تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: ثبت نام گروهی آزمون های آزمایشی پارسه سال 95
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
(12 شهریور 1394 11:28 ق.ظ)الهیان نوشته شده توسط: [ -> ]سلام
دوستان اگه امکان داره مشخصات ما را هم برای ثبت نام در لیست قرار دهید

سلام مشخصات خواسته شده برا بفرست

(12 شهریور 1394 12:21 ب.ظ)alimorady نوشته شده توسط: [ -> ]با سلام به همه دوستای عزیزم
منم میخوام پارسه رو با ۳۰% ثبت نام کنم. باید چیکار کنیم دقیقا؟
راستی منم یه خبر خوب بهتون بدم: آزمونهای تسلط سازمان سنجش رو هم میشه با تخفیف ثبت نام کرد.
تو اینترنت چند تا وبسایت هستن برای ثبت نام آزمونهای آزمایشی، یکی شون بیشترین تخفیف رو میده ۱۷%.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

من میخوام دو تا جامع رو ثبت نام کنم.

سلام ،برای ثبت نام مشخصات خواسته شده را بفرستید،در مورد سنجش بنده هم قصد دارم آزمون سنجش را بدم چون تعریفش را خیلی شندیم مخصوصا جامع هاش را
راستی من یکی از دوستام رشته اش مکانیکه، آیا میتونه اونم تخفیف بگیره یا فقط برای رشته کامپیوتر و آی تی؟
(13 شهریور 1394 01:40 ق.ظ)alimorady نوشته شده توسط: [ -> ]راستی من یکی از دوستام رشته اش مکانیکه، آیا میتونه اونم تخفیف بگیره یا فقط برای رشته کامپیوتر و آی تی؟
شما مشخصات را بفرستید اگر شد که چه بهتر
سلام
بنده هم مشخصات رو ایمیل کردم. ممنونم.
سلام منم هستم منتها من بسته کتاب آموزشی شم می خوام. هم بسته هم آزمون.چقدر تخفیف میدن با هم.کلا رو هم چقدر میشه هزینه اش.
چون الان آزموناشو خرید بزنم فکرنکنم کتاباشو جدا بفروشن.تا اونجا که من میدونم کتاب رو به کسی میفروشن که آزموناشم ثبت نام کنه.
(14 شهریور 1394 01:42 ب.ظ)eyelash 95 نوشته شده توسط: [ -> ]سلام منم هستم منتها من بسته کتاب آموزشی شم می خوام. هم بسته هم آزمون.چقدر تخفیف میدن با هم.کلا رو هم چقدر میشه هزینه اش.
چون الان آزموناشو خرید بزنم فکرنکنم کتاباشو جدا بفروشن.تا اونجا که من میدونم کتاب رو به کسی میفروشن که آزموناشم ثبت نام کنه.

سلام این تاپیک فقط برای آزمون ها هستش که 30%تخفیف میده ،در مورد کتابها من نمیدونم اما کتابهای پارسه را میتونی اگر توی بازار پیدا نکردی بری خود پارسه کتابهاش را تک فروشی هم میکنه،چه شما آزمون بنویسید چه ننویسید میتونید کتابهاش را بخری هیچ ارتباطی با هم ندارن
سلام.پارسه بهتر از مدرسان هستش؟
هزینه آزمونش چقده؟
سلام
بنده هم مشخصات خواسته شده رو ایمیل کردم.
مرسی
(14 شهریور 1394 10:02 ب.ظ)atefe222 نوشته شده توسط: [ -> ]سلام.پارسه بهتر از مدرسان هستش؟
هزینه آزمونش چقده؟

سلام در مورد سوالتون نظر خاصی ندارم بهتره خودتون تحقیق کنید و به نتیجه برسید تاپیک هایی در مورد این موضوع هم وجود داره
در مورد هزینه هم از قیمت اصلی30%کم کن میشه پرداختی شما
سلام یه سوال .نمیدونم کجا مطرح کنم
از کتاب سیستم عامل پارسه کدوم فصل تو اولین آزمون پارسه میاد
(15 شهریور 1394 12:19 ب.ظ)mahdis_t نوشته شده توسط: [ -> ]سلام یه سوال .نمیدونم کجا مطرح کنم
از کتاب سیستم عامل پارسه کدوم فصل تو اولین آزمون پارسه میاد
سلام من هم آمار ندارم
سلام دوستان
لطفا مشخصاتتون را به این ایمیل بفرستید این ایمیل خود پارسه هستش ،البته نفراتی که تا امروز ایمیل زدن را من اسمشون را برای پارسه ایمیل کردم این هم ایمیل sabt@parseh.ac.ir
نگفتن کی باید بریم ثبت نام؟کدوم شعبه باید بریم؟
سلام منم میخوام شرکت کنم
چه کار باید بکنم الان؟
هزینش میشه 406000تومان؟
(18 شهریور 1394 01:03 ق.ظ)mamk نوشته شده توسط: [ -> ]سلام منم میخوام شرکت کنم
چه کار باید بکنم الان؟
هزینش میشه ۴۰۶۰۰۰تومان؟

ببخشید، هزینه 8 مرحله آزمون پارسه 520 هست که با احتساب 30% تخفیف، 364 تومن میشه، اینطور نیست؟؟

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
لینک مرجع