تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...)
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
آقا یه سوال؟
به نظر شما سن 24-30 سنی نیست که لول کاری فرد از تازه کار به حرفه ای شدن تبدیل میشه؟؟؟
من اصلا توی این شرایط نمی تونم فوکوس کنم روی ازداوج
چون معتقدم ازدواج هر چند با کیس مناسب هم مشکلات خاص خودشو داره که روند حرفه ای شدن شخص رو کند می کنه.
بحثای این تاپیک دیگه خیلی خسته کننده شدهUndecided
خسته کننده نیست ؟؟بحث های تاپیک نظرات خوب هم داره
ادم های متاهل بیشتر نظرات شون باید استفاده کرد
اگه جامعه رو به سه دسته ی دپیلم و پایین تر؛ لیسانس و پایین تر؛ فوق لیسانس و بالاتر تقسیم کنیم خیلی خیلی امارهای جالبی بدست میاد.

Sent from my galaxy note 4 using Tapatalk
(27 تير 1395 11:34 ق.ظ)khalilparvar نوشته شده توسط: [ -> ]دو نفرم ازدواج نمیکنن بیان اینجا دانسته هاشونو به اشتراک بزارنAngel
من اکثر نظراتو میخونم ولی واقعا انقدر پراکنده صحبت میشه که تا میخوام یه چیزی بگم بحث رفته سمت یه بحث دیگه یا به حاشیه کشیده شده Smile از همه در وارد شدیدBig Grin

ولی باز هم میگم اگر دو نفر واقعا قصدشون ساختن باشه چیزایی که گفته میشه اصلا به چشم نمیاد و انقدر سخت نمیگیرن فقط باید تجمل گرایی و چشم و هم چشمی و انتظارات توهمی رو کنار گذاشت ودونفر به درک متقابلی از هم برسن .
(27 تير 1395 01:10 ق.ظ)@s@kur نوشته شده توسط: [ -> ]عه؟
از صفحه اول این تاپیک تا همین صفحه آخر آقایون دارن از رد شدنشون میگن
درسته همینطوره که شما میگیدSmile

شنیدین این دخترای دم بخت میگن: من قصد ازدواج ندارم؟
یکی نیست بهشون بگه آخه عزیز من!
ازدواج که قصد نمی خواد! خواستگار می خواد...خواستگار..!
(27 تير 1395 12:46 ب.ظ)pezhman.m-AI نوشته شده توسط: [ -> ]درسته همینطوره که شما میگیدSmile

با کمال احترامی که برای شما قائلم ولی این سبک حرف زدن اصلا درست نیست این جور متن های هجو فقط نیتشون اینه که ارزش دخترارو پایین بیاره.شما دنبال این هستید؟؟
(27 تير 1395 12:00 ب.ظ)morweb نوشته شده توسط: [ -> ]خسته کننده نیست ؟؟بحث های تاپیک نظرات خوب هم داره
ادم های متاهل بیشتر نظرات شون باید استفاده کرد
نظرات خوب هم داره که اکثرا تو صفحات اول تاپیک هست اگه دقت کنید. الان دیگ آقایون میگن خانوما اینجورن و خانوما هم میگن آقایون اونجور و به نظرم بحث بی فایده هست.
(27 تير 1395 12:56 ب.ظ)F@gh@ نوشته شده توسط: [ -> ]
(27 تير 1395 12:46 ب.ظ)pezhman.m-AI نوشته شده توسط: [ -> ]درسته همینطوره که شما میگیدSmile

با کمال احترامی که برای شما قائلم ولی این سبک حرف زدن اصلا درست نیست این جور متن های هجو فقط نیتشون اینه که ارزش دخترارو پایین بیاره.شما دنبال این هستید؟؟

