زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۸:۴۱ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۱۸۱۹۶
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۱:۰۲ ق.ظ
کلی منتظر بودم نتیجه بیاد تکلیفم معلوم شه
معلوم نشد که هیچ ، سردرگم ترین آدمم الان
اصلا نمیفهمم روزام چجوری میگذره
فقط میخوام بگذره
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: saeidkhan , software94 , mohaddeseh70 , memory199 , m.teymourpour
ارسال: #۱۸۱۹۷
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۱:۰۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۱:۲۱ ق.ظ، توسط saeidkhan.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۰:۲۲ ب.ظ)barca نوشته شده توسط:  تو زندگی هر چند مدتی می شینم اتفاقهای مهم رو دوره می کنم می بینم اونچنان اراده خدا مسلط هست (شکر خدا) که حتی اونجایی که فک می کردم کاملن انتخاب با خودمه هیچ چیز جز اراده خدا نبوده
از حوصله مانشت خارج هست اتفاقهایی رو بگم فقط می گم دست خدا بالاترین دست هاست عزت و ذلت دست خودشه و بس. همون خدای یوسف، یوسفی که تو چاه انداختنش که ذلیل بشه ولی عزیز شد خدای ما هم هست
فقط کافیه زود قضاوت نکنیم و بهش اعتماد کنیم

گل دوم مسی رو یه بار دیگ ببین خوب میشیTongue

(۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۲:۰۲ ق.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  
(24 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۰:۲۲ ب.ظ)barca نوشته شده توسط:  از حوصله مانشت خارج هست اتفاقهایی رو بگم فقط می گم دست خدا بالاترین دست هاست عزت و ذلت دست خودشه و بس
یکیشو بگو ، چون من دُز شَکَم رفته بالا حاجی

احسنت برادر Big Grin
منم Big Grinبدم نمیاد یکیشو بدونمCool
 سپاس‌گزاری شده توسط: Bahar_HS
ارسال: #۱۸۱۹۸
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۱:۲۸ ق.ظ
من دشمن تو و باورهای تو هستم، اما آماده ام در راه آزادی باورهایت، جان خود را فدا کنم.
ارسال: #۱۸۱۹۹
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۱:۴۰ ق.ظ
(۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۹:۲۵ ق.ظ)خانه سبز نوشته شده توسط:  من خود آن سیزدهم از همه عالم بدرم
واژه حق و حقوق حتی خود حقوق بشر خیلی بی معنی و مضحک هست
وقتی حق انتخاب قرنت,کشورت و جنسیتت و خانوادت و ظاهرت هیچ کدوم هیچ کدوم یک از حقوق سرنوشت ساز اصلی خودت نداشته باشی.. وقتی در گیر و بنده رفتار های یک مشت ادم نازیبا(متل) زندگی تو گره و پیچ در پیچ میشه...
من سال پیش خودم از شما برای انتخاب دانشگاه خوارزمی برا ارشد هوش خودم پرسیدم خواستم بگم فقط شما نیستی هرچقدر تلاش می کنی مثل هامون داریوش مهرجوی بیشتر فرو میری تو خودت داری هدر میری... جیغ خاموشی داری میزنی که هیچ کس نمی شنوه...
خواستم بگم منم مثل خودت هستم ولی شاید اما نمی دانم بدتر از تو...
۳ سال پشت کنکور موندم پدرم درومد بهترین شغل ها رو از دست دادم تا بتونم به هدفم برسم...
هر سال بدتر می شد نتایج.. سال اخرم که اومد نتایج وقتی دیدم اصلا خوشحال نشدم چون اینقدر خسته شده بودم از کنکور هیچ خرسندی نداشت... زدم رفتم... کاش اصلا قبول نمی شدم و نمی رفتم..
الان فهمیدم که خط سرنوشت من از دفتر بسته باز شده ... چون هر سری به یه دیوار بتنی بر می خورم ...
می خوام انصراف بدم... بعد این همه تلاش در بدر دنبال کار هستم ... تهران -کرج -کسی کار سراغ داشت پیام بده بهم
ممنون
شما که با صبر تونستین این مراحلو پشت سر بگذارین و الانم تو دانشگاه خوبی درس میخونین
دو سالم بیشتر نیست ارشد ، انصراف ندین و با علاقه موضوعی برای پایان نامه خود انتخاب کنین.

