زمان کنونی: ۰۱ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۲۵ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

CLRS خوانی :)

ارسال:
۱۲ خرداد ۱۳۹۷, ۰۹:۴۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ خرداد ۱۳۹۷ ۰۹:۵۳ ب.ظ، توسط Mehrdadkl7.)
سلام بچه هایی که میخوان clrs بخونن برای کنکور ۹۸
خدا کمکتون کنه Wink

اینجا دور هم سلرس Smile میخونیم و تمریناتش و سوال های آخرشو حل میکنیم
هر جایی از کتابو که مشکل داشتیم میپرسیم و اگه کسی بلد بود جواب میده
اینجوری هم خودش تسلطش بیشتر میشه هم بقیه
۳
۱
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۱۲ خرداد ۱۳۹۷, ۱۱:۳۱ ب.ظ
RE: CLRS خوانی :)
عالی ....

تابستون clrs برنامه می چینم
بعدشم می ریم سراغ کتاب قدسی
۱
۰
ارسال:
۱۲ خرداد ۱۳۹۷, ۱۱:۳۶ ب.ظ
یکم فرصت بدین امتحانا تموم شه همه با هم شروع کنیم Smile)
۰
۰
ارسال:
۱۲ خرداد ۱۳۹۷, ۱۱:۵۰ ب.ظ
ما که هر جا صحبت میکنیم میگن شما رتبه برتر نیستی حرف نزن....
ولی از من به همه شماها نصیحت، الکی وقت نزارید واسه CLRS بشینید همون کتاب دکتر قدسی و کتاب نارنجی آقای یوسفی رو حل کنید قشنگ و تمام نکاتش رو یاد بگیرید....
اگر واقعا واقعا میخواید طراحی الگوریتم بخونید کتاب Introduction to Algorithms:A Creative Approch از آقای Udi Manber رو بخونید....خیلی از سوالا از همین کتاب میاد...مخصوصا بخش گراف...متاسفانه حل تمرینش پیدا نمیشه...یه چیزایی هست توی نت..ولی باید بگردید....
تابستون رو وقت بزارید واسه ریاضیات به نظرم

رتبه خواهی همچو خورشید از خلایق دور باش ...
۱
۰
ارسال:
۱۳ خرداد ۱۳۹۷, ۱۲:۰۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ خرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۲۰ ق.ظ، توسط Mehrdadkl7.)
(۱۲ خرداد ۱۳۹۷ ۱۱:۵۰ ب.ظ)Milad_Hosseini نوشته شده توسط:  ما که هر جا صحبت میکنیم میگن شما رتبه برتر نیستی حرف نزن....
ولی از من به همه شماها نصیحت، الکی وقت نزارید واسه CLRS بشینید همون کتاب دکتر قدسی و کتاب نارنجی آقای یوسفی رو حل کنید قشنگ و تمام نکاتش رو یاد بگیرید....
اگر واقعا واقعا میخواید طراحی الگوریتم بخونید کتاب Introduction to Algorithms:A Creative Approch از آقای Udi Manber رو بخونید....خیلی از سوالا از همین کتاب میاد...مخصوصا بخش گراف...متاسفانه حل تمرینش پیدا نمیشه...یه چیزایی هست توی نت..ولی باید بگردید....

اختیار دارید قربان این چه حرفیه
اولا ممنون بخاطر راهنماییتون
ثانیا من دلیلم برا clrs چندتا مسالست
یکیش توصیه یکی از دوستانم که دو سال پیش رتبه اورد
دومیش بعضی از مصاحبه های همین مانشت بود
بعدم تجربه شخصیم تو مفید بودن بعضی از منابع اصلی
حتما اگه وقت کنم حداقل ۶۰۰ مساله قدسی رو میخونم خود کتابشو نمیدونم ولی پوران هم برا بعد تابستون و کنکوری خوندن تو برنامم هست حتما
مرسی بخاطر وقتی که گذاشتید دوست عزیز Heart

(۱۲ خرداد ۱۳۹۷ ۱۱:۳۱ ب.ظ)noori759 نوشته شده توسط:  عالی ....

