تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...)
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(08 تير 1394 03:39 ب.ظ)majoit نوشته شده توسط: [ -> ]چند تا سوال. . .

دختر خانوما...
+شما چطوری به فرد مقابل اعتماد پیدا میکنید؟
+چطوری دوست داشتنشو باور میکنید؟
+چطوری باور میکنید که شمارو فقط و فقط به خاطر خودتون میخواد(نه پول و موقعیت هایی که دارین و...)؟

البته منظورم عشق قبل از ازدواج و این چیزا نیست...فکر کنین مثلا آقا پسری رسما اومده خواستگاری و ادعا میکنه که شمارو واسه ادامه زندگیش انتخاب کرده، چون شمارو دوست داره...

ما خانومها این مسایل رو جلو اقایون نمیگیم Undecided
دستمون رو میشه Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
(08 تير 1394 03:39 ب.ظ)majoit نوشته شده توسط: [ -> ]چند تا سوال. . .

دختر خانوما...
+شما چطوری به فرد مقابل اعتماد پیدا میکنید؟
+چطوری دوست داشتنشو باور میکنید؟
+چطوری باور میکنید که شمارو فقط و فقط به خاطر خودتون میخواد(نه پول و موقعیت هایی که دارین و...)؟

البته منظورم عشق قبل از ازدواج و این چیزا نیست...فکر کنین مثلا آقا پسری رسما اومده خواستگاری و ادعا میکنه که شمارو واسه ادامه زندگیش انتخاب کرده، چون شمارو دوست داره...
هیچی، پدرشو در میارن و هر بلایی دلشون خواست سرش میارن بعدشم بیچاره هر جا کم آورد بهش میگن دوست داشتنت همین بود؟ Smile
تو اصلا میدونی دوست داشتن یعنی چه؟ Smile اصلا فکر نمیکردم اینقد آدم ضعیفی باشیSmile
دیدید چقدر راحته
میگیم از طبقه چهارم بپر پایین Smile)))))))
shayesteNEY
فعلا که آقایون زیاد وارد این بحث نمیشن! پس با خیال راحت بگینBig Grin

m.teymourpour
اینی که شما میگین واسه بعد از ازدواجه...اصن غُر زدن یه بخش جذاب تو زندگی مشترکهBig Grin
ولی منظورم اینه که چطوری بهش اعتماد میکنن و بهش "بــــــــــــــله" میگن؟

sanaz777
اونم میگه چشـــــــمBig Grin سال بعدم با عکسشو و ربان مشکی برین ماه عسلBig Grin
(08 تير 1394 03:51 ب.ظ)majoit نوشته شده توسط: [ -> ]اینی که شما میگین واسه بعد از ازدواجه...اصن غُر زدن یه بخش جذاب تو زندگی مشترکهBig Grin
پس شما جز کسانی هستید که تا عقد نکنید با همسرتون صحبت نمیکنید Smile با این حساب باید سکه بندازید Smile

(08 تير 1394 03:51 ب.ظ)sanaz777 نوشته شده توسط: [ -> ]میگیم از طبقه چهارم بپر پایین Smile)))))))
این چه کاریه آخه
اگه نپره که میگید دوست داشتنش الکیه، اگه هم بپره میگید برو دیوانهSmile تو اگه عقل داشتی که نمیپریدی Smile
(08 تير 1394 03:54 ب.ظ)m.teymourpour نوشته شده توسط: [ -> ]
(08 تير 1394 03:51 ب.ظ)majoit نوشته شده توسط: [ -> ]اینی که شما میگین واسه بعد از ازدواجه...اصن غُر زدن یه بخش جذاب تو زندگی مشترکهBig Grin
پس شما جز کسانی هستید که تا عقد نکنید با همسرتون صحبت نمیکنید Smile با این حساب باید سکه بندازید Smile