در برابر تلاطم قلبم سکوت میکنم شاید سکوتم مقدمه ای بر انفجار باشدAngel

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ارسال: #۱۸۲۰۰
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۱:۴۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۱:۵۷ ق.ظ، توسط saeidkhan.)
(۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۱:۳۹ ق.ظ)barca نوشته شده توسط:  فقط
خـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ​ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ​ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــدا
اصن حال می کنم باهاش عاشقشم Heart

خداکنه بهم برسین
اصلا همه عاشقا بهم برسن
از جمله تو و خداTongue

(۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۱:۳۵ ق.ظ)پوونه نوشته شده توسط:  
(25 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۱:۲۸ ق.ظ)saeidkhan نوشته شده توسط:  من دشمن تو و باورهای تو هستم، اما آماده ام در راه آزادی باورهایت، جان خود را فدا کنم.
اینا همه شعاره!
تجربه ثابت کرده همه آدما متعصبن. و تعصبشون نمیذاره بقیه راحت حرفشون رو بزنن.

فرق نمیکنه یکی خیلی مذهبیه و متعصبه
یکی بدون مذهبه و متعصبه
یکی در حد نرمال مذهبیه و متعصبه
یکی به زبانش متعصبه
یکی به نژادش
و کلا شعار زیاده. شجاعت آدم ها انقدری نیست که بتونن به اینجور شعارها عمل کنن.

بحث شعار معار نیس
اینجا کسی هم بخاد عمل کنه نمیتونه
چون کشور اسلامیه و نمیذاره
کلا اسلام اینا یعنی قدغن
اگه اینطور نی بذارن هرکی هر طور میخاد باشه
 سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann , emahii , tabassomesayna , samane .gh
ارسال: #۱۸۲۰۱
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۲:۰۸ ق.ظ
(۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۲:۰۳ ق.ظ)پوونه نوشته شده توسط:  
(25 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۱:۴۵ ق.ظ)saeidkhan نوشته شده توسط:  بحث شعار معار نیس
اینجا کسی هم بخاد عمل کنه نمیتونه
چون کشور اسلامیه و نمیذاره
کلا اسلام یعنی قدغن
اگه اینطور نی بذارن هرکی هر طور میخاد باشه
توخود اروپا میتونه؟
مطمئن باشید اونجا هم بعضی حرفا رو نمیشه زد.

شما رو ارجاع میدم به قضیه اشتباه سهوی پرستار انگلیسی که مجری طنز برنامه استرالیا تغییر صدا داد و چون این پرستار بدبخت فکر کرد با کیت میدلتن حرف میزنه کل اطلاعات پزشکی اون رو داد. و چند روز بعد به قتل رسید و بعد قشنگ ماست مالی شد این قتل.
ولی اگر صرفا منظورتون اعتقادات و این هاست باز هم میشه نمونه هایی پیدا کرد که نتونستن حرفشون رو بزنن. فقط یه جستجو تو گوگل کافیه. اون هم نه تو منابع فارسی. تو خود رسانه های خودشون.

همه جای دنیا آسمون یه رنگه.

ایران از بالا تا پایینش ماس مالیه
 سپاس‌گزاری شده توسط: emahii , tabassomesayna , samane .gh
ارسال: #۱۸۲۰۲
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۲:۱۲ ق.ظ
به مراد دل نمیرسی
زیرا در طلب سیر میکنی.
وگرنه همه ی مراد ها نثار نگاه تواند.
دست از طلب بدار
زیرا خدا با توست
تو با او نیستی.
خدا در اینجا و اکنون حاضر است
حضور او نزدیک تر از تو به توست
تو غایبی

[تصویر:  jjci_yes.jpg]
 سپاس‌گزاری شده توسط: پوونه , memory199 , so@ , RASPINA , انرژی مثبت , Bahar_HS
ارسال: #۱۸۲۰۳
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۲:۲۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۲:۲۲ ق.ظ، توسط A.M2015.)
Big Grin RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۱:۴۵ ق.ظ)saeidkhan نوشته شده توسط:  
(25 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۱:۳۹ ق.ظ)barca نوشته شده توسط:  فقط
خـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ​ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ​ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــدا
اصن حال می کنم باهاش عاشقشم Heart

