تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: کتاب CLRS
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
(20 تير 1390 09:15 ق.ظ)behdad نوشته شده توسط: [ -> ]دوستان
یکی یه جواب واضح بده دیگه
کتاب CLRS ترجمه کی بهتره؟
حل تمریش چه طور؟
من میخوام منبع بخونم پس لطفا زودتر یکی جواب بده تا بیشتر از این وقت رو از دست ندادم

ترجمه آقای دهقان از انتشارات نص
2جلدی
نسبت به انتشارات خوارزمی ویرایش 2 خیلی بهتره
تا فصل 4 رو خوندم به جز چند مورد غلط املایی که دیدم ترجمه و صفحا بندی عالیه

حل تمرین هم فرقی نمیکنه از چی بخونید
همه از روی هم نوشتن.
که بازهم همونا از روی نسحه انگلیشش.
بدون کم و کاست!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
حل تمریش چه طور؟
من میخوام منبع بخونم پس لطفا زودتر یکی جواب بده تا بیشتر از این وقت رو از دست ندادم
من کتاب دو جلدی جعفرنژاد رو خوندم و به نظرم ترجمه اش خوب و قابل فهمه . اون موقع هنوز کتاب نص چاپ نشده بود‌، اما شنیدم که کتاب نص بهتره‌، هم از لحاظ صفحه آرایی و کیفیت چاپ و هم از نظر ترجمه
البته زبان اصلیش هم روانه
من هم دارم نص رو میخونم خوبه
جزوه ایشون بصورت کتاب تو بسته های ارشد پارسه چاپ میشه
حل تمریش چه طور؟
راستش من سه تا ترجمه ازاین کتاب رو یه مروری کردم توی کتابفروشی و تفاوتی ندیدم پس اونی که ارزون‌تر بود رو خریدمSmile یعنی انتشارت نص ترجمه دهقان طرزه
الانم دارم میخونم وراضیم
دوستان سلام

من کتاب clrs ترجمه گروه خوارزمی رو دارم
اما یه کم قدیمه
سال 86 منتشر شده

به نظر شما لازم که ورژن جدیدشو بخرم یا میشه از همین کتاب استفاده کرد؟
آخه میگن به ترجمه های جدید یه چیزایی اضافه شده

راستی
کسی کتاب ترجمه قلزم رو داره؟
اون چطوره؟
کتاب قلزم و دهقان و... رو من خوندم فرق چندانی باهم ندارن مگر در قیمت!
(25 تير 1390 02:40 ب.ظ)fatima1537 نوشته شده توسط: [ -> ]کتاب قلزم و دهقان و... رو من خوندم فرق چندانی باهم ندارن مگر در قیمت!

فاطیما خانم ممنونم از کمکتون

اما واقعا نمیدونم چیکار کنم!!!Sad

آلان سوالم اینه که ترجمه خوارزمیو بخونم یا این که یه کتاب جدید بگیرم؟
و
یه سوال دیگه هم دارم
کتاب خوارزمی از نظر فهرست چقدر با ترجمه های جدید فرق داره؟

ممنون میشم اگه دوستان کمکی کننHeart
(25 تير 1390 03:14 ب.ظ)aminamini نوشته شده توسط: [ -> ]آلان سوالم اینه که ترجمه خوارزمیو بخونم یا این که یه کتاب جدید بگیرم؟
کتاب خوارزمی از نظر فهرست چقدر با ترجمه های جدید فرق داره؟
میتونید برید توی کتابفروشیها و قسمتهایی رو مطالعه ومقایسه کنید.من خودم این کار رو همیشه میکنم.این حق شماستSmile
من خودم سه تا ترجمه اش رو خوندم(یه فصلهاییشو)و تصمیم نهایی رو گرفتم
فکر نمیکنم کتاب خیلی زیر رو رو شده باشهSmile . نهایتاچیزهایی اضافه شده.حالا شما مطالب اصلیو بخونید تا بعدSmile . اینجا هم درباره اش بحث شده:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

درصفحه اول لینک بالا کتاب زبان اصلی و حل تمرین CLRS هم معرفی شده
دوستان این کتاب مثل مهندسی نرم افزار یا فناوری اطلاعات نیست که ترجمش مهم باشه یک سری توضیح داده و رفته سراغ الگوریتم پس زیاد نگران مترجمش نباشید سریعتر شروع کنید که تا شهریور بخونید سریعا برید سراغ تمریناش.این درس فکریه
با سلام خدمت دوستان گرامی من برای امسال که نمی خوانم ااما از دو سال پیش تعریف CRLS رو شنیده بودم بنابراین اول فایل زبان اصلیش رو دانلود کردم و دیروز هم از انقلاب جلد اول ویراست سومش رو خریدم (این کتاب از انتشارات نص دو جلدی هست)این کتاب توسط انتشارات نص چاپ شده توسط مهندس دهقان طرزه و با مقدمه دکتر یحی تابش ترجمه شده جلد اولش 490 صقحه است. قیمتش 12000تومن هست و جلد دومش16000هست. این کتاب از انتشارات علوم رایانه و توسط جعفرنزاد هم ترجمه شده و در یک کتاب یک جلدی هم توسط قلزم ترجمه شده اما از برخی دوستان پرسیدم که ترجمه نص رو خریده بودن از این ترجمه رضایت داشتن و میگفتن روون تره!اگر خواستین این کتاب رو اینترنتی خرید کنید می تونید برید سایت
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
مراجعه کنید

(03 مرداد 1390 12:09 ب.ظ)saeedeh123 نوشته شده توسط: [ -> ]من می خوام درس ساختمان داده رو از پایه شروع کنم یعنی دنبال یک منبعی هستم که زبانش ساده باشه به نظرتون با چه کتابی شروع کنم بهتره؟

فکر کنم برای شروع کتاب مقسمی خوبه .
clrs متن راحتی داره ولی مواردی که پیچیدگی زمانی رو اثبات میکنه سخت میشه و به اطلاعات ریاضی نیاز داره ولی به ساختمان داده هرویتز انحصارا ساختمان داده رو توضیح داده و به نظر من پایه‌ی زیاد قوی نمی خواد. البته من کلا برای شروع با کتاب های تست مخالفم پایه ای کار نمیکنه
(03 مرداد 1390 12:09 ب.ظ)saeedeh123 نوشته شده توسط: [ -> ]من می خوام درس ساختمان داده رو از پایه شروع کنم یعنی دنبال یک منبعی هستم که زبانش ساده باشه به نظرتون با چه کتابی شروع کنم بهتره؟

منم نظرم مقسمی هست. از clrs هم برای رجوع موردی استفاده کن.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
لینک مرجع