تابستون clrs برنامه می چینم
بعدشم می ریم سراغ کتاب قدسی

عالیه!
راستی راجع به سوالی که تو گروه ۹۸ کردی گفتم چون مربوط به سلرسه اینجا جواب بدم
انگلیسیشو میخونم یه مقدار راحت تره برام تا ترجمه حداقل تو فصل ۱ و ۲ که اینطوری بوده مگه اینکه یه جایی به مشکل بخورم اونجاشو فارسیشم ببینم ولی در کل نسخه ۳ انگلیسی
۱
۰
ارسال:
۱۳ خرداد ۱۳۹۷, ۰۴:۳۲ ب.ظ
(۱۲ خرداد ۱۳۹۷ ۱۱:۵۰ ب.ظ)Milad_Hosseini نوشته شده توسط:  ما که هر جا صحبت میکنیم میگن شما رتبه برتر نیستی حرف نزن....

یه ترجمعه هم ازش هست

دیدی ترجمعه شو ؟
۰
۰
ارسال:
۱۸ خرداد ۱۳۹۷, ۱۰:۴۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ خرداد ۱۳۹۷ ۱۰:۴۸ ق.ظ، توسط Mehrdadkl7.)
بچه ها من فصل دوم (Getting Started) تموم کردم تمارین و مسایلشم حل کردم
اگه کسی از این فصل نکته خاصی داره یا سوالی هست که بپرسه بگید که با هم همفکری کنیم حلش کنیم
اگر نه که بریم برای فصل ۳ چون فصل خیلی سختی نیست این فصل
اگر هم که پیشنهاد خاصی دارید برا نحوه خوندن و جلو رفتن بگید که به یک روش سیستماتیک برسیم برای ادامه
۰
۰
ارسال:
۱۸ خرداد ۱۳۹۷, ۰۸:۵۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ خرداد ۱۳۹۷ ۰۹:۰۱ ب.ظ، توسط amir95.)
بچه ها راستی یه کتاب هم هست به اسم Grokking Algorithms An Illustrated Guide For Programmers and Other Curious People که یه هندی بعد اینکه CLRS خونده بود و براش گنگ بود که واقعا هم هست بعدا اومد این کتاب نوشت که خیلی ساده اومده همون مطالب CLRS گفته فکر نمیکنم بد باشه یه نگاهی بهش بندازین اگه خواستین لینکش میزارم میتونه در کنار CLRS مکمل خوبی باشه.
پ.ن : خوشبحالتون خیلی جلو افتادین من هم درگیر امتحاناتم هم کنکور و تازه میخوام CLRS شروع کنم امیدوارم همه تا قبل عید ۶۰۰ مساله رو کامل تموم کرده باشیم و بریم برا ۱۰۰ الگوریتم Smile)

(۱۸ خرداد ۱۳۹۷ ۱۰:۴۶ ق.ظ)Mehrdadkl7 نوشته شده توسط:  بچه ها من فصل دوم (Getting Started) تموم کردم تمارین و مسایلشم حل کردم
اگه کسی از این فصل نکته خاصی داره یا سوالی هست که بپرسه بگید که با هم همفکری کنیم حلش کنیم
اگر هم که پیشنهاد خاصی دارید برا نحوه خوندن و جلو رفتن بگید که به یک روش سیستماتیک برسیم برای ادامه

اول از همه واقعا ممنون برا این تاپیک و دوم به عنوان پیشنهاد خوبه که در کنار CLRS کتابی که بالا گفتم به علاوه فیلم های یوتیوب استفاده کنیم که جایی برامون گنگ نمونه و هر یکی دو فصل تست های مربوط بزنیم و اخر هر ماه هم یه رفع اشکال بزاریم .
۰
۰
ارسال:
۱۹ خرداد ۱۳۹۷, ۱۲:۱۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ خرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۱۵ ق.ظ، توسط Mehrdadkl7.)
اینم پیشنهاد خیلی خوبیه حتما اگه جایی بهش مراجعه کردین خوب بود اینجا بگید بقیه دوستان هم استفاده کنن
یوتیوبم که عالیه برا فهم مسایل خصوصا کرس های استنفورد ولی به عنوان مکمل

