زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۱:۳۶ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

نمازاول وقت در متروی تهران

ارسال:
۱۵ اسفند ۱۳۹۰, ۰۴:۰۱ ب.ظ
بدون شرح
[تصویر:  75005_1_1379094661.jpg]

هست را اگر قدر ندانی می شود بود! و چه تلخ است هستی که بود شود و دارمی که داشتم!
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Lantern , pos , موج , Xilinx , aminamini , banou , lucky_luke , لهمشد , انرژی مثبت , diligent , baziramzi.ir , inteligentium , خانه سبز , - rasool - , amir1369 , Fardad-A , Mojtaba , Masoud05 , mosaferkuchulu , uniquegirl , Joonz , Aurora , mamat , mhkpnu , ronaldo , sama89 , najme60 , jazana , a i , firouzi.s , tahereh , Abnabat , erkin , Helmaa , maryami , Mahtab_m , ONLY-IT , javadjj , zzsnowdrop , Sunshine Off , ف.ش , mohammad_13690 , farahnaz , alime , Mansoureh , Parva , اکتیو , rozh66 , iMohammad , parmin , Mahbanoo313 , s.sadri , M.H.P , zeinab , misagh01 , mshelman
ارسال:
۱۵ اسفند ۱۳۹۰, ۰۸:۵۳ ب.ظ
چه بروبچ مذهبی تو مانشت زیادنا !

هیچ تمدنی توسط بیگانگان از برون فتح نمی‌شود مگر آنکه ابتدا از درون خود را تخریب کرده باشد.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
(شاید به دردتون خورد)
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۱۵ اسفند ۱۳۹۰, ۰۹:۰۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ اسفند ۱۳۹۰ ۰۹:۰۴ ب.ظ، توسط موج.)
RE: نمازاول وقت در متروی تهران
یادم نیست این رو قبلا توی مانشت گفتم یا نه!! ولی اینجا توی تاپیک قشنگ که دوستمون زده فکر کنم دوباره خوندنش هم خالی از لطف نیست

تو گردان شایعه شد.
ـ نماز نمی خونه!
گفتن:
«تو که رفیق اونی، بهش تذکر بده!»
باور نکردم و گفتم:
«لابد می خواد ریا نشه، پنهانی می خوانه.»
وقتی دو نفری توی سنگر کمین جزیره ی مجنون، بیست و چهار ساعت نگهبان شدیم
با چشم خودم دیدم که نماز نمی خواند! توی سنگر کمین، در کمینش بودم تا سر حرف را باز کنم.
ـ تو که برای خدا می جنگی، حیف نیس نماز نخونی...
لبخندی و گفت:
«یادم می دی نماز خوندن رو!»
ـ بلد نیسی!؟
ـ نه، تا حالا نخوندم!
همان وقت داخل سنگر کمین، زیر آتش خمپاره ی شصت دشمن، تا جایی که خستگی اجازه داد، نماز خواندن را یادش دادم. توی تاریک روشنای صبح، اولین نمازش را با من خواند. دو نفر نگهبان بعد با قایق پارویی که آمدند و جای ما را گرفتند. سوار قایق شدیم تا برگردیم. پارو زدیم و هور را شکافتیم. هنوز مسافتی دور نشده بودیم که خمپاره شصت توی آب هور خورد و پارو از دستش افتاد. آرام که کف قایق خواباندمش، لبخند کم رنگی زد. با انگشت روی سینه اش صلیب کشید و چشمش به آسمان یکی شد....
پ ن: چه بسیارند کسانی که از نماز خواندن جلو دوستانشون خجالت میکشند
یا با دیدن زرق و برق غرب از بیان دین خود و عقایدشان واهمه دارند ...!!!
اللهم اجعل محیای محیا محمد و آل محمد و مماتی ممات محمد و آل محمد
خدایا زندگی ما را مانند زندگانی محمد و اهل بیت او قرار ده و مرگ ما را چنان مرگ محمد و اهل بیتش
[تصویر:  attachment.php?aid=3163]

