تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: ثبت نام گروهی آزمون های آزمایشی پارسه سال 95
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
منم هستم.
اما الان که نه.شهریور ثبت نام کنیم.
الان خیلی زود نیست؟؟؟
(20 تير 1394 12:13 ق.ظ)majoit نوشته شده توسط: [ -> ]تا الان ۲۴ نفر...

کسی تهرانی هست که مسئولیتشو به عهده بگیره؟

من تهران هستم اما یکی از بچه ها گفت که همسرش توی پارسه کار میکنه قرار شد هماهنگ کنه اما اگر اوکی نکرد خودم سعی میکنم زنگ بزنم صحبت کنم فعلا بزاریم کل بچه هایی که میخوان اعلام آمادگی کنن

(20 تير 1394 05:13 ب.ظ)ernika نوشته شده توسط: [ -> ]منم هستم.
اما الان که نه.شهریور ثبت نام کنیم.
الان خیلی زود نیست؟؟؟

فعلا که میخوایم ببینیم چند نفر میشیم احتمالا توی شهریور ثبت نام کنیم
من تماس گرفتم ولی کسی جواب نداد...فک کنم باید حضوری صحبت کنید...
به نظر من، همسر ایشون یا شما، باید الان برین صحبت کنید و ببنید اصلا تخفیف میدن یا نه؟ بعدشم هزینه رو اعلام کنید تا تکلیف مشخص بشه و کسایی که قطعی میخوان ثبت نام کنن اسم و شهرشونو بفرستن واسه اون فرد و بعدا لیست فرستاده بشه و بعدش اونا با نمایندگی شهرستانا هماهنگ کنند و ما بریم واسه ثبت نام...

این خودش چند مدت طول میکشه...پس لطفا از الان پیگیری کنید...

مدرسان خیلی خوب تخفیف داده هاo_O

آزمونها (هر ۱۴ مرحله یعنی هم ۸ مرحله حضوری و هم ۶ مرحله اینترنتی ) با تخفیف ۵۰ درصد می شود ۳۲۵ هزار تومان.
اگر فقط حضوری را بخواهید : ۲۹۰ هزار تومان
سلام بچه ها منم هستم.
دوستان من همین الان تماس گرفتم و با موسسه صحبت کردم...

گفتن برای تعداد 30 نفر 30% تخفیف میدن که میشه 400 تومن...!
(21 تير 1394 12:35 ق.ظ)majoit نوشته شده توسط: [ -> ]من تماس گرفتم ولی کسی جواب نداد...فک کنم باید حضوری صحبت کنید...
به نظر من، همسر ایشون یا شما، باید الان برین صحبت کنید و ببنید اصلا تخفیف میدن یا نه؟ بعدشم هزینه رو اعلام کنید تا تکلیف مشخص بشه و کسایی که قطعی میخوان ثبت نام کنن اسم و شهرشونو بفرستن واسه اون فرد و بعدا لیست فرستاده بشه و بعدش اونا با نمایندگی شهرستانا هماهنگ کنند و ما بریم واسه ثبت نام...

این خودش چند مدت طول میکشه...پس لطفا از الان پیگیری کنید...

مدرسان خیلی خوب تخفیف داده هاo_O

آزمونها (هر ۱۴ مرحله یعنی هم ۸ مرحله حضوری و هم ۶ مرحله اینترنتی ) با تخفیف ۵۰ درصد می شود ۳۲۵ هزار تومان.
اگر فقط حضوری را بخواهید : ۲۹۰ هزار تومان

فعلا که میگن زمان آزمون ارشد به اردیبهشت تغییر پیدا کرده ولی کلا نگران این آزمون ها هم نباشید چون قبلا من هم صحبت کردم گفتن 30%را تخفیف میدن و در مورد مدرسان هم باید بگم که بله تخفیف خیلی خوبی داره میده آدم را وسوسه میکنه Smile
منم هستم.
سلام من هم هستم
سلام بچه ها منم هستم. من فقط میخوام پارسه ثبت نام کنم خبری شد خبر بدین.مرسی و ممنون
(31 تير 1394 03:02 ب.ظ)ماه و خورشید نوشته شده توسط: [ -> ]سلام بچه ها منم هستم. من فقط میخوام پارسه ثبت نام کنم خبری شد خبر بدین.مرسی و ممنون
سلام چشم فقط حتما اوایل شهریور یه خبری بگیر
(02 مرداد 1394 11:11 ق.ظ)Sahar VK نوشته شده توسط: [ -> ]سلام . منم هستم .

سلام فقط حتما اوایل شهریور یه خبری بگیر
منم هستم Smile
(04 مرداد 1394 01:56 ق.ظ)simz نوشته شده توسط: [ -> ]منم هستم Smile

سلام فقط حتما اوایل شهریور یه خبری بگیر
اگه پارسه مثل مدرسان تخفیف گروهی میده منم هستم
(07 مرداد 1394 01:13 ب.ظ)LEA3C نوشته شده توسط: [ -> ]اگه پارسه مثل مدرسان تخفیف گروهی میده منم هستم

مدرسان مثل اینکه 50%تخفیف میده اما پارسه 30%،حالا تصمیم با خود شماست اگر مایل به ثبت نام در پارسه بودید اوایل شهریور یه خبری بگیرید
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
لینک مرجع