عهد عتیق که نیست که نشناخته عقد کنم!Tongue
بذارید یه کم توضیح بدم...
فک کنید خواستگاری انجام شده و چند مدت با خانواده ها رفت و آمد داشتین و تا حدی با کلیات آشنا شدین...ولی خب هنوزم نتونستین اعتماد کنید! اصن از کجا معلومه حرفایی که تا الان زده شده حقیقته؟ حتی رفتار هارو هم نمیشه باور کرد! چه تضمینی هست بعد از ازدواجم همه چیز همین شکلی خوب باشه؟
(08 تير 1394 03:51 ب.ظ)majoit نوشته شده توسط: [ -> ]shayesteNEY
فعلا که آقایون زیاد وارد این بحث نمیشن! پس با خیال راحت بگینBig Grin

اقایون مخفیانه میام سرک میکشن و میرن Sleepy
ولی اقای میثم تیموپور جاسوسه .ستون پنجمه دشمنه Big GrinBig Grin
همینجاست Big GrinBig GrinBig Grin
سلام اقای تیموپورSmile
(08 تير 1394 03:54 ب.ظ)m.teymourpour نوشته شده توسط: [ -> ]

(08 تير 1394 03:51 ب.ظ)sanaz777 نوشته شده توسط: [ -> ]میگیم از طبقه چهارم بپر پایین Smile)))))))
این چه کاریه آخه
اگه نپره که میگید دوست داشتنش الکیه، اگه هم بپره میگید برو دیوانهSmile تو اگه عقل داشتی که نمیپریدی Smile
خوبه دیگه به چالش کشیده میشه Smile)) چالش پرش از ارتفاع ، هیجانشم بیشتره
پ ن : مزاحه البته
اقایون مخفیانه میام سرک میکشن و میرن Sleepy
ولی اقای میثم تیموپور جاسوسه .ستون پنجمه دشمنه Big GrinBig Grin
همینجاست Big GrinBig GrinBig Grin
سلام اقای تیموپورSmile
[/quote]

ایشون که گفتن از سن و سالشون گذشته...Tongue
به عنوان پدر بزرگ اینجا هستن...خیالتون راحتBig Grin
من کلا از فن سرکوب کردن و پرت کردن حواس استفاده می کنم.
چندسال پیش یک روز

چندسال پیش یکروز جلوی تلویزیون دراز کشیده بودم، فوتبال نگاه می کردم و تخمه میخوردم.

ناگهان پدرو مادر و آبجی بزرگ و خان داداش سرم هوار شدند و فریاد زدند که:« ای عزب! ناقص! بدبخت! بی عرضه! بی مسئولیت! پاشو برو زن بگیر ».

رفتم خواستگاری؛ دختر پرسید: « مدرک تحصیلی ات چیست »؟ گفتم:« دیپلم تمام »! گفت:« بی سواد! امل! بی کلاس! ناقص العقل! بی شعور! پاشوبرو دانشگاه ».

رفتم چهار سال دانشگاه لیسانس گرفتم ......برگشتم؛ رفتم خواستگاری؛ پدر دختر پرسید:« خدمت رفته ای »؟ گفتم:« هنوز نه »؛ گفت:« مردنشده نامرد! بزدل! ترسو! سوسول! بچه ننه! پاشو برو سربازی ».

رفتم دو سال خدمت سربازی را انجام دادم برگشتم؛ رفتم خواستگاری؛ مادر دختر پرسید:« شغلت چیست »؟ گفتم: « فعلا کار گیر نیاوردم »؛ گفت:« بی کار! بی عار! انگل اجتماع! تن لش! علاف! پاشو برو سر کار ».

رفتم کار پیدا کنم؛ گفتند:« سابقه کار می خواهیم »؛ رفتم سابقه کار جور کنم؛ گفتند:« باید کار کرده باشی تا سابقه کار بدهیم ». دوباره رفتم کار کنم؛ گفتند: « باید سابقه کار داشته باشی تا کار بدهیم».

برگشتم؛ رفتم خواستگاری؛ گفتم: « رفتم کار کنم گفتند سابقه کار، رفتم سابقه کار جور کنم گفتند باید کار کرده باشی ». گفتند:« برو جایی که سابقه کار نخواهد ». رفتم جایی که سابقه کار نخواستند. گفتند:« باید متاهل باشی ».