فایل‌(های) پیوست شده

سپاس‌گزاری شده توسط: kashir , انرژی مثبت , pos , Masoud05 , mosaferkuchulu , uniquegirl , - rasool - , Joonz , Aurora , tavoos , Lantern , mhkpnu , saeed_435 , nomad:D , irisadaf , ronaldo , diligent , sama89 , najme60 , sh_aa , a i , neilabak , firouzi.s , tahereh , Abnabat , zzsnowdrop , erkin , Xilinx , yarandish , Helmaa , mamat , Mahtab_m , baziramzi.ir , javadjj , Sunshine Off , aatwo , هاتف , white bird , inteligentium , ف.ش , نرگس-م , farahnaz , Mansoureh , Jooybari , parvaz_hj , Parva , banou , اکتیو , rozh66 , iMohammad , setaiesh , MONA_STAR , Mahbanoo313 , s.sadri , M.H.P , zeinab , mshelman
ارسال:
۱۵ اسفند ۱۳۹۰, ۰۹:۰۳ ب.ظ
ای ول
چه پست قشنگی
آفرین
ارسال:
۱۵ اسفند ۱۳۹۰, ۱۰:۵۶ ب.ظ
در کل دمتون گرم حال کردم به طور کل
ارسال:
۱۶ اسفند ۱۳۹۰, ۰۹:۰۱ ق.ظ
سلام به همه ی دوستان
زیبا بود کلی لذت بردم
در پناه حق

هنگامی که تصمیم‌گرفتی (‌قاطع باش) و بر خدا توکل کن زیرا خداوند متوکلان را دوست دارد.(سوره مبارکه آل عمران آیه ۱۵۹)
ارسال:
۱۶ اسفند ۱۳۹۰, ۰۹:۵۰ ق.ظ
اتفاقا" یه دوستی همین ماجرایی مشابه عکس آقای موج را تعریف میکرد. میگفت برای کنفرانسی رفته بودیم امریکا و خیلی خوش میگذشت. یه روز ظهر بعد از اتمام نویت صبح و تو فاصله ای که بود تو محوطه جلوی ساختمان محل کنفرانس منتظر دو تا از دوستان بودم که بیان. دیدم یه آقای سیاهپوستی اومد انگار با قطب نمایی چیری محل قبله را دید یه سجاده از کیفش درآورد و فارغ از دنیای اطرافش ایستاد به نماز .میگفت برای بعضی خیلی عجیب و برای من بشدت تکان دهنده بود. میگفت کلی از خدا خجالت کشیدم. بخاطر همه چیزا و موقعیتهایی که بهم داده بود و من او را فراموش کرده بودم.

از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر ............ یادگاری که در این گنبد دوار بماند..
.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Xilinx , انرژی مثبت , Helmaa , لهمشد , diligent , baziramzi.ir , kashir , Sunshine Off , aatwo , هاتف , inteligentium , ف.ش , نرگس-م , parvaz_hj , Parva , rozh66 , iMohammad , setaiesh , Mahbanoo313 , s.sadri , mshelman
ارسال:
۱۶ اسفند ۱۳۹۰, ۱۱:۲۴ ق.ظ
بیشتر به ریا نزدیکه تا یه نماز خالصانه

One who is raised by sword can't be beaten. One who is toughened by fire can't be burned
 سپاس‌گزاری شده توسط: Msccom , natanz , user_256 , navid-p , narges_r , inteligentium , yoohanna , mosenabdoli
ارسال:
۱۶ اسفند ۱۳۹۰, ۱۱:۴۴ ق.ظ
(۱۶ اسفند ۱۳۹۰ ۱۱:۲۴ ق.ظ)mfXpert نوشته شده توسط:  بیشتر به ریا نزدیکه تا یه نماز خالصانه

بنظرم نمیتونه ریا باشه چون همه اولش این فکر رو درباره اون میکنن پس اگه بخواد خودش رو به کسی اینجوری نشون بده اولین فکری که طرفش میکنه اینه که داره فیلم بازی میکنه و چون این خیلی واضح است پس نتیجه میگیریم که اون بنده خدا ، فقط برای خود خدا نماز میخونده . من اینجور افراد رو زیاد دیدم.

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
 سپاس‌گزاری شده توسط: natanz , baziramzi.ir , rozh66 , parmin
ارسال: #۱۰
۱۶ اسفند ۱۳۹۰, ۱۲:۲۷ ب.ظ
منم فکر میکنم بیشتر به ریا نزدیک باشه.تازه من کیفی کوله ای چیزی اطراف این جوون نمیبینم که سجاده رو ازش درآورده باشه.احتمالا کیفش دست دوست عکاسشه!
 سپاس‌گزاری شده توسط: mfXpert , navid-p , mosenabdoli
ارسال: #۱۱
۱۶ اسفند ۱۳۹۰, ۱۲:۳۵ ب.ظ
آخه سجادشم خیلی تکمیله.معمولا یه دونه مهر کوچولو تو کیف باشه کافیه.سجاده به این عظمت رو کجای کیفش جا میده!!!