متاسفانه دوستانتون تاپیک رو به یه سمتی بردن که هیچکس نتونه بحث رو ادامه بده، ما طبق معمول انتظار نداشتیم به نتیجه برسیم، ولی باز تبادل نظر میتونست کمک کننده باشه. شما 10 صفحه ی اخیر تاپیک رو مرور کنید، به جزء طنز و شوخی چیزه دیگه ای پیدا نمیکنید.
قطعا خانم هایی که تو این فروم بنده رو میشناسن میدونن من چقد واسه همه احترام قائلم و نیتم اصلا این نیست. این یکی دو تا پست آخر رو گذاشتم که بگم ما هم بلدیم مسخره بازی درآریم و بگیم و بخندیم.
(27 تير 1395 02:46 ب.ظ)khalilparvar نوشته شده توسط: [ -> ]از دوستان کسی هست متاهل باشه؟؟؟

نوع ازدواجشون به چه صورت بوده؟ نوع آشنایی شون منظورمه. و بنظرشون آیا تا الان موفق بودن؟
فکر می کنم با توجه به سن، اکثر کاربرای متاهل هنوز به سال پنجم ازدواجشون نرسیدن. حدود سال های پنجم تا هفتم سخت ترین سال های ازدواجه. باید اول به اونجا برسن و رد بشن تا دید کاملی از ازدواج داشته باشن. وگرنه اوایل ازدواج احساسات مثبت زیاده و به نظرم نظرات افراد خیلی قابل اعتنا نیست.
(27 تير 1395 01:06 ب.ظ)pezhman.m-AI نوشته شده توسط: [ -> ]
(27 تير 1395 12:56 ب.ظ)F@gh@ نوشته شده توسط: [ -> ]

متاسفانه دوستانتون تاپیک رو به یه سمتی بردن که هیچکس نتونه بحث رو ادامه بده، ما طبق معمول انتظار نداشتیم به نتیجه برسیم، ولی باز تبادل نظر میتونست کمک کننده باشه. شما ۱۰ صفحه ی اخیر تاپیک رو مرور کنید، به جزء طنز و شوخی چیزه دیگه ای پیدا نمیکنید.
قطعا خانم هایی که تو این فروم بنده رو میشناسن میدونن من چقد واسه همه احترام قائلم و نیتم اصلا این نیست. این یکی دو تا پست آخر رو گذاشتم که بگم ما هم بلدیم مسخره بازی درآریم و بگیم و بخندیم.
احسنت. یک نفر بالاخره حرف درستو زدHeart
اگر دوستان حرف خصوصی دارن سیستم پیام خصوصی موجود است!
یکی بحث کد زنی میکنه
یکی که فقط واسه همه چی جواب داره و یه جمله میگه که یه چیزی گفته باشه
بعضیام میبینن اینجا فعاله علایق ورزشیشون رومیگن
بعضیام جواب جملات بی معنی هم رو میدن
نمیدونم این افراد کی میخان بزرگ شن
هرچندکه نمیشن واز حرفای منم ناراحت میشن. اما من همیشه حرفامومیگم .
من از افرادی که شوخی های من باعث رنجش اونها شده عذر میخواهم و چون نمیتونم حرفامو بدون شوخی بگم دیگه اینجا پستی نمیذارم.
پیامبر اکرم (ص):
« مَن ترک التزویج مخافة العیلة فلیس منّا
هرکه از ترس تهیدستى ازدواج نکند ، از ما نیست .»
دوستانی که فکر میکنند بحث بیهوده انجام میشه خودشون لطف بفرمایند و بیان بحث باهوده انجام بدهند. اینکه با این پستها و کامنتها بخواین از نوع کامنت گذاشتن بقیه خورده بگیرین جالب نیست.
بهرحال بحث ازدواجه و بحث درباره گروه تروریسیتی داعش نیست که میگین شوخی نباید باشه. نمیدونم شاید این منم که کلا ازجبهه گرفتن خوشم نمیاد.
(27 تير 1395 09:03 ب.ظ)crevice نوشته شده توسط: [ -> ]دوستانی که فکر میکنند بحث بیهوده انجام میشه خودشون لطف بفرمایند و بیان بحث باهوده انجام بدهند. اینکه با این پستها و کامنتها بخواین از نوع کامنت گذاشتن بقیه خورده بگیرین جالب نیست.
حالا نه به این شوری ولی منم موافقم؛ اونجوری حداقل 2تا کلمه حرف به درد بخور هم لا به لای شوخیا گفته میشد. الان دیگه کسی جرات نداره حرف بزنه
لینک مرجع