برگشتم؛ رفتم خواستگاری؛ گفتم:« رفتم جایی که سابقه کار نخواستندگفتند باید متاهل باشی ». گفتند:« باید کار داشته باشی تا بگذاریم متاهل شوی ». رفتم؛

گفتم:«باید کار داشته باشم تا متاهل بشوم». گفتند:« باید متاهل باشی تا به توکار بدهیم ». برگشتم؛ رفتم نیم کیلو تخمه خریدم دوباره دراز کشیدم جلوی تلویزیون و فوتبال نگاه کردم!
(08 تير 1394 04:26 ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط: [ -> ]من کلا از فن سرکوب کردن و پرت کردن حواس استفاده می کنم.
از پستهای فنی که میزاشید میشه تشخیص دادBig Grin
راهکار خوبیه
(08 تير 1394 04:27 ب.ظ)BashirXm نوشته شده توسط: [ -> ]دوس دارم همه ی ایرانیا اینجوری باشن و مث منروا، رک و راست حرفاشونو بزنن! خیلی قشنگ احساساتشونو بروز بدن! حرفای عاشقانه بزنن! همه به هم انرژی مثبت بدن و خنده رو لباشون باشه! ولی حیف که جامعه ما یه جوریه! منروا به نظرم شما شخصیت بسیار جالبی داری! حرف شما حرف خیلیای دیگه هم هست، ولی هر کسی جرات نداره حرف دلشو بریزه بیرون :/ آورین آورین
البته به یک نکته بسیار مهم اشاره کنم، هنوز نسل اون پسرا منقرض نشده! شاید انگشت شمار باشه ولی اگه با ذره بین و خیلی با دقت بگردید دور وبرتون چند تا پیدا میشه :دی
ممنون نظرلطفتونه..Smile
بله درسته اما فقط 2 درصد..
(08 تير 1394 04:27 ب.ظ)BashirXm نوشته شده توسط: [ -> ]البته با سبک رانندگی بعضی ا خانوما احتمالا نسل این گونه از پسرا هم مث پلنگ ایرانی شاید منقرض شه! دقت کنید که سبک رانندگی خانومای ایرانی نکته بسیار مهمی هست در مساله فرضی انقراض نسل پسران عاشق :لول اصلا زندگی خودش رانندگیه :/ یافتم یافتم ...
فعلا که امار بالای تصادفات از رانندگی آقایونهBig Grin
جالب بود زندگی خودش رانندگیه....
(08 تير 1394 04:58 ب.ظ)BashirXm نوشته شده توسط: [ -> ]
(08 تير 1394 01:56 ب.ظ)IT.girll نوشته شده توسط: [ -> ]...
خب پسر میتونه دوست دختر داشته تو این مدت!( نزنین منو حالا )
...
بازم با لحن جناب خان: دوست دختر؟؟؟؟!!!!! دوست؟؟؟؟ دختر؟!!!!!!!!!! شما در مورد مو چی فک کردی رامبد جان؟! اصلا شما هنوز مونه نشناختی! نه! نشناختی!
Big Grin
هههههههههه و ؟
________ بنده با اینگونه رفاقت ها به شدت مخالفم و کلا تکذیب میکنم! اصلا هم تا حالا خودمو آلوده نکردم به این بلای خانمان سوز :دی
خوش به حال زن آینده من! واقعا
یجور میگین آلوده انگار بلانسبت اعتیاد و ایدزه!!منظور از دوست همصحبت بود نه چیز دیگه. خب ما دوست همجنس رو تجویز میکنیم خوبه؟ شما ناراحت نشوووو همیشه یه راهی هست Smile Smile
(08 تير 1394 04:44 ب.ظ)BashirXm نوشته شده توسط: [ -> ]
(08 تير 1394 04:33 ب.ظ)majoit نوشته شده توسط: [ -> ]
این روزا همه به خانوم جوان با روابط عمومی بالا نیازمندند :دی

اینطوریام نیست...خودِ من میخواستم آموزشگاه نقاشی بزنم...یکی از شرایطش این بود که:
یا باید متاهل باشی یا بیست و هفت سال به بالا داشته باشیExclamation
حالا مثلا این چه شرطیه که گذاشتن؟! منطقیه؟! Big Grin
لینک مرجع