آرام باش***دنیا بی قرار توست...
 سپاس‌گزاری شده توسط: natanz , navid-p
ارسال: #۱۲
۱۶ اسفند ۱۳۹۰, ۱۲:۳۶ ب.ظ
دوستان شما فرض رو بر بدون ریا بودن بذارید.نمیدونم عکس را از کجا آوردند ولی شاید هدف شخص نمازگزار نبوده، فقط تبلیغ نماز اول وقت در هر موقعیتی بوده!

از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر ............ یادگاری که در این گنبد دوار بماند..
.
 سپاس‌گزاری شده توسط: natanz , baziramzi.ir , parmin
ارسال: #۱۳
۱۶ اسفند ۱۳۹۰, ۰۱:۰۰ ب.ظ
(۱۶ اسفند ۱۳۹۰ ۱۲:۳۶ ب.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  دوستان شما فرض رو بر بدون ریا بودن بذارید.نمیدونم عکس را از کجا آوردند ولی شاید هدف شخص نمازگزار نبوده، فقط تبلیغ نماز اول وقت در هر موقعیتی بوده!
اگر هم فرض کنیم صرفا تبلیغ نماز اول وقت هستش این راه تبلیغش نیست.تبلیغ باید طوری باشه که فقط بشه یه نوع برداشت ازش کرد و اون هم برداشت مثبت از اون چیزی که داره تبلیغ میشه.

One who is raised by sword can't be beaten. One who is toughened by fire can't be burned
 سپاس‌گزاری شده توسط: Msccom , natanz , aatwo , mosenabdoli
ارسال: #۱۴
۱۶ اسفند ۱۳۹۰, ۰۱:۰۴ ب.ظ
چه ریای خالصانه ای...
به هنر عکاس احترام میزارم...شات خوبیه
ارسال: #۱۵
۱۶ اسفند ۱۳۹۰, ۰۱:۱۲ ب.ظ
(۱۶ اسفند ۱۳۹۰ ۰۱:۰۰ ب.ظ)mfXpert نوشته شده توسط:  اگر هم فرض کنیم صرفا تبلیغ نماز اول وقت هستش این راه تبلیغش نیست.تبلیغ باید طوری باشه که فقط بشه یه نوع برداشت ازش کرد و اون هم برداشت مثبت از اون چیزی که داره تبلیغ میشه.
با این نوع تبلیغ آدم از هر چی نمازخون هست متنفر میشه!من که بیشتر یاد ریاکاران می افتم تا یاد نماز خوانها!

آرام باش***دنیا بی قرار توست...

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  شروع کار و اشتغال زایی در اصناف الکتریکی تهران nikikalhor ۱ ۸۱۶ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۰۴:۲۷ ق.ظ
آخرین ارسال: liliahmadi
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۸,۶۸۰ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
  شروع کار و اشتغال زایی در اصناف الکتریکی تهران nikikalhor ۰ ۷۲۵ ۲۶ دى ۱۴۰۱ ۱۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: nikikalhor
Big Grin اطلاعات در مورد دانشگاه تهران (پردیس فارابی) mehRUN ۲ ۴,۴۵۲ ۳۱ شهریور ۱۴۰۱ ۰۱:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: eng.behnam
  دکتری بیوانفورماتیک دانشگاه تهران omid93 ۸ ۱۲,۳۲۲ ۱۱ اسفند ۱۴۰۰ ۱۰:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: razieh.msh91
  قبولی های علوم و تحقیقات تهران Hosein_2003 ۴۲ ۶۰,۰۷۳ ۱۱ دى ۱۳۹۸ ۰۶:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Alireza.Moftakharzadeh
  چارت ارشد هوش دانشگاه تهران imali ۱ ۲,۷۳۶ ۱۷ آبان ۱۳۹۸ ۰۷:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  رشته علوم تصمیم و مهندسی دانش دانشگاه تهران علیصا ۰ ۲,۵۳۹ ۱۸ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  سوال در مورد دروس جبرای و چارت ارشد کامپیوتر/هوش دانشگاه تهران imali ۱ ۲,۹۱۰ ۰۴ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۴۶ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  هوش مصنوعی امیر کبیر یا دانشگاه تهران ؟؟؟؟؟ asmagh ۹ ۶,۵۱۰ ۲۹ شهریور ۱۳۹۸ ۱۰:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: ezra

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close