(۱۸ خرداد ۱۳۹۷ ۰۸:۵۸ ب.ظ)amir95 نوشته شده توسط:  بچه ها راستی یه کتاب هم هست به اسم Grokking Algorithms An Illustrated Guide For Programmers and Other Curious People که یه هندی بعد اینکه CLRS خونده بود و براش گنگ بود که واقعا هم هست بعدا اومد این کتاب نوشت که خیلی ساده اومده همون مطالب CLRS گفته فکر نمیکنم بد باشه یه نگاهی بهش بندازین اگه خواستین لینکش میزارم میتونه در کنار CLRS مکمل خوبی باشه.
پ.ن : خوشبحالتون خیلی جلو افتادین من هم درگیر امتحاناتم هم کنکور و تازه میخوام CLRS شروع کنم امیدوارم همه تا قبل عید ۶۰۰ مساله رو کامل تموم کرده باشیم و بریم برا ۱۰۰ الگوریتم Smile)

(۱۸ خرداد ۱۳۹۷ ۱۰:۴۶ ق.ظ)Mehrdadkl7 نوشته شده توسط:  بچه ها من فصل دوم (Getting Started) تموم کردم تمارین و مسایلشم حل کردم

اول از همه واقعا ممنون برا این تاپیک و دوم به عنوان پیشنهاد خوبه که در کنار CLRS کتابی که بالا گفتم به علاوه فیلم های یوتیوب استفاده کنیم که جایی برامون گنگ نمونه و هر یکی دو فصل تست های مربوط بزنیم و اخر هر ماه هم یه رفع اشکال بزاریم .
سلرس ۲۷ فصل اولش مهمه یعنی حدود ۴۰۰ ۵۰۰ صفحه کم میشه ازش راحت میشه تو همین تابستون تمومش کنیم
۰
۰
ارسال: #۱۰
۱۹ خرداد ۱۳۹۷, ۰۷:۵۴ ب.ظ
سایتی که کتاب ازش دانلود کردم بسته شده متاسفانه برا همین تو تلگرام یه کانال ساختم و کتاب اونجا گذاشتم اینم لینکش
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

امیدوارم به کارتون بیاد
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mehrdadkl7
ارسال: #۱۱
۲۰ خرداد ۱۳۹۷, ۰۸:۰۲ ق.ظ
برای دوستانی که دنبال پاسخ های clrs هستن من این چنتا رو پیدا کردم

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

این سایت برای فصل به فصل

این دوتا هم که جدا
CLRS_Solution_[www.SourceIran.com].p.pdf
اندازه فایل: ۱/۶۶ MB

haletamrin_clrs_www.esfand.org.pdf
اندازه فایل: ۲۵۷/۱۶ KB

امیدوارم برای شما مفید باشه
اگه از دوستان جوابای دیگه ای هم پیدا کردین اینجا ارسال کنید که همه دوستان استفاده کنن چون هیچکدوم از جواب ها نه الزاما کامل هستن و نه الزاما درست
۱
۰
ارسال: #۱۲
۲۲ خرداد ۱۳۹۷, ۰۵:۴۰ ق.ظ
سلام بهClrs خون ها.اینم بنده بهتون پیشنهاد میدم.البته این لینک سولوشن رو یکی دیگه از اعضای مانشت(که یادم نیست کی بودن!) قرار داده بودن تا فصل۱۱ هم هست ولی بنظرم خوبه بدردتون میخوره. من ازش استفاده کردم و ازشوون تشکر میکنم. و تا همین حدودای فصل۱۱ هم رسیدم بخونم. به نظرم مرجعو سریع تموم کنید و برید سراغ تست و نکته ها.پیروز باشید