خداکنه بهم برسین
اصلا همه عاشقا بهم برسن
از جمله تو و خداTongue

ایولSmileSmileSmileSmileBig GrinBig Grin

اگه جرئتت ناامیدت کرد
از جرئتتم فراتر برو.
ارسال: #۱۸۲۰۴
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۲:۴۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۲:۴۷ ق.ظ، توسط پوونه.)
نمی دونم چرا نمیتونم تو قضیه رتبه بدم کسی رو مقصر بدونم جز خودم و با این فکر که تقصیر من نبود خودم رو یه جوری تسلی بدم. همیشه تو اشتباهات و شکست هام دنبال مقصر بودم این بار نه.
خیلی راحت میتونستم بگم سنجش مقصره با این آزمون هاش مثلا! یا بگم استادم مقصره با وجود اینکه میدونست ارشد دارم پروژه من رو تا اواخر مهر کش داد و وقت رو از دست دادم! مراقب حوزه امتحانیم حواسم رو پرت کرد! یا بگم استرس داشتم سر جلسه! یا حتی حکمت و مصلحت خدا رو ! یا هر بهونه دیگه ای واسه توجیه خودم. ولی هرچقدر فکر میکنم میبینم تقصیر هیچ کسی نبود حتی بحث حکمت و مصلحت هم نبود. مقصر خود ِ خودم هستم که نتونستم خوب همه چی رو مدیریت کنم و به اندازه کسایی که خوب نتیجه گرفتن تلاش نکردم.
فکر کنم جدی جدی انقدر بزرگ شدم که مسئولیت اشتباهات خودمو میتونم گردن بگیرم. همین هم خوبه. چون کمکم میکنه زود خودم رو پیدا کنم.

+ اوزو ییخیلان، آغلاماز. : )
 سپاس‌گزاری شده توسط: arefeh.hp , **sara** , A.M2015 , software94 , so@ , emahii , mahyamk , shayesteNEY , samane .gh
ارسال: #۱۸۲۰۵
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۲:۴۷ ق.ظ
(۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۲:۴۲ ق.ظ)پوونه نوشته شده توسط:  نمی دونم چرا نمیتونم تو قضیه رتبه بدم کسی رو مقصر بدونم جز خودم و با این فکر که تقصیر من نبود خودم رو یه جوری تسلی بدم. همیشه تو اشتباهات و شکست هام دنبال مقصر بودم این بار نه.
خیلی راحت میتونستم بگم سنجش مقصره با این آزمون هاش مثلا! یا بگم استادم مقصره با وجود اینکه میدونست ارشد دارم پروژه من رو تا اواخر مهر کش داد و وقت رو از دست دادم! مراقب حوزه امتحانیم حواسم رو پرت کرد! یا بگم استرس داشتم سر جلسه! یا حتی حکمت و مصلحت خدا رو ! یا هر بهونه دیگه ای واسه توجیه خودم. ولی هرچقدر فکر میکنم میبینم تقصیر هیچ کسی نبود حتی بحث حکمت و مصلحت هم نبود. مقصر خود ِ خودم هستم که نتونستم خوب همه چی رو مدیریت کنم و به اندازه کسایی که خوب نتیجه گرفتن تلاش نکردم.
فکر کنم جدی جدی انقدر بزرگ شدم که مسئولیت اشتباهات خودمو میتونم به گردن بگیرم. همین هم خوبه. چون کمکم میکنه زود خودم رو پیدا کنم.

چه قدر شرایطی که گفتید مثل شرایط من بود Confused
 سپاس‌گزاری شده توسط: پوونه
ارسال: #۱۸۲۰۶
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۲:۵۱ ق.ظ
من اینجا بس دلم تنگ است !
و هر سازی که می بینم بد آهنگ است
بیا ره توشه برداریم
قدم در راه بی‌برگشت بگذاریم
ببینیم آسمان هر کجا آیا همین رنگ است ؟ بسان رَهنوردانی که در افسانه‌ها گویند
.
.
.
بیا تا راه بسپاریم
به سوی سبزه زارانی که نه کس کشته، ندروده
به سوی سرزمینهایی که در آن هر چه بینی بکر و دوشیزه‌ست
و نقش رنگ و رویش هم بدین سان از ازل بوده
که چونین پاک و پاکیزه‌ست
به سوی آفتاب شاد صحرایی
که نگذارد تهی از خون گرم خویشتن جایی
و ما بر بیکران سبز و مخمل گونه ی دریا
می اندازیم زورقهای خود را چون کُل بادام
و مرغان سپید بادبانها را می آموزیم
که باد شُرطه را آغوش بگشایند
و می رانیم گاهی تند، گاه آرام
بیا ای خسته خاطر دوست! ای مانند من دلکنده و غمگین

