زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۱۲:۳۸ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

کتاب CLRS

ارسال: #۷۶
۲۶ خرداد ۱۳۹۰, ۰۶:۱۳ ق.ظ
CLRS
سلام

تاپیک های من که به لطف شما و دوستان هم نظر با شما همش پاک شد در صورتی که خودم فکر میکردم و میکنم که هنوزم همچین تاپیک هایی توی هر بخش لازم و ضروریه

اینکه واسه ۲۰ بخونی تا ۸ بگیری رو!! من یکی که هرگز بول ندارم .... یادمه زمان ما میگفتن واسه ۲۰ بخونی ۱۸ بگیری نه ۸ Big Grin
ولی در کل بازم با این نطریه مخالفم

من توی اون تاپیک‌ها برنامه تا شب کنکور نخواستم خواهر من ... عرض کرده بودم کتاب یا کتابهایی رو معرفی کنید که ۶۰% سوالات کنکور رو پوشش بدن

سن منو از کجا فهمیدید ...اینم جالب بود Big Grin

راجع به همین کتاب سی ال ار اس هم همینجا هرکس یه نظری داره .... آخرش نفهمیدم کدوم ویراِش و ترجمه رو بخرم و اینکه کتاب تست هم درکنارش باید خرید یا خیر .... همینجا هم پرسیدم کسی جواب نداد

همه که مثل شما پولدار نیستن بدن همه کتاب هارو بخرن Big Grin

مهندس یوسفی هم ادعای کذب کرده که خودشو کارشو گنده کنه ..... بگذریم

به نظر من شما به جای نوشتن اون پست طولانی همین سی ال ار رو کامل معرفی میکردی دیگهخ بحث نمیکردیم با هم Big Grin

همیشه خراب کردن آسونتر از ساختنه
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: ssjj , ali_computer69
ارسال: #۷۷
۲۶ خرداد ۱۳۹۰, ۱۱:۲۰ ق.ظ
RE: CLRS
خانم SarahArshad واقعا ایول، حرف من با حرف شما یکی بود ولی حوصله تایپ نداشتم، توی یک تاپیک دیگه مختصر واسه کاربر alamdar نوشتم ولی فکر میکنم ایشون فقط علاقه به نوشتن دارن و حوصله خوندن ندارن
دوست گرامی، برادر، خواهر، سرور، کاربر alamdar یه ذره توی سایت بچرخ بگرد مطالب زیاده
این حرفهایی که میزنم باتوجه به پستهای تکراری و زیادیه که از شما دیدم. امتحان ارشد مثل امتحان دانشگاه نیست که مثلا با خوندن نصف کتاب نمره پاسی بگیری. توی پستهای قبلی هم گفتم شاید یه کتاب بخونی ۱۰۰ بزنی شایدم ۵ تا کتاب بخونی چیزی نزنی، مگه سوالات از کتاب خاصی میاد؟!! در مورد ساختمان داده‌ها سوالات چند سال اخیر بیشتر شبیه ساختار کتاب CLRS بوده که کل سایت تائیدش کرده. اکثر بچه‌ها هم همینو میخونن(شاید هیچ کدوم از سوالات امسال شبیه ساختار کتاب CLRS نباشه )بهرحال باید بخونی. اینکه کدوم ترجمه یا ویرایشو بخونی خوب معمولا همه جدیدترشو میخونن، مترجم هم به سلیقه خودت، برو کتابخونه یا کتابفروشی یه ذره از هر کدومو بخون ببین کدوم کتابو می پسندی. توی سایت n بار در مورد منابع گفته شده. خواهشا مطالب تکراری نزارید ممنون

هست را اگر قدر ندانی می شود بود! و چه تلخ است هستی که بود شود و دارمی که داشتم!
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989 , lucifer , **sara** , ssjj , SarahArshad , mfXpert , Jabar-Asadi , ali_computer69 , shobair87 , friends
ارسال: #۷۸
۲۷ خرداد ۱۳۹۰, ۰۴:۴۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ خرداد ۱۳۹۰ ۰۴:۴۶ ب.ظ، توسط javadjj.)
CLRS
دوستان یادتون باشه سی ال ار وسوالاتش جدای از اینکه برای کنکور حالا خوب باشه کتابی هست که واقعا دید خوبی از درس ساختمان و الگوریتم به شما میده نویسندگان این کتاب واقعا ای ول دارند به خاطر نظم و ترتیب و مطالبی که استادانه بیان کردند.بطور مثال طراحی الگوریتم نیپولیتان یا ساختمان هورویتز ممکنه خسته کنندست اما سی ال ار رو همیشه دوست داری بخونی و جلو بری و تمریناتش رو حل کنی.

