تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: بررسی آزمون های آزمایشی پارسه
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
(27 دى 1393 03:50 ب.ظ)mahnaz.p نوشته شده توسط: [ -> ]غلط جواب داده درسته دور نداریم ولی یال فوروارد مثلن میتونیم در نظر بگیریم و تعداد یالها ب اندازه وی منهای یک لزوما نیست! دوتا سوال دیگ ساختمان نظریه منطقیش هم بعلاوه چنتا تو تخصصی نرم غلط جواب داده کلن مشخصه آدم باسوادی این سوالارو طرح و جواب نمیده
خب، شما که میدونید سوالات غلط رو لطفاً بگید، تا ما به گمراهی نریم!
مثلاً این سوالم غلطه؟
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

همین سوال رو هم که بالا توضیح دادید یعنی سوال 47 ساختمان،
اینجا دارن بحث میکنن روش:
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
(26 دى 1393 10:43 ب.ظ)Ametrine نوشته شده توسط: [ -> ]X مگه [tex]A[p][/tex] نشد؟ وقتی به if میرسیم مگه [tex]A[p][/tex] همون خونه اول نیست که مقدارش 3 شده؟
خب الان [tex]A[A[p]][/tex] مگه وقتی دوباره وارد تابع میشه، نمیشه [tex]A[A[1]][/tex] که همون [tex]A[3][/tex] هست عدد 4 تو این خونه هست و با 1 جمع میشه و در نهایت به 5 میرسیم.
حل شد؟
پیشنهاد میکنم 10 دقیقه تمرکز کنید بعد یه کاغذ بردارید و خط به خط برنامه رو برای خودتون اجرا کنید.
با نام رو فهمیدم پس اینی که گفتین اشتباهه
هر تغییری توی آرایه صورت بگیره همون لحظه اعمال نمیشه تا زمانی که زیر برنامه تموم بشه و برگردیم به برنامه اصلی

همون لحظه اعمال شده.
ولی با ارجاع 4 می شه فکر کنم این دفعه با تمرکز انجام دادم.Big Grin
(27 دى 1393 08:03 ب.ظ)gogooli نوشته شده توسط: [ -> ]با نام رو فهمیدم پس اینی که گفتین اشتباهه
هر تغییری توی آرایه صورت بگیره همون لحظه اعمال نمیشه تا زمانی که زیر برنامه تموم بشه و برگردیم به برنامه اصلی

همون لحظه اعمال شده.
ولی با ارجاع ۴ می شه فکر کنم این دفعه با تمرکز انجام دادم.Big Grin
درست میگید، ببخشید من اشتباه میکردم.
خودمم گفتم که شاید من اشتباه میکنم Big Grin
پس با نام میشه: 3,1,4,1,4
با ارجاع هم میشه: 2,2,4,2,4
درسته؟
(27 دى 1393 08:21 ب.ظ)Ametrine نوشته شده توسط: [ -> ]
(27 دى 1393 08:03 ب.ظ)gogooli نوشته شده توسط: [ -> ]با نام رو فهمیدم پس اینی که گفتین اشتباهه

همون لحظه اعمال شده.
ولی با ارجاع ۴ می شه فکر کنم این دفعه با تمرکز انجام دادم.Big Grin
درست میگید، ببخشید من اشتباه میکردم.
خودمم گفتم که شاید من اشتباه میکنم Big Grin
پس با نام میشه: ۳,۱,۴,۱,۴
با ارجاع هم میشه: ۲,۲,۴,۲,۴
درسته؟
نه به نظرم اومد اون جمله ای که گفتین اشتباهه یعنی در نام همون لحظه اعمال می شه یعنی: ۳,۱,5,۱,5
در ارجاع ۲,۲,۴,۲,۴ است.
فکر کنم ... مطمئن نیستم.
(27 دى 1393 09:39 ب.ظ)gogooli نوشته شده توسط: [ -> ]نه به نظرم اومد اون جمله ای که گفتین اشتباهه یعنی در نام همون لحظه اعمال می شه یعنی: ۳,۱,۵,۱,۵
در ارجاع ۲,۲,۴,۲,۴ است.
فکر کنم ... مطمئن نیستم.
درسته.
من اشتباه کردم، شرمنده.
(27 دى 1393 03:50 ب.ظ)mahnaz.p نوشته شده توسط: [ -> ]
(27 دى 1393 02:37 ب.ظ)moloodi نوشته شده توسط: [ -> ]الان شروع کردم به بررسی آزمون دیروز اولین سوال و مشکوکم فک کنم اشتباه شده.
سوال ۴۷ : گفته در گراف همبند جهت دار بدون دور بعد موقع حل کردن مثل اینکه جهت دار بودن گراف و در نظر نگرفته بدون توجه به این حل کرده .
نظر دوستان چیه؟
غلط جواب داده درسته دور نداریم ولی یال فوروارد مثلن میتونیم در نظر بگیریم و تعداد یالها ب اندازه وی منهای یک لزوما نیست! دوتا سوال دیگ ساختمان نظریه منطقیش هم بعلاوه چنتا تو تخصصی نرم غلط جواب داده کلن مشخصه آدم باسوادی این سوالارو طرح و جواب نمیده

خوب حل درستش چیه؟؟
توضیح بدید نکته مد نظرتون رو تا اگگر تو کنکور اومد استفاده کنیم
(26 دى 1393 07:34 ب.ظ)zahra.mff نوشته شده توسط: [ -> ]
(26 دى 1393 07:29 ب.ظ)mahayr نوشته شده توسط: [ -> ][quote='zahra.mff' pid='327252' dateline='1421416560']
سوالای ای تی بد بود یا من خنگمSad((((
[/qu

سوالای مشترک که بد بود، ولی تخصصی خوب بود اما جواب سوال ۸۲ فکر کنم اشتباه بود !!!

