تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: بررسی آزمون های آزمایشی پارسه
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
من که رتبه های جامع پارسم همش گندیدست :/ زیر 100نمیشم خدا به کنکورم بسازه Sad
(10 بهمن 1393 10:13 ب.ظ)khordad.girl نوشته شده توسط: [ -> ]
(09 بهمن 1393 08:47 ب.ظ)saba.92 نوشته شده توسط: [ -> ]
(30 دى 1393 11:27 ب.ظ)khordad.girl نوشته شده توسط: [ -> ]دوستان سوال ۹۲ آزمون جامع دوم آی تی نباید بایت رو به بیت تبدیل کنه ؟ آخه جوابش عوض میشه...

۲۰۴۸ میشه ۱۱ بیت ، اگه یه سطح در نظر بگیری میشه ۲ به توان ۶۴-۱۱ یعنی ۲ به توان ۵۳ ، هر مدخل جدول صفحه هم ۸ بایت یعنی ۲ به توان ۳ میگیره که حجم جدید میشه ۲ به توان ۵۶ حالا یه سطح دیگه در نظر می گیری که میشه ۲ به توان ۴۵ به اضافه ی ۳ میشه ۲ به توان ۴۸ جایی که میگیره ، همین کار رو ادامه میدی تا جایی که حجمی که بدست میاری بشه کمتر مساوی ۲ به توان ۱۱ بعد که تعداد سطح ها رو بشماری میشه هفت تا.
مرسی عزیز ینی ۲۰۴۸ بایت و ۲۰۴۸ بیت فرقی نداره واسه جفتش میگی ۱۱ بیت؟

اینجور جاها تا اونجایی که من سوال حل کردم پیشفرض همیشه این بوده که هر خط (تو حافظه) یه بایت داده رو آدرس دهی میکنه (مگر اینکه خلافش رو بگن که مثلاً هر خط آدرس دو بایت داده رو آدرس دهی می کنه) ، حالا وقتی اندازه ی صفحه 2048 بایته یعنی اینکه 2048 تا خط یه بایتی داره یعنی خطوط آدرس لازم 2048 تاست.
دوستان تو سوال 41 آی تی
مگه ساخت max heap مرتبه n نمیشه؟ حذف ریشه هم از مرتبه 1 میشه
پس چرا گفته نمیتونیم بسازیم؟
(10 بهمن 1393 11:49 ب.ظ)khordad.girl نوشته شده توسط: [ -> ]دوستان تو سوال 41 آی تی
مگه ساخت max heap مرتبه n نمیشه؟ حذف ریشه هم از مرتبه 1 میشه
دوست عزیز یافتن max در max heap در مرتبه 1 اتفاق می افته نه حذف max
(10 بهمن 1393 11:49 ب.ظ)khordad.girl نوشته شده توسط: [ -> ]دوستان تو سوال ۴۱ آی تی
مگه ساخت max heap مرتبه n نمیشه؟ حذف ریشه هم از مرتبه ۱ میشه

شما که ریشه رو حذف میکنی کلاً اطلاعاتت به هم میخوره و نیازمند مرتب سازی هستش (heapify) دیگه که با log n انجام میگیره .
دوستان یکی منو متقاعد کنه چرا سوال مشترک مهندسی مدار بافر سه حالته 3 نمیشه ؟؟
(10 بهمن 1393 11:55 ب.ظ)Densike نوشته شده توسط: [ -> ]
(10 بهمن 1393 11:49 ب.ظ)khordad.girl نوشته شده توسط: [ -> ]دوستان تو سوال ۴۱ آی تی
مگه ساخت max heap مرتبه n نمیشه؟ حذف ریشه هم از مرتبه ۱ میشه
دوست عزیز یافتن max در max heap در مرتبه ۱ اتفاق می افته نه حذف max

اونک شما میگین فک نکنم مشکلی باشه
میتونیم ساختمان رو maxheapبگیریم ک ساختش از n هست حذف عنصرmax نیست که یافتن عنصر maxهست قرار نیس ک حذف بشه نیازی به heapifyداشته باشه پس یافتن عنصرmaxمیتونه از مرتبه 1باشه
چیزی ک اینجا مشکل ایجاد میکنه پیدا کردن عنصر minهست ک چون ما فرض کردیم maxheapهس از مرتبه nمیشه!!
(اگ minheapبود میتونستیم یافتن minرو هم از مرتبه 1بگیریم ولی نمیشه همزمان دو ساختمان داشت!)
(10 بهمن 1393 10:34 ب.ظ)nima88 نوشته شده توسط: [ -> ]من که رتبه های جامع پارسم همش گندیدست :/ زیر ۱۰۰نمیشم خدا به کنکورم بسازه Sad
سلام
نگران نباشید چون من شخصی رو میشناسم که رتبه آخرین آزمونش شد 300 و در کنکور رتبش شد 30!!!!!!!!
و برعکس هم وجود داره
توکل بر خدا
امیدوار باشیدBig Grin
هه چه خوووووووووووووووووب
چون من ازمون اخر شدم 300 ایشاالله تاریخ تکرار شه و منم کنکور بشم 30 صلوااااااااااااااااااااااااااااااتBig Grin
سلام دوستان

کسی آزمون 50 درصد اول پارسه رو داره؟

اگه دارید لطفا آپلود کنید.

ممنون
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
لینک مرجع