منم آن بیدل شیدا و غمش هست هویدا به دو چشمان همیشه تر
و پیداست درون دلم آشوب و چه رسواست، دریغا...
 سپاس‌گزاری شده توسط: Jabar-Asadi , faraaz_mb , **sara** , ایرسا , SarahArshad , ali_computer69 , - rasool - , پشتکار
ارسال: #۷۹
۲۷ خرداد ۱۳۹۰, ۰۶:۲۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ خرداد ۱۳۹۰ ۰۶:۳۳ ب.ظ، توسط Jabar-Asadi.)
(۲۶ خرداد ۱۳۹۰ ۰۶:۱۳ ق.ظ)alamdar نوشته شده توسط:  سلام

تاپیک های من که به لطف شما و دوستان هم نظر با شما همش پاک شد در صورتی که خودم فکر میکردم و میکنم که هنوزم همچین تاپیک هایی توی هر بخش لازم و ضروریه

اینکه واسه ۲۰ بخونی تا.........
==============
عجب !! من ۱ ماهه عضو این فروم شدم تمام پست هارو خوندم و خیلی هم خوب میشه تصمیم گیری کرد بنابراین مطلب گیج کننده ای این وسط وجود نداره . شما باید برای چیزی که برات "مهمه"‌، "باید" زحمت بکشی....قبول داری ؟؟ خوب در مورد مسئله کمی نمیخوای جستجو کنی ....داری در مورد ارشد و احتمالا آیندت میخوای تحقیق و بررسی کنی‌، حالا حاضر نیستی ۴ یا ۵ تا سرچ بکنی ؟ یا ۳ ساعت پشت سیستم بشینی ؟؟
این کار شما مشکلاتی رو برای کسایی که در اینده عضو سایت میشن به وجود میاره ... بنابراین با یکم زحمت دادن به خودتون و البته نتیجه گرفتن همه چی حله .....
صبور باشید.....

how i wish....
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989 , SarahArshad , ali_computer69
ارسال: #۸۰
۲۷ خرداد ۱۳۹۰, ۰۶:۴۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ خرداد ۱۳۹۰ ۰۸:۱۸ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
(۲۷ خرداد ۱۳۹۰ ۰۶:۲۹ ب.ظ)mystack نوشته شده توسط:  
(26 خرداد ۱۳۹۰ ۰۶:۱۳ ق.ظ)alamdar نوشته شده توسط:  سلام

اینکه واسه ۲۰ بخونی تا.........
==============
عجب !! من ۱ ماهه عضو این فروم شدم تمام پست هارو خوندم و خیلی هم خوب میشه تصمیم گیری کرد بنابراین مطلب گیج کننده ای این وسط وجود نداره . شما باید برای چیزی که برات "مهمه"‌، "باید" زحمت بکشی....قبول داری ؟؟ خوب در مورد مسئله کمی نمیخوای جستجو کنی ....داری در مورد ارشد و احتمالا آیندت میخوای تحقیق و بررسی کنی‌، حالا حاضر نیستی ۴ یا ۵ تا سرچ بکنی ؟ یا ۳ ساعت پشت سیستم بشینی ؟؟
این کار شما مشکلاتی رو برای کسایی که در اینده عضو سایت میشن به وجود میاره ... بنابراین با یکم زحمت دادن به خودتون و البته نتیجه گرفتن همه چی حله .....
صبور باشید.....