سوال ۷۷ چرا گزینه چهار غلطه؟

سوال ۷۷ آی تی همون گزینه ۴ درسته . منتهی اینم یکی از گلایی هستش که پارسه تو آزمون امروز کاشته
Smile
گزینه ۲ کاملاً غلطه . تو جوابش خودش نوشته که [tex]\forall t\in r(Q(t))[/tex]
منتهی تو جواب اومده (( وجود دارد )) در نظر گرفته
(27 دى 1393 10:53 ب.ظ)ma3070 نوشته شده توسط: [ -> ]
(27 دى 1393 03:50 ب.ظ)mahnaz.p نوشته شده توسط: [ -> ]
(27 دى 1393 02:37 ب.ظ)moloodi نوشته شده توسط: [ -> ]الان شروع کردم به بررسی آزمون دیروز اولین سوال و مشکوکم فک کنم اشتباه شده.
سوال ۴۷ : گفته در گراف همبند جهت دار بدون دور بعد موقع حل کردن مثل اینکه جهت دار بودن گراف و در نظر نگرفته بدون توجه به این حل کرده .
نظر دوستان چیه؟
غلط جواب داده درسته دور نداریم ولی یال فوروارد مثلن میتونیم در نظر بگیریم و تعداد یالها ب اندازه وی منهای یک لزوما نیست! دوتا سوال دیگ ساختمان نظریه منطقیش هم بعلاوه چنتا تو تخصصی نرم غلط جواب داده کلن مشخصه آدم باسوادی این سوالارو طرح و جواب نمیده

خوب حل درستش چیه؟؟
توضیح بدید نکته مد نظرتون رو تا اگگر تو کنکور اومد استفاده کنیم

وای لطفا بیشتر سوال ساختمانو توضیح بدین
(28 دى 1393 01:02 ق.ظ)ریحان نوشته شده توسط: [ -> ]وای لطفا بیشتر سوال ساختمانو توضیح بدین

سوال کاملا درست بود غلطی نداشت ...
(26 دى 1393 02:46 ب.ظ)shamim_70 نوشته شده توسط: [ -> ]سلام
بچه ها ایتی سوال ۸۲هوش چرا "عامل هایی که کاملا مشاهده پذیرند نیازی به حالت درونی ندارند"رو غلط گرفته؟
من تاحالا چندین جا تو کتاب راهیان دیدم نوشتم محیط ک کاملا مشاهده پذیر باشه چون متغیر حالت زمانی استفاده میشه ک نتونیم وضعیت فعلی رو کامل تشخیص بدیم اون وقت مجبوریم وضعیت های قبلی رو هم در نظر بگیرم!!

تو همون راهیان ارشد اگه به جواب نگاه کنی سازمان سنجش گزینه 2 رو جواب داده (همون سوالی که 2 تا جواب دارهTongue)
(28 دى 1393 03:55 ب.ظ)shahryar200 نوشته شده توسط: [ -> ]
بچه ها ایتی سوال ۸۲هوش چرا "عامل هایی که کاملا مشاهده پذیرند نیازی به حالت درونی ندارند"رو غلط گرفته؟
من تاحالا چندین جا تو کتاب راهیان دیدم نوشتم محیط ک کاملا مشاهده پذیر باشه چون متغیر حالت زمانی استفاده میشه ک نتونیم وضعیت فعلی رو کامل تشخیص بدیم اون وقت مجبوریم وضعیت های قبلی رو هم در نظر بگیرم!!

تو همون راهیان ارشد اگه به جواب نگاه کنی سازمان سنجش گزینه ۲ رو جواب داده (همون سوالی که ۲ تا جواب دارهTongue)

تو همون فصل ی سوال دیگه تو کنکور مطرح کردن ک این گزینه رو صحیح گرفته !!Big Grin
(28 دى 1393 04:09 ب.ظ)shamim_70 نوشته شده توسط: [ -> ]
(28 دى 1393 03:55 ب.ظ)shahryar200 نوشته شده توسط: [ -> ]

تو همون راهیان ارشد اگه به جواب نگاه کنی سازمان سنجش گزینه ۲ رو جواب داده (همون سوالی که ۲ تا جواب دارهTongue)

تو همون فصل ی سوال دیگه تو کنکور مطرح کردن ک این گزینه رو صحیح گرفته !!Big Grin

میدونم گزینه درسته ولی چه میشه کرد !!!!!! سازمان سنجش جوابو اعلام میکنه Sad
دوستان یکی کلید ازمون اخر پارسه مهندسی کامپیوتر گرایش نرم رو اصلاح میکنه بذاره ؟
چقد این طراحا...
دوستان میشه یکی سوال65 آزمون جامع دوم را برای من توضیح بده؟
مرسی
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
لینک مرجع