من اینجا بس دلم تنگ است
بیا ره توشه برداریم
قدم در راه بی فرجام بگذاریم

سلام دوستای عزیزم،یک سال از آخرین باری که اینجا بودم گذشته ؛ دلتنگ همه دوستان گلم هستمShyShyShy
ان شالله زیر سایه حق پایدار و برقرار باشینHeartHeartHeart

ای نسخه ی نامه الهی که تویی

ای آینه ی جمال شاهی که تویی

بیرون ز تو نیست آنچه در عالم هست

از خود بطلب هر آنچه خواهی که تویی

(حضرت مولانا)
 سپاس‌گزاری شده توسط: barca , **sara** , Aurora , so@ , انرژی مثبت , blackhalo1989 , samane .gh , Bahar_HS , alim93
ارسال: #۱۸۲۰۷
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۳:۰۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۳:۰۹ ق.ظ، توسط A.M2015.)
(۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۲:۴۲ ق.ظ)پوونه نوشته شده توسط:  نمی دونم چرا نمیتونم تو قضیه رتبه بدم کسی رو مقصر بدونم جز خودم و با این فکر که تقصیر من نبود خودم رو یه جوری تسلی بدم. همیشه تو اشتباهات و شکست هام دنبال مقصر بودم این بار نه.
فکر کنم جدی جدی انقدر بزرگ شدم که مسئولیت اشتباهات خودمو میتونم گردن بگیرم. همین هم خوبه. چون کمکم میکنه زود خودم رو پیدا کنم.

+ اوزو ییخیلان، آغلاماز. : )

آفرین پونه جان. مطمئنم با این دیدی که داری خیلی زود موفق تر میشی و به اون چیزی که دوست داری میرسی.HeartHeartHeart

اگه جرئتت ناامیدت کرد
از جرئتتم فراتر برو.
 سپاس‌گزاری شده توسط: پوونه , **sara**
ارسال: #۱۸۲۰۸
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۳:۳۵ ق.ظ
باران بزودی داره میره پی زندگیشConfused

با آرزوی سلامتی و موفقیت برای مانشتی ها خصوصا برای عزیزترین شخص زندگیم.Big Grin
ارسال: #۱۸۲۰۹
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۱:۲۵ ق.ظ
(۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۱:۰۲ ق.ظ)barabox نوشته شده توسط:  کلی منتظر بودم نتیجه بیاد تکلیفم معلوم شه
معلوم نشد که هیچ ، سردرگم ترین آدمم الان
اصلا نمیفهمم روزام چجوری میگذره
فقط میخوام بگذره

سلام دوست عزیز
به نظرم کنکور ارزش این حرفارو نداره
نهایتا موقع اعلام نتایج خیلی شوکه میشیم و یکی دو روز هم ناراحت
منم مثل شما کنکورو خراب کردم
الانم سه تا تصمیم میتونیم داشته باشیم
اول اینه کل قیدشو بزنیم و بریم دنبال زندگیمون
دوم اینکه بشینیم واسه سال بعد بخونیم
سوم هم اینکه ممکنه به اون دانشگاهی که میخواستیم نرسیدیم اما میریم یه دانشگاه دیگه، که اگه اینجوری باشه این مدت بشین زبان و پیش نیازای که لازمه رو بخون
پس میبینی که سر در گمی نداره
به قول آقای MShariati یه نفس عمیق بکش و خدا رو شکر کن
البته بعد از اون یکی دو روز ناراحتی، چون تو اون یکی دو روز احتمال فحش دادن بهش هم هستSmile
حالا انشااله وقتی ازدواج کردی و بچه دار شدی اون موقع به ناراحتی الانت میخندیSmile
 سپاس‌گزاری شده توسط: emahii , **sara** , barabox
ارسال: #۱۸۲۱۰
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۱:۴۴ ق.ظ
(۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۳:۳۵ ق.ظ)رتبه۱سال۹۴ نوشته شده توسط:  باران بزودی داره میره پی زندگیشConfused

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۶۲ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۰,۲۵۰ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۷۰ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۸۷۵ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۴ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۲ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۳۶ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۴۷ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۶۱ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close