یادمه پارسال همین موقع‌ها بود که داشتم اینترنتو زیرو رو میکردم واسه ارشد: CoolRolleyesBig Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: ssjj , SarahArshad , Jabar-Asadi , **sara** , ali_computer69
ارسال: #۸۱
۲۸ خرداد ۱۳۹۰, ۱۰:۳۱ ب.ظ
CLRS
بالا خره من کتاب clrs رو خریدم. میخام شرو کنم
 سپاس‌گزاری شده توسط: ssjj , ali_computer69
ارسال: #۸۲
۲۹ خرداد ۱۳۹۰, ۰۹:۳۵ ق.ظ
CLRS
قیمت کتاب زبان اصلی CLRS چقدره؟

عادت به هیچی خوب نیست...
حتی نماز!
هرچیزی به نیازش خوبه!
 سپاس‌گزاری شده توسط: ali_computer69
ارسال: #۸۳
۲۹ خرداد ۱۳۹۰, ۰۱:۴۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ خرداد ۱۳۹۰ ۰۱:۴۵ ب.ظ، توسط ایرسا.)
RE: کتاب CLRS
سلام
من تو پست های قبلی دوستان دیدم که گفتن فصل ۵ CLRS "تحلیل احتمالی و الگوریتم تصادفی" رو لازم نیست بخونیم‌، درحالی که یکی از تست های ساختمان سال ۸۹ دقیقا یکی از تمرین های همین فصل بود‌، همون تستی که مربوط به تعداد وارونگی‌ها در آرایه بود که دقیقا تمرین ۵-۵/۲ هست و اتفاقا تو حل تمرین کورمن هم حلش کرده
من خودم پارسال نزدیک ۱ ماه مونده به کنکور اتفاقی این صفحه از حل تمرینم باز شد و چشمم بهش افتاد قیافه‌ام بعد دیدنش خیلی قشنگ شده بود!!!! Tongue
تصویر اون تمرین رو براتون میزارم

فایل‌(های) پیوست شده

من شکوفایی گلهای امیدم را در رؤیاها می بینم
و ندایی که به من می گوید :
گر چه شب تاریک است
دل قوی دار ، سحر نزدیک است ...
ارسال: #۸۴
۲۹ خرداد ۱۳۹۰, ۰۱:۵۸ ب.ظ
(۲۹ خرداد ۱۳۹۰ ۰۹:۳۵ ق.ظ)ali reza نوشته شده توسط:  قیمت کتاب زبان اصلی CLRS چقدره؟

==============
من ۲ سال پیش خریدم ۱۵۰۰۰ .

how i wish....
 سپاس‌گزاری شده توسط: ali_computer69 , ali reza
ارسال: #۸۵
۲۹ خرداد ۱۳۹۰, ۰۲:۲۲ ب.ظ
(۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۰ ۰۶:۱۷ ب.ظ)reyhaneh64 نوشته شده توسط:  سلام
من جلد ۱ رو گرفتم
و البته ویرایش دوم کتاب ترجمه گروه خوارزمی رو هم دارم
به نظر دوستان نیازه جلد ۲ ویرایش سوم را بگیرم؟

سلام دوست عزیز در مورد کتاب ترجمه گروه خوارزمیشه بیشتر توضیح بدین ؟ نویسنده اش کیه ؟ در کل مباحثش کامله ؟

اگرچیزی را از ته دل بخواهید نیروی اراده دستیابی به آن را پیدا خواهید کرد
اعتقاد + تلاش = پیروزی
ارسال: #۸۶
۲۹ خرداد ۱۳۹۰, ۰۷:۱۱ ب.ظ
(۲۹ خرداد ۱۳۹۰ ۰۲:۲۲ ب.ظ)parimehraban نوشته شده توسط:  
(19 اردیبهشت ۱۳۹۰ ۰۶:۱۷ ب.ظ)reyhaneh64 نوشته شده توسط:  سلام
من جلد ۱ رو گرفتم

سلام دوست عزیز در مورد کتاب ترجمه گروه خوارزمیشه بیشتر توضیح بدین ؟ نویسنده اش کیه ؟ در کل مباحثش کامله ؟
من پارسال کلی دنبال این کتاب گشتم اما دیگه چاپ نمی شه.فکر نمی کنم کامل تمام فصل های clrs رو داشته باشه.

