تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: رتبه و دانشگاه قبولی های سال گذشته
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

بهتره این کارنامه‌ها رو توی مانشت آپلود کنیم. ان شا الله من فردا بعد دفاع لینک مستقیم رو می گذارم.
(29 شهریور 1389 09:50 ب.ظ)admin نوشته شده توسط: [ -> ]بهتره این کارنامه‌ها رو توی مانشت آپلود کنیم. ان شا الله من فردا بعد دفاع لینک مستقیم رو می گذارم.
من هم خواستم همین کارو بکنم ولی محدودیت 100 کیلو بایت دارم! اینارم از سایتها یه بار دانلود کردم دوباره با اکانت خودم آپلود کردم ولی خب مانشت یه چیز دیگست!
اینم دو تا کارنامه ارشد مهندسی کامپیوتر به نظرم اگه همه کارنامه‌ها یک جا باشه بهتره.

سلام به نظرم اومد خوب باشه اینجا هرکسی از دوست و آشناهاش جایی قبول شده رتبه‌، گرایش و دانشگاهی که قبول شده رو بگه که تا اواخر اردیبهشت که نتایج میاد از روی آماری که دوستان گفتن بتونیم به بهترین نحو انتخاب رشته کنیم و یه جورایی از الان بدونیم که اگه جایی قبول میشیم اونجا کجاست و .....
با تشکر
سال 89
رتبه‌: 64
رشته‌: علوم کامپیوتر
دانشگاه‌: شهید بهشتی
نوبت‌: اول(روزانه)

رتبه‌: 311
رشته‌: هوش
دانشگاه‌: اصفهان
نوبت‌: اول(روزانه)
سال 89
رتبه‌: 480
رشته‌: هوش مصنوعی
دانشگاه‌: بوعلی سینا همدان
نوبت‌: دوم (شبانه)
رتبه 385
هوش روزانه
صنعتی شاهرود
دوستان شما به این آماری که میدید مطمئنید؟
منظورم پارسانا و جواد هست.
آخه دوست من میگه پارسال با 380 هوش هیچ جا رو نیوورده!!
یک جای کار می لنگه!!
ممنون آفاق جون

بقیه جدی نگیرند این پست رو!
(19 اسفند 1389 12:29 ق.ظ)sepid نوشته شده توسط: [ -> ]دوستان شما به این آماری که میدید مطمئنید؟
منظورم پارسانا و جواد هست.
آخه دوست من میگه پارسال با 380 هوش هیچ جا رو نیوورده!!
یک جای کار می لنگه!!

بله من که مطمئنم ،چون دوستم الان داره همون دانشگاه ادامه تحصیل میده‌، البته الان که نه‌، در حال حاضر در خوابگاه به سر می برند . Smile

در مورد دوست شما هم به نظرم باید انتخاب رشته ای که ایشون انجام دادند رو ببینیم . شده حکایته اون دوستانی که 2-3 سال پیش تو کنکور سراسری شاکی بودند که با رتبه زیر 100 چرا هیچ جا قبول نشدند . و وقتی انتخاب رشته اون دوستان بررسی شد ،معلوم شد که بله طرف روزانه همه رشته های شریف رو انتخاب کرده با رتبه 80‌، بعد هیچ جا قبول نشده و شاکی از زمین و زمان هم هست . دوست شما هم حتما تو انتخاب رشته توقع بالایی داشتند و همه دانشگاه‌ها رو انتخاب نکردند .
بچه‌ها توی همین سایت یه قسمت هست که بچه های سال پیش رتبه‌ها و دانشگاه قیولیشونو زدن.
خواهش میکنم مریم جان

به قول مریم خانم بقیه جدی نگیرند: دی
(19 اسفند 1389 12:52 ق.ظ)luna نوشته شده توسط: [ -> ]بچه‌ها توی همین سایت یه قسمت هست که بچه های سال پیش رتبه‌ها و دانشگاه قیولیشونو زدن.

آره این تاپیک تقریبا تکراریه
ولی خب برای اینکه زیاد خسته نشید از گشتن
فایل رو از یه جای دیگه تالار اینجا میذارم
حدود صد قبولی در گرایشهای مختلفه مهندسی کامپیوتر
صفحه‌ها: 1 2
لینک مرجع