بعد باز برم دنبال دغدغه های هر روزم
نمی گم الان وضعیت بدی دارم خدا رو شکر، اما وقتی می بینم هدف هام یک کم دور شدن می ترسم
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۱۱۰۸۹
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۲:۳۷ ق.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
خسته......

آرامشه ماقبل طوفانم...
ارسال: #۱۱۰۹۰
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۱:۲۲ ق.ظ
خود را کاملاً تســلیم خدا کنیم

و از هیچ چیز نگــــرانی به دل راه ندهیــم

آن وقت خواهیم دید که چگونه

خداوند فرشتگانش را از پیش می فرستد

تا راه را برای ما هـــموار کنـنـد

" وَ عَسَی أَن تَکْرَهُواْ شَیْئًا وَ هُوَ خَیْرٌ لَّکُمْ وَ عَسَی أَن تُحِبُّواْ شَیْئًا وَ هُوَ شَرٌّ لَّکُمْ وَ اللّهُ یَعْلَمُ وَ أَنتُمْ لاَ تَعْلَمُونَ "

" و چه بسا چیزی را خوش نمی دارید، حال آنکه خیر شما در آن است، و چه بسا چیزی را دوست می دارید حال آنکه شر شما در آن است،و خدا می داند و شما نمی دانید. " بقره، ۲۱۶
 سپاس‌گزاری شده توسط: **sara**
ارسال: #۱۱۰۹۱
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۴:۴۵ ق.ظ
+ سلام . با رتبه ۴۰۰ معماری کجا میشه قبول شد؟
- عه؟ مگه تو نرم افزار نبودی؟ ۴۰۰ معماری آوردی؟
+ آره دیگه ٬ نشستم معماری خوندم. تخصصی ۴۴ درصد زدم.
- جدی؟ درسای تخصصی معماری و بگو.
+ مدار الکتریکی ٬ سیستم عامل؟ نمیدونم همینا بود دیگه.
- :|

#برگرفته از یک داستان کاملا واقعی.

امضا چیه؟ مرد باید غیرت داشته باشه.
 سپاس‌گزاری شده توسط: sahar_rostami2 , پاریس , olom tahghighat , azarakhsh1986 , neda_Network
ارسال: #۱۱۰۹۲
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۲:۴۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۲:۴۹ ب.ظ، توسط olom tahghighat.)
منم همین طوریم کارم همینه هی میام رتبه بالا نگاه میکنم غبطه میخورم

افرین منم ی داستان واقعی شنیدم همین چند روز پیش طرف زنگیده میگه برو ببین من باورم نمیشه رتبم دو رقمی شده رفتم میگم ا واااااااااااااااااااااااا چه جالب مگه تو هوش نمیخاستی چه جوری زدی نرم اوردی مگه تو میخوندی اصلا هی میل میزدی من درگیرم و فرصت نکردم و اینا ای ول بابا میگه نه بخدا من نخوندم هیچی نخوندم شانسی قبول شدم عجب شانسسسسسسسسسسسسسسسسسی باباااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا برگرفته از همون داستان واقعی شما ...

سپاس‌گزاری شده توسط: unicornux
ارسال: #۱۱۰۹۳
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۹:۴۸ ب.ظ
دوباره دوباره دوباره...

آرامشه ماقبل طوفانم...
 سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann
ارسال: #۱۱۰۹۴
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۱:۰۴ ب.ظ
میدونی....
بدی روزای خوب اینه که بعدا معلوم می‌شه روزای خوبی بودن !!
 سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann , مهرانگیز , elham_sh219 , maneshty , virtual girl , **sara** , sahar121 , Dream_high , Breeze
ارسال: #۱۱۰۹۵
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۲:۰۷ ق.ظ
یکی منو بوکوشه از دسته همه راحت شم اصنSadSadSadSadSadSad

یک چشم من از روز جدائی بگریست / چشم دگرم گفت چرا گریه ز چیست؟

چون روز وصال شد فرازش کردم / گفتم نگریستی نباید نگریست .........
ارسال: #۱۱۰۹۶
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۸:۴۰ ق.ظ
(۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۲:۰۷ ق.ظ)nazanin_sh نوشته شده توسط:  یکی منو بوکوشه از دسته همه راحت شم اصنSadSadSadSadSadSad
نمیخادکسی تورور بکشه به کسی فک نککککککککککککککککککککککن اصلا به اینده خودت فک کن!!!!!!!!!!!!