یا به اندازه آرزوهایت تلاش کن
یا به اندازه تلاشت آرزو کن
 سپاس‌گزاری شده توسط: ali_computer69 , shobair87
ارسال: #۸۷
۲۹ خرداد ۱۳۹۰, ۰۷:۲۵ ب.ظ
(۲۹ خرداد ۱۳۹۰ ۰۷:۱۱ ب.ظ)fateme66 نوشته شده توسط:  
(29 خرداد ۱۳۹۰ ۰۲:۲۲ ب.ظ)parimehraban نوشته شده توسط:  
من جلد ۱ رو گرفتم

من پارسال کلی دنبال این کتاب گشتم اما دیگه چاپ نمی شه.فکر نمی کنم کامل تمام فصل های clrs رو داشته باشه.
من این کتاب رو دارم البته خرید چند سال قبلمه به نظر خیلی خوب ترجمه شده .در مورد فصلها هم فصولی که نداره برای کنکور به درد نمی خورن مال دوره ارشد هستش. در مورد کیفیت هم مث اینکه دوستان میگن که یه مقدار کیفیت تصاویر پایینه.البته با توجه به اینکه نص هم همین ویرایش ۲ هستش
اگه کسی همین رو داره فکر کنم همین خوبه اگه هم ندارید دنبال دسته اول خوارزمی نگردید.اگه گیرتون بیاد دسته دومش رو باید یگیرید. اگه کسی خوارزمی رو داره مثه اینکه فقط از مباحثی که ترجمه نکرده استراسن رو باید برای کنکور خوند.

آیا می دانید تاثیر جمله «این مکان مجهز به دوربین مداربسته می باشد» به مراتب بیشتراز جمله «عالم محضر خداست در محضر خدا معصیت نکنید» می باشد!!!!!!!!!!!!!ا

ارسال: #۸۸
۳۰ خرداد ۱۳۹۰, ۱۲:۰۷ ب.ظ
(۲۹ خرداد ۱۳۹۰ ۰۷:۲۵ ب.ظ)SarahArshad نوشته شده توسط:  
(29 خرداد ۱۳۹۰ ۰۷:۱۱ ب.ظ)fateme66 نوشته شده توسط:  
من جلد ۱ رو گرفتم

من این کتاب رو دارم البته خرید چند سال قبلمه به نظر خیلی خوب ترجمه شده .در مورد فصلها هم فصولی که نداره برای کنکور به درد نمی خورن مال دوره ارشد هستش. در مورد کیفیت هم مث اینکه دوستان میگن که یه مقدار کیفیت تصاویر پایینه.البته با توجه به اینکه نص هم همین ویرایش ۲ هستش
اگه کسی همین رو داره فکر کنم همین خوبه اگه هم ندارید دنبال دسته اول خوارزمی نگردید.اگه گیرتون بیاد دسته دومش رو باید یگیرید. اگه کسی خوارزمی رو داره مثه اینکه فقط از مباحثی که ترجمه نکرده استراسن رو باید برای کنکور خوند.

ممنون من خودم انتشارات نص را ندارم خودم کتاب clrs ترجمه جعفرنژاد و دارم به نظر شما خیلی سخت نیست چون تو این تایپیک دیدم از این انتشارات نص و خوارزمی تعریف شده . به نظر شما دیگه نیازی هست اونا را هم تهیه کنم ؟؟؟؟؟؟

اگرچیزی را از ته دل بخواهید نیروی اراده دستیابی به آن را پیدا خواهید کرد
اعتقاد + تلاش = پیروزی
ارسال: #۸۹
۰۱ تیر ۱۳۹۰, ۰۴:۱۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ تیر ۱۳۹۰ ۰۴:۱۷ ق.ظ، توسط SarahArshad.)
(۳۰ خرداد ۱۳۹۰ ۱۲:۰۷ ب.ظ)parimehraban نوشته شده توسط:  
(29 خرداد ۱۳۹۰ ۰۷:۲۵ ب.ظ)SarahArshad نوشته شده توسط:  
من جلد ۱ رو گرفتم

