تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد 95
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام بچه ها من نمیدونم چرا جزییات فرمولا یادم رفته
اونم الان
چیکار کنم ب نظرتون؟؟؟
(01 اردیبهشت 1395 12:10 ق.ظ)hosein 94 نوشته شده توسط: [ -> ]سلام بچه ها من نمیدونم چرا جزییات فرمولا یادم رفته
اونم الان
چیکار کنم ب نظرتون؟؟؟
منم این مشکل رو دارم. همیشه هم داشتم٬ فک کنم باید تو این مدت باقی مونده فرمول ها و روش ها رو با دقت خوند که کاملا ثبت بشه تو ذهن ولی اگه راه مطمئن تری بود بهتر بود :|
وقتی میخواید فرمول بیاد بیارید چن دیقه روش فکر و تمرکز و تلاش کنید اونم بادیدن مسله یا خوندن سوال نه سریع برید جواب ببینید بعد بگی آره من فرمول یادم نیس اول 3یا8دیقه دربارش فکر و تمرکز کن
کنکور آیتی 16 یا 17؟
(01 اردیبهشت 1395 01:02 ق.ظ)IT.girll نوشته شده توسط: [ -> ]
(01 اردیبهشت 1395 12:10 ق.ظ)hosein 94 نوشته شده توسط: [ -> ]سلام بچه ها من نمیدونم چرا جزییات فرمولا یادم رفته
اونم الان
چیکار کنم ب نظرتون؟؟؟
منم این مشکل رو دارم. همیشه هم داشتم٬ فک کنم باید تو این مدت باقی مونده فرمول ها و روش ها رو با دقت خوند که کاملا ثبت بشه تو ذهن ولی اگه راه مطمئن تری بود بهتر بود :|
سلام
بهتره فرمول ها رو تو یه دفترچه یادداشت بنویسید به صورت خلاصه و برا هفته آخر مرورشون کنید
خود نوشتن فرمول تاثیر داره که بره تو ذهن افراد
الان که باید بیشتر از هرموقع دیگه ای تلاش کنم، هیچی نمیخونم Sad(((((( انگار همه ی حسه درس خوندنم از بین رفته!!!!!!!!!
خدا خودش به دادم برسه، این دو هفته رو ختم بخیر کنه ... Heart
خیلی نا امید شدم
کتاب شاختمان پوران رو کامل خوندم ولی الان که اومدم 600 تستو میزنم اکثرا یا بلد نیسم یا اشتباه میزنم
[DISAPPOINTED BUT RELIEVED FACE][DISAPPOINTED BUT RELIEVED FACE][DISAPPOINTED BUT RELIEVED FACE][DISAPPOINTED BUT RELIEVED FACE]

Sent from my C6802 using Tapatalk
کنکور مهندسی کامپیوتر 16 ام هست یا 17 ام؟
(01 اردیبهشت 1395 05:31 ب.ظ)samy.vivo نوشته شده توسط: [ -> ]خیلی نا امید شدم
کتاب شاختمان پوران رو کامل خوندم ولی الان که اومدم 600 تستو میزنم اکثرا یا بلد نیسم یا اشتباه میزنم
[DISAPPOINTED BUT RELIEVED FACE][DISAPPOINTED BUT RELIEVED FACE][DISAPPOINTED BUT RELIEVED FACE][DISAPPOINTED BUT RELIEVED FACE]

ناامید نشید
چون کلا سوالات 600 تست قدسی بعضیاشون واقعا فراتر از ارشد و در حد دکترا هستن و بعضا بعضیاشون تو کنکور دکترا هم رویت شده سعی کنید از نکات سوالات هم یادداشت بردارید کنید و بخونید نکاتشون رو
(01 اردیبهشت 1395 05:54 ب.ظ)mmm1374 نوشته شده توسط: [ -> ]
(01 اردیبهشت 1395 05:31 ب.ظ)samy.vivo نوشته شده توسط: [ -> ]خیلی نا امید شدم

ناامید نشید
چون کلا سوالات 600 تست قدسی بعضیاشون واقعا فراتر از ارشد و در حد دکترا هستن و بعضا بعضیاشون تو کنکور دکترا هم رویت شده سعی کنید از نکات سوالات هم یادداشت بردارید کنید و بخونید نکاتشون رو
چی بگم والا
اگه شانس ماس که دکتر قدسی امسال لج میکنه همه سوال سختارو در میاره میده [SMILING FACE WITH OPEN MOUTH AND SMILING EYES][SMILING FACE WITH OPEN MOUTH AND SMILING EYES][SMILING FACE WITH OPEN MOUTH AND SMILING EYES]
شانسم خیلی تاثیر گذاره
ممنون بابت دلگرمی دوست خوبم

(01 اردیبهشت 1395 05:47 ب.ظ)d_felfelak نوشته شده توسط: [ -> ]کنکور مهندسی کامپیوتر 16 ام هست یا 17 ام؟
یا 17 ام ;-)
آی تی هم، یا 16 ام :-D

Sent from my D6633 using Tapatalk
(01 اردیبهشت 1395 10:51 ق.ظ)mmm1374 نوشته شده توسط: [ -> ]سلام
بهتره فرمول ها رو تو یه دفترچه یادداشت بنویسید به صورت خلاصه و برا هفته آخر مرورشون کنید
خود نوشتن فرمول تاثیر داره که بره تو ذهن افراد

کاملا درسته٬ البته امیدوارم وقت بشه..
در نهایت در این روزهای واپسین خودم و همه شما دوستان عزیز رو به حفظ آرامش، دور ریختن افکار منفی، دوری از افراد منفی باف، پر انرژی و سرحال بودن، استفاده از فلش کارت و یک فنجان چای داااااغ دعوت میکنم.
هرچی خوندیم کافیه به شرطی که خوب تست بزنیم و مرور کنیم. سراغ مبحث جدید نریم به نظرم.

(01 اردیبهشت 1395 05:59 ب.ظ)reza.kh نوشته شده توسط: [ -> ]
(01 اردیبهشت 1395 05:47 ب.ظ)d_felfelak نوشته شده توسط: [ -> ]کنکور مهندسی کامپیوتر ۱۶ ام هست یا ۱۷ ام؟
یا ۱۷ ام ;-)
آی تی هم، یا ۱۶ ام :-D

یعنی مهندسی کامپیوتر 17 اردیبهشت هست؟
شما مطین هستین؟ConfusedHuh
(01 اردیبهشت 1395 06:08 ب.ظ)d_felfelak نوشته شده توسط: [ -> ]
(01 اردیبهشت 1395 05:59 ب.ظ)reza.kh نوشته شده توسط: [ -> ]
(01 اردیبهشت 1395 05:47 ب.ظ)d_felfelak نوشته شده توسط: [ -> ]کنکور مهندسی کامپیوتر ۱۶ ام هست یا ۱۷ ام؟
یا ۱۷ ام ;-)
آی تی هم، یا ۱۶ ام :-D

یعنی مهندسی کامپیوتر 17 اردیبهشت هست؟
شما مطین هستین؟ConfusedHuh
بله... طبق روال سالهای گذشته همیشه همینطور بوده... آزمون آی تی پنجشبه و مهندسی جمعه.
تغییر بعیده و چند روز دیگه موقع توزیع کارت مطمئن خواهید شد.

لینک مرجع