سپاس‌گزاری شده توسط: nazanin_sh
ارسال: #۱۱۰۹۷
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۰:۲۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۰:۲۶ ق.ظ، توسط virtual girl.)
من الان حرصم درومده خب !Undecided

نگاه میکنم واسه کنکورم هرچی کتاب قلمبه و کلفت و سخت بود رو رفتم خریدم که بخونمشون ( هرچند بیشترشون خاک خوردن ! )
بعد الان مصاحبه های رتبه خوبا رو نگاه میکنم همه یا مقسمی خوندن یا کتابایی که من اونا رو میخاستم بخونمشون میگفتم این کتابه که خیلی ساده ست ! نمیدونم اینکه خیلی کمه مناسب کنکور نیست !
بعد کلی روحیه امو تضعیف میکردم که ببین رتبه بالاها چه کتابایی میخونن .. حتمن کلی وقت دارن و اینا !
درحالیکه نگاه میکنم میبینم ساعت مطالعه ام با وجود شاغل بودنم از اونا بیشتر بوده !! بعد بعضیاشون دانشگاههای سطح چندم درس خوندن اووقت من دانشگاه سراسری بودم تو دانشگاه هم از اونایی بودم که آخر ترم بچه ها دربه در دنبال جزوه های من بودن Sad
چرا واقعن اعتماد به نفسمو از دست دادم واحساس خنگی میکردم برای کنکور ؟! Exclamation حیف باشه ها حیف ........
روحیه ی قوی نصف راهه که من خودمو باخت دادم وگرنه هیچی کم نداشتم از یه رتبه ی خوب .. هیچی ... به خودم ظلم کردم !

سپاس‌گزاری شده توسط: Breeze , sahar121 , sahar salehi
ارسال: #۱۱۰۹۸
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۰:۳۶ ق.ظ
(۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۰:۲۲ ق.ظ)virtual girl نوشته شده توسط:  من الان حرصم درومده خب !Undecided

نگاه میکنم واسه کنکورم هرچی کتاب قلمبه و کلفت و سخت بود رو رفتم خریدم که بخونمشون ( هرچند بیشترشون خاک خوردن ! )
بعد الان مصاحبه های رتبه خوبا رو نگاه میکنم همه یا مقسمی خوندن یا کتابایی که من اونا رو میخاستم بخونمشون میگفتم این کتابه که خیلی ساده ست ! نمیدونم اینکه خیلی کمه مناسب کنکور نیست !
بعد کلی روحیه امو تضعیف میکردم که ببین رتبه بالاها چه کتابایی میخونن .. حتمن کلی وقت دارن و اینا !
درحالیکه نگاه میکنم میبینم ساعت مطالعه ام با وجود شاغل بودنم از اونا بیشتر بوده !! بعد بعضیاشون دانشگاههای سطح چندم درس خوندن اووقت من دانشگاه سراسری بودم تو دانشگاه هم از اونایی بودم که آخر ترم بچه ها دربه در دنبال جزوه های من بودن Sad
چرا واقعن اعتماد به نفسمو از دست دادم واحساس خنگی میکردم برای کنکور ؟! Exclamation حیف باشه ها حیف ........
روحیه ی قوی نصف راهه که من خودمو باخت دادم وگرنه هیچی کم نداشتم از یه رتبه ی خوب .. هیچی ... به خودم ظلم کردم !
آره دقیقا منم تو همین موندم!واقعا نمیدونم این ساختمان داده مقسمی چی داره ک همه ازش نتیجه گرفتن!Huh
 سپاس‌گزاری شده توسط: virtual girl , neda_Network , sahar salehi
ارسال: #۱۱۰۹۹
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۴:۰۸ ب.ظ
در دنیایی که هر کسی به هر بهایی،برای بقایش می جنگد، در مورد رفتار کسانی که تصمیم می گیرند بمیرند، چه قضاوتی میشود کرد؟
هیچ کس نمیتواند قضاوت کند. هر کسی وسعت رنج خود را میشناسد، و میزان فقدان معنای زندگیش را...

"پائولو کوئلیو"
...

[تصویر:  2hpj6v9.png]
 سپاس‌گزاری شده توسط: مهرانگیز , vesta , kati , **sara**
ارسال: #۱۱۱۰۰
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۶:۲۶ ب.ظ
بدم میاد هی سرزنش میشم امسالم قبول نمیشی... Dodgy اینم از خونواده ما.. Exclamation

آرامشه ماقبل طوفانم...
 سپاس‌گزاری شده توسط: virtual girl , sajaddandy

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۲۲ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۸۳۷ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۵ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۷۳۳ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۳۸ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۴۹ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۲۳ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۱۸ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۵۸ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close