مارا که تو منظوری/ خاطر نرود جایی...(سعدی )
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mehrdadkl7
ارسال: #۱۳
۲۸ خرداد ۱۳۹۷, ۱۲:۱۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۱۶ ب.ظ، توسط Mehrdadkl7.)
سلام بچه های گل
دوستان اولین سوالو ارسال میکنیم

فصل ۳ پرابلم ۳
اگه حلش کردین جواباتونو بفرستین مقایسه کنیم خودمم گذاشتم
توضیح : اونایی که زیر هم نوشتم هم مرتبه هستن

و دوتا سوال :

۱) من حل کردم به e^n > n.2^n رسیدم شما چطور؟

۲) بچه ها آیا به دلیل خواصیت lg* میشه گفت : ((lg*n = θ(lg* (lgn

فایل‌(های) پیوست شده

۰
۰
ارسال: #۱۴
۲۸ خرداد ۱۳۹۷, ۰۲:۲۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ ۰۳:۱۳ ب.ظ، توسط Mehrdadkl7.)
بچه ها پرابلم ۵ هم بخش d چه تعریفی برا soft omega دارین و چرا؟
من که خودم همون عنصر لگاریتمو فاکتور گرفتم که شد g*log و یکی از سلوشنام هم همین کارو کرده بود که قاعدتا با توجه به تعریف هم همین درسته ولی دو تا دیگه از سلوشنام تقسیم کرده بودن g/log
کدومش درسته آیا؟!

و همچنین پرابلم ۶ قسمت آخرش که خودم نتونستم حلش کنم

n/lgn
۰
۰
ارسال: #۱۵
۳۱ خرداد ۱۳۹۷, ۰۲:۲۷ ب.ظ
بچه ها کجایید پس؟؟؟
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  [دانلود] کتاب clrs همراه با حل تمرین و پیوست فارسی mehrdad66 ۳۸ ۸۲,۸۳۴ ۲۴ خرداد ۱۳۹۹ ۰۴:۲۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Nargeshassani
  دانلود CLRS ویرایش سوم m450ud ۱۶ ۱۸,۷۷۹ ۲۱ مهر ۱۳۹۸ ۰۹:۳۶ ب.ظ
آخرین ارسال: etrok
  دانلود کتاب clrs ویرایش سوم چاپ پنجم jazana ۷ ۹,۰۴۹ ۳۰ مهر ۱۳۹۷ ۰۹:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: faraaz_mb
Question نمونه حل تمرین های کتاب CLRS javad94 ۶ ۸,۹۲۹ ۱۸ خرداد ۱۳۹۷ ۰۶:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: taranombaran_00
  فروش کتاب مقدمه ای بر الگوریتم ها(CLRS) ویراست ۳ جلد ۱و۲ reza777gh ۰ ۲,۴۶۹ ۱۹ آبان ۱۳۹۶ ۰۶:۲۲ ب.ظ
آخرین ارسال: reza777gh
  حل المسائل CLRS ویرایش سوم jazana ۶ ۱۶,۹۳۷ ۰۱ مرداد ۱۳۹۶ ۰۴:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: reticent
  حل المسائل مقدمه ای بر الگوریتم ها(CLRS) ویراست سوم جلد اول و دوم milad.bh ۰ ۳,۴۱۰ ۰۸ دى ۱۳۹۵ ۰۴:۱۲ ق.ظ
آخرین ارسال: milad.bh
  لینک دانلود حل المسائل کتاب CLRS fateme66 ۲۲ ۳۵,۷۱۹ ۱۲ آذر ۱۳۹۵ ۰۲:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: loghman206
  درخواست حل المسائل قسمت problem های کتاب clrs shahryar711 ۱۲ ۹,۷۲۴ ۱۸ خرداد ۱۳۹۵ ۰۵:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: Behnam‌
  فصل های CLRS arashdn ۰ ۲,۰۲۳ ۲۵ بهمن ۱۳۹۴ ۰۸:۴۸ ق.ظ
آخرین ارسال: arashdn

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close