ممنون من خودم انتشارات نص را ندارم خودم کتاب clrs ترجمه جعفرنژاد و دارم به نظر شما خیلی سخت نیست چون تو این تایپیک دیدم از این انتشارات نص و خوارزمی تعریف شده . به نظر شما دیگه نیازی هست اونا را هم تهیه کنم ؟؟؟؟؟؟

فکر نمی کنم که مشکلی باشه یکی از دوستان که از بچه های پارسال بودن و خیلی هم به این کتاب پارسال مسلط شدن همیت ترجمه رو می خوندن .
(۳۰ خرداد ۱۳۹۰ ۱۲:۰۷ ب.ظ)parimehraban نوشته شده توسط:  
(29 خرداد ۱۳۹۰ ۰۷:۲۵ ب.ظ)SarahArshad نوشته شده توسط:  
من جلد ۱ رو گرفتم

فکر نمی کنم که مشکلی باشه یکی از دوستان که از بچه های پارسال بودن و خیلی هم به این کتاب پارسال مسلط شدن همین ترجمه رو می خوندن .

آیا می دانید تاثیر جمله «این مکان مجهز به دوربین مداربسته می باشد» به مراتب بیشتراز جمله «عالم محضر خداست در محضر خدا معصیت نکنید» می باشد!!!!!!!!!!!!!ا

ارسال: #۹۰
۲۰ تیر ۱۳۹۰, ۰۹:۱۵ ق.ظ
کتاب CLRS
دوستان
یکی یه جواب واضح بده دیگه
کتاب CLRS ترجمه کی بهتره؟
حل تمریش چه طور؟
من میخوام منبع بخونم پس لطفا زودتر یکی جواب بده تا بیشتر از این وقت رو از دست ندادم

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  درخواست اپلود کتاب یا لینک دانلود کتاب+معرفی سایت دانلود کتاب ریحانه ۱۲۹ ۷۶,۸۸۹ ۱۱ آذر ۱۳۹۹ ۰۸:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Ariana2020
  [دانلود] کتاب clrs همراه با حل تمرین و پیوست فارسی mehrdad66 ۳۸ ۸۲,۴۴۵ ۲۴ خرداد ۱۳۹۹ ۰۴:۲۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Nargeshassani
  دانلود CLRS ویرایش سوم m450ud ۱۶ ۱۸,۷۳۴ ۲۱ مهر ۱۳۹۸ ۰۹:۳۶ ب.ظ
آخرین ارسال: etrok
  دانلود کتاب clrs ویرایش سوم چاپ پنجم jazana ۷ ۸,۹۹۵ ۳۰ مهر ۱۳۹۷ ۰۹:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: faraaz_mb
  CLRS خوانی :) Mehrdadkl7 ۲۰ ۱۱,۰۰۷ ۲۷ مهر ۱۳۹۷ ۰۴:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: دختر مهربان
  فروش یک سری کتاب آمادگی برای آزمون آیلتس ، GRE و یک سری کتاب آموزشی انگلیسی و فرانسه niloo72 ۰ ۲,۲۸۶ ۰۸ مهر ۱۳۹۷ ۱۲:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: niloo72
Question نمونه حل تمرین های کتاب CLRS javad94 ۶ ۸,۹۰۰ ۱۸ خرداد ۱۳۹۷ ۰۶:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: taranombaran_00
  در نبود کتاب دکتر اجلالی ، کدام کتاب مدار منطقی را تهیه کنیم بهتر است ؟ AreF95 ۲ ۳,۹۸۹ ۰۶ فروردین ۱۳۹۷ ۰۱:۲۳ ق.ظ
آخرین ارسال: The BesT
  خریدار کتاب مهندسی نرم افزار زنجانی پارسه(کتاب یا کپی) mortti ۳ ۴,۱۱۴ ۲۵ آذر ۱۳۹۶ ۰۸:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: dashyasin
  فروش کتاب مقدمه ای بر الگوریتم ها(CLRS) ویراست ۳ جلد ۱و۲ reza777gh ۰ ۲,۴۴۵ ۱۹ آبان ۱۳۹۶ ۰۶:۲۲ ب.ظ
آخرین ارسال: reza777gh

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close